Nábytek koupený v okay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kubamaret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 20:45
Nábytek koupený v okay

Máte prosím někdo zkušenost s nábytkem z okay? Tedy hlavně s kvalitou nábytku?

Reakce:
Danielpolacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 13:00

U okay jsem s manželkou objednával už několik kusů nábytku i elektra a vždy nám přišlo vše během pár dnů a v pořádku. Ještě jsem u nich nemusel ani nic reklamovat.

Sluníčko09
27 příspěvků 9.12.21 16:45

Známý tam pracoval a prý hodně reklamací, takže kvalita nic moc asi, osobně jsem tam nic nekoupila.

PetrusekV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 22:38

Objednávala jsem našim novou lednici a bohužel se tam stal nějaký problém, ale vyřešili ho se mnou velice slušně a navíc mi vrátili 120% takže si nemůžu stěžovat. Kéž by takhle řešili problémy všichni a přistupovali k nim čelem.

HankaVranova19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 15:26

Mám odtud pár věcí a musím říct, že zatím spokojenost. Kupovala jsem tam konferenční stolek a pár skříněk. Bylo to za dobrou cenu, tak jsem si řekla proč ne. Obecně ráda nakupuji nábytek ve výprodejích. Jestli můžu mít jeden tip, tak teď zrovna mají dost zajímavé věci třeba tady: https://www.atan.cz/akce-vyprodeje Zkuste mrknout.

RomanRomanbr19
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 22:52

Ono najít dneska v obchodě nějaký nábytek, který by byl kvalitní a nepůsobil jako ze slisovaného papíru je docela umění. Pár měsíců zpět jsem se byl dívat po obchodech po nějakém nábytku a abych pravdu řekl, tak jsem byl celkem zklamaný. Máloco mi přišlo kvalitní. Myslím si, že v dnešní době je asi nejlepší nakupovat nábytek přes bazary Tam totiž často seženete fakt pěkné masivní kousky za pár šlupek, protože se to jen někomu nechce převážet.

Váš příspěvek