Soukromé pojištění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie2708
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.11 14:40
nový objev

Chtěla jsem se pojistit pro případ nemoci u komerční pojišťovny. Je mi 59 let jsem na svůj věk celkem v pořádku. Mám nějaké potravinové alergie a atopický exem od 1 roku věku.Jinak mi nic není. Jaké bylo moje překvapení,když pojišťovna odmítla se mnou toto pojištění uzavřít. Na můj dotaz proč nechtějí: jsem se dozvěděla, že mi lékařka uvedla ve své zprávě pro pojišťovnu, že mám chronický zánět ledvin. Nemám žádné potíže a nikdy mne ani na tuto chorobu nikdo neléčil.Neberu žádné léky. Na preventivní prohlídky chodím pravidelně. Začínám podezřívat paní doktorku, že má s pojišťovnou dohodu, že vyřadí tyto pacienty ona rovnou, aby mne nemuseli pojistit, protože jeden nikdy neví, co kdybych začala náhle marodit.Už 18let podnikám a za tu dobu jsem nebyla nemocná v nemocnici jsem nebyla už nějakých 25let. Co vy na to?Ať se našemu zdravotnictví daří. :-D :-P :potlesk:

Reakce:
Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.20 17:38

Já si nechávala dělat soukromé pojištění skrze založení svěřenského fondu. Myslím si, že to má velký smysl a to v tom, že je to anonymní a prakticky na vás, co se právní cesty týče nemohou… Ale na druhou stranu, člověk dnes nikdy neví…

Anetapoklicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.20 23:03
Životní pojištění

Začala jsem se zajímat o životní pojištění, které bych si chtěla v novém roce uzavřít. Můžete mi doporučit, kam se zajít zeptat? u které pojišťovny se to nejvíc vyplatí?

Filipkalab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.20 21:17

Nabídky pojišťoven se neustále mění, takže jsem vždy, když jsem uzavíral pojištění využil jako první srovnávač pojištění na internetu. Rychle tam najdete nabídku všech pojišťoven, takže to nemusíte řešit zvlášť.

Anetapoklicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.20 20:13

A potom jste šel do pojišťovny, kterou jste na srovnávači našel jako nejlevnější? nebo jak to přesně funguje?

Filipkalab
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 00:04

Srovnával jsem si nabídku pojištění přes srovnávač pojištění klikpojisteni. cz, kde pokud si vyberete výhodnou nabídku pro vás, tak si můžete pojištění zařídit přímo online. Nemusíte chodit na pobočku. Místo podpisu stačí zaplatit smlouvu ze svého účtu

Váš příspěvek