Nespavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zanyd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 10:54
Nespavost

Dobrý den, prosím o radu. Už několik let mám problém se spánkem. Usnout dokážu velmi rychle, ale po 2-3 hodinách od usnutí se budím. Nedokážu spát vcelku ani jednu noc. V noci jsem často propocená i přes to, že spím ve větrané místnosti u pootevřeného okna s odpovídajícím nočním prádlem i lůžkovinami. Spánek se mi nezlepší ani po fyzické únavě, správné životosprávě, bylinkových čajích a ostatních „babských radách“. Ráno se cítím velmi unavená, točí se mi hlava a celý den jsem bez energie. Od lékaře mám předepsaný Stilnox, ale ten beru jen jednou za dva týdny, i přes něj se ale budím. Nemám stresové povolání a rodinný život je také v pořádku.
Prosím o radu. Předem děkuji Zanyd

Reakce:
Sobek
3 příspěvky 20.1.15 22:50
na usnutí

Dobrý den, myslím, že je to kolotoč, z kterého nemůžete vystoupit, a hodně podpořený dlouhodobým trváním. Stilnox jsem brala také, celkem úspěšně, ale nakonec mi ho lékař zakázal kvůli návykovosti. Teď beru přírodní, hodinku před spaním (beru dvě tablety, ale doporučená dávka je jedna). Není návykový (jen pro mě už je:) )
Dá se koupit na nativera.cz

DenculeH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.21 16:53

U mě byl špatný spánek způsobený stresem, nebyla jsem schopna večer vypnout a pořád mi ta hlava fungovala. Naštěstí jsem se dostala ke kapkám, které mi od potíží ulevily.

Karoil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 15:58

To by mě zajímalo víc. Co to je za kapky? Něco na předpis?

DenculeH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.21 20:33

Nejsou na předpis, jsou volně prodejné a jsou od Drpopov. Objednala jsem si je přes internet a jsou to bylinné kapky.

Karoil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.21 17:16

Jsou to prosím tě ony? Dle popisu si myslím, že ano, rozhodla jsem se je taky vyzkoušet https://www.drpopov.cz/…kapky-50-ml/

LauraLeiová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 21:03

Myslíte, že je potřeba to konzultovat s doktorem nebo ne? Problémy se spánkem mám už dlouho a je fakt, že je to na mě i znát, takže bych s tím chtěla něco dělat.

Karoil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 19:41
@LauraLeiová píše:
Myslíte, že je potřeba to konzultovat s doktorem nebo ne? Problémy se spánkem mám už dlouho a je fakt, že je to na mě i znát, takže bych s tím chtěla něco dělat.

V případě, že jde o doplněk, tak není třeba. Zkus kouknout na to co mají, mají teď i black friday, takže by to stálo za zvážení.

LauraLeiová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.21 18:53

Rovnou jsem si objednala celý ten balíček na klidný spánek, tak ho příští týden očekávám

Váš příspěvek