Originální dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Palata74
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.21 00:53
Originální dárek

Chtěla bych koupit pro přítele originální dárek ke 40 narozeninám. Máte nápad na dárek pro chlapa, který co chce, tak si koupí??

Reakce:
Domushka78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.5.21 07:50

Chlapi jsou asi všichni stejní. Co zrovna potřebují, tak to si hned koupí. Proto příteli kupuji vždy jen nějakou maličkost, která ho potěší. Nechceme za dárky utrácet hodně peněz, takže si vždy dáme nějakou drobnost a nějaké peníze vždy pak odložíme do prasátka na společnou dovolenou. Teď jsem ale docela bezradná. Přítel má za 2 týdny narozeniny a já pořád nevím, jaká maličkost by mu udělala radost…

Sadkovajira
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 09:45

U nás mají velký úspěch vtipné barevné ponožky. Nevím, jak to můj manžel dělá, ale neustále má ponožek málo a akorát si na to stěžuje. Potom když tedy dostane třeba k svátku vtipné ponožky, tak má velkou radost. Můj manžel totiž nemá rád nepraktické dárky, které nevyužije. Ponožky jsou tedy pro něj jasnou volbou.

radikaa
37 příspěvků 27.5.21 12:23

Já jsem někde dřív viděla takovou dřevěnou bednu kterou chlap musel vypáčit a člověk si do toho mohl vybrat co dát, jestli nějaký pitivo, nějaký ňamky, to mi přijde jako dost originalní dárek, a musí to být i sranda to otvírat :D

Domushka78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 07:46

A odkud kupujete takové vtipné ponožky? To jsem asi ještě nikde neviděla… A může to přítel nosit i třeba k obleku?

ZdenkaCisarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.21 13:13
darek

Vtipné ponožky jsou vždy sázka na jistotu, alespoň u mého manžela.

Sadkovajira
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.21 09:28

Ponožky kupuji z e-shopu fajntricko.cz, kde mají opravdu velký výběr takových ponožek. A určitě to může klidně nosit i k obleku. Manžel to dělá tak, že si vždycky obleče takové barevné ponožky, které mu barevně ladí s košilí nebo kravatou. Všichni mu to pak chválí a on má pak o to větší radost.

Erikasvacova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.21 00:20

Vybírat dárek pro takového chlapa je vždy složité. Já jsem třeba manželovi k 35. narozeninám koupila tyto chytré hodinky: https://www.smartomat.cz/…-3-stribrna/ . Myslím si, že chytré hodinky se perfektně hodí jako dárek pro půlkulaté nebo kulaté narozeniny.

Váš příspěvek