Lubrikanty a sexy prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetagreplovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.19 16:08
Lubrikanty a sexy prádlo

Můžete mi prosím někdo poradit s výběrem kvalitního lubrikačního gelu, a výběru sexy prádla, které je kvalitní, a nevydrží jen pár aktů?

Reakce:
Petrazmolkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.19 13:38

Já mám dobrou zkušenosti s lubrikačním gelem na vodní bázi, co jsem měla před tím, tak byl problém, že ani já, ani přítel to nemohl umýt z těla.

Anetagreplovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.19 12:28

A tento teda umyjete normálně vodou? kde ho kupujte? dá se objednat někde na eshopu?

Petrazmolkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.19 11:34

Ano, kupuji si je z eshopu e-kondomy.cz, vždy po aktu normálně skočíme do sprchy, a jde to hned dolů.

Ketny
12 příspěvků 3.7.19 20:51

A na tech strankach www.e-kondomy.cz se da objednat i to erotické pradlo? Ten lubrigační gel bych si tam taky objednala. Ale schanim právě i nějake kvalitní prádlo.

Helenka18
13 příspěvků 8.7.19 10:56

Ano maji tam i pradlo. Sem si tam objednala minuly měsíc. Mají velky výběr, sem vubec nevědela jaky si mam koupit.

Ketny
12 příspěvků 14.7.19 11:47

Tak sem si tam objednala pár věciček. Zboží dorazilo do 3 dnů. Krásně zabalené. Ani ppl nevědelo co v tom balíčku je, což sem ráda. A zboží kvalitní, prádlo krásně sedí. Za mě velká spokojenost.

Váš příspěvek