Oblečení pro malé děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamousekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 19:53
Oblečení pro malé děti

Kde vybíráte oblečení pro malé děti? Které mají citlivější pokožku?

Reakce:
Anettii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 14:27

Také to musím řešit, protože moje dcera má velmi citlivou pokožku a ne všechno oblečení ji dělalo úplně dobře. Našla jsem si proto online obchod, kde prodávají oblečení na děti z kvalitní organické bio bavlny, které je vhodné i pro alergiky. Od té doby nemá dcerka žádný problém. Je to trochu jako bych se vrátila do dětských let, to oblečení je takové pevné a příjemné, jako kdysi

Mamousekv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 18:09

Tak přesně něco takového asi také hledám. Mohu se zeptat, kde jste to prosím kupovala?

Anettii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 00:14

Určitě, podívejte se na stránky internetového obchodu https://www.tamaiti.cz/ , mají tam opravdu krásné oblečení, kde si určitě také vyberete. Jinak oblečení se nemá dávat do sušičky a peru ho na 30

JarmilkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 17:27

Od sestry dcerka je ekzematik, tak jsem jí koupila poukázku na oblečení v tamaiti tak měla velkou radost, protože tady o tom eshopu vůbec nevěděla, tak jsem ráda, že si rozšířila obzor a ví, kde malé kupovat kvalitní oblečení, které ji nebude dráždit.

PavluskaP
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.21 15:29

Přes tamaiti mám jak oblečení pro syna, tak i ty mušelinové plínky, kde je ta kvalita opravdu znát a to stejné u té dečky co od nich mám.

Váš příspěvek