Nefungující erekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milanmilo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 09:11
Nefungující erekce

Dříve se mi stačilo jen podívat na nějakou slečnu a neměl jsem problém ho postavit, s věkem je to ale čím dál horší. Dá se to nějak napravit? Jsou například vitamíny, které dokáží pomoci k lepší erekci?

Reakce:
Jirikastyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 09:17

Také by mě zajímalo, jestli se to dá řešit nějak přírodně. Mám problém s erekcí už dva roky. Nějak jsem si to nepřipouštěl, ale je to čím dál horší…

Milansvozil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 20:22

Pravidelně užívám doplněk stravy Amarex Men Complex, který se bere denně. Po necelém měsíci jsem zase byl schopný mít pořádnou erekci a o mnoho déle vydržet. Přijde mi to jako mnohem lepší cesta, než si brát prášky na erekci přímo v ten moment a nemít jistotou, jestli to zabere či ne. Kupuji si balení po 120 kusech z internetového obchodu amarex.cz , kde jedna tableta vychází jen na 11 Kč.

JakubTomasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 08:57
Erekce

To je naprosto normální. Mně je 45 a taky to už není co to bývalo. Občas se mu chce, občas ne :-D. Když se ale musíme sladit s manželkou, kdy jí se chce, tak už je to horší :-D. Erekce jde ale naštěstí snadno podpořit. Nevím, jestli existují nějaké speciální vitamíny, mně pomohla kamagra . Vezmu si jeden prášek a můžu hned a všude :-D. Jako za mlada :-D.

Petkulik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.21 18:02

Přítelkyně mi objednala jakýsi doplněk z e-kondomů odkud si objednává hračky a tady ty věcičky a musím říct, že mě to pěkně srovnalo a pevná erekce byla zpátky :cert:

TomkaTonka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 17:28

Sprej, nebo gel z ekondomy pro zlepšení erekce jste nezkoušeli?

Petkulik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 04:28

Psal jsem tu, že zrovna s jejich doplňky mám zkušenost a fungují :)

TomkaTonka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.21 10:18

Zajímalo by mě jak je na tom tady ten gel. Fakt mi po něm bude stát? https://e-kondomy.cz/…a-penis-40ml

Simoness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.21 20:08

Přítel si kupuje jenom toto z ekondomů a účinkuje perfektně, protože vydrží fakt hodně dlouho, s čímž měl předtím hodně velký problém.

Tomasosinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.21 01:27
Rychlá pevná erekce

Co je nejrychlejší na dosáhnutí erekce?

PatricieP1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 10:28
@Tomasosinka píše:
Co je nejrychlejší na dosáhnutí erekce?

Máš už něco vyzkoušeného nebo to bude poprvé? Jestli poprvé, tak bych zkusila něco šetrnější, koukni se na e-kondomy, tam vím, že tady ty věci mají protože si je odtud objednává přítel.

Karelkarloso
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.9.21 11:25

Jestliže chcete něco na lepší erekci, tak určitě vyzkoušejte spíše tablety na lepší erekci, než nějaké no name přípravky ze sexshopu. Sám používám čistě přírodní tablety na erekci, které obsahují výtažky z osmi unikátních bylin

Váš příspěvek