Obnovení zdraví rychle a bez chemie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
peterjabb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.14 16:19
Obnovení zdraví rychle a bez chemie

Bude to zde znít jako pohádka, zázrak, ale víte, že existují prostředky, které působí velice rychle, do hloubky a nastolují proces samoléčení? Nejsou to chemické produkty, ale výtažky z několika set léčivých bylin, které se dostávají k postiženému místu nanotechnologii. Zajímavé na nich také je, že se mohou aplikovat na jakýkoliv problém bez obav z vedlejších či kontraindikačních účinků.
Zhruba princip všech produktů.
Nanočástice dodává buňce co potřebuje k růstu a výživě, likviduje, co buňka nepotřebuje a dává impuls k samoléčbě (aktivuje původní, zdravou, genetickou paměť, kdy rovněž dochází k prodloužení telomerů). Dceřinné buňky se tak dělí d. f. vždy zdravější (díky prodlužující se délce telomerů se dá říci i mladší), než předcházející generace. Dochází k tzv. omlazování. Velmi zřetelně je to možné pozorovat např. na obličeji při vyhlazování vrásek a napínání kůže.
Chřipka a angina do dvou dnů, bércové vředy - za týden se zavírají a vytváří se nová kůže, paradentóza 14 dnů, tenisový loket po několika aplikacích a mnoho dalších problémů. peterjabb@email.cz

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek