Nátěr plechové střechy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matouss77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 23:32
Nátěr plechové střechy

Jak se přetírá starší plechová střecha, která není děravá? Co se starým nátěrem?

Reakce:
Kubajzlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.21 10:20

Můžete ho dostat dolů pomocí ocelového kartáče, ale to je opravdu šílená práce. Já si na to vzal firmu, která nátěr srazila pomocí vysokotlakového čističe vodou a potom mi udělala i nátěr střechy pomocí nástřiku https://nateryfasadcz.cz/…tery-strech/

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 12:56

Nám poradila kovovýroba která nám střechu dělala to, abychom ocelovým kartáčem dali dolů starý nátěr, vapkou to celé omyly, pak natřeli základovkou a na to znova barvu. Jiný způsob není. Samozřejmě největší práce je to, abyste dali vůbec ten nátěr dolů, ale flexa s drátěným kartáčem na to bude stačit. Jen si na to vezměte dlouhý rukáv, kalhoty a ochranné brýle. Občas létají drátky. :)

Pipulínek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.21 17:10

No, také jsme právě řešili něco podobného na té naší střeše, ale vyšlo nám to hodně nevýhodně, tak jsme se nakonec rozhodli pro řešení jménem plechová střešní krytina , díky které jsme mohli ušetřit docela dost velké množství peněz a já jsem za to nesmírně ráda :) Mějte se krásně a přeji krásný zbytek srpna.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu