Nejde mi pustit počítač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janavlkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.21 00:47
Nejde mi pustit počítač

Holky nevíte některá co dělat, když mi nejde spustit počítač? Zapnout jde, ale ten program se tam nenačte. Šla bych za bratrem, ale ten by si ze mě zase akorát utahoval. Na netu jsem k tomu moc nenašla nebo tomu prostě jen nerozumím…

Reakce:
Adamkova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.21 22:03

Jednou mi přestal fugnovat počítač a já ho potřebuji k práci, přes mobil jsem hledala co s tím. Našla jsem online pomoc, kde se můžete obrátit s jakýkoliv problémem s počítačem. Během 15 minut to bylo orpaveno.

Janavlkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 22:35

To jste měla teda štěstí, taky byhc potřebovala něco takového. Kde jste to našla?

Adamkova77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.21 20:35

Přes mobil na internetu jsem hledala návod na opravdu počítače, tak jsem našla IT pomoc na dálku https://www.marwin.help/

TomtomVes11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.22 14:36

Přesně něco podobného se mi stalo s mým starým notebookem. Jen teda ten můj nešel zapnout vůbec. Nakonec se ukázalo, že odešla nějaká součástka v napájení a oprava by se moc nevyplatila. Místo toho jsem si tedy koupil jiný notebook od HP. HP repasovane notebooky jsou dnes poměrně levné, ale zároveň pořád velice kvalitní. Já ten svůj sehnal tady: https://www.malicomputer.cz/notebooky-hp/

MyslíTo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.22 16:06

Já jsem si teď úplně z ničeho nic vybavil jednoho známého, který měl na zapínání počítače udělané takové udělátko z planetové převodovky Bühler . Měl počítač někde schovaný a na stole měl takové tlačítko na dálkové ovládání, které aktivovalo takový mechanismus, který zmáčkl tlačítko na počítači a tím se stroj zapnul. Perfektní. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se řezal smíchy po zemi. :)

Váš příspěvek