Mazání témat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ToledoLucky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 17:53
Mazání témat

Docela mě vytáčí, že furt někdo maže témata zde!! Můžu vědět kdo to maže a důvod, čeho jsme se provinili, protože po právní stránce, jsme nic neudělali, nikdy není správně právnicky sesumírované, co se tu smí psát a nesmí! Tudíž nic neplatí a platí zákon o demokratických tématech a příspěvků. Tudíž bych rád věděl, kdo se dopouští tohoto protiprávního jednání, omezování demokratických myšlenek a příspěvků!
Můžu dostat kontakt na tohoto člověka prosím? Přece není normální, aby mi byly mazaný moje názory v demokratické době, tady žádná cenzura ČR není vážený neznámí! Pokud máte někde smluvní podmínky co se smí a nesmí psát, tak je musíte mít správně právnicky formulované. Prosím tedy o vyjádření a kontakt na danou osobu, protože už mě to vytáčí, docela dost. Nejsme Rusko, Severní Korea, aby se zde dělala cenzura.
Děkuji za dodání kontaktu.
Pěkný den.

Reakce:
ABCDEEFGCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 22:31
Pro ToledoLucky

Milý TOLEDOLUCKY. Když už zde vyjadřujete protesty proti tomu že Vám někdo smazal asi váš užitečný komentář, tak proč se ke komentáři veřejně nepodepíšete z registrovaného profilu.
Potom si myslím, že by nebyl problém ho zde nechat. Nejsem admin této stránky, ale asi by to tak asi klaplo. nemyslíte? Byť Váš komentář zřejmě obsahoval „něco“ co buďto bylo krajně nevhodné, nebo se až tak netýkal toho co se zde řeší. Hezký večer. Blambula :-D :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

Mirek Slabý
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.22 22:38

Vždyť to smazali i mně. Tak co to je za demokracii a svobodu slova?! Se na mě nezlobte, ale pán má pravdu! Za tohle jsem v 89 nezvonil klíčemi, to fakt ne, aby tady byl zase totální chování, nepřípustné! Co je nevhodné a vhodné milý pane, ale neurčujete vy, ani by to neměl určovat admin tohoto webu.
Nazdar!!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu