Neparfemovaná péče o pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 19:41
Neparfemovaná péče o pleť

Prosím pěkně potřebovala bych poradit nebo spíš doporučit pleťovou kosmetiku, která není parfemovaná? Bylo mi to doporučeno od kožní lékařky, jelikož mám problémy s pletí a řekla mi, že výrazný vliv by na to měla mít neparfemovaná kosmetika, takže budu ráda za vaše zkušenosti, protože nechci kupovat něco bez toho aniž bych věděla jestli mi to pomůže nebo ne.

Reakce:
CarloskaK
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 19:45

Upřímně by mě to taky zajímalo. V drogérii si myslím, že je to bez šance co jsem se tak dívala a v lékárnách nevím, protože vždycky když jsem si něco koupila, tak mě to štípalo tak k tomu moc důvěru nemám.

Klauda98
1 příspěvek 27.4.21 12:16
Hyaluron

Dobrý den, zkoušela jste hyaluron? Já mám Gold od Di Angela. Mám hodně citlivou pleť ale tohle jí dokáže zklidnit a taky je protizánětlivé. Třeba by to zrovna pomohlo?
Každopádně držím palce ;)

EditkaLidkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.21 19:10

Podívej se na kosmetiku Iuvenio, ta si myslím, že by ti mohla vyhovovat :). Mají opravdu šetrné produkty a všechny jsou bez parfemace. Jaký problém s pletí máš jestli se takhle můžu zeptat?

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.21 15:43

Mám hodně citlivou pokožku hlavně v okolí očí a dost přípravků co jsem používala mě štípalo, tak po konzultaci s kožní mi doporučila, abych se zaměřila na nějakou šetrnější kosmetiku, která je neparfemovaná.

EditkaLidkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.21 19:52
@JarmilaHor píše:
Mám hodně citlivou pokožku hlavně v okolí očí a dost přípravků co jsem používala mě štípalo, tak po konzultaci s kožní mi doporučila, abych se zaměřila na nějakou šetrnější kosmetiku, která je neparfemovaná.

Nechám ti tady odkaz ať se můžeš podívat, co všechno mají. Nicméně je tady ta kosmetika neparfemovaná a je určená na citlivou pleť, tak si myslím, že by ti mohla vyhovovat https://www.iuvenio.com/obchod/

Váš příspěvek