Odstranění vrásek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagmar1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.06.15 14:34
Odstranění vrásek

Dobrý den. jak jste se zbavili vrásek? nějaké tipy? už se delší dobu rozmýším a právě jsem se rozhodla, že se jich chci už zbavit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rozárie_oO
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.15 10:00
vrásky

Dobrý den, bohužel za sebe musím říct, že u vrásek je důležitá prevence a pokud už jich máte dost, těžko se jich kompletně zbavíte :x Já jsem na prevenci kašlala a začala jsem se o pleť starat až když se objevily vrásky…natírala jsem se různými levnými i drahými krémy, používala séra a další serepetičky…nakonec jsem si nechala do obličeje napíchat kyselinu hyaluronovou, což mi pomohlo, ale vydželo to jen pár měsíců. Teď jsem objednaná na konzultaci a chtěla bych jít na nitě (říká se tomu taky ftc therapy). Nedávno jsem viděla fotky, jak na nich byla dáda patrasová a moc se mi líbil výsledek :)

adelaada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.15 14:33
vrásky

Ahoj. Osobní zkušenost nemám, mám 25, takže vrásky se mi zatím vyhýbají, ale moji mámě jsme s bráchou kupovali aplikaci 3D nití- to je zákrok, kdy doktor vpichuje do kůže jakési nitě, okamžitě je vidět výsledek, a mamka říkala, že to jen chvilkama zaštípalo. Hodně omládla a to jsou jenom vrásky. Byla na tom v brněnské klinice Perfect Clinic, kde pracují špičkoví doktoři, kvůli nim se mamka rozhodla do toho jít.

Wiki2323
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.15 18:49

Je nějaký rozdíl mezi botoxem a těmahle nitěma? v čem jsou třeba nitě lepší?

adelaada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 12:32
vrásky

Jsou to úplně jiné látky a vypichují se jinak. Většinou, když jde někdo na liftingové nitě (aplikují se vpichem většími injekcemi, nitě se uchytí a vypnou tak plet) tak se kombinují i s botoxem-třeba čelo a mezi očima.
Jinak u mladších se dává botox a kys. hyaluronová

Molkka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.16 23:33

Myslím, že hlavní je opravdu prevence. Takže mazat, mazat, mazat. Zkouším tento krém http://www.pevoniaeshop.cz/…agenovy-krem, který jsem dostala na narozeniny a jsem z toho zatím nadšená. Je příjemný i na mé problémové pleti. Snad se s vráskami seznámím až dost pozdě :)

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.16 12:20
odstranění vrásek mezonitěmi

Tuto metodu určitě nedoporučuji, vydrží velmi krátce, cca 3 měsíce a není to levná věc. To výplně vydrží přece jen déle. Byla jsem na nitích, celkem 15 kus :,( ů, různé délky a postupů zavádění, atd, vše jsem poté dodržovala, efekt byl okamžitý, ale po 3 měsících nikde nic.Je to jen výdělek pro lékaře a útok na peněženky klientů. :,(

janickapiterkova
7 příspěvků 22.11.16 12:17

Doporučil by mi někdo nějaký krém proti vráskám, který skutečně aspon trochu funguje?

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.16 15:19
krém na vrásky

Krém na vrásky, aby byl opravdu účinný tak, jak byste chtěla, opravdu není. Na vrásky jedině platí výplně a botox, ten zamezuje mračení se. Jinak samozřejmě je třeba plet´natírat krémem vhodným pro danou pokožku a to Vám nejlíp poradí např. kosmetička. Čím je člověk starší, tím musí o kůži více pečovat. :think:

Anička773
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 20:09

Doporučuji pracoviště Dermastar. Kde funguje MUDr. Lenka Páralová. Má známá u ní byla a je s jeji prací nadmíru spokojená. Poskytuje i poradenství

Leona247
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 22:13
vrásky

Já jsem teď našla článek s nějakou novinkou na vrásky od Oravy… nezkoušela jste nělterá? je to celkem příznivá cena a rozhodně to vyjde levněji než návštěva odborných center ***

Edit admin - odkaz

Linda33333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 20:46
správná péče

Pozdě bycha honit.. člověk by měl už od mládí pečovat o pleť tak, aby nevznikly… a když už jsou, rozhodně bych to teda doladila radši kosmetikou, zamaskovala líčením, než nějaké operace…

