Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kocour ek
622 příspěvků 22.10.19 18:06

Ahoj luthko,, jsem sice JEN neuropatik,, ale mě zachránila. Při dávce 50 za den a následně i 100 ze den.. je to „slabý kafe“.. ano na kazdyho působí různě,, a to zejména u žen myslím. Ale pokud to nezkusis budeš vědět prd. A neboj se toho. Myslím že jak na tebe působí poznáš nejdřív za 36 hod. Zkus to… je to totiž LÉK. co pro tebe může udělat poznáš po, požití.. Miru co je s tebou?? Zdeni napiš, co bonbóny? Zuzi bagr je teď v permanentnim zapřahu,, jen co postavej halu probagruju se k vám na hory a dáme koláč a kafeeeee

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:09

Děkuji za reakce. Já jsem z toho věčného zkoušení a nenacházení už dost vynervovaná, až si někdy říkám, jestli mi to stojí za to. Není mi vyloženě na umření, ale střídavě se furt trápím a nevidím tomu konec… Jestli to teda nějaký má. A nahet do závislosti na něčem, o čem všichni v souvislosti s vysazováním píšou horory, to se fakt hodně rozmýšlím. Muž v tomto zrovna dvakrát pochopení nemá, nesnáší léky tak obecně… I když to pomalu přehodnocuje, když byl svědkem několika silných panických atak…

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.19 21:11

Samozřejmě „najet“ do závislosti…

MeccACS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.19 06:00

Jirko, přítelkyně stejná, práce taky :) bruslit zatím nechodím, ale chystám se na to :D

Acrylát
365 příspěvků 23.10.19 10:10
Acrylát

Mmmmmmm

Acrylát
365 příspěvků 23.10.19 10:13
Všem

Všechny zdravím a omlouvám se, napsala jsem sáhodlouhý příspěvek a nešel mi přidat, objevila se mi zase Miruška, nechápu mechanizmus této diskuze. ZTeď jsem se jaksi prokousala k tomu Acrylátu ale jsem tak nasr…á, že už nemám chuť psát. Ozvu se večer, ani už nemám čas.
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

aaaZdenka
538 příspěvků 24.10.19 09:04

Ahoj lidi,
Dášo, mně je taky blbě a to od včerejška a hodně. Dneska jedeme s bratrem koupit kytici na hrob a pak pro máti a na hřbitov. Vůbec se mi tam nechce, i když jsem taťku měla ráda. Začínám mít bolehlav, z tablet proti bolesti, ale i tak na zvracení. Luthko, vyzkoušej, rozhodně, my tady meleme furt dokola jedno a to samé, ale fakt to každému dělá jinak. Zkus, vysadit zpočátku můžeš i bez absťáků. Zuzi, ty jsi tak akční, ale bacha ať v tom potoce nenachladneš, teď jdou chřipajzny, brácha má už tento rok potřetí rýmičku, je z toho špatný, doufám, že to od něj nechytnu příští týden jdu na ty zuby. Miruško, napiš chybíš tu, jak pokračuje rekonstrukce. S těma nickama tomu fakt už nerozumím. Meccu my to asi máme všichni úzkostňáci jak na houpačce, taky se houpu. Lidi mi je fakt tak na :poblion: nevím co jsem včera sežrala, ale je to masakr. Jinak tady svítí sluníčko, venku jsem zatím nebyla.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.19 08:14

Jirko tak s tebou a s bagrem pocitam, budu te vyhlizet :lol: zdeni me prace strasne pomaha nemam pak cas premyslet nad blbostma skoda ze mi nejdou pridavat fotky vyfotila bych vam ten potok pred a po

aaaZdenka
538 příspěvků 25.10.19 10:16

Zuzi to já si dovedu představit jak ten potok vypulíruješ, určitě je pak čisťounký, takových lidí kdyby u nás bylo více, to by pak bylo životní prostředí! :potlesk: Já si dneska Jirko udělám kuřecí prsa rýži a zeleninu a nikomu neotvírám, ležím, když mě propustili tak si to užiju!! :pankac: Pak dám televizi nebo nějaké filmíky na netu a hotovo. O víkendu pak k bráchovi a trochu na zahradu ať mám pohyb v přírodě, lidi co říkáte těm vedrům v říjnu, je u vás taky tak krásně?? Včera jsme byli na hrob s květinama a bylo 26 stupňů, brácha měl softshelovou bundu :lol: :lol:.

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.19 13:26

RDíky všem za reakce. Moc se mi do toho nechce, ale není mi opravdu dobře, tak to budu muset prubnout.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.19 18:43

Zdenicko u nas je taky krasne moc si to uzivam jsem cely dny venku :D

luthka-moc bych ti prala aby ti to fungovalo a aby ti bylo dobre takze ti drzim palecky, urcite se pak ozvy :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.19 07:18

Ahoj všichni - staří známí i nováčci. Úzkosti a Zdeni, moc se omlouvám, že jsem vám neodepsala na maily, já jsem strašně neschopná. Jsem v depresi, s nikým se nestýkám, nepíšu, ztratila jsem „kamarádku“ (nevím, jestli jsem tu story psala, možná ano) a připadám si tak strašně sama, jak snad nikdy v životě. Jsem ráda, že můžu napsat sem, už jsem se na to milionkrát chystala, ale pak nic, no vy co máte psychické problémy to asi znáte. Jsem moc ráda, že se vrátil Kocourek, kvůli vám ostatním, jsou tu zapotřebí lidi, co diskuzi „táhnou“ a nenechají umřít. Kocourek se zachoval vůči mně hodně fér a oceňuju to, je to opravdu fajn chlap, kterého si budu vážit. Teď s odstupem času už všechno vidím s určitým nadhledem a i když je mi to líto, už ta emocionální smršť odezněla a vidím, že jsem byla jak praštěná puberťačka. Jenže když já v té „dobrovolné“ dlouholeté samotě měla pocit, že jsem potkala „spřízněnou duši“ (a to teda jako Jirko musíš uznat, že máme strašně moc věcí společných, hlavně těch zlozvyků :lol: ) a že on to vidí stejně. Ale vysvětlili jsme si to a já to nějak zvládnu. d

Jinak v mém životě jedna pozitivní věc - kocourek se zberchal, začal žrát, přibral a na klinice mi řekli (tomu původnímu doktorovi jsem už nedůvěřovala), že má výsledky krve v pořádku a že jestli měl nějaký zánět slinivky, tak už zřejmě odezněl. Ten kocour mě připraví o nervy, šlechtěnec očkovanej, očipovanej a už tu bylo podezření na astma, chronickou bronchitidu, cukrovku, rozklad slinivky, jednou vylez v zimě střešním průlezem na střechu, sjel do okapu, já šílela, hledala ho dvě hodiny v baráku, v šuplíkách, v pračce… a nebýt táay, kterému jsem ubrečená volala, bylo po kocourovi. Táta si totiž při příjezdu všiml, že z okapu visí ocas. Tak jsem se pak ovázaná provazem slaňovala po střeše a vyrvala toho pitomce z okapu, lezla jsem pro něj přesvědčená, že je mrtvý, ten den mrzlo, ale byl jen v šoku, počůraný strachy a do hodiny byl redy. K tomu ještě musím dodat, že jsem ten den byla nadupaná megadávkou Lyriky, takže jsem postrádala strach a pud sebezáchovy - jinak bych na tu střechu nevlezla.

