Oblečení pro děti - eshop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krykytka
22 příspěvků 2.8.21 21:58
Oblečení pro děti - eshop

Dobrý večer, nemáte tip na dobrý eshop, kde objednat hezké trička a mikiny pro děti?

Reakce:
Aliche
23 příspěvků 4.8.21 18:05

Zdravím, já dětem už dlouho objednávám oblečení tady https://www.anyface.cz/ Mají krásné věci, celkem velký výběr a hlavně značka je česká a věci mají fakt kvalitní.

Saamia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:14

Kupujete dětem i značkové oblečení? :)

Aliche
23 příspěvků 6.8.21 23:28

Ano, Anyface je značka dětského oblečení :) Navíc je značka kvalitní a česká, mají vlastní výrobu a materiály mají certifikované.

Katunka99
60 příspěvků 9.8.21 22:44

Zdravím - díky za tip - věci mají na Anyface fakt krásné! Určitě u nich taky pro děti oblečení objednám :)

Carcoolka33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 19:45

Ne úplně všechno, ale sem tam nějaké kousky značkové dcerce koupím a super je na to eshop different, kde mají moc pěkné věci.

Aliche
23 příspěvků 12.8.21 22:26

@Katunka99 Ano, děti tak rychle rostou, není potřeba kupovat předražené oblečení, Anyface má ty ceny super a hlavně kvalitou konkuruje určitě i těm drahým značkám.

NIna090
22 příspěvků 14.8.21 09:39

Na About you maj fajn věci :-)

Katunka99
60 příspěvků 14.8.21 09:45

@Aliche Souhlasím, není potřeba kupovat předražené oblečení na vyhlášených eshopech. Pokud je kvalita dobrá - jako u Anyface, je zbytečné utrácet víc ze „známější“ značky.

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 20:13

Tak to já jsem zase spokojená s differentem, značek tam mají spoustu a akce mívají taky dost často :)

jenetka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 10:17

Kdo má děti, tak se určitě nechá slyšet, že je potřeba mít spoustu věcí, aby měli spokojený život. Není to myšleno nějakých luxusních, ale úplnou klasiku. Tady - https://www.onlinevyber.cz/…ment-011456/ mají na výběr plno takových řekněme doplňků, například bryndáky, plenky, dětská židlička, zavinovačka a mnoho jiného. Opravdu si stačí jen vybrat, cenově dostupné a výhodné vůči dnešní době.

Váš příspěvek