Nikita1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 21:27

Ahoj holky, pokud máte problematicku pleť, ucpané póry nebo vrásky určitě vyzkoušejte kliniku Dermastar v Praze. Dokonale vyčistí a vyhladí obličej. Bez bolesti a za skvělou cenu :)

Zuzana1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 00:14

Ahoj Nikito, a ty s tím máš nějakou zkušenost? :)

Nikita1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 00:24

Ahoj Zuzi, absolvovala jsem chemický peeling a jsem naprosto spokojěná.:)

Jolula
31 příspěvků 10.07.17 13:05
Vrásky

Těmto zákrokům se věnuje paní doktorka Zlata Takácsová :). Já k ní teda chodím na jiná ošetření, ale vím, že dělá i toto.

Lenka3K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.17 13:25

A kde paní doktorka Takácsová působí?

Arielka1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.17 18:14

Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s plastickou operací obličeje? Děkuji. :)

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.17 19:24
plastika obličeje

Zkušenost mám osobní. -plastika dol. víček a jindy zas facelift, vše v Praze před x lety, spokojenost. Dolní víčka drží stále, tam se jednalo o odstranění váčků a facelift už by potřeboval znovu, jeho výdrž byla tak 8 let, obličej stárne a gravitace působí. :?

Sofia333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.17 20:53

Ahoj Arielko, já mám už dva roky po plastice endoskopického liftingu čela a obočí a jsem nadmíru spokojená. Na začátku jsem se bála zákroku, ale po dvou hodinách jsem byla hotová. Teď tam už nemám ani jen jizvičku takže jsem veliká spokojenost! Můžu ti doporučit kliniku a doktora: Aesthevita, MUDr. Ján Pilka. Přeji hodně štěstí! :)

Arielka1181
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.17 21:30

Jee Sofi, moc děkuji za tip! Jdu do toho! :)

Pandora5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.17 13:28
necklift

Ahoj holky, má některá z vás zkušenosti s neckliftem? díky :)

Pandora5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.17 13:56

Ahoj Pandoro, s Neckliftem přímo ne, já jsem byla na lifting obličeje. Ale prý na stránkách píšou že je už teď i v kombinaci, tak se můžeš podívat na stránku aesthevita.cz :)

Jolula
31 příspěvků 20.09.17 07:13

Paní doktorka TAkácsová působí Lenko v tomto centru www.amarylliscentrum.cz

gizela585
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.17 23:55

Holky myslíte že jsou nutné plastiky a nepomůže přírodní medicína nebo prášky? :)

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.17 12:20

Když je obličej starší, rozhodně pomohou plastiky a ne prášky či masáže, apod. Je top vše o gravitaci a také o genech. Určitě nevěřit těm hvězdám, které tvrdí, že za jejich vyžehlenou vizáží jsou jen krémy, apod. Jsou to jen lži. :mavam:

Lenka3K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.17 10:29

Už jsem tady někde do diskuze psala :). Mamka chodí tady na ty omlazovací procedury do amaryllis centra, naposledy byla na aplikaci mezonití, takže teď dlooouho nemusí

Jarculkaa
4 příspěvky 09.10.17 19:05
vrásky

Já mám velmi výbornou zkušenost s klinikou Dermastar v Praze. Byla jsem na odstranění rýh kolem úst. Vůbec to nebolelo, zákrok trval pár minut. Určitě jsem tam nebyla naposledy, jsem maximálně spokojená.

Jarinaaa
7 příspěvků 16.10.17 18:53
vrásky

Dívala jsem se na jejich stránky **. Mají tam spoustu informací.

Edit admin - odstraněn odkaz

anduskan
17 příspěvků 22.10.17 12:21
vrásky

Koukla jsem na ty stránky, pro mě docela důležité, že se tam dá dostat autem. No a konzultace zdarma taky dobrý.

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.17 12:56
dermastar

Od metra taky kousek, lékařky jsou příjemné a ceny se mi zdály oproti některým zařízením levnější. :lol:

nikica2
9 příspěvků 24.10.17 14:35
dermastar

Taky je pro mě důležitá dostupnost kliniky autem. Uvažuji o odstranění vrásek kolem úst a kolem očí. Určitě si domluvím konzultaci.

Jaruna83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 20:51
odstranění vrásek

Holky, máte někdo zkušenost s nějakou klinikou v Praze a okolí? Chci si nechat vyžehlit čelo a odstranit vsásky kolem nosu a úst. Dám na doporučení.

Karin.Smutná
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 21:05

Ahoj, určitě můžu v Praze doporuči Altos. Mrkni na **. Používají nejnovější metody. Nechávala sem si odstranit ty hluboký rýhy od nosu dolů a s výsledkem sem maximálně spokojená.

Edit admin - odstraněn odkaz

Jaruna83
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 21:24

Děkuju moc, podívám se. Myslím, že už sem o nich taky něco slyšela.

JarkaHor
12 příspěvků 30.12.17 21:37

V lednu jdu na aplikaci mezonití, takže pak budu moct poreferovat, jak jsem dopadla. Vybrala jsem si paní doktorku Takácsovou a salón Amaryllis centrum. Když by tu byl někdo, kdo podstoupil stejný zákrok, tak budu ráda, když bych se o tom dozvěděla ještě více než jsem si načetla :)

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.17 12:42
mezonitě

Byla jsem na nitích, ale u jiné lékařky v Praze, cena 13000 po aplikaci 16 nití různých, efekt byl ihned, ale pozor: jen 3 měsíce!! Oni na to nikde neupozorňují, ale je to tak, když se někde píše, že efekt je až 2 roky, tak to je nesmysl, shodla jsem se na tom s vícero ženami, které na tomtéž byly. Dělala jsem poté vše tak, jak mi bylo doporučeno, takže nic se nezanedbalo, bolest byla při aplikaci do tváří, kam se dávaly dlouhé zoubkaté nitě, poté nepříjemné tlaky, apod. přetrvávaly asi měsíc, i při ležení na tváři, apod. Nemohu tento zákrok doporučit, je to vyhazování peněz a i bolest, efekt krátkodobý. :zed: :zed:

anduskan
17 příspěvků 13.01.18 17:38
Botox

Chci si nechat vyplnit vrásky kolem očí botoxem. Našla jsem si kliniku dermastar, má s ní někdo zkušenost?

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 19:26
dermastar

MOHU DOPORUČIT, BYLA JSEM TAM PÁRKRÁT A SPOKOJENOST. :*

anduskan
17 příspěvků 19.01.18 11:05
dermastar

Jaké zákroky jste postoupila? A u které doktorky?

opakov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 13:18
dermastar

Byla jsem na výplních spod. části brady a na botoxu mezi obočím a kol, očí. Dr. Jurtinová. :*

andrejii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 18:12

Dermastar taky znám. Já podstoupila výplň botoxem vrásek kolem očí. Zákrok mě dělala dr. Páralová.

Januska11
14 příspěvků 25.01.18 17:37
dermastar

Já si ještě detailně prostudovala jejich www.dermastar.cz. Ať vím co mě čeká pokud se pro botox rozhodnu.

Tynka_tuli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 21:31
vráska na čele

Ahoj, jak dlouho vydrží, když si nechám vyžehlit čelo? Chtěla bych si nechat odstranit rýhu nad na čele, ale zajímá me, kký to má efekt a jakou kliniku by ste mně doporučili?

Vandka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.18 08:52
vrásky

Kliniku Dermastar znám. Nechala jsem si u nich vyplnit vrásky kolem očí botoxem. Jsou profesionální.

Rendulka66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 17:29
vrásky

Dívala jsem se na jejich stránky. Kdo vám konkrétně zákrok provedl?

Vandka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 19:16
vrásky

Byla jsme na konzultaci u Mudr. Páralové, ta mě pak zákrok provedla. Je velmi příjemná a profesionální.

Bondka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 19:37

Kliniku taky znám, moje matka ji navštívíla několikrát. Je s nimi spokojená.

Rendulka66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.18 12:55

A vy se Bondko na nějaký estetický zákrok nchystáte?

Hedvika151
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.18 15:30

Zdravím, chci se zeptat kde si nechat udělat liftingové nitě. Přece jen vrásky s věkem přibývají. Je tolik salónu, že nevím kam. Máte nějaké zkušenosti, budu ráda za nějakou radu?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Další témata z kategorie