Nefungující erekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milanmilo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 09:11
Nefungující erekce

Dříve se mi stačilo jen podívat na nějakou slečnu a neměl jsem problém ho postavit, s věkem je to ale čím dál horší. Dá se to nějak napravit? Jsou například vitamíny, které dokáží pomoci k lepší erekci?

Reakce:
Jirikastyl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 09:17

Také by mě zajímalo, jestli se to dá řešit nějak přírodně. Mám problém s erekcí už dva roky. Nějak jsem si to nepřipouštěl, ale je to čím dál horší…

Milansvozil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 20:22

Pravidelně užívám doplněk stravy Amarex Men Complex, který se bere denně. Po necelém měsíci jsem zase byl schopný mít pořádnou erekci a o mnoho déle vydržet. Přijde mi to jako mnohem lepší cesta, než si brát prášky na erekci přímo v ten moment a nemít jistotou, jestli to zabere či ne. Kupuji si balení po 120 kusech z internetového obchodu amarex.cz , kde jedna tableta vychází jen na 11 Kč.

JakubTomasek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.21 08:57
Erekce

To je naprosto normální. Mně je 45 a taky to už není co to bývalo. Občas se mu chce, občas ne :-D. Když se ale musíme sladit s manželkou, kdy jí se chce, tak už je to horší :-D. Erekce jde ale naštěstí snadno podpořit. Nevím, jestli existují nějaké speciální vitamíny, mně pomohla kamagra . Vezmu si jeden prášek a můžu hned a všude :-D. Jako za mlada :-D.

Váš příspěvek