Neopatie/cukrovka 1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirooo  28.02.18 14:09
Neopatie/cukrovka 1

Ahoj mám 74 let a mám cukrovku 1 typu a dodávám si inzulín ráno v poledne a večer na noc. Neopatie se projevila už před asi 3 léty a teď se mi chodidla zespodu ztrací citlivost a jako bybyly opuchlé. Noha od chodidel, začíná kůže tmavnout. Je to už asi velice zlé, ale chodím ještě dobře. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo s podobnou nemocí, nebo jak dlouho to bude v takovém stavu, nebo co se bude dít dále??Nekouřím, už nepiju! Pil jsem málo! a jim celkem s chutí. Určitě mám nadváhu.
Děkuji za jakoukoliv reakci i když to nemusí být datum moji smrti!!?? ahoj Miro

Reklama

Reklama

Reakce:

Mirooo  28.02.18 15:42
Neopatie

Mirooo

dnes v 14:09
Neopatie/cukrovka 1 musel jsem změnit meilovou adresu omlouvám se /posílejte mi odpovědi na tuto novou adresu Prosím/tu komodar@atd nemůžu otevřít

Ahoj mám 74 let a mám cukrovku 1 typu a dodávám si inzulín ráno v poledne a večer na noc. Neopatie se projevila už před asi 3 léty a teď se mi chodidla zespodu ztrací citlivost a jako bybyly opuchlé. Noha od chodidel, začíná kůže tmavnout. Je to už asi velice zlé, ale chodím ještě dobře. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo s podobnou nemocí, nebo jak dlouho to bude v takovém stavu, nebo co se bude dít dále??Nekouřím, už nepiju! Pil jsem málo! a jim celkem s chutí. Určitě mám nadváhu.
Děkuji za jakoukoliv reakci i když to nemusí být datum moji smrti!!?? ahoj Miro

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama