Nový telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Oulehlovaveronika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.19 14:27
Nový telefon

Dobrý den, prosím můžete mi poradit, jak si koupit nový telefon? Který opravdu vydrží?

Reakce:
Krupkapetr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.19 09:28

Jestli chcete telefon, který Vám opravdu dlouho vydrží, tak doporučuji si koupit apple iPhone, jsou to opravdu kvalitní telefony.

Oulehlovaveronika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.19 11:32

Dívala jsem se na to, a ty jsou opravdu hodně drahé.

Krupkapetr
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.19 00:47

Podívejte se na obchod www.macbookarna.cz, prodávají bazarové, ale testované iPhony s roční zárukou za opravdu super peníze.

Holisa
29 příspěvků 25.9.19 11:46

Iphone. Kvalitní a vydrží vážně dlouho.

radikaa
21 příspěvků 26.9.19 14:37

Ty iphony jsou sice drahé, ale dost vydrží. Ale samozřejmě koupíte i levnější které vydrží. Zkuste například ten huawei

terezpedro
65 příspěvků 16.10.19 12:43

Rozhodně iphone. Je kvalitní, moderní, vydrží dlouho.

radikaa
21 příspěvků 19.11.19 13:03

Podle mě vydrží každý telefon, když se o něj budete starat. Nejlepší telefon vždy byla stará nokie:D

Krisst
12 příspěvků 27.11.19 12:30

@radikaa s tou nokií souhlasím. Stará, dobrá. Nesmrtelný telefon :D

Ursula1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.19 15:24

O už tady několikrát padl iPhone jako rada pro opravdu kvalitní telefon. A já nemůžu jinek, než souhlasit. Ale každopádně to chce i ten iPhone chránit, aby vám co nejdéle vydržel nepoškozený. Takže je dobré zainvestovat pár korun do nějakého takového https://revocase.cz krytu a a myslím, že potom se nemusíte tolik bát pádu telefonu.

theo096
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.20 20:07

Zkuste www.appletrh.cz prodávájí bazarovou apple techniku se zárukou a ve skvělém stavu.

Jano34
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 17:00

Pozri si recenzie a vyber si podla toho, ale za mna huawei nova 5t

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.20 22:18
Super nákup

Pokud sháníte kvalitní telefon za rozumný peníz (klidně do 3 tisícovek), mrkněte se na https://mobilni-technika.biginzerce.cz Jedná se o web, kde dnes najdete přes 650 tisíc inzerátů.. Hlavně je tam super komunita lidí, kteří vám rádi pomohou. Nakupovala jsem tam už šestkrát. Určitě lepší než nějaké čínské eshopy…

SimonaPragerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.20 10:49
Mobil

Ahoj, záleží, jaké jsou tvé cenové možnosti. Pokud ti nezáleží na ceně, tak doporučuji telefon Caterpillar . Je sice dražší, ale mezi odolnými telefony je to fakt špička :-). Já ho mám už rok a jsem s ním spokojená :-).

Kraska5
25 příspěvků 11.9.20 13:57

Co jsem slyšela tak i telefony xiaomi jsou dobré

Holisa
29 příspěvků 16.9.20 09:13
@Kraska5 píše:
Co jsem slyšela tak i telefony xiaomi jsou dobré

jo to jsem taky slyšela, ale zkušenosti s nimi nemám

Váš příspěvek