Nová prsa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasahavlikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.19 10:56
Nová prsa

Nechala jste si některá dělat nová prsa? jaké to je po operaci? bude to hodně bolet?

Reakce:
Lostakovablanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.19 15:00

Byla jsem na plastice prsou, abych nemusela užívat analgetika vnitřně, tak jsem si připlatila za pumpičku, která mi přes katetr vedla analgetikum přímo do rány.

Dasahavlikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.19 17:44

Kolik jste si musela teda připlatit?

Lostakovablank
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.19 11:31

Platila jsem si celu tu pumpička, pojišťovna to bohužel vůbec nehradí, musela jsem před operací zajít do lékárny, kde jsem zaplatila 4 tisíce korun, a lékárna mi pumpičku doručila přímo do nemocnice.

Lindakostalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.20 12:09
Větší prsa

Je tu někdo, kdo si nechal dělat nová prsa třeba rok dva zpátky? podělíte se prosím o zkušenost, a o tom jestli jste spokojeni?

Blankavodickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.20 21:02

Dlouho jsem se rozhodovala, jestli si nechat zvětšovat prsa či ne. Objednala jsem se na kliniku, kde jsem si vyslechla možnosti. Nakonec jsem se pro zvětšení rozhodla, a jsem velice spokojená. Doporučuji si vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty.

Lindakostalkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.20 00:59

Na které klinice jste si nechala prsa dělat? jak to probíhalo? a jste tedy i po čase spokojená?

Blankavodickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.20 02:05

Musela jsem si vybrat kliniku, kde jsou připraveni na zvětšením prsou i s menším hrudníkem perfectclinic. cz Mají totiž i implantáty, které jsou na tento hrudník přizpůsobené. Navíc se jedná o implantáty používané v USA, kde jsou pravidla pro tyto zákroky mnohem přísnější.

Váš příspěvek