Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 16:22

Ahoj jinky dekuji za zpravy o ellence jojo je to statecna holka a moc si preji aby ji bylo dobre.
ja jsem byla na psychiatrii asi 4 tydny musim rict ze jsem si tam fakt odpocinula ale clovek se vrati domu a ten kazdodenni frmol se vrati, po ranu mam silene uzkosti, strasne se bojim mame v rodine rakovinu je toho na me proste moc. zase se ozvu mejte se vsichni dobre a uzivejte zivota co to jde. :mavam:

Valerie345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.22 10:01
Nervy a parkování

No popravdě si nedokážu představit bydlet třeba v Praze a pouštět tam kočku ven, bych musela počítat s tím že ji někde srazí auto, bydlíme na vesnici a máme zahradu a kočku máme a nebydlíme u hlavní silnice takže mám klid. Ale chápu že v Praze to je z parkováním na nic, vždy když tam jedem tak si najdeme parkování tady a do centra jedem radši MHD a máme klid. Ani nemám ráda ten pražský provoz.

Karl80
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.22 20:55
Lyrica 75mg

Máte zájem pište na karelprew@gmail.com

Lola43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 11:09
Přibírání po Lyrice

Ahoj všem,
ráda bych se zeptala těch co po Lyrice přibrali..

Bylo to protože jste měli zvýšenou chuť k jídlu a jedli víc a třeba sladké a nezdravé věci? Nebo to bylo samo o sobě i když jste si váhu hlídali a měli pohyb?

Nikde jsem nenašla, že by Lyrica zpomalovala metabolismus jen, že někteří mají po ni chutě/vlčí hlad.

Pročetla jsem i zahraniční diskuze, ale nikdo nepsal zda přibral kvůli tomu, že víc jedl kvůli vlčímu hladu nebo zda jedl zdravě a cvičil a i přesto přibíral.

Chtěla bych si o tom udělat obrázek, protože bych ráda Lyricu zkusila a z tohoto mám dost strach.

Děkuji všem za odpovědi :kytka:

Karl80
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 15:44

Nepřibral

Lola43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.6.22 16:30

To je taky super zpráva, že nepřibral. :)

Ellen777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.22 17:36

Mně Lyrica velice zvyšuje chuť k jídlu i chutě na sladké. Mám poruchy příjmu potravy a je pro mne velice důležité nebýt tlustá, ale ty chutě jsou nezvladatelné. Strašně tím trpím, protože se v současné době bohužel Lyriky nemůžu zbavit. Je to jeden z nejhorších léků, co na mě kdy psychiatři vyzkoušeli, a že jich bylo. Nevím, z jakého důvodu Vám to svinstvo předepsali, ale pořádně bych si to rozmyslela. Nejde jen o přibírání, mnohem horší je, že vysazování je potom horor.

Lola43
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.22 18:11

Dobrý den,
moc děkuji za odpověď. Pročetla jsem hodně diskuzí i zahraničních a je to hrozně individuální jak to přibírání tak to vysazování… Každé tělo asi reaguje jinak proto jsem chtěla vědět kvůli čemu se vlastně přibírá. Moc vám děkuji za informaci. Moc mě mrzí, že vám lyrica dělá takovéto problémy. Snad se Vám brzy bude dařit lépe a lékaři naleznou lék, který vám pomůže. Já lék vyzkouším myslím, že na moje problémy by mohl zabrat a uvidím co to semnou uděla snad vedlejší účinky nepřijdou. přeji hodně štěstí

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 16:25

Ahoj Ellen, koukám, že je líp, to je fajn. Byla jsi na té operaci? Já celkem normálně, líp než dřív, ale úzkosti mě někdy přepadají kruté. No ono taky spím pořád max pět hodin.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.22 18:31

Ahoj ellenko a nono jsem rada ze jste napsali :) ja ted prozivam tezke obdobi tak na tom nejsem psychicky moc dobre mam strasny uzkosti hlavne po ranu mam pocit ze se zblaznim.ale musim jeste nekolik tydnu vydrzet a bude snad lip, mejte se a zase se ozvete :srdce:

lola 43 ja ze sve zkusenosti bych lyricu uz nikdy nevzala do huby :cert: je to strasny lek a uzila jsem si osm mesicu utrpeni nasledkem vedlejsich ucinku.ale tvuj dotaz na vahu jedla jsem o hodne vic a nepopsatelne chute na sladne takze jsem nejake to kilo pribrala, drzim palce at ti lek pomuze jak jsi psala na kazdeho cloveka muze pusobit jinak, kdyz tak nam napis info jak ti bude a jak se po ni budes citit

Milan197
4 příspěvky 16.7.22 20:31
Lyrika a neuropatie

Dobry den, mohl bych se zeptat, jake mate kdokoliv zkusenosti s ucinky na neuropatii? Jake davky a jak dlouho lze brat a jestli to funguje, aniz by se musely po case davky navysovat? Ja jsem dostal velke bolesti loni v dubnu, bral jsem nejprve 225 mg, uklidnilo se to, pak to znovu zacalo a zvysili mi davku na 300 mg.
Fungovalo to asi pul roku, pak jsem zacal zase citit bolesti, ake rozhodl jsem se naopak snizovat. To byly bolesti ukrutne a pak se to zase srovnalo. Ted mam jen 150 mg, ale ty bolesti zacaly byt ted tak nesnesitelne, ze to zrejme zase zkusim zvysovat. Mam ale strach, zda to muze fungovat i na mnoho let. Nemate nekdo i nejakou jinou radu, co se s tim da delat? Mic dekuji. Milan

oskubal
1 příspěvek 25.7.22 01:22
Lyrica 15omg a Rivo 2mg

Dobry den nabízím lyricu a rivotril iste na email samael6622@seznam.cz nebo číslo 7773714382 taky mám sertralin gabAentin a quentiain

frogisek
1 příspěvek 2.8.22 11:51
Nabízím Pregabalin (Lyrica)

Zbylé 2ks velkých balení Pregabalinu Mylan 150 mg po 100 tbl., 4 ks balení Pregabalinu Zentiva 150 mg po 98 tbl. z léčby. Již je neužívám. Cena za jedno balení 1.500,– Kč, při více kusech možná domluva. Jednám diskrétně a nejsem žádný podvodník! Zašlu zásilkovnou, kterou si vy sami objednáte. Nejsem moc pro osobní převzetí, ale v případě seriózního jednání se můžeme domluvit. Předání jedině Ostrava-centrum. Jen vážní zájemci na email frogisek zavináč email.cz. Děkuji

Berenika Burešová
1 příspěvek 3.8.22 01:28
LYRIKA

Já mám s lékem Lyriky jen dobrou zkušenost co se týká utlumení nervové bolesti a hlavně pomáhá i s psychikou a zlepšuje náladu:).
Kdo chce vyzkoušet nabízím tento lék v různých mg dávkách. začínat se ale musí pomalu. Cena naprosto rozumná a ne za tisíce jak je tu uváděno. Vše je o dohodě a vzájemné důvěře. děkuji.

Milan197
4 příspěvky 5.8.22 20:33
Neuropatie

Ahoj vsichni, koukam, ze diskuse tady temer ustava… Chtel bych se zeptat, jestli znate nekoho, komu lyrika dlouhodobe na neuropatii pomaha, aniz by se snizoval jeji ucinek? Vim, ze uz sem bohuzel nechodi Kocourek (procetl jsem celou diskusi), podle ktereho na bolest zabira max davka do 300 mg. Ale nezavisi to treba i na hmotnosti cloveka? Totiz mne rekla doktorka v centru lecby bolesti, ze naopak tech 300 je na bolest skoro uvodni davka. Podobne mi rekla neurolozka, ze ma radu pacientu, kteri berou 600 mg a pokud nezabira, mixuje k tomu gabapentin. Dekuju vsem za odpovedi.

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146
Váš příspěvek