Městská kola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andreakonickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 09:56
Městská kola

Prosím nevíte, jestli se ještě někde dá sehnat klasické městské kolo? a popřípadě kde?

Reakce:
Kaderavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 15:15

Ano já jsem ho kupovala pro maminku v prodejně Cyklospeciality v Praze, podívejte se na jejich eshop, tam je mají taky.

Andreakonickova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 13:13

Nemají náhodou pobočky i jinde než v Praze? nevíte náhodou?

Kaderavkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:27

Ano mají pobočky ještě v Brně a Hradci Králové, stačí se podívat na jejich stránky do záložky prodejny, kde to najdete.

Marievagnerova9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.19 23:53

Kupoval jste někdo v poslední době elektro kolo? Poradíte mi podle čeho vybírat kvalitní elektro kolo? které bude mít slušný dojezd?

Danielbrozak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.19 12:13

V dnešní době koupíte ekolo s dojezdem mezi 110-130 km od 30 tisíc korun, a budete mít opravdu kvalitní kolo se slušnou baterií. Jaké kolo zvažujete? silniční, horské nebo trekové?

Marievagnerova9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 14:24

Co se považuje za slušnou baterii? na nich se značí nějaký výkon té baterie? Chtěla bych koupit určitě trekové kolo.

Danielbrozak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 12:44

Nejsilnější baterii, kterou na trhu teď seženete, je baterie o výkonu 576 Wh, pokud máte zájem o trekové e kolo, tak doporučuji se podívat na obchod fitham. cz, pořídíte tam velice kvalitní elektro kolo kolem 30 tisíc korun.

Váš příspěvek