Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kocour ek
736 příspěvků 8.1.22 14:06

Ahoj Nono, ne bohužel nejsem,,, to mi mrzí… snad se ozve…

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.22 14:59

Ahoj vsem, tak koukam ze se ellenka neozvala snad je v poradku :srdce: taky casto myslim na mirusku kdyby jsi to cetla napis :srdce:
jnak u me je to jak na houpacce nekdy je lip jindy hur ale snazim se.
co vy ostatni

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.22 15:22

Ahojky.. jestli Ellen už třeba není po operaci dyť přeci psala že si vyplnila žádost na tu kliniku a v lednu tam měla jed…

Teď ke, mě..asi sem to pos… chtěla jsem zpáchat víte co.. prostě deb…jsem co ktomu dodat nic.. hlavně že vy jste v pořádku mějte se moooc hezky :srdce:

Kocour ek
736 příspěvků 17.1.22 23:28

Musim tedy říci ze v minulosti i přes ten svrab to tu bylo veselejsi… divná doba a osudy. Pokud se Ellen do konce mesice neozve tak ji zavolam…

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 10:38

A nemůžeš jí poslat SMS? Já mám je email adresu. Hele nikdy nevíš, třeba je jen nejsitá, rozhoduje se o té operaci, které se bojí, třeba by jí to pomohlo

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 10:39

A co ty jinky, co se děje, už jsi OK? Měla jsi nějakou zlou událost nebo psychický propad? Já myslela, že máš problém s klouby nebo tak?

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.22 15:35

Kocourku to budes hodnej kdyz se pokusis ellence zavolat :srdce:
jinky ty me desiš co se proboha stalo

Kocour ek
736 příspěvků 20.1.22 16:14

Tak bohuzel na Ellen tel nemam,,, mam jen adresu. Ona se snad ozve.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 12:21

Snad maš pravdu a ellenka napise

Kocour ek
736 příspěvků 25.1.22 19:40

Ellen ten lump vas pozdravuje a napise.. je na tom vlastne porad stejne, zadna tragedie ale nahoru dolu a chybi síly, chuť a prostor… mejte se…ja celkem ok

Pregabalin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 00:05
KOUPIM PREGABALIN

KOUPIM PREGABALIN JAKOUKOLIV MG DOKTORKA JE POMALA!! PRAHA!!zanechte prosim kontakt

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 13:41

No to jsem ráda, že se ti ozvala, fakt jsem měla strach. Potvůrka jedna. Jinak já se fakt pomalu zlepšuji, jsem na 50mg (třetinka pilulky) Trittica a půlce hypnogenu denně na noc. Lepší se i mé zdravotní problémy, únava, vyčerpanost, chronický exem…jen jizvy zůstávají…na těle i na duši

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.22 17:36

Ahoj kocourku dekujeme za dobre zpravy ellenko az budes mit silu ozvy se i nam ostatnim, budu mluvit za vsechny ale mame te moc radi :srdce:
nona u tebe mam rados to jsou po dlouhe době dobre zpravy moc ti to preju :srdce:
ja se snazim taky tak nejak zit ikdyz je to nekdy hodne tezke ale jsme dojovnice :mavam:

dolman21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 00:53
Prodej
@Pregabalin píše:
KOUPIM PREGABALIN JAKOUKOLIV MG DOKTORKA JE POMALA!! PRAHA!!zanechte prosim kontakt

Mám na prodej velké balení 150mg pregabalinu, piště na dolman21@protonmail.com

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 17:48

Ahoj holky…
psala jsem Kocourkovi mail, s tím že ho může přeposlat sem do diskuze, popsala jsem tam, jak jsem na tom. Jste hodné, že jste měly o mě strach. Omlouvám se, že jsem nepsala. Já, když je mi opravdu zle, úplně se uzavřu před světem, nejsem schopná telefonovat, mluvit, psát. A teď je mi opravdu mizerně, dá se říct, že nejhůř za tu dobu, co si tady píšeme, a asi i nejhůř za celý můj život. Ty mé problémy se zády se stupňují, mám hrozné bolesti šířící se do celé nohy a kyčle, v podstatě už nemůžu chodit, ani přes opiáty co beru, doplazím se jen na záchod a jinak je ze mě ležák. Což vzhledem k tomu, že žiju sama je dost bezvýchodná situace. Do toho mi při hospitalizaci na neurologii diagnostikovali onemocnění srdce - fibrilaci síní. Mám to asi dědičné po mámě, ta takhle onemocněla přesně ve stejném věku, ale jistě ta moje tragická životospráva situaci neprospěla, kdybych žila zdravěji možná mě to nepotkalo tak brzy. Je to hnusná nemoc, je při ní prý 5× vyšší riziko mrtvice nebo srdečního selhání, dostala jsem zatím prášky ale moc nepomáhají, no a další možnosti řešení jsou tak drastické, že se mi o nich ani nechce moc psát. Bývá mi blbě, už jsem si volala i záchranku, celé noci nespím, protože se bojím usnout, psychika úplně v pr…i, co vám mám povídat. Kardiolog má termín až za tři týdny, pak dostanu asi na týden takový strojek, co monitoruje dnem i nocí srdeční akci a pak se bude rozhodovat co dál. Takže jsem vlastně odsouzená k dalšímu domácímu vězení, tu nohu teď nemůžu řešit, protože na operaci mě asi nevezmou a bez ní, jak to tak vidím, se asi nehnu, rozcvičit to opravdu nejde, už třetí sérii rehabilitací jsem musela vzdát kvůli bolesti. Takže když to shrnu - deprese, úzkost, nesnesitelné bolesti, blbě od srdce, osamělost, bezmoc a strach o život. Přijde mi, že už nevydržím další noc, další den. Jak už jsem psala, od jednoho okamžiku se mi v životě začaly dít samé zlé věci a postupně se to sype jak domeček z karet, bojím se jak všechno skončí, myslím na Zdeničku a na to, jak jsme měly tolik věcí podobně… Mám fakt strach. A výčitky, jak jsem se chovala, co všechno jsem v životě podělala a propásla. Přestala jsem brát antidepresiva, protože je mi bez nich stejně jako s nimi. Ale Lyriku už zase beru, 300mg denně. Na úzkost pomáhá, bez ní bych se asi zbláznila, no a že zase žeru je mi teď jedno.
A co vy? Jinky, co se stalo?

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.22 15:35

Ahojky ellenko jsem rada ze jsi se ozvala mela jsem o tebe strach, pises teda stsny veci je mi to tak lito nevim jak bych mohla pomoc :(

lenka98765
1 příspěvek 9.2.22 00:01
pro Ellen

Ellen -četla jsem tuhle diskusi asi od strany 125, nejvíc tebe a zdeničku, je mi strašně líto jak se trápíš a jak těžký jsi měla život. Promin že ti píšu i když se vůbec neznáme, ale nedalo mi to. Já mám GAD 10 let a lyriku taky beru, proto jsem si začala číst tuhle diskusi. Tvůj písemný projev mě moc zaujal, jsi vnitřně opravdu bohatý člověk, zajímavý a inteligentní. Moc ti přeju aby se ti ulevilo a bylo ti lépe

sashjke10
1 příspěvek 10.2.22 20:59

Dobrý večer všem. Já jsem po operaci výhrezu plotenky, a už 6 týdnů mám bolesti DK (blbne mě nerv). Beru ráno a večer Lyricu (75-0-75), trošku mě to zabralo, ale furt to bolí. Jestli navýším dávky aspon na 150 večer, pomůže to nebo nemá cenu?

Děkují Vám.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 11:27

Moc ti děkuji. Jo, život s úzkostí je peklo. Ale pořád se to „dalo“, dokud nepřišla tahle další zdravotní polízanice. Jsem na tom pořád moc zle a doktoři už moc řešení nenabízejí. Bojím se, co bude dál, mám strach, že tohle už nezvládnu…

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 11:28

To bylo pro Lenku98

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 11:56

Ahoj Ellenko a všichni.. dlouho jsem se neozvala dostihl mě Covid až dnes je mi líp..
Ellen moc mě mrzí v čem se teď potýkáš..holka jak to dáváš já už nežijí..Proto jsem to chtěla skončit…
Mě trne a pálí noha už celá až do zad od toho mě začalo brát křeče do břicha a už mě mravenčení dole.. cítím to i v rukách..tvl a pořád že se můžu postavit na paty a špičky..a pořád do kola že to nemůže být tak strašný..
Bože já mám na ty doktorky takoví vztek že bych jim to upřímně přála..

Nono, sem ráda že se zlepšuješ to je skvělý.

Úzkost máš pravdu, sme bojovníci, ale dlouho člověk bojovat nedokáže…

Potřebovala bych o tom s někým mluvit ale nemám ským..a sem všechny mé pocity psát moc nechcí..
Prášky nepomáhají tak sem je přestala brát..

Ale zase pěkný je to, že má o mě zájem jeden lékař a zařídil mi vyšetření u nakeho docenta..ale už tomu ani nevěřím že mi bude lépe a mám Kapinku naděje..

Co se mi stalo na gindě, jak mě pořád bolí to podbřiško..tak sem tam byla už po čtvrté tak mi maloval na papír člověka tvl a vysvětloval že když mi to utlačuje nerv proto bolí to podbřiško a že se stím musím naučit žít bože stímhle se naučit žít ani nejde možná tak pod silnými opiáty…

Tak se tu mějte všici :srdce:

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 14:10

Ellenko, i když je to smutné čtení, jsem moc ráda, že jsi se ozvala

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 14:12

Jinky, takže jakou máš diagnozu? Dopracovali se lékaři k něčemu? Řeší u tebe taky psychosomatiku? Myslím na tebe, ozvi se

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 15:35

Nono…ano už říkali " psychosomatika" ale já tomu nevěřím.. protože ta bolest je větší a větší.. takže si říkám že to nemůže být psychosomatika..
Tvl bych čumela teda, kdyby to tak bylo 8o..

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 15:37

Diagnóza..jen ta vyhřezla plotýnka
Ale prý jen 4 mm, takže to prý není moc na bolesti nohy a zad..

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 17:37
@sashjke10 píše:
Dobrý večer všem. Já jsem po operaci výhrezu plotenky, a už 6 týdnů mám bolesti DK (blbne mě nerv). Beru ráno a večer Lyricu (75-0-75), trošku mě to zabralo, ale furt to bolí. Jestli navýším dávky aspon na 150 večer, pomůže to nebo nemá cenu?Děkují Vám.

Asi nezbude než to vyzkoušet. Já beru ráno 300mg, ale na bolest to téměř nepůsobí, musím brát mnohem silnější léky. Lyrika je primárně určená na polyneuropatii (brnění, pálení, ztráta citlivosti v nohách), ne na skřípnutý nerv. Je to hrozně individuální, každý také máme jiný práh bolestivosti. Já Lyriku beru kvůli úzkosti, kdyby nebyl tento důvod, neberu ji vůbec. Na bolest mi nepomáhá téměř vůbec.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 17:47

Jinky, proboha… Prosím nevzdávej to. I když já tě chápu. Život s tou hroznou bolestí, když navíc ani nevidíš naději na zlepšení, to je hrůza hrůzoucí. Kdyby mi někdo řekl, že se s tím stavem, ve kterém jsem teď, mám smířit, to bych taky nezvládla. Asi pořád doufám v nějaký zázrak, nevím. Přitom se mi ty bolesti taky zhoršují. Už to bolí i v noci, v klidu. Taky nevím co s tím. V pondělí asi půjdu k neuroložce, tak uvidím. A v březnu mám termín v Praze u jednoho špičkového neurochirurga. I kdybych nešla na operaci (jakože fakt nechci), tak doufám, že se mi alespoň bude věnovat a nějak kvalifikovaně to zhodnotí. Protože musím s tebou souhlasit, doktoři zatím strašná zkušenost. Všichni přetížení, otrávení, jen se tě chtějí co nejrychleji zbavit, na všechno se týdny čeká, všude narváno… Strávila jsem v nemocnici třeba 3,5 hodiny, než mi udělali blbý rentgen.
Jsem zvědavá, co ti řekne ten docent. Podle mě i ty 4mm můžou dělat takovou paseku, já mám taky málo, jen 6 a 7,5mm. Na fb jsem ve skupině, kde lidi mají výhřez třeba 2cm!!! a fungují s tím. Nechápu.
Jestli chceš, napiš mi na dicentra@centrum.cz, jestli potřebuješ s někým komunikovat a nemáš s kým. Hlavně prosímtě neblbni. Musíme ještě zkusit co se dá.

Nono, díky a ahoj.

Kocour ek
736 příspěvků 13.2.22 22:54

Jsem rad ze jste se vsechny ozvaly devcata… 150 na vecer bych zkusil,, moje zkusenost je ze 300 denne je maximum co zabira, nad 300 je to uz k nicemu treba 400 500 vetsi efekt neprinese.. ellen proc neurochirurga? Ty jdes na zákrok,,, neurolog by na ty zada byl mozna lepsi pokud je profík..já ok, zima krasna.. hezky vecer

Kocour ek
736 příspěvků 13.2.22 23:14

Vubec se v tom nevyznam ale muj postreh… mamka mela roky obrovskou bolest holeně ke kotniku na jedné noze.. bolest šilenou,,, 24 hod… zacali jsme to nejak resit v motole… verdikt diky stari jsou plotenky tak sesedle ze jsou neoperovatelne,, do mezery ktera je mini se nevejde nastroj ani výplň…
Sehnal jsem primáře jedne prazske fakultni kliniky… vzal mamku na magnetickou rez a nasel presne misti kde je nerv utlacovany… dal epiduralku do toho mista a do kořene patere, tedy do kostrče,,, do 2 dnu uleva 80% po letech…bolel ale trochu zadek mekka tkan v horni casti zadku nebo spodni casti zad jak chcete… rikal tomu blokada S2, esíčko… nasel pohmatem to misto a dal obstřik… mamka nasledne prozila 10 mesicu po letech prakticky bez bolesti… rikal ze do roka se to bude muset zopakovat,, neni to nafurt… stalo se ted jsme to znova absolovali a bohuzel uleva uz neni 100% ale tak 75% ale je to k žití… pozor mamka nebere navic zadne prasky proti bolesti… tedy nejaka cesta bez operace asi existuje i když ne trvalá

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.22 21:21

Ahoj všem :mavam:
Jak se máte??
Kocourku je hezké co píšeš.. tím pádem se tvé mamince někdo věnoval a snažil se přijít na příčinu jejich bolestí..a taky přišel..
Jenže teď doktoři pokud to nenajdou hned tak už se tím nezabírají..

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.22 09:06

Ahoj vsem
ellenko kdyby se ti podarilo vyresit ty bolesti ale to by se muselo doktorum chtit i kdyby to bylo o 1 mm myslim ze to musi bolet jako cert no ale dr. jedou asi podle nejakych tabulek neco co, ale nerikam ze kazdy dr.je takovy
jinak jsem si myslela jak se bude blizit jaro bude mi lip ale jsem ze vseho na nervy co se tyce zdrazovani, budoucnost i to pocasi se zblaznilo, potrebuju si nejak odpocinout zrelaxovat mozna pozadam psychiatra o hospitalizaci
vsem preju at se vam dari lip

Kocour ek
736 příspěvků 22.3.22 22:37

Hle, a nic… doufam ze je to důsledek vaší dobré, lepší pohody… vsem vam to přeji ze srdce… loučim se a to trvale… ahoj holky

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.22 06:24

Ahojky všem :kytka:… dlouho tu nikdo nepsal
Kocourku jaktoze tu končíš natrvalo??

Jak se všichni máte.. třeba se tu někdo ozve..o mě radči psát nebudu, je to na pytel..
Mějte se krásně :srdce:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.22 08:03

Ahoj vsem taky se omlouvam ze jsem uz moc nechodim
ted zrovna prozivam narocne obdobi ale nechci to tu rozvadet
kocourku mas naprostou pravdu tato diskuze se mam jaksi rozpadla ale tvoje rozhodnuti chapu, ikdyz bych byla rada kdybychom zustali v nejakem kontaktu ale na nikoho tady nemam tel. ani e-mail mela jsem na ellenku ale nekam se mi stratil.tak ti preji v zivote vse dobre hlavne zdravi a mamince taky uzivejte spolecne zivota a tve milovane hory :srdce:
jinky zdravim te pises ze to stoji na pytel to me mrzi to fakt nikdo nema pozitivni zpravy
ellenko ozvy se jak jsi na tom ty
zatim se odhlasovat nebudu a budu chodit na e-mail casteji :mavam:

pregabalin Aka Lyrica
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.22 23:07

Nechte email mam 300mg 225mg 150mg

Karl80
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.22 16:56
Mohu prodat

Mám Pregabalin 75mg/56tablet - 7 balení napište na karelprew@gmail.com a domluvíme se. ;)

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.22 17:16

Ahojky úzkost :srdce: a všichni..
Máš pravdu Kocourka taky chápu, sice sem na tu stránku přišla dýl ale bylo tady s Vámi faine.. a je pořád, ale už jsem moc nikdo nechodí..jen nabídky na prášky..
Co se týče mě opravdu nemá cenu už ani psát dokud semnou nic neudělají tak to bude pořád stejný..
Taky moc nechceš tady preferovat tvou životní situaci..
Tak snad bude líp a nejlíp :P..

Tak třeba se tady zas někdo ozve..
Mějte se všichni krásně :mavam:

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.22 18:16

Moc váš všechny zdravím, Ellen ozvi se, vždycky mám o tebe strach, však víš. Jinky, zdravím, lepší se to? Zuzko, bude líp, ty to taky nemáš lehké. Kocourku, neutíkeeeej

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 12:44

Ahoj jinky a nona
jinky psat zde muzes cokoli ja jsem se nechtela moc rozepisovat ale napisu neco vic at mate predsavu muj nejblizsi clen rodiny si nasel bouli ceka na operaci a na vysledky jsem z toho fakt v prde.. :( mam strasny uzkosti, vymyslim katastroficke scenare vy co tim prpite nemusim popisovat co se semnou deje, moc vas prosim drze palce at vse dobre dopadne.
nona jses jak ja jak se ellenka dlouho neozve taky se bojim
vzdycky si rikam ze bude lip a pak prijde dalsi problem ale musime bojovat
mejte vsichni hezky zbytek neděle :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.22 12:45
Prodam liriku,plegabalin

Prodam tyto keky pouze os. stkani praha

Karoro85
1 příspěvek 3.4.22 12:46
@Anonymní píše:
Prodam tyto keky pouze os. setkani praha lirika ,plegabalin,apaurin

792 887 207

Ellen777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.22 15:01

Ahoj všichni známí. Ozývám se po delší době, protože mě stihla další pohroma. Která se vám možná bude zdát, že kecám, ale je to bohužel pravda, lhát nemám zapotřebí. Jak jsem byla vystresovaná z té srdeční arytmie a strašně pomalého a slabého tepu, což se zhoršovalo při usnutí, bála jsem se usnout, pořád si měřila tep, totální psycho. Jednou jsem omdlela, teda myslela jsem, že je to omdlení. Podruhé se mi to stalo, když jsem se pokusila vysadit Lyriku (brala jsem delší dobu 300mg ráno, takže žádné megadávky) a zároveň jsem mírně snižovala Neurol - a dostala jsem epileptický záchvat. Začalo to křečemi v puse, strčila jsem tam ruku a pak už nic nevím. Probrala jsem se s vylomeným zubem, pokousaným prstem. Ten prst se mi do dvou dnů neskutečně zanítil, hrozila mi otrava krve nebo že o něj přijdu, skončila jsem v nemocnici dva týdny na kapačkách antibiotik, prst jako bakule, denně mi to čistili, což bolelo jak prase, nakonec mi to museli čistit v narkóze, protože to bych prý nevydržela. Takže jsem měla první narkózu v životě. Prst - bohužel ukazováček na pravé ruce - se mi ani po dvou měsících úplně neuzdravil, zůstal mi otok a trochu necitlivost, prostě průšvih. Lyriku se teď bojím vysadit jak čert kříže, protože je to antiepileptikum a bojím se, že ten záchvat byl právě z toho vysazení. Ale taky jsem už třetí noc nespala a byla totálně vynervovaná, tím to prý taky mohlo být. No jo, ale kardiolog prostě neměl termín. Nechal mě v tomhle stavu tři týdny a takhle to dopadlo. Jo a do dneška v léčení nijak nepostoupil, ale jak jsem byla v té nemocnici, naprostá psychická troska, myslela jsem si, že umřu. A tím, jak jsem tohle přijala, nějak jsem se uklidnila a už aspoň spím. Bohužel operaci plotýnky mi kvůli té nevyléčené arytmii odmítli, takže v tomto jsem na tom pořád stejně. Nebo spíš hůř, noha bolí tak, že ujdu tak 20 metrů, takže jsem v podstatě jen doma (kde chodím v předklonu nebo lezu po zemi po zadku), k doktorům mě vozí táta autem, nedojdu ani na zastávku MHD. Jsem už tak nějak apatická. Už je toho na mě opravdu moc. Strašný je ten stav nesoběstačnosti, já byla zvyklá téměř všechno doma dělat sama, tahala jsem skříně, vymalovala byt, lezla po výškách, tahala těžké nákupy… teď ani neunesu peřinu. Občas si prozpěvuju písničku od skupiny Škwor… „osude mám z tebe strach,
tak nech mě už bejt,
zahrál sis se mnou,
tak co o mě víš.
Do země zašláps mě zakoukanej
mý slzy neuvidíš…“
Hezký, že? Je fakt, že už nebrečím ani se nesměju. Apatická sfinga zkroucená bolestí. Neuroložka už mi nic nenabízí, jen píše silné léky proti bolesti a opiáty. Tak budu závislá ještě na opiátech, jak kdybych toho už neměla málo. Paráda.
Strašně bych potřebovala i chtěla jít už pracovat, dochází mi úspory, do toho všechno to zdražování, Ukrajinci, prostě bída a svrab. Držte se. Úzkostičko, mail ti pošlu.
S Jinky jsem v kontaktu, taky na tom není moc dobře, ale u ní se to myslím vyřeší. Doufám.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.22 18:05

Ellenko to me tak strasne mrzi co pises, ja na tom ted jsem taky bidně ale co prozivas ty to se neda srovnavat :( moc moc bych si prala abys napsala ze ti je dobre drz se myslim na tebe :srdce: ostatni zdravim az se dam do kupy ozvu se
mejte se krasne :mavam:

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.22 10:38

Ellenko, nezapomeň, že máš můj mail a kdyby bylo jak ti pomoci, jsem tu pro tebe.

Ajwy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 00:50
Prega

Mám zájem o dost prega můj tel 773 714 382

Ajwy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 01:04
Lyrica/pregabalin

Koupím všechen pregabalin cislo 773 714 382 nejlíp telegram email samael6622@seznam.cz

Ajwy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 01:07
@pregabalin Aka Lyrica píše:
Nechte email mam 300mg 225mg 150mg

ivwvory@seznam.cz dik :srdce:

Dimitry
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.22 15:32
Lyrica

Lyrica pomáhá tomu kdo pomoc potřebuje. Já ji beru dva roky. Pravda mám téměř všechny vedlejší příznaky, ale bral jsem nejprve Neurontin, který mně málem zabil. Lyrika mi pomáhá, pravda moc toho nenachodím, přibral jsem, ale mozek slouží. Pokud by jste měli neuropatii aktivní, jásali by jste nad lékem. Je pravda, že Lyrica na dámy působí trochu jinak. Účinky léku se projeví tak po měsíci :cert: u mně to bylo 6 neděl. Máte někdo něco lepšího než Lyricu?

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.22 15:13

Ahoj všichni :srdce: Nono, Úzkost, Kocourku..jak se máte venku krásně.. určitě se máte dobře…jak vše zvládáte?
Ellen je relativně v pořádku sme spolu v kontaktu.. zvládá to opravdu je to statečná ženská :srdce:

Prý než Lyrika už nic není..
Proto radči neberu nic!! Po Lyrice sem natekla jak meloun..
Bolí mě chodila nohy.. ráno než rozchodím nohy mazec.. ale ztm zvládám..

Mějte se faine a užívejte teplé počasí..

Karl Richli
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 15:57

Nabízíme osobní a podnikatelské půjčky. Jsem licencovaný a certifikovaný věřitel s dlouholetými zkušenostmi v poskytování úvěrů. Poskytujeme zajištění a nezajištěné půjčky od 5 000,00 EUR do maximálně 5 000 000,00 EUR s pevnou úrokovou sazbou 2 % ročně. Pokud máte zájem, kontaktujte nás ještě dnes pro více informací na: karlrichli28@gmail.com

Stránka:  « Předchozí 1 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145
Váš příspěvek