Lepší spánek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martapeltkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.21 16:52
Lepší spánek

V posledním půlroce po rozvodu vůbec nemohu spát. Pořád nad tím přemýšlím, co jsem udělala špatně a prostě nemohu vůbec usnout. Do práce potom chodím naprosto zničená, protože nakonec spím třeba 2 - 3 hodiny. Co mi doporučíte na lepší spánek?

Reakce:
Lenka444v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.21 13:31

Také jsem nemohla vůbec spát. Zkoušela jsem různé čaje, přípravky a nevím co ještě. Dokonce jsem si nechala napsat i prášky na spaní, ale nic z toho mi pořádně nezabralo. Hodně mi ale pomohlo, když jsem si začala kupovat a pravidelně užívat přírodní tinkturu, která je bylinnou směsí, která je prospěšná pro nervový systém

Martapeltkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.21 15:08

Jakou tu tinkturu tedy prosím přesně užíváte? A kde ji kupujete?

Lenka444v
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 16:38

Kupuji si tuto tinkturu https://www.litlolo.cz/…y/s15152.htm , kterou užívám 3 krát za den vždy před jídlem. Já jsem u litlolo nakoupila už opravdu hodně přírodních produktů, které jsou prospěšné pro tělo.

Berizu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.21 17:30

Zkus brát magnezium a sleepnox, pomůže ti to

Pavelmalina812
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 21:48

Jestli se můžu podělit o svoji nedávnou zkušenost, tak na kvalitu spánku má podle mě i přímý vliv to, jakou máte matraci. Já měl například donedávna hodně starou, na které se prostě nespalo nejlépe. Nedávno jsem si ale objednal novou z https://www.matracky.cz/ a můžu vám říct, že ten rozdíl v kvalitě spánku je neskutečný.

Váš příspěvek