Lek Lyrika-Pregabalin cim ji nahradit? A jak si pomoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anetaaaaa
5 příspěvků 04.02.18 18:53
Lek Lyrika-Pregabalin cim ji nahradit? A jak si pomoci?

Dobry den, prosim Vam pomozte mi. Beru leky Lyrika a strasne jsem pribrala, skoro nic nejim, cvicim a stale mi jde vaha nahoru. Jsem uz nestastna a nevim co mam delat.
Z 53kg, jsem na vaze 70kg a uz jsem z toho naprosto znicena. Je mi hrozne a opravdu se z toho uz hroutim, jak se strasne citim a mam pocit, ze uz to nezvladnu. Daji si tyto leky nahradit jinyma, po kterych mi vaha opet spadne, na vahu co jsem mela, nebo je to uplne ztracene a neda se nic delat? Prosim pomozte mi, ja uz takhle dal nemuzu. Dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Zakola
1 příspěvek 22.02.18 19:16

Ze samotného léku nemůžete přibrat, těch 20 kilo jste přibrala, že mnohem víc jíte, protože vám asi víc chutná. Já sám, co bych za to dal, kdybych trochu přibral na váze, a přitom beru také různé psychofarmaka, a stále mám hluboko pod váhu. Jestli věříte, že přibýváte po Lyrice, tak zkuste jí přestat užívat a nahradit jí jakýmkoliv jiným lékem proti úzkosti, a já věřím, že budete mít problémy s nadváhou stále.

Tppz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 10:39

Já mám s lékem zkušenosti dobré, ale zeptejte se u doktora či v lékárně. Diskuze na internetu nejsou zrovna důvěryhodný zdroj informací…

Jitka.cz 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.03.18 21:33
Lyrika

Ahoj, také jsem přibrala, ale je to spíš tim, že je člověk línej si a nehýbe se. Teď jsem začala jist dietu 5+2, tzn. 5 dni jist a mezi tim pokládat dva dny s příjmem max. 500 kal. Je to bezvadný, protože hubnu, což mé motivuje. Jsem s tímto stravováním moc spokojena a myslím, že ho budu držet po zbytek života. A hlavně, to že hubnu a mam dobře léky, mi psychicky prospiva.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama