Oblečení pro kluky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adela36
62 příspěvků 1.12.20 22:17
Oblečení pro kluky

Dobrý večer, poradíte, českou značku oblečení pro děti? Chtěla bych synovi objednat pár mikin a triček a ráda bych podpořila českou firmu. Díky za tipy!

Reakce:
HellisN
24 příspěvků 3.12.20 20:42

Dobrý večer, mám tip na značku Anyface. Mají certifikované materiály, které jsou testovány pro děti a hlavně moderní mikiny a trika. Za mě doporučuji mrknout na jejich stránky.

Adela36
62 příspěvků 5.12.20 09:34

Moc díky za doporučení, věci mají fakt krásné a za rozumnou cenu :) Hned jsem synovi objednala tři mikiny a trika a mělo by to dorazit do Vánoc, tak mám radost!

Evča J.
78 příspěvků 8.12.20 16:44

Zdravím všechny a taky moc děkuji za inspiraci - věci mají opravdu krásné - hlavně ta kolekce Parkour je moc povedená! Takže jsem hned pár mikin synovi objednala.

Sonycka
42 příspěvků 10.12.20 15:03

Dobrý den, já na Anyface taky občas něco objednám a musím říct, že jsem moc spokojená. Jednak mají věci hezký design a jednak jsou kvalitně zpracované - za mě taky doporučuji!

Karla43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.20 14:47

My třeba synovi kupujeme oblečení z oblíbeného army shopu - prodávají tam totiž mnohem kvalitnější oblečení než v běžný sítích prodejen jako je HM, apod. a to se nám velice hodí - chodíme totiž často na výlety do přírody :-)

baboroma
72 příspěvků 30.12.20 13:18

Black Heart, mají hezké věci jak pro děti tak i dospělé :-)

Beranka01
20 příspěvků 31.12.20 11:48

Podle mě mají dobré oblečení i v pepcu, a dětem to úplně stačí, u těch se nevyplatí kupovat nějaké drahé oblečení si myslím.

Valašenka
15 příspěvků 29.1.21 19:01

Taky si myslím že pepco je na to ideální, případně ještě třeba F&F

Váš příspěvek