Odstranění vrásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 19:19
nitě

Rozhodně nitě nedoporučuji, vydrží tak 3 měsíce a je to drahá záležitost. Zažito osobně a již nikdy víc!!Navíc některé ženy měly i velké potíže poté, nitě byly vidět, prosvítaly, píchaly je do tváří, po krátkém čase se vstřebají a nic z toho není. Že je efekt nulový potom, to mi potvrdilo několik dermatologů i pl. chirurgů, nedělají to kosm. salony, ale kožní lékaři, kteří k tomu mají školení. Bolestivé a drahé na pouhé 3 měsíce. :nevim:

Maloulinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.19 10:35

Chtěla bych jít právě na odstranění vrásek, ale vůbec netuším, co by pro mě bylo nejlepší. Četla jsem, že mají v Perfect Clinic konzultace. Za jak dlouho ti dali termín cca?

adelaada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.19 15:57

Nejlepší je objednat se k nim na konzultaci, na které se domluvíme, co s vráskami provedete :-). Termín není tak dlouhý, já čekala tuším 2-3 týdny, více ne.

Maloulinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.19 10:17

Určitě se tam objednám. Koukám se na video https://www.youtube.com/watch?… a hodně mě zaujali :-)

adelaada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.19 13:47

Určitě shlídni i jiná videa, jsou tam zajímavé proměny. ALe mají i zajímavé věci na FB.

Maloulinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.19 14:06

Prohlídnu si všechno, co mají na internetu, ale jsem pro zákrok a tuto kliniku už rozhodnutá. Díky moc za odpovědi

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.19 16:21
Krém na vrásky

Holky používáte některá krém na vrásky? Máte vyzkoušený nějaký opravdu účinný?

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.19 20:12
krém na vrásky

Žádný krém nevyhladí vrásky, to je dokázáno, je účinná jiná metoda, např. výplně, facelift. Botox vrásky nevyhladí, ale znemožní další mračení. Samozřejmě je dobré požívat krém vzhledem k věku a typu pokožky, ale již vzniklé vrásky krém neodstraní. Jedná se spíš o promazávání vrchní vrstvy pokožky a nějakou její ochranu ptori vnějším vlivům. :*

Karolinna44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.19 10:26

Vyzkoušela jsem hodně přípravků, ale pak jsem to trochu studovala, a přišla jsem na to, že za vznik vrásek, může hlavně pokles kolagenu v těle, tak jsem si začala kupovat kolagen v prášku, a to mi opravdu pomohlo.

Gabina77la
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.19 09:36

Kupujete si kolagen v prášku?

Karolinna44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.19 08:05

Ano, podívejte se na osloskinlab. cz, já si ho objednávám, jsem tam členem, takže to mám i levnější.

Silvie06
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.19 12:16

Nemá tady za sebou nějaká dáma aplikaci mezonití? Zajímalo by mě jaký lze očekávat výsledek a jestli jde o hodně bolestivé ošetření?

DarijaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.19 16:09

Na aplikaci mezonití jsem byla v loňském roce v Amaryllis centru v Praze, kam jsem šla na doporučení. Aplikace bolestivá není, pouze nepříjemná, ale nanáší se znecitlivující krém, takže se to dá zvládnout. Jinak efekt by měl vydržet až 3 roky, tak uvidím jak budu vypadat za další rok.

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.19 17:48
mezonitě

Tak mně vydržely nitě cca 3 měsíce, kdepak 3 roky!!! mluvila jsem o tom i s dermatology, kteří mi totéž potvrdili, že efekt není, jak ho propagují. Jen ztráta peněz anebo kdo na to má a chce se nechat trápit, pak opakovat a to často. Ona to není žádná příjemná procedura a potí je ještě dost omezení. :nevim:

Petulinusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.19 22:32

Já jsem třeba spokojená a amarylliscentrem. Vy jste na nich byla kde? Mě poradili jinou proceduru.

1Emma
3 příspěvky 5.10.19 03:21

Dsdgsd

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další témata z kategorie