Levné pojištění domácnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jakubbik4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 20:50
Levné pojištění domácnosti

Která pojišťovna je nejlepší pro vyřízení pojištění domácnosti? Můžete mi prosím někdo poradit, kde si pojištění vyřídit?

Reakce:
Radekpecer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 20:51

Pojištění domácnosti jsem zařizoval asi půl roku zpátky. Po tom co jsem obešel několik pojišťoven a nechal jsem si udělat cenovou nabídku, mohu říct, že se mi nejvíc vyplatil online srovnávač pojištění. Tam jsem si ceny porovnal během pár kliknutí. Vybral jsem si tu nejvýhodnější nabídku a pojištění rovnou online sjednal.

Jakubbik4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 20:56

Na kterém srovnávači jste to teda hledal? Když se pak sjednává pojištění online, tak jak je to s podpisem pojišťovací smlouvy? To nemusíte pak jít nikam podepsat?

Radekpecer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.22 21:01

Já jsem využil srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ Když si otevřete jejich stránky, tak tam hned uvidíte nabídku a vyberte si pojištění, které chcete srovnávat. Pak tam o sobě a věci, kterou chcete pojistit zadáte pár údajů a během chvilky budete mít srovnání pojištění. Když vás některá nabídka osloví, tak pak máte možnost si přímo pojištění online sjednat…

Váš příspěvek