Oblečení na internetu za dobrou cenu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Epilinka
30 příspěvků 11.10.21 21:19
Oblečení na internetu za dobrou cenu

Ahoj, poradíte dobrý eshop, kde mají hezké dámské oblečení za rozumnou cenu? Dáte mi tip?

Reakce:
VandulaZ
44 příspěvků 17.10.21 23:34

Ahoj, doporučuji eshop Lunzo. Nakupuju u nich už dlouho a jsem spokojená. Mají velký výběr a super ceny.

Samsara99
9 příspěvků 21.10.21 22:10

Zdravím, na eshop Lunzo jsem taky slyšela chválu - hodně tam nakupujou kolegyňky z práce a co vím, jsou teda hodně spokojené. I oblečení co odtam mají, vypadá dobře.

Kolarova2
25 příspěvků 27.10.21 23:01

Holky, oblečení mají fakt moc hezké a moderní, zkusím si taky u nich něco objednat. Díky za inspiraci :)

Katunka99
63 příspěvků 27.10.21 23:14

Já na lunzo.cz nedám dopustit - objednávám u nich oblečení, kabelky i dekorace. Mají super materiály i ceny.

Epilinka
30 příspěvků 28.10.21 21:10

Holky moc díky za doporučení na Lunzo, ceny mají super a krásné věci, určitě u nich nakoupím.

Patricie5
1 příspěvek 21.11.21 20:18

@Epilinka Ahoj! Ráda bych ti doporučila lunzo.cz. Jsem stálým zákazníkem tohohle obchodu a vždy jsem maximálně spokojená. Mají úžasné ceny a naprosto fantastické oblečení s originálními kousky.

sonja25
1 příspěvek 30.11.21 00:51

@Epilinka ahojkyy, ze své zkušenosti ti taky mohu doporučit lunzo.cz. Určitě nebudeš litovat, jen objednaveej :))

Chappka
70 příspěvků 30.11.21 15:48

Já jsem se celkem naučila nakupovat džíny na levných džínách, vždycky si počkám na nějaký slevový kód od influencerek na IG a pak shopuju :-) zatím jsem kalhoty vracela jen jednou, protože mi neseděly, ale doma mi jich zůstalo už asi 5 kusů. Jedny mě vychází kolem pětistovky a to je pro mě OK. :-)

žanet22
78 příspěvků 5.12.21 14:31

Teď v zimě mám k oblečení ráda různé doplňky, třeba šátky a šály. Hledám inspiraci na nějaké originální vzory. Tip prosím?

Jarinaaa
27 příspěvků 8.12.21 10:25

Podívejte se na na www.scicanvas.cz. Mají v nabídce hodně šátků s originálním designem. Určitě si vyberete.

žanet22
78 příspěvků 18.12.21 17:55

Děkuji za tip, neznám tuto značku, ale jsem nadšená z jejich originálního designu. Určitě si u nich nějaký hezký šátek vyberu.

Alison66
56 příspěvků 20.12.21 21:33

Všimli jste si, že taky nabízí látky v metráži? Samozřejmě s jejich úžasnými vzory.

risin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.21 20:50

Mě se jejich šátky a šály moc líbí, dokonce jsem koupila moc hezký kruhový mamce k vánocům.

PetuleKor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.21 23:06

Neměli by jste tip na eshop, kde mají kvalitní bavlněné oblečení?

BarcaHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.21 23:29

Dost věcí mám přes fajntricko.cz a tam mají kvalitní bavlnění oblečení.

PetuleKor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.21 23:56

Dívala jsem se, že mají dost věcí s potiskem. Vydrží mi to něco?

Rutt_7
1 příspěvek 9.1.22 23:44

Já osobně nakupuji ráda na www.lunzo.cz. Je to vlastně můj nejoblíbenější e-shop. Sice trvá delší dobu doručení, ale myslím, že na tak skvělé zboží, které nabízí, se vyplatí si počkat. Za sebe moc doporučuji!

HedivkaUrb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 15:10
@Rutt7 píše:
Já osobně nakupuji ráda na www.lunzo.cz. Je to vlastně můj nejoblíbenější e-shop. Sice trvá delší dobu doručení, ale myslím, že na tak skvělé zboží, které nabízí, se vyplatí si počkat. Za sebe moc doporučuji!

jak dlouho se zhruba čeká? na kvalitku si ráda počkám

Jelenice pardubice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 18:16

Taky chcu znát podrobnosti, už dlouho hledám dobrý eshop na hadříky, a to lunzo.cz vypadá fajnéé

Kkalinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 18:36

Já se rozhodně přidávám k zoot.cz, tam je to fakt super. Nestalo se mi, že bych nevybrala

SimiSimias
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.22 13:03
@Kkalinka píše:
Já se rozhodně přidávám k zoot.cz, tam je to fakt super. Nestalo se mi, že bych nevybrala

něco takového sháním, a koukám, že to mají zrovna na zoot.cz, máte někdo vyzkoušeno jak reagují na reklamace. Nedávno jsem tam i zahlédla nějaké slevy, tak se vyplatí tam. T ta cena je naprosto bezkonkurenční :) nakupovat.https://www.zoot.cz/polozka/1604962/zeleno-cerna-vzorovana-kosile-vila-nema

SandraČiklová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.22 09:53
@HedivkaUrb píše:
jak dlouho se zhruba čeká? na kvalitku si ráda počkám

Už jsem od nich objednávala 4× a na balíčky jsem čekala zhruba 14 dní :) u každého to bylo +/- jinak

Milisska58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 16:33

Nevím co je podle tebe dobrá cena, ale když se podíváš na zoot, tak mívají pěkné slevy. Minulý týden jsem si koupila kozačky za polovinu z původní ceny, což je paráda.

KristyLorenc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 13:16

No mně se povedlo dobře nakoupit na zootu. Vybrala jsem tam jak sobě, tak i manželovi krásnou zimní bundu, mají tam teď brutální slevy.

HedvikaUrb
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.22 16:42
@jelenice pardubice píše:
Taky chcu znát podrobnosti, už dlouho hledám dobrý eshop na hadříky, a to lunzo.cz vypadá fajnéé

Je super! Už mi od nich došel balíček a jsem nadšená, za tu cenu to byl super kup. Hlavně se mi líbí, že tam mají směs všeho přes oblečení až po kuchyňské vybavení.

Zobinka778
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 18:51
@SimiSimias píše:
něco takového sháním, a koukám, že to mají zrovna na zoot.cz, máte někdo vyzkoušeno jak reagují na reklamace. Nedávno jsem tam i zahlédla nějaké slevy, tak se vyplatí tam. T ta cena je naprosto bezkonkurenční :) nakupovat.https://www.zoot.cz/polozka/1604962/zeleno-cerna-vzorovana-kosile-vila-nema

já jsem se zoot.cz vždy spokojena, a že mám odtama hodně kousků teda

Veronoaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 12:19

Já taky na zoot.cz nakupuji často.. a nejvíc sobě. Mají často slevy a to se hodí, každá koruna dobrá

KristyKori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 20:33

Vybrala jsem tam manželovi tenisky a takovou koženkovou bundičku, tak přemýšlím jestli mu to nedát na valentýna. Není to blbé?

Sandrusska20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.22 08:57
@KristyKori píše:
Vybrala jsem tam manželovi tenisky a takovou koženkovou bundičku, tak přemýšlím jestli mu to nedát na valentýna. Není to blbé?

Proč by to bylo blbé :) je to dárek který využije a konkrétně zoot má moc hezké kousky :palec:

Resika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.22 10:14

Dámy je tu zmiňované zoot.cz, a já tam teď nakoukla a zrovna mají šaty za polovinu"!! doporučuji

Electroluxka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.22 15:15
@Resika píše:
Dámy je tu zmiňované zoot.cz, a já tam teď nakoukla a zrovna mají šaty za polovinu"!! doporučuji

tak to je bomba, ale to už asi není aktuální že?

Ele.Bee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.22 11:41

Myslíte, že něco takového bude sedět i plnoštíhlé postavě? https://www.zoot.cz/…seline-polli
díky za názor

Vikiliki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.22 20:31
@Ele.Bee píše:
Myslíte, že něco takového bude sedět i plnoštíhlé postavě? https://www.zoot.cz/…seline-polli
díky za názor

Určitě… záleží co preferuješ ty. Já jsem zrovna včera na zoot.cz objednala šaty, tak jsem na to zvědavá a moc se těším

Tera Jalová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.22 11:10

Je fakt, že ten zoot.cz má fakt široký záběr, takže na jednom místě lze koupit pro celou rodinu a velmi často mají nějaké akce, takže člověk fakt ušetří

Iris P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.22 07:17
@Tera Jalová píše:
Je fakt, že ten zoot.cz má fakt široký záběr, takže na jednom místě lze koupit pro celou rodinu a velmi často mají nějaké akce, takže člověk fakt ušetří

Přesně, poměr cena výkon fakt super.. dá se ušetřit hodně.

Radka P1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.22 18:35

Joo, já když mám nakoupit celé rodině, tak to tisícovky jen lítají. Ale ten zoot.cz mi přijde, že se tam často dají vychytat dobré slevy a ceny.. ráda tam nakupuju

Reb elka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.22 20:35
@Radka P1 píše:
Joo, já když mám nakoupit celé rodině, tak to tisícovky jen lítají. Ale ten zoot.cz mi přijde, že se tam často dají vychytat dobré slevy a ceny.. ráda tam nakupuju

no koukám tam zrovna teď a mají -25%, to je už teda hodně na ceně znát

Pattty
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.22 08:32

Tak to je super, tak to jdu hnedka kouknout, zrovna www.zoot.cz patří poslední dobou mezi mé nejnavštěvovanější eshopy, překvapilo mě, kolik značek tam mají

Přemylka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 12:25
@Pattty píše:
Tak to je super, tak to jdu hnedka kouknout, zrovna www.zoot.cz patří poslední dobou mezi mé nejnavštěvovanější eshopy, překvapilo mě, kolik značek tam mají

co jsi prosím koupila? ráda bych se inspirovala, po těhu mi chybí snad vše..ten zoot.cz má tak širokou nabídku, že si neumím vybrat

LeonaLak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.22 12:22

Tak hodně zálěží asi co sháníte.. to se takhle " na dálku" poradit nedá. Ale zoot.cz to má hezky rozřazené, hezky se tam orientuje

Verona125
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.22 09:51
@LeonaLak píše:
Tak hodně záleží asi co sháníte.. to se takhle " na dálku" poradit nedá. Ale zoot.cz to má hezky rozřazené, hezky se tam orientuje

joo, taky často na www.zoot.cz nakupuji.. je mi ta stránka velice sympatická

Riva K.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.22 15:55

Fajn, že tu zrovna zmiňujete zoot.cz, pokukuji tam po šatech, Máte odtama nějaké?

Gittyyyy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.5.22 15:08
@Riva K. píše:
Fajn, že tu zrovna zmiňujete zoot.cz, pokukuji tam po šatech, Máte odtama nějaké?

No holky…, objednala jsem ze zootu boty a došla špatná velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vicekrat, takze sdílím, ať můžete taky využít.

Váš příspěvek