Náhrada stravy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Matejickoval
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.20 21:56
Náhrada stravy

Nemáte někdo zkušenost, jak by se dala nahradit strava? u staršího člověka, který má problém s příjmem potravy?

Reakce:
Patricicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.20 09:15

Musel jsem řešit stejný problém, když jsem si vzala domů tatínka, protože jsem ho nechtěla nechat v nemocnici. Táta odmítal jíst, tak jsem mu musela kupovat nutriční drinky, které se používají i v nemocnicích, a to jako kompletní náhrada stravy.

Matejickoval
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 08:56

A to Vám poradila přímo doktorka? že se takto dá strava nahradit? a určitě se to může používat i místo normálního jídla?

Patricicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.20 19:34

Podívejte se na nutriční drinky nutricomp drink plus a nutricomp soup, jedná se o nutriční drinky, které jsou schválené suklem pro kompletní náhradu stravy používanou v nemocnicích.

ivca386
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 14:52

Já bych měla taky jeden tip. Je to sice primárně určené pro sportovce, ale myslím si, že i u staršího člověka by něco takového mohlo být prospěšné. Zkuste mrknout na koktejl Formula 1 Je to v postatě vyvážená náhrada jídla v tekuté podobě. Obsahuje spoustu bílkovin, vitamínů a různých minerálů.

Martakovar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.21 14:55

Máme doma taťku, který je na přechodnou dobu na vozíku. Nechce mi moc jíst, tak se potřebuji zeptat. Nevíte, co pro takového člověka připravovat?

Petasedlackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.21 02:26

Pokud nechce jíst, tak ideální je řešit to tekutou stravou. Já se starám o maminku, se kterou je to jako na houpačce. Prostě jí zařazuju do stravy proteinový nápoj, který ji udržuje v kondici.

Martakovar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.21 01:39

Nějaký speciální nápoj jí dáváte?

Petasedlackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.21 23:23

Ano, kupuji pro ni speciální proteinový nápoj pro seniory od značky Sponser https://www.halbich.cz/…ior-protein/

Váš příspěvek