Okay elektro vaše zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hannan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.21 21:59
Okay elektro vaše zkušenosti

Můžete se prosím podělit o zkušenosti s nákupem v okay elektro?

Reakce:
Ivetgreplova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.21 15:50

Sušička, lednička, pračka, televize. To vše máme nakoupeno z okay elektro a s ničím z toho nebyl sebemenší problém, takže za nás vše úplně v pořádku.

Rondava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.21 16:54
Pohoda

Ahoj, nákup na Okay mam vyzkoušený a vždy jsem byla spokojená :).

Konrad55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 12:55
Velká spokojenost

Já tady nakupuji velice ráda. Nejlepší obchod jaký znám.

PetulePetrova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.22 18:43

Za jak dlouho od objednání vám objednávka dorazila? Co výnos, nemají s ním problém?

MiaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.22 05:55

Výnos Petule nabízí co jsem se dívala, ale zkušenost teda nemáma. Jinak elektro tady z toho eshopu mám a jsem spokojená.

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.22 15:12

Nikde jinde než v Okay elektro už nenakupuji.Je tam vždy super personál co mi se vším poradí a mají tam i různé slevy.Za mě nejlepší elektro.

petrakon13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.4.22 23:04

Mám s touto firmou jenom dobré zkušenosti :-) vždycky tam nakoupím to co zrovna potřebuju a funguje to v pohodě:-)

ViktorkaFlekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.22 10:41

Já jsem v tomto elektru nakupovala už víckrát a bylo to vždycky v klidu, jde taky asi o to pro co tam jdete a jestli zrovna nevychytáte nějaký vadný kus, to se nám bohužel taky stalo :D

Janakastylova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.22 22:19

Chtěla bych si doma zařídit kancelář a pracovat převážně z domu. To znamená, že bych trochu potřebovala poradit s výběrem elektra. Kde nejčastěji nakupujete? Kde dokáží opravdu dobře poradit?

Jirinevrlka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 22:25

Hele já jsem prostý uživatel, takže si nedokážu kde co opravit nebo nainstalovat. Proto jsem hledal rozumné elektro, kde vše nachystají přímo k použití a já se nemusím o nic starat. U notebooku sedím 18 hodin denně a potřebuji aby to fungovalo. Často musím mít zapnuté dva počítače. Oba jsem kupoval už z obchodu, kde opravdu poradí a kompletně ho nachystají

Janakastylova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.22 23:37

Kupoval jste ho někde přímo z obchodu nebo objednával z eshopu? Kde jste ho bral případně prosím?

Jirinevrlka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.22 23:17

Zkuste se podívat, jak to celé přesně funguje na stránky elektra https://5pohromade.comfor.cz/ Pokud nevíte podle čeho vybírat, tak to dost pomůže. Navíc tam nakoupíte za dobrou cenu.

Váš příspěvek