Nemoc DNA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 12:20
nemoc DNA

Zdravím, už nevím kudy kam a tak se ptám na různých fórech. Už asi 2 roky se léčím na nemoc DNA. Je to hrozná bolest a výsledky pořád nějak nejsou dobré. Doktor už mi několikrát změnil léky, ale vždy to zabere na chvíli. Je tady někdo, kdo na tuto nemoc vyzrál?

Reakce:
Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 12:23

Jestli ti doktor nedokáže pomoct, tak to asi není tak dobrý doktor jak se zdá. Zkus jiného doktora. Můj dědeček už má tohle za sebou a teď je v pořádku.

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 12:28

Opravdu? A nevíš, co mu pomohlo?

Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 13:34

Myslím, že to byl zrovna Enzycol. Ale nejsem si úplně jistá.

stanii
10 příspěvků 29.4.15 13:44

Souhlasím tady s kolegou, polud Vám doktor neumí pomoct, není to doktor…

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:05

O tomhle přípravku už jsem hodně slyšel, ale bojím se, že to jsou pouze reklamní blbosti a tahy.

Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:07

Je toho všude plno no.. ale dědovi to pomohlo, teď s náma chodí na dlouhé procházky a v pohodě. ;)

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:17

Tyjo, že bych to taky zkusil. No ale není to nic levného….

Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:23

No, oproti jiným přípravkům se ta cena docela dá. A pokud to pomáhá tak proč šetřit, zdraví máme jen jedno.

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:30

To máš pravdu. Za jak dlouho to dědečkovi pomohlo? Já už se léčím docela dlouho a pořád nic…

Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:36

Jej, tak to vůbec netuším jak dlouho, to bych kecala… ale snad nějak půl roku možná? Přibližně tak no

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:41

To zní docela fajn. A teď už děda nemá žádné potíže? Třeba bolest kolen, když jde do schodů nebo při nějaké delší trase chůze?

Barbaraaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:45

Co já vím, tak ne. A pokud ano, tak to před náma skvěle skrývá. Chodí s náma na chalupě na dlouhé procházky po okolí a je jako za mlada. Vůbec bych nepoznala, že nějakou nemoc prodělal.

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 14:47

No, vzhledem k mým promarněným pokusům už mi nezbývá než doufat že to zabere. To se prodává v lékárně? A od jakého výrobce to tedy je?

Kamil_82
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.15 15:03

Díky moc za radu, snad Enzycol už konečně pomůže.

pasekvladimir@gmail.com
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.15 15:48
Dna (podagra) a syrovátka

O tuto nemoc se zajímám kvůli kamarádovi (40+), který trpí (jako většina), nemoc má diagnostikovanou a léčí jí bez toho, aby se zbavil bolestí. (Léky, velmi přísná dieta, lékařské kontroly…). PC nemá, neumí net a proto pomáhám. Neřeším to tak, že budu řešit jeho vztah k IT. Je to kamarád. Enzykol jsem taky nedávno objevil na netu v diskuzích a informoval ho o tom. Je ku podivu, že ačkoliv je léčen u odborníka, lék nezná. Dále jsem se, za zhruba rok občasného surfování na téma dny, dostal k informaci o syrovátce, která údajně má být jako jedna z mála potravin účinná na zmírnění dny (vyléčit se prý snad ani nedá). Při podrobnějším sbírání informací jsem narazil na pár faktů, o které se chci podělit. Má-li někdo s kravskou syrovátkou zkušenosti, prosím o info. Za prvé - přímo v tekuté syrovátce není učinné látky příliš mnoho a proto by se musela zřejmě pít ve velkých množstvích. Za druhé - mnoho lidí si myslí, že každý nějak kvašený mléčný nápoj syrovátku obsahuje. Ani kefír a podobné nápoje či výrobky jogurtového typu jí neobsahují ani po oddělení tekutiny od sraženiny. Ani jinak zkysnuté mléko jí neobsahuje. Na skutečnou syrovátku jsou potřeba enzymy obsažené v žaludku telat (tzv. syřiště). Za další - z toho vyplývá, že nejvhodnější je její koncentrovaná podoba: sušená syrovátka. A jsem u posledního „za další“: vůbec totiž není vhodná jakákoliv sušená syrovátka. Obsahuje jen málo účinné bílkoviny a mnoho mléčného cukru. Kvůli každým cca 10 g účinné bílkoviny nemá smysl jíst zároveň cca 75 g mléčného cukru - člověk by víc tloustl, než byl léčen. Nehledě na to, že alergiků na laktózu stále přibývá. Dostávám se k závěru svého občasného ročního průzkumu netu na téma syrovátka vs. dna. Existují údajně dva výrobky ze syrovátky, které má smysl na tuto nemoc konzumovat. Je to buď tzv. hydrolyzát syrovátky, nebo izolát. Výrobce, dodavatele nebo obchodní názvy jsem ještě nehledal - a i kdyby, asi by bylo proti běžným pravidlům tady dělat reklamu. Prosím kohokoliv, kdo již má zkušenosti a víc informací, než jsem zde napsal, aby se o ně rozdělili s ostatními (tedy i se mnou). Děkuji, Vladimír Pašek

pasekvladimir@gmail.com
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.15 15:53
email:

Pasekvladimir@gmail.com

pasekvladimir@gmail.com
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.15 15:54

Samozřejmě s malým p

Pavel44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.16 23:30
DNA

Pomůže pít dostatečně zelený čaj, je znát úleva už při jednom silném hrnku a k tomu pohyb, aspoň procházky.

pasekvladimír@gmail.com
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.16 18:20
DNA

Díky za info o pití silného zeleného čaje. Předám. Jinak shrnu svůj předchozí příspěvek. Podle diskuse zde zřejmě Enzykol, dále hydrolyzát syrovátky nebo izolát syrovátky. Ne sušenou syrovátku, ne pít syrovátku, ne jakékoliv kysané mléčné výrobky (neškodí, ale nepomáhají).

Pavel45
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.16 12:52
@pasekvladimír@gmail.com píše:
Díky za info o pití silného zeleného čaje. Předám. Jinak shrnu svůj předchozí příspěvek. Podle diskuse zde zřejmě Enzykol, dále hydrolyzát syrovátky nebo izolát syrovátky. Ne sušenou syrovátku, ne pít syrovátku, ne jakékoliv kysané mléčné výrobky (neškodí, ale nepomáhají).

ENZYCOL funguje hlavně jako prevence, stejně jako zelený čaj, Ovšem zelený čaj pomůže i od bolesti pokud zrovna dnavý záchvat nastal. Já jsem zkoušel kde co, ale pomohl hlavně zelený čaj, nedám na něj dopustit, viz komentář zde

logta
2 příspěvky 22.1.17 17:28

Ahoj,14 dní po dietě,5balíku bylinský kyselky v sobě, takže dobrý, zítra pro vodku nemá puriny zamíchám s džusem a bude.Pivo už néééééé :pankac:

Vladimír Pašek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 14:05
DNA

Kmamarád dnu má, bolesti často rovněž. Občas na pivo zajdeme, ale kvůli němu vybírám takovou hospodu, kde točí naše celosvětově nejznámější pivo. Údajně je ze všech piv jako jediné tím nejmenším zlem v souvislosti se dnou. Nechci porušit zásady fóra a nebudu zde uvádět název. Všeobecně se o tomto pivu traduje, že je na rozdíl od všech ostatních piv „alkalické“. Ačkoliv to není tak docela pravda (pH 4,9), přesto se v organismu chová podobně jako např citrón, který je sice silně kyselý, ale přes enzymatický a hormonální mechanismus v lidském těle působí proti tzv. „překyselení“ ogranizmu. I zde jsem použil uvozovky, neboť organismus „překyselen“ být nemůže (žaludek ano, ale to není ten jev, kdy se o překyselení hovoří). Překyselení těla je dlouhodobý jev, kdy se určité potraviny konzumované v nadmíře (sacharidy, maso) „snaží“ pH organismu snižovat ( = zvyšovat kyselost pod pH 7,4). Tělo si s vyrovnáváním pH na 7,4 sice i dlouhodobě poradí. Avšak za cenu odčerpávání důlečitých nutrientů kvůli neutralizaci kysele působících metabolitů. Důsledek je (kromě jiného) i např. odvápnění kostí, zubů; ale i mnoh dalších negativních jevů a nemocí.

logta
2 příspěvky 9.2.17 10:25
dna

Pruser po měsíci tvrdý diety i miluritu sem si dal 7 plzní a dnes ráno už chladim zase prst na noze, se zbláznim, to neni možný. :zed:

Vladimír12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.18 12:53
Příčina je ve výživě.

Bez úpravy výživy nepřináší pouhá léková terapie dny pomocí Enzycolu trvalé výsledky. Příčinou dny je nevhodná výživa způsobující nadměrné ukládání krystalů kyseliny močové v kloubech a ledvinách. Účinná terapie zahrnuje přechodné vyloučení potravin, které způsobují zvýšený obsah této kyseliny v těle (některé z nich jsou překvapující) a použití konkrétních bylin a doplňků pro její vyplavení z těla. Poradím jak si upravit výživu, abyste se dny trvale zbavili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

marta445
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.19 10:25
marta445

Zdravím, pri dne je velmi podstatné držet isté pravidlá, Skuste tohle https://www.hillvitalshop.cz/…mena-navyku/

Váš příspěvek