Nátěr plechové střechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matouss77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 23:32
Nátěr plechové střechy

Jak se přetírá starší plechová střecha, která není děravá? Co se starým nátěrem?

Reakce:
Kubajzlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.21 10:20

Můžete ho dostat dolů pomocí ocelového kartáče, ale to je opravdu šílená práce. Já si na to vzal firmu, která nátěr srazila pomocí vysokotlakového čističe vodou a potom mi udělala i nátěr střechy pomocí nástřiku https://nateryfasadcz.cz/…tery-strech/

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 12:56

Nám poradila kovovýroba která nám střechu dělala to, abychom ocelovým kartáčem dali dolů starý nátěr, vapkou to celé omyly, pak natřeli základovkou a na to znova barvu. Jiný způsob není. Samozřejmě největší práce je to, abyste dali vůbec ten nátěr dolů, ale flexa s drátěným kartáčem na to bude stačit. Jen si na to vezměte dlouhý rukáv, kalhoty a ochranné brýle. Občas létají drátky. :)

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 17:10

No, také jsme právě řešili něco podobného na té naší střeše, ale vyšlo nám to hodně nevýhodně, tak jsme se nakonec rozhodli pro řešení jménem plechová střešní krytina , díky které jsme mohli ušetřit docela dost velké množství peněz a já jsem za to nesmírně ráda :) Mějte se krásně a přeji krásný zbytek srpna.

RomanBrazda177
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.22 23:44

Ahoj, měl bych takovou otázku. Nevíte jak je to u plechových střech s tepelnou izolací? Máme totiž na domě starší plechovou střechu, která by si už zasloužila novou izolaci, tak proto se ptám. Je na to potřeba něco speciálního, nebo mi budou stačí klasická izolace pro šikmé střechy jako mají například tady ? Díky mockrát.

PavelPavel129
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.22 23:00

Tak to v našem případě by nový nátěr asi moc nepomohl. Naše střecha je v dost špatném stavu a chce to výměnu. Nedávno jsem se díval různě po internetu a co se týče krytin, tak je dnes obrovský výběr. Mně do oka asi nejvíc padly střechy a okapy Lindab Nemáte někdo zkušenost čirou náhodou? Myslíte že je to dobrá volba?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu