Obranyschopnost a imunita těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katkahlavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.19 13:28
Obranyschopnost a imunita těla

Jak co nejvíce posilovat obranyschopnost a imunitu těla? Mám problém, že v zimě jsem opravdu a nezvykle často nemocná, a už nevím, jak s tím bojovat….

Reakce:
Darinagabka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.19 14:43

Tak to je docela přirozené, určitě se tomu dá předcházet příjmem vitamínů, a také se dostatečně oblékat v takové zimě.

Katkahlavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.19 10:53

Naše teta, která byla nemocná pořád nám doporučila Recreatin, který koupíte v každé lékárně. Od toho co ho kupuji máme klid.

Darinagabka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.19 13:24

Tak jsem se na to ptal u nás na vesnici v lékárně a mají ho tu také, takže jsem ho koupil za necelé 4 stovky.

777
161 příspěvků 10.3.19 23:01
@Darinagabka píše:
Tak jsem se na to ptal u nás na vesnici v lékárně a mají ho tu také, takže jsem ho koupil za necelé 4 stovky.

Stačí Vám tlumit symptomy??

Olina1200
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 13:39
Imunita

Ahoj, na posílení imunity zkus rakytník řešetlákový. Na https://www.herbavis.cz/ prodávají šťávu, kterou piju s vodou a na chuť je to i celkem dobrý. Rakytník je dobrý nejen na imunitu, ale má i spoustu dalších pozitivních účinků, takže je to na zimu skvělý doplněk.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.19 10:00

Nezkoušela jste někdy kozí kolostrom? Od www.betula.cz ?

Livie66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.20 19:18

Dostali jsme tip na https://www.altaherba.cz/…pky-tinktura. Znám od nich Pinio kapky na rýmu, takže zkusíme i tinkturu na imunitu.

katulka125
31 příspěvků 6.4.20 22:05

Já si myslím, že každý člověk potřebuje něco jiného, mě třeba stačí hořčík. Zkuste ještě mrknou někam na net, kde mají nějaké poradenství, když se teď nikam nedostaneme.

777
161 příspěvků 7.4.20 11:42
imunita

""IMUNITNÍ SYSTÉM
Zášť, hořkost, nedostatek odpuštění a nenávist vůči sobě samému jsou jen pouhými příklady ze všech toxických myšlenek a emocí, které mohou snadno vyvolat poruchy imunitního systému. Pokud je to imunitnímu systému umožněno, pak funguje jako armáda, která vás chrání od nemocí a chorob ve vašem těle a mysli. Toxické myšlenky a emoce ovšem zabraňují vašemu imunitnímu systému dělat to, k čemu byl stvořen, aby přirozeně dělal. Váš imunitní systém vylučuje peptidy nebo hormony včetně endorfinů (hormony „feel good“ – hormony dobrých pocitů). Vysílá informace do mozku skrze imuno-peptidy (hormony imunity) a získává informace z mozku skrze neuro-peptidy (neuro hormony), takže je zde přímá komunikace mezi myšlenkami a emocemi ve vašich myšlenkových stromech a také ve způsobu, jakým váš imunitní systém funguje. Je prokázáno, že váš imunitní systém je z neurologického hlediska citlivý na vaše procesy myšlení. Když váš imunitní systém čelí útoku, jako tomu může být v případě toxických myšlenek, produkuje krevní bílkoviny zvané cytokiny, které jsou známé tím, že způsobují únavu a deprese. Tímto způsobem toxické myšlenky a emoce, které jsou produkovány, narušují přírodní léčivé procesy v těle. Završují vliv nemocí a chorob tím, že spouštějí nové negativní biochemické procesy, se kterými tělo bojuje, aby je porazilo. Pojďme se blíže podívat na autoimunitní odpověď organismu (odpověď imunitního systému na buňku ve vašem těle). Když vaše tělo čelí svým vlastním toxickým myšlenkám a emocím, ztrácí schopnost rozeznat svého skutečného nepřítele. Začne napadat zdravé buňky a tkáně. Pokud se tak stane, ztrácí schopnost bojovat proti vetřelcům.
Náhlý výbuch stresu snižuje imunitu (jeden ze způsobů, jak „chytit rýmu“). Nicméně ještě hrozivější je vliv malého množství každodenního stresu. To mate váš imunitní systém a účinně uvádí do pohybu autoimunitní reakce, které způsobí, že se vaše tělo takřka obrátí samo proti sobě. "
Z knihy Dr. C. Leaf KDO MI VYPNUL MOZEK
CO je platné něčím se „v zájmu posílení imunity“ ládovat", jestliže mozek je zavirovaný toxickými myšlenkami, emocemi, volbami, slovy,..??? NIC

bertik.ber
6 příspěvků 14.8.20 21:33

Sháním něco přírodního na posílení imunity pro mě i pro děti. Snažím se samozřejmě připravovat vyváženou stravu, ale chtěla bych to ještě něčím doplnit.

777
161 příspěvků 21.8.20 18:24

@bertik.ber vyhnout se toxickým vlivům
(emoce, reakce, myšlenky)

Váš příspěvek