Čímž se dostávám k tématu diskuze a musím říct, že je ze mě feťák. Půl měsíce přežívám na vysokých dávkách Lyriky a zbytek na Diazepamu a Neurolu. Když vysadím Lyriku, jsem bez energie, v hrozné depresi, všechno mě neuvěřitelně s..e, přejídám se Neurolem a pořád spím. Ale s tou Lyrikou vlastně spím taky. Takže můj život je postel - vlak narvaný studentama, kterým bych nejradši ukopala hlavy - práce - vlak - postel. Pozitivní je, že už jsem v té práci překlepala půlrok, potřebný k tomu, abych mohla mít neschopenku (měla jsem vyčerpanou podpůrčí dobu, protože jsem předtím marodila rok), takže i kdyby mě teď vyhodili, budu aspoň finančně zabezpečená. Jsou se mnou ale asi spokojení 8o, už mi přidali pět tisíc, na zdejší poměry mám královský plat, šéf je fajn a kromě pár stresových dní (mzdy, DPH) se tam až nudím, a lezu po internetu. I tak mě bohužel tohle tak vyčerpává, že kromě té práce nic jiného nezvládám. Mám pořád strach, že udělám něco špatně, nedokážu zapadnout do kolektivu, nemluvím. Tak nevím, jestli tohle je život, který bych chtěla žít. Vstávám ve čtyři ráno a vracím se domů v půl páté, někdy později.

Zdeni, divím se, že tě z práce propustili, vždyť to byla chráněná dílna, ne? Já v ní taky dělala a tam bylo naprosto normální, že pořád někdo marodil, i dlouhodobě, vždyť tam jsou nemocní lidé. Naši šéfové to brali úplně v pohodě, ještě nám přáli, ať se brzy uzdravíme a pak se zajímali, jestli je nám už dobře, jestli práci zvládáme a tak. Já tam marodila osm měsíců.

Omlouvám se za předlouhý příspěvek. Budu se snažit zase psát pravidelně - a krátce. Mějte se všichni moc hezky.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.19 08:59

Ahoj ellenko jsem rada ze jsi se ozvala a ikdyz to nemame jednoduche stale bojujeme a to je dobre, takze urcite se zase ozvy budeme strasne radi :srdce:

dasajur
30 příspěvků 27.10.19 10:22

Ahoj ELLEN jsem moc ráda, že tě tu zase máme :srdce: Jsi šikovná, zvládáš chodit do práce, tam ti přidali, opravdu máš můj obdiv! :potlesk: S tou Lyricou, dej si čas, třeba na jaro, jestli je to pro tebe roční období, které ti dodává energii. A vysazovat, ale pomaloučku. Ne z mega dávek na nulu. To by nezvládl nikdo.

ZDENIČKO Obdivuju tě, že i přes úzkosti jsi schopná přes den fungovat, i přes špatný spánek mít radost z hezkého dne. :kytka:

UZKOSTI Ty se tak máš, že nemusíš do práce. A můžeš užívat krásného počasí. Ale jen užívej, dělá to dobře na psychiku. :srdce:

Jinak co já, záda jsou lepší, ale s mojí panickou hrůzou z bolesti mám pro změnu strach, že se to zase zhorší. :zed: V noci spím na Tritticu, po kterém mám noční můry. Zrovna na dnešek jsem myslela, že vyletím z kůže. Měla jsem sen, že přicházím o rozum, že začínám bláznit. Že jsem v léčebně a nikdo si toho nevšímá. Jak když se propadám do šílenství. Vzbudila jsem se úplně hotová. :poblion:

Kocour ek
622 příspěvků 27.10.19 10:59

Ahoj ellen,, i já jsem rád že jsi tady, holka zlatá. včera mi umřel kamarád a odchází mi kocourek, poslední z těch 3 krásnejch kotat co má leukemii. až se zmatořím napišu víc. modlím se.

Acrylát
365 příspěvků 27.10.19 13:49

Ahoj spolutrpitelé!
Všechny vás moc zdravím a doufám, že jste si užili pěkného počasí, zítra to má údajně končit. Ale kdo ví, znáte je.
Neozývám se, že bych na vás kašlala ale ten byt nám dává zabrat. Ještě by to šlo ale minulou sobotu, když nám dělali podlahy, tak jsme byli shánět nějaké kousky nábytku a stavili se ve Futuru u Číňanů na oběd. Dělají to tam strašně narychlo, vyfasujete lístek jak na poště a oni to dělají /údajně/, jen pro tebe, přímo na očích. Dali jsme si kuřecí steak a nudle, oblohu. Nicméně večer mě chytla taková střevní smršť, jakou jsem ještě v životě nezažila a to jsem měla před 4 roky salmonelózu.((((Myslela jsem, že do mísy vyputují i střeva((Celou neděli jsem potom prospala a ještě to mělo menší pokračování ale pak už 4 dny normál. No a včera se mi to vrátilo(Tak opět na hořkém čaji. Manžel to dostal půl dne po mě, taky klid a taky návrat. Tak čekám na úterý a půjdu na výtěry, asi campylobacter nebo salmonelóza. No a s tím všem ten byt, manžel maloval a dělala jsem tři kytky do váz na hřbitov, ty na položení jsem nechala udělat. A včera zazimování chata a pořád něco.
Tak jak se toto vše přežene, zase příjdu na pokec.
Prolítla jsem vaše trable a je mi z toho smutno. Držím všem palce, ať se to zlepší, vždyť kdo má vše vydržať(((
Tak zatím ♥

