Odstranění vrásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dagmar1234  08.06.15 14:34
Odstranění vrásek

Dobrý den. jak jste se zbavili vrásek? nějaké tipy? už se delší dobu rozmýším a právě jsem se rozhodla, že se jich chci už zbavit.

Reklama

Reklama

Reakce:

rozárie_oO  17.06.15 10:00
vrásky

Dobrý den, bohužel za sebe musím říct, že u vrásek je důležitá prevence a pokud už jich máte dost, těžko se jich kompletně zbavíte :x Já jsem na prevenci kašlala a začala jsem se o pleť starat až když se objevily vrásky…natírala jsem se různými levnými i drahými krémy, používala séra a další serepetičky…nakonec jsem si nechala do obličeje napíchat kyselinu hyaluronovou, což mi pomohlo, ale vydželo to jen pár měsíců. Teď jsem objednaná na konzultaci a chtěla bych jít na nitě (říká se tomu taky ftc therapy). Nedávno jsem viděla fotky, jak na nich byla dáda patrasová a moc se mi líbil výsledek :)

adelaada  30.06.15 14:33
vrásky

Ahoj. Osobní zkušenost nemám, mám 25, takže vrásky se mi zatím vyhýbají, ale moji mámě jsme s bráchou kupovali aplikaci 3D nití- to je zákrok, kdy doktor vpichuje do kůže jakési nitě, okamžitě je vidět výsledek, a mamka říkala, že to jen chvilkama zaštípalo. Hodně omládla a to jsou jenom vrásky. Byla na tom v brněnské klinice Perfect Clinic, kde pracují špičkoví doktoři, kvůli nim se mamka rozhodla do toho jít.

Wiki2323  16.07.15 18:49

Je nějaký rozdíl mezi botoxem a těmahle nitěma? v čem jsou třeba nitě lepší?

adelaada  10.09.15 12:32
vrásky

Jsou to úplně jiné látky a vypichují se jinak. Většinou, když jde někdo na liftingové nitě (aplikují se vpichem většími injekcemi, nitě se uchytí a vypnou tak plet) tak se kombinují i s botoxem-třeba čelo a mezi očima.
Jinak u mladších se dává botox a kys. hyaluronová

Molkka  25.08.16 23:33

Myslím, že hlavní je opravdu prevence. Takže mazat, mazat, mazat. Zkouším tento krém http://www.pevoniaeshop.cz/…agenovy-krem, který jsem dostala na narozeniny a jsem z toho zatím nadšená. Je příjemný i na mé problémové pleti. Snad se s vráskami seznámím až dost pozdě :)

opakov  04.10.16 12:20
odstranění vrásek mezonitěmi

Tuto metodu určitě nedoporučuji, vydrží velmi krátce, cca 3 měsíce a není to levná věc. To výplně vydrží přece jen déle. Byla jsem na nitích, celkem 15 kus :,( ů, různé délky a postupů zavádění, atd, vše jsem poté dodržovala, efekt byl okamžitý, ale po 3 měsících nikde nic.Je to jen výdělek pro lékaře a útok na peněženky klientů. :,(

janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 12:17

Doporučil by mi někdo nějaký krém proti vráskám, který skutečně aspon trochu funguje?

opakov  22.11.16 15:19
krém na vrásky

Krém na vrásky, aby byl opravdu účinný tak, jak byste chtěla, opravdu není. Na vrásky jedině platí výplně a botox, ten zamezuje mračení se. Jinak samozřejmě je třeba plet´natírat krémem vhodným pro danou pokožku a to Vám nejlíp poradí např. kosmetička. Čím je člověk starší, tím musí o kůži více pečovat. :think:

Anička773  12.12.16 20:09

Doporučuji pracoviště Dermastar. Kde funguje MUDr. Lenka Páralová. Má známá u ní byla a je s jeji prací nadmíru spokojená. Poskytuje i poradenství

Leona247  14.12.16 22:13
vrásky

Já jsem teď našla článek s nějakou novinkou na vrásky od Oravy… nezkoušela jste nělterá? je to celkem příznivá cena a rozhodně to vyjde levněji než návštěva odborných center ***

Edit admin - odkaz

Linda33333  13.01.17 20:46
správná péče

Pozdě bycha honit.. člověk by měl už od mládí pečovat o pleť tak, aby nevznikly… a když už jsou, rozhodně bych to teda doladila radši kosmetikou, zamaskovala líčením, než nějaké operace…

Nikita1181  28.02.17 21:27

Ahoj holky, pokud máte problematicku pleť, ucpané póry nebo vrásky určitě vyzkoušejte kliniku Dermastar v Praze. Dokonale vyčistí a vyhladí obličej. Bez bolesti a za skvělou cenu :)

Zuzana1181  01.03.17 00:14

Ahoj Nikito, a ty s tím máš nějakou zkušenost? :)

Nikita1181  01.03.17 00:24

Ahoj Zuzi, absolvovala jsem chemický peeling a jsem naprosto spokojěná.:)

Jolula
11 příspěvků 10.07.17 13:05
Vrásky

Těmto zákrokům se věnuje paní doktorka Zlata Takácsová :). Já k ní teda chodím na jiná ošetření, ale vím, že dělá i toto.

Lenka3K  17.08.17 13:25

A kde paní doktorka Takácsová působí?

Arielka1181  25.08.17 18:14

Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s plastickou operací obličeje? Děkuji. :)

opakov  25.08.17 19:24
plastika obličeje

Zkušenost mám osobní. -plastika dol. víček a jindy zas facelift, vše v Praze před x lety, spokojenost. Dolní víčka drží stále, tam se jednalo o odstranění váčků a facelift už by potřeboval znovu, jeho výdrž byla tak 8 let, obličej stárne a gravitace působí. :?

Sofia333  25.08.17 20:53

Ahoj Arielko, já mám už dva roky po plastice endoskopického liftingu čela a obočí a jsem nadmíru spokojená. Na začátku jsem se bála zákroku, ale po dvou hodinách jsem byla hotová. Teď tam už nemám ani jen jizvičku takže jsem veliká spokojenost! Můžu ti doporučit kliniku a doktora: Aesthevita, MUDr. Ján Pilka. Přeji hodně štěstí! :)

Arielka1181  27.08.17 21:30

Jee Sofi, moc děkuji za tip! Jdu do toho! :)

Pandora5  28.08.17 13:28
necklift

Ahoj holky, má některá z vás zkušenosti s neckliftem? díky :)

Pandora5  28.08.17 13:56

Ahoj Pandoro, s Neckliftem přímo ne, já jsem byla na lifting obličeje. Ale prý na stránkách píšou že je už teď i v kombinaci, tak se můžeš podívat na stránku aesthevita.cz :)

Jolula
11 příspěvků 20.09.17 07:13

Paní doktorka TAkácsová působí Lenko v tomto centru www.amarylliscentrum.cz

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Reklama