Neopatie/cukrovka 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirooo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.18 14:09
Neopatie/cukrovka 1

Ahoj mám 74 let a mám cukrovku 1 typu a dodávám si inzulín ráno v poledne a večer na noc. Neopatie se projevila už před asi 3 léty a teď se mi chodidla zespodu ztrací citlivost a jako bybyly opuchlé. Noha od chodidel, začíná kůže tmavnout. Je to už asi velice zlé, ale chodím ještě dobře. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo s podobnou nemocí, nebo jak dlouho to bude v takovém stavu, nebo co se bude dít dále??Nekouřím, už nepiju! Pil jsem málo! a jim celkem s chutí. Určitě mám nadváhu.
Děkuji za jakoukoliv reakci i když to nemusí být datum moji smrti!!?? ahoj Miro

Reakce:
Mirooo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.18 15:42
Neopatie

Mirooo

dnes v 14:09
Neopatie/cukrovka 1 musel jsem změnit meilovou adresu omlouvám se /posílejte mi odpovědi na tuto novou adresu Prosím/tu komodar@atd nemůžu otevřít

Ahoj mám 74 let a mám cukrovku 1 typu a dodávám si inzulín ráno v poledne a večer na noc. Neopatie se projevila už před asi 3 léty a teď se mi chodidla zespodu ztrací citlivost a jako bybyly opuchlé. Noha od chodidel, začíná kůže tmavnout. Je to už asi velice zlé, ale chodím ještě dobře. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo s podobnou nemocí, nebo jak dlouho to bude v takovém stavu, nebo co se bude dít dále??Nekouřím, už nepiju! Pil jsem málo! a jim celkem s chutí. Určitě mám nadváhu.
Děkuji za jakoukoliv reakci i když to nemusí být datum moji smrti!!?? ahoj Miro

Rohackova785
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.22 22:45

Potřebovala bych trochu poradit jak nejlépe vařit pro manžela, kterému byla diagnostikována cukrovka Jakou máte zkušenost?

Mareckoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.22 16:11

Ono je asi nejdůležitější jíst pravidelně a hlavně se vyhnout sladkostem atd… Ale to vám jistě říkal i doktor nebo doktorka. Pokud má problém s hladinou cukru v krvi, tak mě hodně pomohlo, když jsem začala pravidelně užívat potravinový doplněk, který dokáže tělu pomoci k lepší hladině cukru v krvi při pravidelném užívání. Už po asi 4 dnech jsem při měření viděla zlepšení. Jistě se to ale musí konzultovat i s doktorem.

Rohackova785
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.22 19:03

Už za 4 dny jste viděla výsledky? To by bylo super, kdyby jste mi poradila, kde bych to koupila? Určitě bych mu pro to zašla.

Mareckoskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.22 12:49

Můžete se podívat přímo na stránky http://www.glukorizin.cz/ , odkud si tento přípravek pro lepší hladinu cukru v krvi objednávám. Doporučuji si u toho i pravidelně cukr měřit a uvidíte to zlepšení.

Váš příspěvek