aaaZdenka
538 příspěvků 28.10.19 08:15

Ahoj všichni,
moc mně mrzí Jirko tvůj kocourek, a kámoš samozřejmě taky. Nevím co k tomu říct, to se snad ani nedá, to musí ten člověk v sobě zpracovat sám, život je neustálý boj. Ellen, jsem moc ráda, že ses ozvala. Závidím ti tvou práci, ale je to ta přejícná závist, přeju ti ať ti vydrží. To s těma práškama mně mrzí, i když já teď co mně propustili jedu taky na vyšších dávkách lyricy, vždycky si to spočítám ať mi to vyjde, ale přece. Vůbec nechápu, jak můžeš v té práci fungovat, jsi fakt dobrá :palec:. Ve čtvrtek mám psychoterapii, vůbec nevím jak jí to řeknu, tolik mi tu práci přála, těšila se se mnou. Ještě zvažuju, jestli mám jít na nemocenskou mám zítra poslední den, kdy můžu nastoupit, nevím kolik by mi to finančně pomohlo, ale asi nepůjdu, těch pár stovek mně nevytrhne z trápení, raději budu chodit hledat práci. Jo Ellen já jsem to tady už psala, že ona mně přijala a celou dobu hledala někoho jiného až našla, asi známou, protože si tykaly, ale proč mně tam nemohla taky nechat, to nevím, dostala na mně peníze, ale jestli měla jen omezenou kapacitu na prac. síly, nevím, nerozumím tomu, já myslím, že jsem se snažila dost, horší než ostatní jsem nebyla. Zuzi, krásné dny asi skončily, tady je pod mrakem, mrholí a je kosa. Dáši, já to ani tak nezvládám jako že mi nic jiného nezbývá, nemysli si občas si i popláču, no občas, vyju furt. Miruško, jen ať nemáš salmu, je to dneska o hubu jíst někde venku. Jsi strašně šikovná, že si děláš kytky na hrob, mně by to asi taky bavilo, ale než bych nakoupila to co bych k tomu potřebovala, asi by ty moje kytice vyšly do tisíců, tak raději s bráchou kupujeme, no kupujeme, já vybírám, on platí, lidi já ho nemít…No, dneska jestli se vykopu z postele, budu vařit čočku. :hug:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 09:22

Daši me kdyz nekdo rekne ze se mam ze nemusim chodit do prace tak bych vrazdila, klidne bych si to s nim vymenila myslim ze by s tema uzkostma nevydrzel ani tyden, ale vim jak jsi to myslela :srdce:
jirko taky me moc mrzi co ted prozivas, mirusko tobe drzim palecky at to neni salmola, zdeni taky jdu ve ctvrtek na terapii.
dneska mi je divne, chce se mi brecet jsem strasne unavena, brni me priserne v obliceji no nevim co se zase deje po o si pujdu lehnout jsem jak zmlacena.

aaaZdenka
538 příspěvků 28.10.19 13:10

Zuzi, mění se tlak a počasí a citliví jedinci, což jsme my, to někdy špatně snáší, já zase mám dneska pocit, že jsem na světě úúúúplně zbytečná. Já se nikomu nedivím, že mě nechce ani do té práce, ale nevím co budu dělat o 3. důchod mám strach požádat. :,(

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 16:34

Jo jo zdeni asi mas pravdu ale je to zivot na hovno, o ten duchod si zazadej niceho se neboj nevidim duvod proc by ti ho nedaly, delas co muzes chodis k psychousoj, na terapii, beres leky a stejne ti je mizerne tak to zkuz

aaaZdenka
538 příspěvků 28.10.19 17:37

Máš pravdu, je to život na hovno, kdo tohle zná, ten ví. O ten důchod možná zkusím, musím se hecnout, uvidím. Doufám, že sis odpočala a už tě nic aspoň nebolí, protože když ke všem psychickým problémům člověka ještě bolí, je to na mašli. :zed:Taky ta změna času je na mašli. :zed: Zajímalo by mně co je s Nonou, jestli má jenom hodně práce, nebo je jí nedejbože nějak zle, Nonuš jestli nás čteš, ozvi se jen jestli jsi v pořádku, už jsi dlouho nic nepsala. Lidičky odpočiňte si a zítra hurá do práce, vy co pracujete. :mrgreen:

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 20:32

Ahoj
Já jsem na neschopence. Přestala jsem v noci spát, nemůžu jíst, návaly úzkosti. Pořád se pozoruji, jestli se mi nezvetsuji bolesti v bedrech, každé pichnuti mě vydesi.
Nesnáším to!

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.19 17:05

Zdeni trochu jsem si odpocinula ale stejne to neni ono, dneska na kontrole u psycho no ty navstevy jsou porad stejny ja si stezuju a ona no to jsou ty vase uzkosti, daši snad bude brzy lip

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.19 18:27

Jirko, myslím na tebe, vím dobře, jak ti asi je. Jde o to, přečkat těch nejhorších pár dní - a pak bolest pomalu přeměňovat na SMÍŘENÍ. Pokud někoho miluješ, myslíš hlavně na jeho dobro, kamaráda už nic nebolí, netrápí a kocourek snad netrpí žádnou bolestí, nebo nevím, jestli leukemie bolí, spíš je asi jen unavený… Pokud je jeho konec jasný a nevyhnutelný, nebylo by lepší ho nechat uspat? Já po třech probrečených dnech se pro to rozhodla. Že v případě, kdy bude kocour dál chátrat a hubnout a léčba nebude zabírat, tak to udělám. Ale sama bych to asi nezvládla, ta představa je šílená. Musel by jít někdo se mnou. Nebo rovnou místo mě. Až na to budeš mít, pořídíš si nová koťátka, zase bude veselo. Nebo třeba kočičku z útulku, o tom jsem hodně uvažovala, zvířata jsou chytrá a ty z útulku prý bývají hrozně vděčné. Jenže já jsem na ty peršany, a ty své dva sotva zvládám. Finance, všude chlupy, česání (boj), záchod okamžitě fujtajbl, dardy u veterináře… Ale nejradši bych měla koček třeba dvacet, byla bych pak taková ta správná bláznivá stará osamělá ženská, žijící v bordelu a s kočkama na kuchyňské lince :) Ale co, třeba k tomu ještě dojde.

Dasajur, ty máš novou ikonku kočičí, to je hezký :) Jinak děkuju za pochvalu, ale já opravdu zvládám JEN chodit do práce, nic víc, a mám toho plný kecky. Bez prášků bych to nedala. To jsem úzkostná, vystresovaná, klepou se mi ruce, nedokážu se soustředit, drmolím a koktám, prostě vyděšenec. Jenže vím, že ty benzáky dlouhodobě neukočíruju, už teď jsem závislá a bude se to zhoršovat. Prostě to chci dojet „na krev“, co to půjde, a pak skončím v blázinci na odvykačce, známý scénář. S tím odvykáním Lyriky, no to víš, já jsem extrémista, ode zdi ke zdi, poslední odvykání 28-14-7-0 a byla jsem na sebevraždu. Jenže když Lyriku beru a vidím pak v zrcadle toho mastodonta v praskajícím oblečení, jsem na sebevraždu taky. Můj anorekticko-bulimický mozek nezvládá žít v tomhle těle, chci být hubenááááááá. Ách jo. Byla jsem teď neteři na maturáku a ty holky byly jak princezny, nádherné, hubené, v dlouhých šatech… Odešla jsem v hluboké depresi. Teda, odklopýtala, protože jsem si na tu příležitost koupila u Vietnamce nové boty a půl hodiny před odchodem zjistila, že jsou obě LEVÉ!!! 8o No, dala jsem to, moje nohy sice vypadaly dost divně :lol: a každý třetí krok se mi pravá podvrkla, ale přemístila jsem se. Jsem prostě dobrá :lol: :potlesk:

Acryláte, tvůj nick je boží. Opravdu jsi mě pobavila. Hned jsem začala přemýšlet, že bych se přejmenovala třeba na „štukováomítka“, „asfalt“ nebo „kočkolit“. To by asi bylo nejtrefnější. Pos…ej kočkolit s pos…ým životem.

Zdeni, prosímtě a v jaké oblasti republiky žiješ? Tady u nás (okresní město v JČ) je taková poptávka po zaměstnancích, na každém druhém obchodě, cukrárně nebo restauraci visí papír, že přijmou výpomoc, i na pracáku celkem místa jsou, no samozřejmě je to všechno pakárna a za málo peněz, ale aspoň něco. Ty máš fakt pech. Ale netrap se, pošli to „tam nahoru“ a uvidíš. Vždyť co já se protrápila pohovorů, nervy, nepříjemné pocity, jedno odmítnutí za druhým… a když už jsem si fakt řekla, že na to peču a ať mi ňáký kravaťáci a namyšlený fifleny políbí… a napsala jsem do místní otrokárny - automoto na tři směny (což by mě sejmulo po první noční), NÁHODOU jsem se podívala (nikdy to nedělám) na stránky ÚP vedlejšího městečka, tam místo účetní, první telefonát - jestli máte zájem, bereme vás, nutně někoho potřebujeme… a bylo to.

Kocour ek
622 příspěvků 30.10.19 07:38

Ahoj děkuji všem,, bůh snad kocourka ještě nechce ale spiše je to práce panenky marie mojí a naší ochránkyně. má se mnou hodně práce, ale vím že mě má ráda, asi proto, že nejsem úplná svině. Ellen jít na veterinu se zviřátkem a nechat ho uspat je hrůza hrůz, mám to za sebou tak 10× a za poslední rok 3×. ty tam s ním musíš, musíš ho držet je klidnější, ale nikdy, nikdy se mu nesmíš koukat do očí,, pronásleduje tě ten pohled pak roky. Jsem uplně vyčerpanej, všechno mi bolí, stavěji mi ti novou halu, jsem s nimi od 6ti do 6ti a večer už nemůzu ani chodit,, dneska to snad dokončí. příště napíšu víc. ahoj lidi

Acrylát
365 příspěvků 30.10.19 07:57

Ahoj děcka:-))))
Konečně je chvilka, abych napsala. I když za hoďku a půl vyrazíme na mega nákup/nám a tchyni/, protože manžel má dnes volno a nejde do práce, tak jdeme už ráno.
Včera jsem byla na těch výtěrech, ve čtvrtek výsledek kultivace, hyn sa hukáže))
Toliko o mě a teď k vám.
Kocourku, je mi líto, že máš trápení, rozumím ti. Ale ono přebolí vše a bude to zase lepší. Pokud to jde, opři se do práce, třeba vybagruj koryto Berounky, protože je moc plytká a ač krásná, koupání v ní bylo spíš plazení po břiše. A je fakt, že jedině práce léčí, s prášky je to horší.
Jo a nechci opět mentorovat a dělat chytrou ale ty, jako dlouholetý cukrovkář nevíš, že máš jíst pravidelně? To si raději hvízdneš prášky, než se léčit správnou životosprávou. Vím že diabetici si stravu i odvažují. A ty tvé jitrničky a ovárky no comment…no dost.
Zdeni, vše zlé je k něčemu dobré, kašli na to. Třeba si najdeš něco lepšího. Ale zrovna u tebe si nejsem jista, jestli ty nejsi spíš ten „domácí“ typ, co má rád klid a to svoje zavedené. A jestli se pletu, tak práce je fůra, určitě najdeš. O ID si klidně zažádej, neohlížej se na nic a na nikoho, proč by ti to bylo blbé, kašli na to! Buď do ní nebo po ní, jak se říká.
Počasí nádhera, jak jsi psala, pamatuji i dušičky, kdy jsem se k hrobu brodila sněhem.
Kytky dělám do tří váz/2 hroby/ a tedy teď naposledy, protože když jsem to spočítala, tak to vyšlo dráž než koupené. A ta piplačka, nic pro mě((Jinak kyticověncokoše na položení jsem si nechala udělat v zahradnictví. Ale trumfla je moje sestřenice, která udělala na náš hrob překrásný koš, má na to buňky a zahradníci se můžou jít zahrabat(

Luthko, je to hrůza a beznaděj, to nasazování a vysazování léků, které jen potrápí a nepomohou.Na toto téma jsem už několikrát vedla rozhovor se svým psychiatrem, že to na nás testují jak na čoklech. Oni vůbec netuší, jak je člověku, který je už na hraně a dostane lék, který ho uvrhne ještě do větších sraček(A znovu a znovu. Přeci musí existovat vyšetření, které zobrazí chemicky i zobrazovacími metodami, co v mozku chybí, jaký je problém. Jestli to chce doplnit serotonin, dopamin anebo noradrenalin. Řekl, že ano ale je moc drahé. Tak raději týrají lidi.
Já to raději"odšprncnu", kdyby mě to zase nevzalo příspěvek.

Acrylát
365 příspěvků 30.10.19 08:26

No sláva.
Až budu mít čas, podívám se na to, pohraji si i s těmi fotkami, změním nick. Když o něčem píši, ráda to dokumentuji fotkami. Třeba bych Zdeni sem dala tu kytici mé sestřenice. Nebo svoji fotku z poslední doby/posračkové/, kdy mi jedni říkají, jak jsem hubená a včera jsem byla na akci ve Fakultní nemocnici, kdy se měří různé hodnoty a bylo mě řečeno, že mám malou nadváhu a měla bych si od praktického nechat napsat doporučení do dietologické poradny :lol: :lol: No ještě že tam nešla moje sto pěti kilová tchyně))A je ji devadesát a žije, mozek fajn pracuje, tělo, chůze horší. Ale mrtvice žádná a o tom celá ta akce byla-zjišťování dispozicí a měření hodnot k mozkové mrtvici.

Ještě Luthka-pokud ti zabíral ten parox, měla jsi se toho držet. Vím o čem mluvíš, měla jsem to dole nějakou dobu jak z bakelitu ale ono se to časem podá))Mé zjištění je to, že AD opravdu léčí, aspoň dočasně, někdy i na hodně dlouho, kdežto Lyrica funguje tableta od tablety. Jak jednu vynecháš, cítíš to.Ad jsem vynechala klidně i dva dny a nic. Tam je to o vytvoření hladiny. Vysazování balada, spíš úleva. Kdežto u Lyricy horší. No ale stejně, pokud vše selhalo, šla bych do toho, takhle nemůžeš žít, zvlášť s třemi dětmi. Tak držím palce. Ta 25 mg je velice slaboučká, nefunkční dávka. Ale je fajn, začínat takto pomalu. Můj psychiatr a dokonce i v lékárnách mi tvrdí, že Lyrica začíná až na 25 mg.Ty to sháníš bez problémů? Odkud jsi?

Ellen, jsem ráda, že tě v tvém smutku, pobavil můj nick)Vzpomínám si, jak to vzniklo. Dávala jsem tenkrát při přihlašování různé nicky a nic nezabíralo, ztrácela jsem trpělivost, tak jsem dala to, s čím jsem pracovala celý život a ejhle, konečně to klaplo))Nevím, s čím pracuješ ty, zkus to tedy taky, když se ti to tak líbí)))
No a jak to popisuješ, rozhodně bych se šla léčit, takto přeci nemůžeš žít. Nevím, kolik je ti roků ale je to vlastně jedno. Navíc nejsi vázaná rodinou, jak třeba na mě bylo závislých plno lidí a nikdy jsem kvůli psychice nebyla ani den na neschopence.

Dáši, jsi mi moc sympatická a je mi opravdu moc líto, že je ti tak blbě. Vše mluví v neprospěch Lyricy, že na ni vzniká závislost a přestane zabírat a tělo žádá navýšení a blbne. Jinak by jsi měla být práškem „kryta“ a potíže se zády ustát. No a ty pocity, noční běsy-hnusy…Navíc prebalgin by měl účinkovat i na bolest a tlumit ta záda…Zapomněla jsem, jakou bereš dávku? Nechceš navýšit nebo mixnout s nějakým antidepresivem, jak to dělají někteří tady? Běž se poradit! Takhle nemůžeš žít, zvlášť s dětma. Holky, to je hrůza, hrozné trápení, co někteří zažíváme, já už mám toto, naštěstí za sebou, když jsem trpěla záchvaty panické poruchy. Hnus na entou((Naštěstí až po přechodu, v 53 letech, díky Bohu, že až tak pozdě(Držím moc palce, ať se to nějak zvrátí. Jak píše Zdeni, je teď blbé období, jaro a podzim jsou nejhorší pro nás. Snad se to zase „usadí“
Zuzi, máš pravdu, práce hodně pomáhá. Mě paradoxně až ta do „strhání“ a bez skulinky možnosti myslet na „blbosti“.Mě kdyby udělali to drahé vyšetření, tak by určitě zjistili, že moje tělo produkuje málo noradrenalinu, záležitost funkce hypofýzi nebo nadledvinek, teď jsem to zapomněla. Ale zase když ho mám hodně/v prášcích/, cvičí mě to se srdcem, mám extrasystoly. A to co mi pomáhá a obsahuje nejvíc noradrenalinu jsou AD IV.generace.SSRI jsou třetí generace. No a včil babo raď.

Tak jsem vám toho nakecala, že budete rádi, že budete mít ode mne zase chvilku pokoj. A já si jdu sepsat nákup a valíme.
Brno hlásí krásné slunné počasí. Možná mužského odpoledne donutím na nějaký výlet, byt počká.
:mavam: :srdce: :mavam: :srdce: :mavam: :srdce: :mavam: :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 31.10.19 15:27

Je hezky na světě,, zklidňuju se. Kocourek na umreni líta už po střeše a dnes dodelaji tu halu,, 800m2. A vite co budu dělat??? NIC!!! Budu se válet a poflakovat.. docela se fakt těším na vánoce.

Acrylát
365 příspěvků 31.10.19 18:40

Pěkný večer všem
Chtěla jsem jen napsat Luthce, že jsem se spletla a že mi říkají v lékárně, že Lyrica se dělá až od 50 mg. Přepsala jsem se a napsala od 25 mg.

Kocoure, co do té haly budeš dávat? :nevim:
Dnes u nás krásný den, i když chladno a celkem dobře jsem se cítila. Tuk, ťuk…

Kocour ek
622 příspěvků 31.10.19 19:08

Ha ha ha… do měsíce je plná!!! Stavělo ji 8 kluků ž Brna 3 dny, šlo jim to od ruky, byli sikovni,, tak není nikdy dost.
to je moje. Ale nastupuje nová krev a já končím, pomalu.

Příspěvek upraven 02.11.19 v 21:28

Acrylát
365 příspěvků 1.11.19 07:31
Kocourek

No já jsem se jen ptala, nikdy jsi se nezmínil nebo mi ušlo, k čemu ty haly slouží.
Takže k uskladnění rekvizit, pochopila jsem dobře?
Tak to jsi šikula :potlesk: :potlesk:

A co je s vámi všemi?
Brno hlásí poněkud mlhavo ale už se klube sluníčko.
Jdu pro Savo a vše pořádně vycídím, po tom našem „extempore“, neb u nás dnes budou spát vnoučata. Jsem děsně naštvaná na syna, posílá vnučku na závody do Krnova!!!/plave závodně/Budeme vstávat o půl páté a na půl šestou ji povezeme na nádraží. Cesta tam trvá přes tři hodiny.Jak kdyby jednou nemohla vynechat. Já jsem tak nas…á(Nechci ho už dlouho vidět. A neustoupí, neustoupí((

Tak všem přeji pěkný den. Tedy pokud možno.

Kocour ek
622 příspěvků 1.11.19 12:16

Miru, závody se přeci nenechávají, ne?? Proto se sport dělá aby se vyhravalo.. soutěžilo.. Krnov ale neznám a to je co říct znám jinak celou republiku… celej den se válím, vejram na bednu, žeru a mazlim kocky.. oběd obalovany chleba ve vajicku se sýrem a 8 hrusek. Prepiram všechno zimní oblečení aby vonělo už 7ma pračka. Myslím, že vím co budu dělat o víkendu. Ho…o! Omlouvám se ale nehnul brvou asi si něco dobrého uvařím, možná kachni stehna jako čínu nebo humra s majonézu nebo hovězí vývar ž oháňky s nudlema nebo houbovy rizoto nebo, nebo, nebo si zajdu na svíčkovou… čekám na snih vyrazim na hory a možná začnu vybírat knížky co objednám jako vánoční dárky.. teď je to ideál ještě je mají a je to hned

Kocour ek
622 příspěvků 1.11.19 12:27

Nono, Ellen už se ozvala tak by jsi to mohla udělat taky!!! Pokud tedy v benešově nehrabes listí na zahradě jak o závod už 14 dní… zuzi,, ty se máš, že nechodíš do práce!!! Neboj nechci tě naštvat,, nechoď,, není to nic zajímavého krom práce u mě ve firmě,,, cisti potok a hrabej listí a nějak dlouho mlcis o pejskach,, boxeři to jsou ne?
Ostatni holky napište co budete vařit pro inspiraci.. praha hnusně 8st.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.19 09:47

Jirko jo jsou to boxeri oni to jsou torpeda jsem z nich uplne vyrizena ale strasne je miluju :srdce: holčičce byly 3 a klukovi 1 takze nevybourene mladi, maji strasne moc energie, k obedu dneska bramboraky se smesi-kureci maso, cibule, paprika, cuketa a takovou omackou pak vse zasypu syrem a polevka česnečka, jinak v tydnu jsem vyrabela s mamkou vyzdobu na hrbitov a dnes tam pujdu zapalit svíčky, u nas zatazeno, prsi takze hnus a co vy ostatni

aaaZdenka
538 příspěvků 2.11.19 10:49

Lidi, tak já už mám hotové zuby, mamka s bráchou mi dají ještě k padesátinám 1000kč, ani nevíte jakou mi s tím udělali radost jinak moje 50 je velice smutná, brečím, mám hovno a v té firmě s pralinkama je už plno, pomalu začínám přemýšlet o prodeji bytu a bydlení někde na ubytovně, je mi smutno, venku je zima. :( :( :(

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.19 14:11

Zdenicko to je dobra zprava ty zuby a na to ostatni se vys..r, praci si najdes jsi sikovna, jinak jestli mas dnes narozeniny tak ti preju vse nej nej :kytka: :srdce: :*

aaaZdenka
538 příspěvků 3.11.19 07:10

Moc děkuju Zuzi, už to začínáme pociťovat tu zimu, aspoň tady u nás je kosa a voní to sněhem. Dneska asi budu mít mikyšku s bramborem. A budu celý den ležet. Mějte se lidi.

Kocour ek
622 příspěvků 3.11.19 08:21

Zdeni nepodlehej podzimní blbý nalade. Toto počasí má i něco do sebe, ono je hlavní že jsi zdravá, máš zuby a hezký byt. Jako Ellen jsem si jistý že práce pro tebe e existuje. To co píšeš s prodeji bytu je největší pitomost jakou jsi tady kdy napsala. Byt je základ,, klidu. Jdi se na nějakou ubytovnu podívat v 7 večer a ono tě to přejde. K narozkám ti popreji až je ohlasis, myslím že se to tady nezaznělo a nejsem vestec ž koule. Ja fazolova polévka s uzenym.. užívám si klidu protože megahala stoji. Lidi včera jsem si koupil v JYSK polštář ž paměťový pěny,, tvrdém jak miluju,, znáte to??? To je pecka,,, miluju hodně pod hlavou a tvrdý.. prima neděli

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.19 15:41

Ahoj všem a moc děkuju za další reakce. Ano, připadám si opravdu jak pokusný králík a přidává to další stres. O tom nechat si nasadit opět paroxetin jsem dost uvažovala, to jsem přetrpěla prvních 14 dní a pak už bylo o dost líp, ale ta ztráte sex. prožitku mi fakt vadila, hlavně kvůli muži… Jinak nemám přímo Lyricu, ale generikum Pragiola 25 mg, což mi normálně objednali v lékárně do druhého dne. Včera jsem si vzala první dvě dávky a ráno další a cítím větší ospalost a dnes mě i bolí od oběda hlava (bolesti hlavy jsou jedny z mála bolestí, na které netrpím), tak nevím. Psychiatr říká, že mám celkem vysokou farmakologickou citlivost, proto dávkuje od těch mini dávek. Vy tu máte zkušenost s jinými SSRI, které by vám nezpůsobily ztrátu libida a prožitku?

Acrylát
365 příspěvků 3.11.19 17:59

Luthko ahoj, každé SSRI ti způsobí ZE ZAČÁTKU ztrátu libida. Pak už to bude časem lepší, uvidíš. Pokud ti paroxetin zabíral, měla jsi se hod držet. Každý nemá štěstí, že mu psychofarmakum pomůže.
Děkuji za odpověď, pokud máš Pragiolu, tak to je něco jiného. To asi není problém v 25 mg sehnat.
Držím palce, ať ti něco sedne ale počítej s tím, že každý prášek, zvlášť SSRI, je ze začátku hnus. To Lyrica je ještě prd. Já bych už asi nikdy nesebrala sílu začínat znovu s SSRI, zvlášť když mě trvalo dva nebo tři měsíce, než mě to zabralo a bylo mě hůř, jak před tím. No a prvnich 14 dní jsem přímo umírala((((Brr, když si vzpomenu.Asi jsem taky „hypersenzitivní“ na psychoprášky nebo nás krmí sračkami, které pro nás nejsou to pravé. Ale o tom už jsem psala.

Kocourku, jasně, závody ano ale s mírou.
A vůbec, neuznávám vrcholový sport. Sportovat se rozhodně má ale pro potěchu a zdraví a ne pro štvaní.
Tak se všichni držte!

aaaZdenka
538 příspěvků 4.11.19 08:54

Luthko, proti ztrátě libida je welbutrin a cymbylta, to mi říkal i dr. to budeš skákat nejen na svého muže, ale i na ostatní i já pociťuju :oops: chutě a to jsem měla takový klídek…Oni to píšou i sexuologové. Ale jsou to dost velké bomby, nevím jak bys na to reagovala a welbutrin se i dost doplácí nějak 300,– na měsíc. Jinak Jirko já o ten byt nechci přijít, ale budu si muset zvyknout zase vyžít jen s důchodem, měla jsem s tou práci finanční plány. Je mi teď na podzim hodně špatně psychicky i jedno s druhým. :? :( :?

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.19 09:24

Já právě všude četla, že to libido se spíš nespraví ani po čase… To jsem to bohužel řešila tenkrát jenom s praktikem a ne s psychiatrem. On si pořád myslel, že to zvládneme sami a žádanku na psychiatrii jsem si pak musela později vyloženě vydupat.

Ten welbutrin byl jeden čas na trhu nedostupný… Ono proti ztrátě libida jsou i trazodon, vortioxetin a agomelatin, co mu byly následně předepsány, ale dva byly neúčinné a po Brintellixu mi bylo strašně blbě (nevolnost, zvracení - asi až po měsíci užívání, celkem dlouho trvalo, než jsme na to s dr. přišli, po čem to je, protože jsem v té době brala i valdoxan a na noc malou dávku trittica).

Je pravda, že ta totální ztráta prožitku po paroxetinu mě tenkrát dost vyděsila a chtěla jsem ho hned sama vysadit, dr. nabídl místo nêj trittico prolong, po kterém jsem byla akorát celé dny totálně ospalá a dopoledne nebyla schopná fungovat. Pak zkusil AC, ale to jsem už chtěla psychiatra.

Se trochu divím, že ještě nemám z mozku kašičku ????

Ale zase abyste nemysleli, že jsem od začátku spoléhala jen na chemii, tak jsem vyzkoušela spoustu přírodních postupů - třezalku a kozlík v dávkách dle doporučení odborných německých článků, bachovy esence, homeopatika, Novopassit sirup, meditace, pomalé dýchání, nácvik srdeční koherence, omega 3, vit. D (toho jsem měla lehký deficit), pohyb - prochâzky, 8 sezení u psychoterapeuta… Přesto se mi děly panické ataky, hlavně v souvislosti s vyšším zatížením. A stavy silné úzkosti, bušení srdce (mám i časté extrasystoly, měla jsem EKG holtr). I do práce jsem přestala chodit a pracuju jen lehce na OSVČ. A pořád málo. Psychiatr doporučuje snížit zátěž, ale to momentálně rodinná situace neumožňuje, stejně jako terapii, ideálně prý 1× týdně.

Acrylát
365 příspěvků 4.11.19 10:30

Nevím, kde jsi to četla ale mě se upravilo/asi po 2 měsících/ a byla jsem opět schopna dosáhnout org. A to už nejsem žádná divoška, mladice.
Podle mě/můj názor a zkušenost/, je chyba střídat rychle prášky, hned po prvních neúspěších. Přesto, že se říká, když ti nezabere AD do 6 týdnů, chce to změnu. Já jsem za posledních 13 let, co mě to drží, nasazovala jen třikrát a prostě si musí člověk počkat a vytrpět začátek nějakou dobu.Ale za to jsem pak fungovala 6 let v pohodě. Myslím po vysazení, vlastně jen na placebo dávce, půlce z nejslabší tablety Zoloftu, jedné denně. Také jsem nikdy nepřistoupila na kombinaci dvou AD.
Do Lyricy jsem šla proto, že jsem se bála toho začátku braní SSRI, je to /aspoň pro mě/ hustý((Začátek nebyl nijak drastický, jen k večeru jsem sotva pletla jazykem, jak kdybych byla ožralá. A chystám se pořád ji vysadit, stejně beru nefunkční, malou dávku.
Co mě zabralo ÚŽASNĚ a snad do týdne, bylo AD IV. generace Efectin.Bez vedlejšáků a brzy. Hodně se za něj doplácelo, snad 800 ale to mi nevadilo. Blbé bylo to, že mi to časem cvičilo se srdcem, měla jsem extrasystoly, tak jsem musela po půl roce vysadit. ŠKODA! On obsahuje hodně noradrenalinu a to dost působí na srdce.Na začátku onemocnění parox a po půl roce jsem ho mohla vysadit, byla jsem „zdravá“A to jsem brala nejmenší dávku. Bohužel po roce recidiva.No a to jsou všechny mé prášky.

Největší chyba přestat chodit do práce. Člověk to musí skousnout a vydržet. Být doma, to je pro nás, velice špatné. Ani v těch nejhorších chvílích jsem nepřestala pracovat, i když jsem kolikrát „dřela hubou o zem“. Chodila jsem do práce 3 km pěšky a tři zpět, byla jsem fyzicky fit, hodně jezdila na kole. Kolikrát, když jsem do té práce šla, tekly mě slzy cestou ale ŠLA jsem! A to jsem dělala dva pracovní poměry, hodně pomáhala tchyni, matce, otci po infarktu a měli jsme často doma vnoučata.

Zdeni, jestli to není tajemství, kolik jsi „vyplázla“ za jednu tu fazetu a jsi spokojena?

Kocoure, polštáře z paměťové jsem už vystřídala několikrát, rovné, ty profilované, měkčí, tvrdší. Teď si musím dávat hodně pod hlavu kvůli refluxu a kvůli tomu BPPV.Dost jsem si tím odrovnala krční páteř.

Už ráno mě vzal manžel, cestou do práce do Kaufecu a pak jsem se ještě stavila v Bille. Teď jdu vařit a musím udělat přípravy na večer, jdeme si sednout naše stará partyje/chlapi i ženský/, co to spolu táhneme už od 18 let a něco jsme se naslavili:-)))Tak si musím umýt hlavu, aby mě vůbec poznali))No a ještě musíme ve tři, až přijede manžel, se zajet podívat do prodejny futonů. V té zácpě, to bude dílo. Takže furt něco a to jsem přemýšlela, že bych šla ještě do práce. Tak snad až doděláme byt. Jde to ztuha, domluva s řemeslníky, nesolidnost, prostě na posr…
Tak se všichni mějte.
Dáši, je to už lepší??? :hug:

Luthka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.19 10:43

Já jsem bohužel nebyla schopná pracovat. Možná, kdybych pracovala fyzicky, tak by to šlo, ale moje práce byla hodně o soustředění, práci s lidmi, prezentacích před lidmi (někdy i plným kinosálem), hodně i u počítače a k tomu sama na logistiku kolem 3 dětí do 10 let, které jsou často nemocné, bez hlídání, k tomu dům s velkou zahradou a zvířaty, manžel od rána do večera nebo i přes týden pryč… To zkrátka nešlo a z toho kolotoče jsem se sesypala. Jak mi bylo na začátku neschopenky, to se mi naštěstí už nevrátilo, to jsem nebyla třeba schopná vstát z postele, do toho kupu bolestí celého těla, skoro jsem nemohla jìst, záškuby svalů celého těla, brnění, měla jsem strach, že mám ALS nebo RS… Z toho mě paroxetin dostal, asi jen 14 dní to bylo hrozný a pak úleva. Asi jsem to měla vydržet, ale dr. mě v tom nepodržel, bohužel. Psychiatr mi pŕijde ale taky celkem netrpělivý… No a aby toho nebylo málo, jsem po 2 konizacích, rakovina nultého stupně a na jaře mi pravděpodobně vezmou i dělohu (podle lednových výsledků). Ještě mi nebylo 40…

Kocour ek
622 příspěvků 4.11.19 14:25

Lutko držím palce,,, snad se to srovná,,, Miru a používáš ho, ten polštář??? Já to vidím jako mazec, skvělé se na něm spí… někdy si ho dam jako spodní a na něj měkčí ž peří,,, úžasný.. Tak Zdeni, ano není každý den posviceni ale s Miru souhlasím,, nutné chodit do práce,, zvláště když to dáte s vaší nemoci.. ta prace pro tebe existuje hledej ji a najdeš ji, před vánoci ideální doba… vydrž vyjde to. Zkus si vyguglit svoje město a třeba zasilkovy obchod,,, např… balení balíčku by bylo ok, ne?,, nikdo tě neprudi a jseš svým pánem… čau lidi,,, ať si kazdej říká co chce ale smažak ž dobrého eidamu domácí hranolky a tatarka nemá prostě chybu…

Kocour ek
622 příspěvků 4.11.19 21:59

Zdeni jak daleko to máš do areálu bývalého SeLIKA ve FM?? já tam firma co vyrabi ty rychlý polévky co se jen zalejou vodou, česká velká firma,, nabiraj do expedice???

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.19 08:04

Ahoj lidicky no nemame to jednoduchy, me zitra ceka rodicak to zase bude pecka :pocitac: jirko souhlasim smažak nema chybu no ja si necham zajit chut rozzhodla jsem se ze musim trochu shodit alespon 5 -7 kg jidla se nebojim ale ja sezeru hodne sladkeho a to je na hov.. a taky si myslim ze jsem prave hodne unavena z toho sladkeho tak mi drzte palce

Acrylát
365 příspěvků 5.11.19 10:37

Zdravím všechny.
Luthko,
psychiatři jsou fajn, dokud jimi naordinované prášky zabírají a s člověkem není žádný problém. Běda, když je to jinak, stane se z pacienta obtížný hmyz.No a s tím nepodržením, to je svízel, člověk v té době potřebuje, aby ho někdo podržel.
Mám tři kamarádky co mají „vybraný“ spodek už desítky let, dokonce dvě z nich i vaječníky. Děloha nemá na nic vliv a na nic ji nepotřebuješ, pochybuji, že by jsi chtěla další dítě. Horší jsou ty vaječníky, to je pak předčasný přechod, hormony. Takže žádné strachy, určitě bych se této prevenci nebránila.

Kocourku, ten rovný polštář z paměťové pěny mi nevyhovoval, tak jsem zkoušela dále a celkem mi pak sedl ten profilovaný, vyšší tvrdosti, spala jsem na něm dlouho, dokud mě nelaplo to BPPV: Teď spím hodně vysoko, co mám doma, nastelu pod hlavu)) :nevim:
Dobře radíš Zdeničce, užitečné rady.

Zuzko, taky bych si dala sladké ale jsem na jídlo velice opatrná, když nechci být jak měchuřina. Nežiji abych jedla ale jím, abych žila :D :D Kolik měříš a vážíš?

Včera jsem byla na té slezině partyje, my ženské jsme seděly zvlášť a ať jsme začaly o čemkoliv, vždy to sklouzlo na zdraví)))No jo, báby.
V Brně odporně, lije jak z konve, chtěla jsem vyrazit ven, takto budu muset něco udělat doma))

A co vy ostatní, žijete?

aaaZdenka
538 příspěvků 5.11.19 16:49

Jirko do Selika to mám z domu 3 kroky, oni nabírali už kdysi, to jsem ještě byla na ÚP a byli jsme se tam v rámci něčeho už nevím čeho se podívat a některé baby tam i zůstaly, ale nevydržely potkala jsem dvě. Za prvé je to u pásu a to já mám díky epilepsie zakázáno a zvedají se tam těžké pytle mouky a to já neuzvednu díky tomu operovanému ramenu a pochybuju, že by mi furt někdo pomáhal. Jinak bych tam šla. Furt čumím na inzeráty a nic pro mně, úplně mi to drtí sebevědomí. Zítra jdu k terapeutce, snad mi něco poradí, nejradši bych se něčím fakt silným sjela, ale na mně už ani mega lyrica nepůsobí, prostě už mám takovou toleranci na vše že to se mnou nic nedělá, benzáky, tramaly, vůbec nic. Na chlast nemám zaplaťpánbůh chuť. :poblion: Jo, Miru za jednu fazetu jsem dala 607,–kč a jsem spokojená, mám je jako přirozené zuby. Dneska jsem měla jitrnici s bramborem, ale moc mi to nechutnalo, ani jíst mi nechutná, ani spát mi nechutná, možná mi odstartovala endogenní deprese, děsím se co bude dále, ani smát se mi nechce, no tragédie. :(

aaaZdenka
538 příspěvků 5.11.19 16:52

Jo, Jirko, nejlepší z paměťovky je podkova za krk, to si kup, to mám je to super. Jinak mám i menší polštář, ale na něm nespím, nebaví mi to.

Stránka:  « Předchozí 1 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 123 Další »
Váš příspěvek