Neplodnost nebo nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela1103
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.21 08:00
Neplodnost nebo nemoc

Je mi 34 roku, antikoncepci neberu ani nebrala v minulosti a stále jsem ne otěhotněla. ca 6 let zpětně jsem priletela do Holandska a druhý den jsem zkolabovala. Po tamním vyšetření diagnóza štítná žláza. Vzali mi krev po návratu do cech a nic nenašli. Často am žaludeční záchvaty,, zvracím pravidelně 4 dny a to kolikrát každý měsíc nebo dva a to už celkem zhruba dva roky možná víc, to způsobuje pravděpodobně stres atd.Ale nahmatala jsem na prsu něco co tam nepatří. Menstruaci popravdě nezapisuji si do kalendáře a možná tedy nějaká nepravidelnou tam bude ale jde jen o cca 4dny zhruba jak kdy a někdy mám velký bolesti prsou ale ta ustoupila jakmile se mi to zpustilo, Jenže někdy bolí dal a to třeba i víc jak 14 dní po zakončení menstruace.vim musí. Zajít na gyndu na vyšetření ale zatím prosím vás myslíte, že by mohli mít všechny ty potíže spojitost nějakou s tím že nemohu otěhotnět? Nebo já nevím proč, ale mám divný pocit jestli to nebude nejakej nádor někde nebo něco co mi ničí tělo zevnitř. Dekuju předem za pochopení a popřípadě odpoveed

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek