Malá skrytá kamera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Romanvara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 22:45
Malá skrytá kamera

Máte zkušenost s malou skrytou kamerou? doporučíte mi prosím, jak co nejlépe nahrát setkání dvou lidí? Já bych měl být jeden z nich

Reakce:
Adeladela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.21 00:32

Skrytou kameru můžete koupit v kravatě, hodinkách, propisce, klíčích od auta. V podstatě v čemkoliv na co si vzpomenete. Máme s tím zkušenost, protože děláme mystery shoping. Při jaké příležitosti budete natáčet?

Romanvara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 22:57

Takže mi dokážete poradit, kde bych tu skrytou kameru mohla koupit? Když říkáte, že se to dá v tolik věcech zařídit?

Adeladela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.21 13:12

Velký výběr skrytých kamer mají tady https://www.1obchod.com/…-mini-kamery je to obchod, který se přímo specializuje na špionážní techniku. Brala jsem od nich už několikrát a vždy jsem to měla rychle dodané.

BětkaBebu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 16:30

Tak těch skrytých kamer se dá sehnat hodně akorát je potřeba vybírat dobře kvůli kvalitě pořízeného záznamu, ne všechny jsou na tom totiž dobře.

Annadolanska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.22 13:26

Když jsem se dívala, jak dobře jsou maskované skryté kamery. Tak existuje nějaký spolehlivější detektor skrytých kamer? Aby člověk věděl, jestli není někde nahrávaný?

Danielmachaň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.22 22:23

Detektor skrytých kamer a odposlechů koupíte bez problémů za tisíc korun. Dokonce jsem ho s kolegou několikrát zkoušel. Kolega na firmě ukryl odposlech nebo kameru a já jsem to byl schopný detekovat.

Annadolanska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.22 20:09

Jestli se dá koupit za tisíc korun, tak je to fajn. Kde se dá za tisícovku pořídit? Čekal jste na něj dlouho?

Danielmachaň
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.22 23:47

Tady ho můžete koupit za tisícovku https://www.spyexpert.cz/…-stenic.html Je to jednoduché na ovládání. V balení je kompletní český návod, podle kterého to rychle pochopíte. Je to schopné odhalit i bezdrátový signál

Váš příspěvek