Okay nábytek - zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matahajek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.21 15:54
Okay nábytek - zkušenost

Zdravím, s manželkou máme něco vybrané z okay, chtěl bych se zeptat na zkušenost s okay?

Reakce:
Chvalnymirek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 22:41

U nás doma máme také spoustu vybavení z okay elektro a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Po objednání jsem byl vždy dostatečně informovaný a vždy mi vše přišlo včas.

Moni-cka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.21 22:47

Já zatím nakupovala jenom nábytek přes jejich stránky a přivezli mi to o den dřív než měli :D byla jsem za to ráda, takže zatím spokojenost. ;)

Marta Pitrová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 07:43

Ahoj, já se tam také chystám nakupovat obývací stěnu, máte někdo zkušenosti co se týče kvality výrobku a rychlost dodání? Díky M

Ditushka8
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 08:49
@Marta Pitrová píše:
Ahoj, já se tam také chystám nakupovat obývací stěnu, máte někdo zkušenosti co se týče kvality výrobku a rychlost dodání? Díky M

Marti určitě se nebojte nakupovat, já mám s nimi dobré zkušenosti a to jsme kupovali sedací soupravu na které sedíme každý den a kvalita sedačky je stále výborná, dost často ji s manželem používáme i jako postel a krásně drží, nikde známky prosezení nebo opotřebení. Máme ji 2 roky. Opravdu mohu tento obchod doporučit ;)

VanduskaMaluska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 22:43

Přes okay jsem mám sice jenom elektro, ale vždy proběhlo všechno v pořádku.

Jitka Strak.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 12:23

Řešila jste zpoždění doručení nebo něco takového? Zrovna objednávám, tak bych ráda znala zkušenosti nakupujících

KarynaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.21 10:18

Já myslím, že věci co jsou skladem prostě mají a hned odešlou, takže bys neměla mít problém. Já s okay.cz vždy pochodila velmi dobře. Mrkni zda třeba mají garanci doručení

Malinak812
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 14:28

S Okay bohužel zkušenost nemám, ale díval jsem se a mají tam docela pěkné věci. Dnes podle mě i levný nábytek může být kvalitní, takže bych v tom neviděl žádný problém. Já teda za sebe můžu doporučit nábytek z https://www.hmnabytek.cz/ Sám odtud několik věcí v bytě mám a naprostá spokojenost.

DanielaOndrušová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 20:32

Nedala bych dopustit na to, když je nábytek dělaný na míru. Koho můžu doporučit, tak je tato česká firma od které mám a rozhodně to nebyla poslední věc, kterou nám do bytu dělali https://www.nabytek-mikulik.cz/…klem-matelux

AndrejkaTrefulková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.22 19:04

Mají moc hezké skříně. Akorát bych potřebovala zcela jiné parametry, nevíte jestli je tam možná úprava nebo dělají vyloženě co mají v nabídce?

DanielaOndrušová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 16:09

Nábytek Mikulík dělá nábytek na zakázku, takže ti udělají skříň v jakým parametrech potřebuješ. Je to jenom o domluvě :)

terkaprihodova19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.22 09:44

Čauky, měla bych jeden takový tip. Pokud vybíráte nějaký nový nábytek do bytu, tak bych určitě doporučila zkusit mrknout třeba na bevedo.cz Nedávno jsme si vybavovali nový byt a nakonec to dopadlo tak, že jsme všechen nábytek vybírali právě přes tuto stránku. Mají tam totiž nábytek z různých velkých obchodů, takže je to všechno hezky na jednom místě. Musím říct, že nám to při výběru ušetřilo hodně času. :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu