Letní dovolená

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anetagreplovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.19 16:43
Letní dovolená

Dobrý den, máte někdo oblíbené místo pro dovolenou u nás v Česku s celou rodinou?

Reakce:
Martinstrupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.19 13:09

Já mohu doporučit Máchovo jezero, jezdíme tam do hotelu každý rok, je to tam nádherné v hotelu skvělé služby a krásný vnitřní i venkovní bazén.

Anetagreplovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.19 19:11

Jezdíte tam do hotelu? kam přesně? je hotel vhodný i pro děti? mají tam nějaké vyžití? kromě bazénů?

Martinstrupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.19 11:55

Jezdíme do hotelu hotelport.cz, pro děti je to tam jako stvořené, a pro nás s manželkou také, opravdu dobře tam vaří, je tam spousta možností pro výlety s celou rodinou.

terinator66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.20 19:09

To Máchovo jezero nezní vůbec špatně! My letos měli v plánu jet do Chorvatska ale zatím to vypadá tak, že to spíš nevyjde, tak přemýšlíme, že si uděláme dovolenou někde tady u nás. Ten Mácháč zní jako ideální volba.

Tilani
56 příspěvků 25.6.20 12:28

Taky zatím zvažujeme jenom dovolenou na domácí půdě, ale uvidíme jak se to ještě všechno vyvine

jurajliska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.20 22:48

Jojo, my to letos vidíme stejně. Děti se sice k moři těšily, ale myslím si, že letos nemá smysl riskovat jezdit někam do zahraničí. Navíc i u nás se dá udělat pěkná dovolená. Já dost přemýšlím nad tím, že bychom se mohli vydat třeba někam kempovat. Mám totiž docela dobré vybavení na kempování z https://armik.cz/ které jsem už léta nevyužil, tak by se pro něj alespoň letos konečně našlo zase využití.

DanielaSo
113 příspěvků 2.7.20 12:38

Taky jsme chtěli jet k moři, ale asi to letos ještě nebudeme riskovat, uvidíme ještě třeba jak to bude vypadat ve světa na konci prázdnin. Ale v Česku je spousta krásných míst kam se dá jet, tak to třeba taky vyřešíme takhle

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 16:10

Ahojte, já jsem se rozhodla, že tento rok raději nikam nepojedeme, protože asi víte proč. Nicméně jsme naše úspory z části vyčerpali na koupi věcí na zahradu, protože máme v plánu si dovolenou alespoň udělat u nás na zahradě. Tak mezi jednu z těch spoustu věcí jsme si pořídili třeba nový bazén

lindic6733
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.8.20 20:42
@Ivanka3866 píše:
Ahojte, já jsem se rozhodla, že tento rok raději nikam nepojedeme, protože asi víte proč. Nicméně jsme naše úspory z části vyčerpali na koupi věcí na zahradu, protože máme v plánu si dovolenou alespoň udělat u nás na zahradě. Tak mezi jednu z těch spoustu věcí jsme si pořídili třeba nový bazén

No, my to letos viděli podobně, ale nakonec to vypadá tak, že si tu zahraniční dovolenou přecejen dopřejeme. Zatím to vypadá tak, že pojedeme do Itálie, protože ta je teď docela levná. Před pár dny jsem se například dívala na nějaké nemovitosti v Itálii k pronájmu na https://cz.italicarentals.com/ a ty ceny jsou podle mě víc než výhodné. :-)

wendulinaa
47 příspěvků 8.8.20 21:07

My volili letošní dovolenou v Česku, konkrétně na Moravě v Lednici. Splnila naše očekávání po všech stránkách. Dokonce naše děti objevili tolik jejich oblíbenou zmrzlinu. Konkrétně stánek Svět zmrzliny.

nikica2
40 příspěvků 11.8.20 17:12

Kde ten stánek prosím přesně je?

wendulinaa
47 příspěvků 17.8.20 13:11

V Lednici jsou dvě parkoviště, přívěs mají u toho, kde je zámek, resp. před bránou zámku.

anduskan
67 příspěvků 21.8.20 21:03

Tuto zmrzlinu moc dobře známe, do lednice jezdíme často, děti ji milují. Já dávám přednost jejich výborné ledové kávě.

žanet22
40 příspěvků 23.8.20 20:09

Jejich přívěs mají taky v Pasohlávkách u tobogánu. Jezdíme se tam občas vykoupat. Zmrzlina je hustá a moc dobrá.

Madla66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.20 11:24

Jedeme o víkendu do Lednice na kola, tak se ve stánku světa zmrzliny stavíme osvěžit se super zmrzkou.

Váš příspěvek