Mužská neplodnost po nesestouplém varleti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evicka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.11 11:33
mužská neplodnost

Jaka je pravděpodobnost neplodnosti, u muže, ktrerý měl oboustrané nesestoupeni varlat, ktere bylo operativně napraveno v 6 letech jeho života? Tento muž je ročnik 1979.

Reakce:
Dr.House
622 příspěvků 11.09.11 09:16

bylo by to unikátní…ale pokud mu byly operativně varlata sneseni tam kam patří…mělo by to fungovat, i z jednoho varlete se dá vypotit to, co jen břečí každou chvilkou, huláká, mumlá , kadí a čůrá a dává se tomu jméno.....každopádně, vyšetření na urologii by bylo vhodné, kdo vám řeknou více po ultrazvuku jestli nedošlo k e špatnému zašití nebo náhlé patologické změny.....

evicka86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.11 10:38

zdravím a děkuji za nazor, jen taková maličkost muj muž měl pravě obě varlata nesestouple.Obavam se proto aby to bylo možne, vzhledem k tomu že nové studie ( co jsem našla na internetu) uvadí že se musí nesestouplé varlata operativně řešit nejpozději do dvou let ditěte jinak pak nejsou schopny v dospělosti produkovat spermie schopné reprodukce. Tak mě to celkem vyděsilo, proto tady patrám jestli se tady najde někdo , kdo měl po operaci po delši době jak po 2 letech (oboustranou) a měl děti.

Dr.House
622 příspěvků 12.09.11 20:06

jo, tak pátrejte dál ale né po internetu…na net totiž chodí spousta hovadin…možná se vám tu někdo na to ozve..mě tedy předpokládám nepotřebujete..takže kdyby něco..tak slyším na jméno dr.house..hodně štěstí

Váš příspěvek