Ochranné sklo na mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kajamirdova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 19:43
Ochranné sklo na mobilu

Pomohlo někomu ochranné sklo na mobilu? Já mám takovou zkušenost, že ani ochranné sklo nebo kryt nepomůžou. Když mi mobil spadl, tak bylo po něm a to jsem měla na něm drahé ochranné sklo. Asi si budu muset koupit mobil pro důchodce a na dotykový telefon zapomenout…

Reakce:
Lenkavlacelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 19:44

To si nemusíte kupovat hned tlačítkový telefon, existují i dotykové telefony, které něco vydrží. Opravdu existují odolné telefony, kterým neuškodí ani voda ani prach.

kajamirdova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 19:48

A nejsou potom ty telefony hodně drahé a s málo funkcemi? Nechci za telefon utratit přes 10 tisíc…

Lenkavlacelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 21:07

Vůbec nejsou drahé a o funkce nejsou ošizené. Já mám třeba tento mobilní telefon: https://www.datart.cz/…fon-106.html a jsem s ním opravdu spokojená. Vyhovuje mi, že je na 2 SIM karty, takže tam mám jak firemní, tak soukromé číslo. Přes Datart můžete využít službu RYCHLART, kde si po objendání můžete telefon na zvolené prodejně vyzvednout.

Lejlissa
40 příspěvků 1.4.21 13:05

Já mám úplně nějaké obyčejné, myslím že je z wishe a účel plní dobře, ale samozřejmě záleží na tom jak často ti telefon padá a jak zrovna spadne no. Doporučuju kryt který trochu přesahuje přes displej, pak je taky víc chráněný

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu