Oblečení na kolo nebo běhání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.18 10:35

bolí mě kolená, právě z toho běhání, takže kvalitní obuv, ortezu a kolena. predtím si dam kloubní vyživu a jdu běhat

Jana Horáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 20:35

Já si sportovní oblečení vybírám velice důkladně, abych se při běhání cítila co možná nejpříjemněji.

markyna2
1 příspěvek 11.5.20 16:27
@Petr2 píše:
Já používám Sensor,
Značku Sensor mohu doporučit i jako funkční prádlo (termoprádlo). Oboje používám již několik let a jsem naprosto spokojen…

Ohledně toho prádla, důležité je mít něco hlavně na kolo, s tím mívá hodně lidí problémy. Na léto něco prodyšného, na zimu naopak něco co aspoň trochu zahřeje. Já sportovní prádlo nakupuju tady , mají tam i ponožky na sport (takové ty proti pocení), to by se ti mohlo hodit i na to běhání. Kdyby něco, tak dej vědět :)

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.20 23:18

Neporadím vám tedy jaké oblečení na kolo nebo běhání, ale mohu Vám poradit oblečení do přírody. Nejraději nakupuji oblečení na https://armik.cz , protože se vyrovná lehce tomu funkčnímu a je takové jakési nerozbitné za zlomek ceny :-) Doporučuji mrknout.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek