Olej co má vliv na zdraví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TynuskaKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 17:17
Olej co má vliv na zdraví

Ahoj, neslyšeli jste v lepším případě nemáte přímo zkušenost s oleji, které se normálně užívají a mají vliv na jisté zdravotní problémy?

Reakce:
Renculle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 12:06

Přesně takové oleje má Bohemia olej. Je to český výrobce, který vyrábí bio oleje za studena lisované.

Evča J.
99 příspěvků 2.8.21 23:25

Zdravím, taky oleje Bohemia Olej kupuju. Mají je výborné a v RAW kvalitě. Mají je z kvalitních surovin a díky RAW kvalitě v sobě mají hodně prospěšných látek. Navíc je to česká výroba a mají velký výběr olejů i proteinů.

Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 22:31

Na co všechno jsou tady ty oleje dobré?

Evča J.
99 příspěvků 4.8.21 18:29

Mrkněte na jejich stránky, které oleje Vám budou vyhovovat, tady máte odkaz https://www.bohemiaolej.cz/ U nás doma máme nejvíc rádi sezamový a lněný. Lněný je zdrojem omega 3 nenasycených mastných kyselin a sezamový je chuťově vynikající a hodí se i na masáže :)

VandulaZ
31 příspěvků 10.8.21 13:01

Díky za inspiraci - oleje od Bohemia Olej vypadají fakt dobře! Hned jsem si dva objednala, budou dobré do zeleninových salátů :)

TynuskaKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 19:32

KOupila jsem si ten lněný olej, dočetla jsem se, že je dobrý na nastartování metabolismu. Zkusím ho pak i v kuchyni, protože je dobrý do jogurtů, tak jsem na to zvědavá.

Barcuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.21 10:53

Nemáte vyzkoušený i ten rostlinný protein jestli je chuťově dobrý?

TynuskaKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 19:44

Měla jsem možnost ho ochutnat, protože ho mám ségra, která si tady na ty věci hodně potrpí, hlavně kouká na složení, ale abych se vrátila k chuti, tak to není vůbec špatné a nejvíc mi chutnal zamíchaný v jogurtu. Já spíš ujíždím na těch olejích :)

Váš příspěvek