Časté močení, stres

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
luboxxx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.16 15:45
caste mocenie

Tiez som chodil na WC aj 20 krat denne, ale v noci maximalne 2×. Absolvoval som vysetrenia u urologov (nezavisle u dvoch) s negativnym nalezom. Nic ma nebolelo, ziadny zapal, iba som chodil casto a urgentne mocit. Najhorsie bolo, ked som musel ist na WC v priebehu hodiny aj 4 krat. Nakoniec som skusil brusnicovy sirup a niekde na nete som cital, ze pomaha soda bikarbona. Tak som to uz zo zufalstva s tou sodou bikarbonou skusil, tri dni za sebou rano a vecer 1/3 malej lyzicky soda bikarbony s vodou. Od tej doby som prestal chodit v noci na WC (iba vynimocne, ked vecer vypijem viac tekutin) a frekvencia dennej navstevy WC klesla na cca. na 10×. Je to sice este stale viac ako je norma (7-8×), ale oproti predoslemu obdobiu je to ovela lepsie. Este obcas chodim v priebehu hodiny tak 2× na WC, vacsinou poobede. Pijem v priemere cca. 1 az 1,5 litra vody.

Lizynka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.16 14:07

Dobrý den, píšu to sem pozdě, protože vy jste to řešili v roce 2011 a 12.. Mám problém, že mám časté nutkání na záchod. Mám to pokaždé, když jsem ve stresu a hrizně na to myslím. Když na to myslím, tak je ti ještě intenzivnější nutkání. Mám pít uklidnujcí čaje, brát homeopatika? Poraďte. :( :,( :oops:

Dr.Zeus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.17 01:34
Dr.Zeus

Dámy problém nastává tehdy když se váš čípekve slinivce břišní uvolní z dělohy na pravý okostec na levou část jater aby se vám nechtělo myslet na tyhle věci volejte info linku 1188

Dr.Gustav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.17 01:39
Řešení

Pokud vás stále trápí tento problém je zapotřebí chodit močit kazdý den alespoň jednou denně…
Vím, není to jednoduché… ale dámy… nejste první do mé ordinace chodi mnoho žen a ne jedna si stěžovala na močení.. zkrátka třeba musíte vědět že když jedete třeba do zahraničí 12 hodin v kuse tak nesmíte močit… ani kdyby jste si mysleli že to nevydržíte… vydržíte!
A když ne tak…máte smůlu

Mirka211
77 příspěvků 31.5.17 18:45

Stres je hrozná věc, takže já bych být vámi zašla spíš k někomu přes hlavu..:)

Chappka
61 příspěvků 2.6.17 13:01

Zdravím, možná máte jen malý močový měchýř, a stres muže být způsobený tím že na to pořád myslíte a poddáváte se tomu, zkuste naštvívit doktora, třeba Vám poradí co s tím :)

LauraMML
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.17 21:58
Noční močení

Dobrý den, můj problém z posledních nocí je zřejmě psychického původu anebo bych jej mohla přičíst k únavě. Pracuji na směny v nepřetržitém provozu, denní a noční 12 hod. směny, 4 směny a 4 dny volna. To, co mé noci nyní provází je už dost obtěžující. Probudí mne pocit k močení a já si sednu, ale nejsem schopna se úplně probrat a dojít si na wc. Kolikrát i vsedě usnu a vzbudí mne velké nutkání. Často už nestihnu dojít bez následků na wc. Několikrát se mi i stalo, že jsem usnula na wc. Cítím únavu, dělám často přesčasy, abych vše utáhla finančně a vlastně si vším jen škodím. Jsem si toho vědoma, ale bohužel, složenky čekají. Je mi 48 let a začala mi menopauza. Pokud by jste mi někdo dokázal poradit nějakou přírodní léčbu, byla bych moc ráda. Pravdou také je, že před spaním hodně piji vodu, a proto vlastně vzniká nutkání na močení. Díky Laura

Slávinko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 04:03
Pravda s trochou odvahy

Holky já nechci být zlá nebo optimistická spíš pravdivá na základě tvrdé zkušenosti. Takhle mi začala vážná deprese a dokonce v létě před dovolenou. Myslela jsem si že to bude zánět, sháněla léky, nepomáhalo to a mě bylo čím dál hůř, bylo to období kdy jsem končila na dlouhodobé brigádě, kde jsem byla „stastná“ v té době. Skončila jsem u psychiatra. Dostala cipralex, zabral ale až po měsíci. Nejhorší měsíc života. Rok byl pokoj, podotýkám že léky jsem pořád brala. Nastoupila jsem do nové práce, kde se mi moc líbilo, ale až moc..zpětně. V březnu mi začalo být znovu hůř, až tak že jsem měla „paniku“ musela jsem odejít z práce…když tam nebyl šéf..v jeden konkrétní den..nedal se ten duševní stav v té místnosti vydržet. Došlo to tak daleko, že jsem se v dubnu předávkovala a skončila v UVN na psychiatrii. lekce jako hrom..jenže deprese ani po měsíci hospitalizace nic..přišly elektrošoky..už nikdy více..revers..mesic doma..dovolená v řecku..uběhl rok od dovolené v řecku kde jsme nebyli nakonec..podotýkám. Na dovče záhadně zmizela..jenže v Čr záhadně přišla znovu..už jsem neměla vlastní sílu na to jít se hospitalizovat..nemela jsem víru v léky, v šoky..doma mě plně kontrolovali..měnili si směny chodily se mnou ven..povídali si..s psychiatričkou kam jsem chodila ambulantně a houby. 31.7.2017 jsem skončila pod kolejema a všechno tohle je pravda..

Hloupybohacizatimdari
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.19 13:48

Piju max litr za den jsem invalidnî curam tedy krev kde by se brala moc penize mate

Dana_loková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.19 21:20
Teplo

Já jsem měla stejný problém, ale bylo to zapříčiněné zánětem močového měchýře. Od doby, co jsem ho měla poprvé jsem k tomu více náchylná, takže si v zimě dávám pozor, abych měla záda v teple. Koupila jsem si proto vlněné vesty z https://www.vlnenezbozi.cz/ , které jsou ideální. Pro vás bude asi nejlepší řešení psychiatr, protože váš problém je v hlavě.

Albeon
71 příspěvků 20.9.19 12:20

Zkuste víc pít- hlídat si to, zkusit cvičit pánevní dno.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.19 10:25

Dámy prosím máte vyzkoušený nějaký účinný uklidňovák? Jsem pořád ve stresu, hlavně teď v tomto období….

Filipovaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.19 10:32

Tohle se vždy snažím řešit přírodně, nikdy jsem nechtěla brát nějaké prášky proti stresu, takže jsem byla ráda, když jsem narazila na korejský ženšenový čaj, který mi každý den dodává potřebné množství energie, a zbavuje mne stresu.

Dananana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.19 17:21

To bych chtěla také vyřešit přírodně, ten čaj bych zkusila, tím se určitě nic pokazit nedá. Můžete mi tedy prosím poradit, kde bych ho mohla koupit?

Filipovaterka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.19 21:54

Ano jistě, objednávám si ho vždy z eshopu kombe. cz, kupuji si jejich největší balení, tedy po 100 kusech.

Petra Elekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.19 12:17

Když jsem ve stresu, tak mě bolí hlava. Uměla bys mně taky něco poradit?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek