Meningitida a chování mého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dahoka  28.08.14 11:16
Meningitida a chovani meho syna

Jsou tomu 3 tydny co muj syn /6 let/ prodelal virovou mening. Bylo mi receno ze i nadale budeme dochazet na neuro kontroly a taky, ze se Honzikovi mohou a jiste budou menit nalady, bude reagovat napr podrazdene, plactive, vztekle na bezne situace. Opravdu u nej toto pozoruji a jsem z toho dost nestastna, nebot si v danem okamziku nevim rady, jak se sama chovat? Preci jenom to je onemocneni mozku a tak asi nemohu ocekavat, ze se jeho chovani zmeni za par dnu a ze vse bude zase jako driv.Jsou chvile, kdy by nas laskou snedl :D :srdce: a najednou se vse obrati a je podrazdeny a plactivy, nekdy byva i mirne agresivni. Staci ze si jeho o 3 roky mladsi sestricka Karolinka pujci jeho hracku a uz je zle. Mivam chut ho plesknout po zadku, ale mam strach ze se tim jeho momentalni stres jen prohloubi. Chtela bych se vas zeptat : JE TADY NEKDO, KDO MA PODOBNE SKUSENOSTI SE SVYM DITETEM A JAK TAKOVE SITUACE RESITE? Nechci ho privadet do stresu a snazim se aby mel klid, je to dulezite pro regeneraci mozku po nemoci, ale zase nechci, aby si myslel ze muze delat co jemu se zlibi a nic ho za to nestihne? Zvazuji navstevu detskeho psychologa, mozna by mi poradil jak s nim zachazet a jednat ve vypjatych a stresovych situacich. Jestli je tu nekdo kdo ma podobny problem, muzete mi neco poradit? Dekuji Daniela

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama