Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.9.21 00:11

Kocourku, Zdenička vyhrožovala sebevraždou?!!! Já jak jsem odpadla, nečetla jsem všechny příspěvky. Její poslední jsem zaznamenala někdy v dubnu, a nic takového jsem tam nečetla. Jinak dle operátora, co jsem zjišťovala, je její tel. č. odpojené, ale ne zrušené. Z družstva je vymazaná. Na mail neodpověděla. Mám adresu na dva lidi z toho družstva, chtěla jsem jim napsat, ale jsem úplně paralyzovaná hrůzou. Tak tohle je další rána, odmítám věřit pravdě, ale tím situaci nezměním, tak co, osude, co máš pro mě připravenýho dál?…
Zdeničko, tak snad tě už nic netrápí. R. I.P. :andel: Už ani nedokážu brečet. Už je toho tolik, že ani nebrečím, ani se nesměju, poslední rok a půl - je to jak kdyby ve mně všechno zkamenělo. Stalo se mi tak moc špatných věcí v osobním životě - přes nechutný a neodpustitelný podraz člověka, kterého jsem roky považovala za dobrého kamaráda, k dalšímu „kamarádovi“, kterému jsem kdysi hodně pomohla a teď mi v opilosti prostě jen tak zničil desetileté keříky, co mi rostly u vchodu, nějaký vandal mi posprejoval broušené dřevěné vstupní dveře červenou barvou a sprostými nápisy, přilepil se na mě jeden psychopat, který mi píše sáhodlouhé sms jak mě strašně miluje, že jsem jeho život a nic jiného už na světě pro něj nemá cenu, dělá mi žárlivé scény a mám z něj hrozný strach, nedaří se mi ho setřást a on je opravdu nenormální - agresivní a paranoidní, zatím dělám, že jsem pořád v nemocnici a potřebuju klid, ale to nepůjde donekonečna, co bude pak… Lehko se to řekne, řeš jen sebe, kocoury a složenky. Bude líp. Už tomu nevěřím.

Nono, zdravím, no ty jsi na tom teda taky pěkně. Co se to proboha děje?!
Nechci ti brát naděje, ale já jsem v životě léčitelů oběhla nespočet a kromě jedné bylinkářky mi nikdo nepomohl, jen v tom zahučelo mnoho a mnoho tisíc. Jaký typ léčitele to je? Myslím, jestli pomáhá přes léčení energií nebo ti předepisuje nějaké preparáty?

Jinky, nevím co to je scintigrafie. Snad to bude něco obdobného jako ta mag. rezonance - prostě nějaká přesná zobrazovací metoda. Rentgenem se stav plotýnek a páteře nezjistí, ten odhalí tak maximálně zlomeniny. Jinak já jdu na první rehabilitaci až za čtrnáct dní, na kardiologii ještě později, psycholožka mi ani nebere telefon, všude je všechno přecpané pacienty, nejsou volné termíny na nic, strašně mě to ubíjí. Na tu bolest jsem si pořád nezvykla, nedá se s tím fungovat, prostě nic, a cvičení to ještě zhoršuje. Snad to u tebe bude mít lepší průběh a nějak ti doktoři pomůžou.

Omlouvám se za ten pesimistický výlev, ale momentálně nevidím nikde žádné světýlko, jen temnotu a strach.

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 17:48

Ahojky všem :)
Jj Ellen, to je obrácený rengen..a pokud se tam nic nenajde tak si hodim mašli, páč to nedám
Ale zase mě drží to.. co ty, si zvládla a všichni co tady jsou..
RH až za měsíc, to tady u nás tě objednaji do týdne pokud je to akut stav..

Ellen a zkoušela si v Praze v Motole jak je ta léčba bolesti??teda nevím odkud jsi abys to neměla daleko.
tam by ti určitě dokázali pomoc
Páč já se tam taky objednala.. objednání je do týdne..

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.21 19:02

Azhoj Elen, vlastně už je čtvrtý rok co nefunguju. Dlouho jsem měla pocit, že je to trest za roky braní hypnotik a BZD i když v jen o něco větších dávkách než normální, Ale roky. Prostě jsem potřebovala spát kvůli práci i jindy než v noci, no. Jenže z toho už jsem venku, od dubna jen třetinka Trittica a tak max třetinky hypnogenu. Naštěstí alkohol je u mě jen nárazová společenská událost… K tomu boj o vzhled, takže bulimie, vím, že ty jsi tím trpěla taky. A to víš ta nikdy nezmizí…vysilování organizmu…Léčitel je můj známý, sama mu trochu pomáhám ohledně jeho psychických propadů, to víš kovářova kobyla. On mě energie (no nevím, jestli už nejsem fakt cvokú a bylinky z Nepálu, ach jo fakt jsem kráva. Drže se a ozvi se. A hlavně co je se Zdeničkou…

Kocour ek
736 příspěvků 28.9.21 23:48

. Lidi, lyrica mi nezabírá, já si snad půjdu koupit tu flašku. Jasně, a kdybych tam chytla covid, tak už budu ležet s covidem a oni od pojišťovny budou mít zase více peněz, už mně to tady nebaví!!!… ZDENIČKA to je posledni co sem před pul rokem Zdenicka napsala,,, ted mi trapi Zuzí,,, koukej sem neco napsat… jinak to tady extra vesele čtení neni. Nezlehcuju to, ale pokud si vzpominam za ty 3 roky co jsem tady, tak se nikoho stav extra nezlepsil,, spise naopak… nezbyva mi nic jinýho nez vam drzet pěsti… Ellen u tebe mi nezbyva nic jinyho nez ti 1000× opakovat, ze to pujde… ja tomu fakt verim,,, vic toho asi pro tebe udelat nemuzu…

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 07:41

Ahoj kocourku..proboha neblázni s flaškou ta ti nepomůže.. Vím o čem mluvím a myslím že nejsem jediná.. možná pomůže ale jen na chvíli.. já vím, nemůžu vědět jak se cítíš, jak ti je, ale flaška opravdu nic neřeší!
Nebaví to nikoho, každý by chtěl už normálně žít já taky..ale bohužel musíme to vydržet a nevzad se! Dyť život máme jen jeden :srdce:
Tak se drž!!!

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 08:14

JInky, Kocourek ne, to jen zkopíroval poslední příspěvky Zdeničky

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 08:14

JInky, Kocourek ne, to jen zkopíroval poslední příspěvky Zdeničky

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 12:16

Ahojky vsem
ellenko moje zlata ja jsem tak stastna ze jsi se ozvala :srdce:moc jsem se o tebe bala, neni to moc hezke cteni ale kocourek ma pravdu musime verit ze bude lip.vim ze se to lehce rekne :( a co se s tema plotynkama da delat, operace nebo co.
kocourku ja vubec nestihala a nesla wifi proto jsem nepsala ale jinak se snazim zit ikdyz to nekdy neni jednoduche kvuli uzkostem a obavam stejne jako ellen z budoucnosti ale zmenila jsem psychiatra zatim nemuzu soudit jdu tam po druhe, byla jsem v kine, na koncerte, na veceri takze se fakt snazim ikdyz nekdy lezu po hube moc dekuji ze jsi se o me zajimal mam te moc rada, doufam ze jsi nebyl cele leto v praci a uzival jsi berounky nebo krusne hory
jinak vsem co tu zacali psat preju at je lip

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 15:12

Zuzanko, Kocourku i ostatní, děkuju moc za podporu… Je pravda, že to se mnou v létě bylo hodně špatné, byla jsem 2× na JIP, v ohrožení života. Myslím, že Zdenička si neudělala nic úmyslně, taková prohlášení, že „už mě to tady nebaví“ mě napadají taky, ale vůbec to neznamená plánování sebevraždy, na to jsem moc velký srab. Myslím, že prostě začala pít a tělo už tu kombinaci léky+alkohol nezvládlo. I když, já o tom takhle píšu, ale vůbec si to zatím nechci připustit, pořád doufám v zázrak. Jenže v poslední době na mě fakt padá jedna rána za druhou - a dobré zprávy žádné. Takže se Zdeničkou by to byl opravdu zázrak.

Nono, čtvrtý rok, to už nemůže být z braní bzd a hypnogenu. Myslím, že bys potřebovala nějaká fungující antidepresiva, trittico je podle mě lék na houby. Dobrý leda tak na usnutí, ale mně se po něm dělalo blbě od žaludku, ucpané dutiny, ráno pocit přiotrávenosti a malátnost, fuj. Ale brala jsem celou tabletu. Míň mi nezabíralo. A co myslíš tím, že „nefunguješ“? Nemáš energii, chuť do života, nic tě nebaví? To by opravdu ukazovalo na depresi. Psychiatrovi je tvůj stav jedno?

Jinky, centrum bolesti je dobrý nápad. Jsem z JČ, do Prahy to mám vlakem přes hodinku. Ale musím nejdřív vyčerpat všechny ty terapie, co mám předepsané. Začínat budu nějakou elektroléčbou, pak masáže a kinezioterape. Plus samozřejmě cvičení doma. A jestli se to nerozežene, tak pak už asi jedině operace, z čehož mám teda neskutečnou hrůzu. Nikdy jsem ještě žádnou operaci neměla a taky jsem hrozný strašpytel. Bojím se narkózy, o nějakém vrtání se kolem míchy ani nemluvím. Je to nebezpečné a navíc to ani nemusí pomoct (viz. můj kamarád). Zatím si tuhle krajní variantu moc nepřipouštím. Ale žít s tímhle fyzickým omezením si taky neumím představit. Potřebuju se hýbat, chodit do práce… Úspory ubývají, navíc to šílené zdražování, hyperinflace, mám strach, abych vůbec utáhla základní životní potřeby. Teď mi ještě začal marodit kocourek, má průjmy, zvrací, hubne. Je mu sedm let a za veterináře jsem za něj zatím utratila určitě přes 15tisíc. Papírovej, testovanej na kdeco, očkování, očipovanej, sehnanej přes půl republiky, nádhernej peršan. A pořád něco. Hubenej jak lunt, mlsnej, takový nedochůdče. A ten druhý, taky peršan ale bez papírů, z vedlejší vesnice kde pobíhal na dvoře mezi slepicema, stejně starý, ten je zdravý jak řípa. Teda ťuk ťuk. Ten zas žere až moc, už je jak koule. Ale jsou to moje zlatíčka. Mám strach, aby jim ten psychopat, až mu řeknu, že s ním končím, něco neudělal. Ví, jak jsem na ně upnutá. Nebo aby rovnou neodprásknul mě (má legálně drženou zbraň, ukazoval mi ji). Ach jo, ještě moc a moc těžkého mě čeká - a v tomhle psychickém stavu nemám moc sil bojovat. Opravdu se bojím budoucnosti. :(

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 16:10

Elen, neskutečná vyčerpanost, zimnice a přitom vedro, svědění celého těla a exem z toho…funguju tak, že celé ty roky ležím v posteli něco čtu, píšu, rozumbraduju m apk na chvíli vstanu, umyju koupelnu nebo vytřu nebo umyju tak dvě okna nebo upeču bábovku :). Nejsem schopna psychicky ani fyzicky se scházet s přáteli, kteří to vůbec nechápu, co s ese mnou děje. Neberu telefony, vymlouvám se. Když má přijet rodina, musím s epřemáhat, abych s nima vydržela neležela v pelechu… A to já, která byla celý život tryskomyš, vždy práce, k tomu ještě nějaké studium nebo Družstvo co jsem založila nebo nějaké charita, auditorství, výcvik a vyučování kolegů. AD jsem brala roky, už to nechci ani za nic, úplně k ničemu. Ji a navíc jsem tlustá jak prase, skoro 70 kg ovšem na 161cm… Dne sjsem byla u MUDr, samozřejmě prý psychosomatika, jen jsem si vyřvala rozšířenou laboratoř. At jsou všichni do háje neli do hajzlu

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 16:11

Jakože by si Zdenička vzala život? To prosím Vás je minimální pravděpodobnost. Jistě, neznáme ji osobně, ale z hlediska psychologie na základě toho, co psala, to skoro vylučuji. Myslím, že bu´d jak píše Elen a nebo z té situace úraz

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 16:16

Jo a Elen narkozy se neboj to je to poslední, některé borky do sebe nechají řezat v rámci plastiky a ještě za to platí:))…Můj kocourek zítra na vyndání šroubů z dolní čelisti, která těm umělcům praskla, když mu museli vytrhat všechny zuby. Takže ho čeká v životě čtvrtá narkoza a to mu nesjou ještě ani čtyři

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 18:06

Ahojte… :mavam:
Jee vy máte kočindy to já takyy takovej můj mazel :srdce:
Holky potřebovala bych poradit radu..
Já už snad začnu věřit tomu že u mě je to psychosomatika :roll:
Byla sem natom skeletu, jak sem psala o ono ejhle ono je to v pohodě..
Tak potřebuju vysvětlení ' kurva proč to bolí!!
ještě skusím tu Prahu, tam sem objednaná tak uvidím tam..
Děkuji❤️ každá vaše myšlenka rada pro mě bude záchranný kruh..

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 18:12

A bereš tu Lyricu? Pomůže ti na bolest i pokud je to psychosomatika. Pokud budeš dodržovat dávkování je to skvělý pomocník

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 19:35

Jinky, jestli tě bolí ZÁDA, můžeš mít nějak zablokované svaly, nevím, já tom zas tak nerozumím. To by snad šlo rozmasírovat a cvičit cviky na posílení zádového svalstva. Mně záda nebolí, mně vyloženě jak kdyby někdo vrazil nůž do středu pr…e a při pohybu s ním otáčel a od toho dolů po celé noze strašná bolest úzce ohraničená, prostě jasně utlačovaný nerv. Klasické příznaky vyhřezlé bederní plotýnky i co jsem četla na netu i ze zkušeností jiných dvou lidí. Právě ten jeden skončil na operaci (neúspěšné) a je odkázán už doživotně na opiáty, což mi ale psychiatři důrazně zakázali, že ty se závislému psát nesmí. Já ale být tebou, vydupala bych si ještě tu magnetickou rezonanci. Rentgen (nebo ten tvůj „obrácený rentgen“) plotýnky podle mě nezobrazí. Jen kosti. No zeptej se v tom Motole, co ti řeknou.

Noni, tak s těmi přáteli a telefony a rodinou to mám naprosto stejné. Vlastně už jsem o všechny přátele přišla. A to co píšeš, mi teda na psychosomatiku nepřijde. Spíš na únavový syndrom. Ale spíš něco jiného. Máš test na borelie? Na chlamydie? Zlatý stafylokok nebo jiný neřád? Já vím, že doktoři ani o jednom nechtějí slyšet, kor když jsi byla psychiatrický pacient. To mají hned jasno. Chce to je otravovat a otravovat. No ale že to píšu já, která se bojí pípnout. Každopádně v tomhle případě je ten léčitel dobrá volba, to by mohlo zabrat. Nebo nějaká jiná alternativa. Třeba čínská medicína - ale to je hodně drahé. Nebo homeopatie? Já jsem víckrát četla i to, že deprese je taky vyvolaná nějakým svinstvem v organismu a byla doporučovaná kniha „Kdo vám zaviroval mozek?“. Prý se lze zbavit deprese i bez léků, ale je to o strašlivé a vytrvalé dřině na sobě a já tu vytrvalost a disciplínu absolutně nemám. Pro zajímavost se určitě podívej na www.chlamydie.info.!
Jo, kila navíc mě štvou taky, i když by stačilo pitomých 7 - 9 dolu. S Lyrikou se ovšem zhubnout nedá.
A v tom se Zdeničkou s tebou úplně souhlasím, ach jo.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 09:09

Ellenko nemusis dekovat jsme tu preci pro tebe i pro ostatni :srdce:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.21 17:56

Ahooj..
Já mám problémy s nohama křeče, ze zadu pod žebry a celé břicho..Proste, od půlky těla dolu..a právě že mě vtím únoru odvezli z práce že mi začala brnět celá levá strana těla..proto to vyšetření na záda pořád a pořád..a až právě teď že sem měla v pohodě ten obrácený rengen tam je to ok.. ještě tedy to EMG. Tak teprve doktorka mě poslala na vyšetření břicha..tak takhle to je u mě…
Jinak holky všem děkuji :srdce: za rady a že jsem našla vás tedy tuhle stránku a ste tady skvělé všichni…

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 11:52

Ahoj, tak jak všichni… U mě katastrofa. Už mi ani Lyrika nezabírá na bolest, včera jsem byla nucená asi dohromady hodinu jít po městě a myslela jsem, že se bolestí někde sesypu. Bolí to už i vleže a začíná mi to lézt do druhé nohy. Elektroléčba obden, absolutně k ničemu. V zoufalství jsem se objednala k placenému fyzioterapeutovi, má samozřejmě taky dlouhé objednací termíny, ale když slyšel, jak jsem zoufalá, mám prý přijít ve čtvrtek, že mi dá aspoň nějakou „první pomoc“. Pořád jezdím s kocourem, už se teda zlepšil, ale těch injekcí, přípravků, návštěv… to bude zase raketa několik tisíc. Do toho se mi porouchal plynový kotel, odešla mi varná konvice a lampička. Žiju teď jen z částečného ID a úspor, které rychle ubývají. Mám opravdu strach z budoucnosti. Kdybych aspoň ku.va mohla jít pracovat. Žádné práce se neštítím, klidně k pásu za pár korun… Ale já to prostě fyzicky nezvládnu. Nikdy mě nenapadlo, že mě něco takového může potkat. Vždycky jsem si říkala, jsem skromná, mám střechu nad hlavou, zdravé ruce, vždycky se nějak protluču. A teď jsem totálně, totálně v háji. Občas už sezobnu i nějaký benzák, je mi tak zle, že mi celé tělo vibruje jak v alkoholickém absťáku - když mám něco před sebou, když musím vyjít ven a něco vyřizovat… nebyla bych se jinak schopná ani podepsat. Je to neskutečné peklo. Do toho jsem dostala hrozný kašel (snad to nebude covid) a začal mě bolet zub, což je taky průšvih, protože u zubařky jsem byla objednaná v březnu (!) a ona je na takové lajdáky hrozně vysazená, možná že už mě i vyškrtla ze stavu a jiný zubař tu nejde sehnat (aglomerace cca 50 tis. lidí, žádná vesnice). Jak mě neskutečně ničí ten rozpad všeho, co dřív fungovalo, všude je přecpáno, termíny na chcípnutí, nejsou doktoři, nejsou řemeslníci, nejsou normální chlapi, není dobře zaplacená manuální práce… Je to blbý napsat, ale za komunistů se mi žilo líp. Jsem ráda, že jsem mohla prožít bezstarostné dětství na periferii města, vlastně vesnice, doma zvířata, zahrada, lítání s kamarádkami až do večera všude možně, a to od druhé třídy, zažily jsme spoustu legrace a dobrodružství, žádné neustálé monitorování, vození na kroužky, strach z úchyláků a kriminálníků, i ten pozdější život by byl fajn, nebýt mého zhoršujícího se psychického stavu. V zaměstnání byla pohoda, nebyl problém sednout si s kolegama na kafe, šéfové byli prima, dalo se s nima mluvit. A práce se taky udělala. Dneska jsou z lidí otroci, pod kamerami, v open space kancelářích nebo denní noční kmitající u linky za almužnu, u nás ted dvě firmy nabízí práci v nepřetržitém provozu za 16 a 18,5 tisíce, dvanáctky, zdá se vám to normální?

Jinky, už jsi byla v tom centru bolesti? Já si stejně myslím, že to máš stejně jako já, od plotýnek. Ty můžou dělat i křeče, já je mám občas taky. Fakt bych si vydupala tu mag. rezonanci. A cvičíš? Já se teda přiznám, že ne, protože když začnu, rozjede si mi taková bolest, že se mi až chce zvracet. Dneska je to teda taky výživný, potřebuju jet vyzvednout opravenou tiskárnu (autobusem a pěšky), asi si šlehnu nějaký ten opiát, abych se doplazila.
Omlouvám se za ten pesimistický a nas…ý výlev. Ale nemám se komu svěřit.
Mějte se alespoň v rámci možností dobře :srdce:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 15:38

Jéje ahojky Ellen a všichni ❤️
Nn nebyla sem tam.. zítra jedu do Prahy na EMG tak sem nato zvědavá jak to dopadne..a Podle toho se zařídím..

Teď k tobě Ellen.. věř tomu že to dáme..a doktoři, nám můžou víš co.. když už nad náma zlomili hůl mě už totiž nebaví, jak mi říkají psychosomatika tobě to říkají taky?? Ellen Jestli tě chápu dobře, kdybys šla na operaci, tak máš od bolesti klid? Jako, co vše vydržíš, a ulevuješ si prášky, který ti stejně už moc nepomáhají..to, já holka tady mám takových léků, že bych Mohla prodávat ???? jj máš pravdu stou prací já než mě odvezli tak sem dělala 12ctky a za 20tis i moe dcera má větší výplatu ???? za 8čky..
Tak se Tu mějte všichni ❤️
A držte se!

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 09:12

Ahoj vsem,
ellenko souhlasim s tebou svet jde do prd..e :cert: taky jsem mela bezstarostne detstvi na ktere rada vzpominam, zvirata, kamaradi, zabava az do vecera to dnesni deti neznaji. z budoucna mam taky strach vsecho se zdrazuje, lidi jsou jak roboti, nikdo na nikoho nema cas a ani chut strašný
no a u me je mi od nedela nejak divne, mota se mi hlava, brni me oblicej a uzkosti se mi taky zhorsili, vcera psychiatr ale leky jsme nezmenili, moje bejvala psychoska nebyla schopna mu za dva mesice poslat dokumentaci takze o me nic prakticky nevi
elly netrap se a jestli je operace reseni tak bych do toho sla nez se takto trapit a zbytecne do sebe cpat leky ktere stejne nepomahaji
jinky pak se ozvy jak jsi dopadla na vysetreni
pozdrav kocourkovi :lol:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 12:08

Úzkostičko, díky za podporu. Jo a taky mě potěšilo, že máš za sebou bezstarostné a šťastné dětství jako já (teda u mě to zkazila ta mámy tyranie, ale i tak, na dětství a ZŠ celkem ráda vzpomínám. Měla jsem zlatou babičku a dědu, tak neuvěřitelně hodní lidi - táty rodiče. Pořád mám v hlavě myšlenku, jaké by to asi bylo, kdyby tátu tenkrát nesbalila taková hysterická fúrie, ale normální, hodná ženská. To by byl život pohádka a jsem přesvědčená, že bych nebyla tak psychicky poznamenaná a dokázala vést normální život. Teď už jenom žiju životy jiných - přes internet a knížky. Čtu cizí příběhy, abych zapomněla na svůj ubohý život. Věřte mi všichni, že být SAMA, bez partnera, bez dětí, teď už vlastně i bez přátel, s takovými psychickými problémy, to je fakt na provaz. Proto mě se. e, když se ke mně třeba doktoři chovají jak k lidskému odpadu - proto, že jsem alkoholička a mám i problém s prášky. Kdyby žili s tím, co já, polovina z nich bude chlastat taky. Povýšenci dokonalí. :pocitac:

Jinak u mě jediná dobrá zpráva, že snad kočičák se zotavil. Přibral, dobře žere, má dobrou náladu. Kolikrát se na na oba zůstanu úplně fascinovaně koukat, jak jsou krásní, roztomilí když si hrajou nebo se povalují na zádech… A jak jsou chytří a mazaní. Miluju zvířata. Milovat zvířata je bezpečné :,( Škoda, že si nemůžu pořídit nějakého hafana. Maličkého voříška, třeba z útulku. Když se pořád plácám po nemocnicích, mám dost zodpovědnosti na to, abych ho nenechala trápit samotou. Ach jo. Je to příšerné, o co všechno mě moji psychický démoni připravili, jak mám zkaženej život. Jo, lituju se a kašlu na to, že je to všeobecně odsouzeníhodné.

Noha mě dneska zase bolí jako prase. Šla jsem na elektroléčbu a ten kousek od zastávky autobusu jsem nemohla dojít. Po pěti krocích jsem musela vždycky zastavit, chytit se plotu, nohu nechat trochu uklidnit a pak zase. Dva lidi se u mě zastavili a ptali se, jestli mi není špatně a jak mi můžou pomoct.

Na otázku ohledně operace: je hrozné, že ani operace pomoct nemusí. Ten můj známý psychopat je po třech operacích a stejně skončil v ID a doživotně na opiátech. Ale většinou snad pomůže, nevím. Každopádně si neumím představit, že bych v tomhle stavu měla zůstat po zbytek života.

Mějte se všichni co nejlíp, zatím ahoj :srdce:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 13:43

Ahojky všem..
Tak to mám za sebou.. jehlové EMG měla jsem z toho strach ale pohodička :P
Jen, nepochopím jaktoze na MR to nebylo vidět..
Až na ty výsledky a doporučení od lékařky
Zjistili my vyhřezlou plotýnku proto ta bolest nohou, pálení, brnění a nevěřila bych že od toho může být bolesti břicha
A její doporučení " najit si lékaře v Praze :D
Tak zítra jedu s výsledky k doktorce tak s na ní zvědavá..zas opět nake léky a léky člověk je z toho už s fetlí.. jenže já je moc neberu páč každou chvíli řídím a v lékárně mi vždy říkají že na ty prášky nesmíte za volant..
Takže děvčata sem z toho úplně v pr… :zed:
Co teď??co budou semnou ddlatz přece mě v tomhle stavu nemůžou nechat.. :,(

Holky držte se!! Snad naka naděje tu pro nás je.. :srdce:
V Praze se k vám chovají úplně jinak.. než tady u nás.. nevím jak u vás..

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 14:23

Tak to mě pobavilo, najít si lékaře v Praze. Mé mámě tady diagnostikovali až rozedmu plic ve finálním stádiu, do té doby na ni kašlali. Na mě kašlou úplně, platím si i jaterní testy a glykemii. To jsem zvědavá kde budeš koho hledat…

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 14:28

Ellen, to je strašně smutný. Táta a dcera to je vždy složité. znám to, můj otec si svou vědkyni našel až v 85letech a dal jí všechny svoje prachy… Kocour je na tom líp, to je dobře, ani nevím, jestli jsem ti psala, jak ten můj byl na trhání zubů, praskla mu čelist u té operace, teď už mu vyndali tu konstrukci, kterou to museli zdrátovat. Celá akce 10 000kč. Už jsem do něj vrazila tolik peněz, že mi přijde jak fungl novej :lol: Hele ale já si stejně myslím, že ty jsi typ. o který mají chlapi zájem, jsi atraktivní, jen jsi si neuměla vybrat a čím je člověk starší tím hůř slevuje, je to tak?

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 15:24

Jinky, no pááááni. Tak jsem měla s tou plotýnkou pravdu. I když bych se teda raději pletla. Proč píšeš, že to na MR nebylo vidět, vždyť jsi na MR přece nebyla, ne? Jen na těch rentgenech, a tam se to fakt nezjistí. Na MR je vidět všechno, je to nejdokonalejší metoda, ale drahá, proto jsou doktoři ve smyku, když jí maj předepsat. A čekací doby několikaměsíční.
A co s tebou budou teď dělat? Tak asi to co se mnou. Dočetla jsem se, že zatímco dřív skoro všechno hned operovali, teď se snaží nejdřív co nejvíc využít tzv. konzervativní léčbu, tj. rehabilitační cvičení, masáže, elektroléčbu, magnety, ultrazvuk, laser, kapačky. Toho se neboj, nic z toho nebolí. No ale na rehabilitaci půjdeš párkrát, ukážou ti cviky a pak to nechaj na tobě. Budeš muset cvičit sama doma několikrát denně kvůli zpevnění zádového a břišního svalstva. Do konce života. (A já tak nesnáším cvičení. Jsem líná jak chcíplá moucha. :zed:) Pak jsou prý dobrý cviky McKenzie (najdi na netu). Já taky byla na Dornově masáži, ale to je placený a samozřejmě nepomohlo. Vyhozená tisícovka. (jo a když se stane zázrak, mohli by ti prý napsat i lázně, ale tomu teda nevěřím). Doktora budeš hledat jakého? Neurologa? Ortopeda? A to je v Praze problém? Já myslela, že tam naopak vůbec - proti zbytku republiky. Ale klidně si najdi i někoho vzdáleného, k němu stejně půjdeš jen pro doporučení a pak za dlouho na kontrolu - a rehabilitace a ty ostatní pičičandy si najdi v místě bydliště. Jestli jsi ochotná si najít soukromé placené služby, nebudeš mít problém.
No, snad se z toho vykoušeme, tohle opravdu není k žití. Já dneska šla na to elektro a ten kousek od zastávky jsem musela po pěti krocích zastavovat, chytit se plotu, nechat tu šílenou bolest v noze trochu zklidnit a tak dokola. Dva lidi se u mě zastavili a ptali se, jestli mi je dobře a jak mi můžou pomoct. A to jsem v sobě měla čtyři Lyriky a dva opiáty. Tolik teda k mému stavu. Ale k volbám půjdu, i kdybych měla lézt po čtyřech :cert: :lol: Tak se drž :hug:

Kocour ek
736 příspěvků 6.10.21 15:27

Jo jo devčata… taky vzpominam na mládí a svadi to proto rikat, ze za komančů bylo lip.. lip nebylo, ale zustaly vzpominky jen na hezke veci.. jinky, ja doktora jako problem nevidim,,, vyber si nejbližší nemocnici,, oddeleni,, vyber si doktora a k tomu se normálně objednej… jde to v praze z 90% normalne pres kartotéku,,, klidne rekni,,, ze se objednavas po telefonicke konzultaci,,, nikdy to nekontroluje a nikdo si nic nepamatuje,,, 50% prazskych specialistů, kapacit ma soukromou častecnou praxi… funguje to tak,, ze se objednáš zaplatíš treba vstupni poplatek 1000,. Pak 2× 300 za návštěvu… a pak si te objedna a prevede k sobě na kliniku do nemocnice a to uz je zadara… ale jses jeho pacient… zuzí,, v kine jsi byla, v hospodě taky… ty mas stavy, ktere neco vyvolá a ty nevis co a zacnes se toho bat… je to jako kdyz je ti celkem dobre a nahodou si zmeris tlak, mas ho vyšší a podlehnes panice a uz je to nastartovany…viz cesky film::: ne ne pane doktore tlak mi nemerte,, deda dokud mu doktor nezmeril tlak, tak byl docista zdravej… kolik mas pejsků??? Jo jo Ellen, ta si v sobě neses tu mámu a to detstvi… a na sebe kasles,,, jasne možná to uz vubec nejde,, ale to ze nemáš kamarady a lidi okolo sebe je tvoje volba… vim o cem mluvim.. jsem na tom stejne,, do baráku mi nikdo nesmi… nesnesu to… koček klidne milion, ale navstevy a zenskou vylučuji… byl bych tak nasranej,, ze by to odnesla a to by mi bylo lito..u me je to tak, ze kdyz jsem ja v pohode a mam naladu,, vsichni ostatni si to se mnou docela užijou od deti po bejvaly pritelkyne,,, hlavne ze jsou kočky ok,,, vim jak to cloveka zlomí a citově utlumí kdyz o zvire přijde… u me je to horsi, nez kdyz umře člověk co jsem ho znal… myslim si, ze vsechny tady vidite dost doktory ve spatnem svetle,, ale uvedomte si,,, ze nemaji patent na to kazdeho vyléčit, uzdravit… není lék ten, aby pomohl lidem vsem.. jak rika prislovi… ta vina je castecne i v kazdem z nas… u me urcite… u me dobrý, resim jen to, jak co nejméně pracovat… mamka ujde, ale v 86 to lepší nebude… zdravim i Nonu a a a aa a věřte ze bude lip,, a doufejme ze nebude hůř,, i když tomu moc nevěřím

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 15:47

Noni, ahoj. To s kocourkem jsi psala, je to teda strašný. Ten doktor byl pěkný prase. Úplně se mi svírá srdce, když si představím, co mu udělali. A jak ho to muselo bolet, chudáčka. Tak snad už bude dobrej a bude mu to kousat jako dřív. Ted mi to připomnělo, že ten můj druhej má předkus, je to hrozně legrační. Jak má tu hubu pořád přiotevřenou, někdy mu z ní čumí ten růžovoučkej jazýček, je to jak kdyby ho na mě vyplazoval :lol: No a za toho „šlechtice“ už jsem taky vysolila desetitisíce. To bylo opakované hubnutí až na kostřičku, kočičí rýma, věčně záněty očí, podezření na cukrovku, na bronchitidu, zánět slinivky, teď ten zánět žaludku… Pamatuju že jeden podrobný rozbor krve, který doktor posílal až do Plzně, stál 5 000,–. Ale přece ho nenechám trpět. Jsou to moje :srdce: :srdce:, rozmazlený. Já skoro nejím, kupuju prošlý levný žrádlo ale oni maj to nejlepší a nejdražší. Krmení 3× denně.

Že o mě chlapi měli vždycky zájem, to je pravda. Jenže já jsem byla tak strašně nesebevědomá, zamindrákovaná, nedokázala jsem se chovat normálně. Jen když jsem měla nějaké to promile :,( A taky jsem se pokaždé zamilovala nešťastně do toho, kdo mě právě nechtěl. Takže jsem se jen trápila a trápila. psycholog mi pak vysvětloval, že to bylo kvůli mému vztahu s mámou. Že jsem tak strašně toužila po její lásce, že jsem si pak podvědomě vybírala stejné „typy“ jako byla ona a doufala, že v nich tu lásku vykřešu. No psycho.) Teď už nikoho nehledám. Připadám si stará a hnusná. Navíc kdo by chtěl pomatenou alkoholičku. Jedině ted ten můj psychopat. Ten je do mě opravdu blázen. Bude problém ho setřást, radši na to teď ani nemyslím.

Jo a s těmi tvými doktory… Dojdi si na svou zdrav.poj. a tam jsou povinni ti nějakého doktora najít. Přece si nebudeš platit rozbory na které máš nárok. To je teda neskutečnej bordel. Úzkost měla pravdu, svět jde do pr…e.
Tímto optimistickým prohlášením končím. Drž se. A ať se probůh zlepší už i tvůj zdravotní stav, ne jen kocourka.

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 16:17

On tenhle zvěrolékaž byl ještě dobrý. My jsem s Čimným chodili roky podoktorech, pořád měl nějaký zánět v očích, v puse at tak. Cortikoidy, antibiotika…až tenhle se mu podíval do pusy a zjsitil, že ten těžký zánět je v zubech a že musí šíleně trpět. a operace byla náročná a riskantní, prostě u toho ta čelist praskla. Ale teď je fakt jak fungl novej, živej, veselej kamarád…S těmi mými doktory, já jich mám dost, strašně nerada k nim chodím, všechno svedou na psychosomatiku, to se musím fakt smát, obzvlášť když jsem vystudovala psychologii, že…Hele ten vztah matka dcera, to se mi moc nezdá, že by to bylo v tom. Dcera si většinou vybírá partnera podle otce, ať už stejného a dělá stejnou chybu a žádá tak o odpuštění nebo jeho opak, aby se naopak chybě vyhnula. Nicméně některé psychologické směry jedou tak, že neřeší příčinu (ona je někdy těžko identifikovatelná a mohlo by dojít k záměně a vytvoření tak dalšího problému) ale řeší, jak se k tomu co se děje postavit, to jsou různé ty KBT směry…Je pravda. že ty kdybys začala žít v partnerském vztahu, tak získáš úplně jiný náhled na život, na sebe, na svoje problémy. Neboli tvoje problémy už nebudou jediné, budeš muset vnímat i problémy partnera a na sebe ti nezbyde tolik času, jestli chápeš jak to myslím…Hele, nikdy neříkej nikdy, stará nehsi, stáří vypadá jinak…kdo ví, co tě ještě potká :srdce:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 09:56

O MR sem psala protože mi ji tenkrát dělali a nic tam nebylo víš.. takže se podle toho řídili a ten obrácený rengen tam se prý ukazují jen kosti a nádory..
Holky taky máte den kdy ste v pohodě a spoustu dní kdy je vám úplně na pí… :(
Jak tohle zvládáte? Já se uzavřu, snikym nemluvím zalezu do pokoje a chci být jen sama a sama..
Nvm Jestli to sem můžu napsat..ale Joo dyť já proboha přestala i sexovat!! Proč to tak všechno je :zed: já už nechcííí.
Já jsem tak ráda, že vás tu mám :srdce:
I moje sestry mi říkají že si to vymýšlím že sem psycho že to hraju bože a věřte mi jak já je zato nesnáším!!
Než sem takhle dopadla, tak furt na mě.. ty furt chodíš do práce ani dovolenou si nevemeš. a teď
kdybych je potřebovala tak tu nejsou..
Ale co.. mám tu svojí rodinu která mě podporuje a drží..
A ještě Vás tady…
Tak držte! Vsichniiii!!!

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.21 08:05

Jinky, já vzhledem k tomu, že mám dny na pí.. už nepřetržitě, uzavřela jsem se trvale, ani neberu telefony, nejsem schopná s někým komunikovat. Kdybych nemusela k doktorům, nevylézám vůbec. Ani už nechodím nakupovat, občas mi něco přinese táta, když je nejhůř, uvařím polívku z pytlíku anebo celý dny nejím vůbec. Žrádlo kocourům jsem objednala přes internet, velkou zásobu. Sex už jsem neměla několik let, s výjimkou toho, že psychopat zneužil situaci, kdy jsem byla opilá a pod opiátama a úplně mimo, na týden se mi nastěhoval domů denně se na mě uspokojoval několikrát, nosil mi pití, abych nevystřízlivěla a já jsem nebyla schopná se nijak bránit. (do té doby jsem s ním nic neměla ani mít nechtěla, fyzicky se mi hnusí).Skončilo to až mojí hospitalizací, kdy mě objevil synovec a zděšený mi zavolal záchranku. Odskákala jsem to pocitem, jaký možná mají znásilněné ženské (navíc s výčitkou, že si za to můžu sama) a nějakou hnusnou infekcí, se kterou jsem musela prožít ten měsíc na psychiatrii, protože mi řekli, že to tam řešit nebudou, že si mám léčení zařídit až doma. To samé bylo s tou nohou - odmítli řešit - a za ten měsíc se mi to dost zhoršilo. Víš co, já už jsem psychicky tak dobitá, že jakoby ve mně všechny emoce zmrzly, jsem jak stroj, ještě k tomu porouchanej. Momentálně by mi bylo i jedno, co mi kdo říká - a moje máma samozřejmě má názor jako tvoje sestry - hraju divadlo, nemám co na práci, kdybych pořádně makala a měla rodinu, žádné deprese bych neměla čas mít, dřív když lidi dřeli, žádné deprese neexistovaly a ona by psychiatry zrušila jako nepotřebný lékařský obor. O něco míň radikální názor má moje ségra, ale v základu ten, že si za to můžu sama, že bych se měla vzchopit, ne se jen válet v posteli a něco se sebou dělat, že jsou na tom lidi hůř a fungujou. Ale vlastně ségra už se o mě nezajímá, takže mi dala pokoj. Buď šťastná, že máš svou chápající rodinu a na názor sester se vykašli. Kdo to nezažil, nemůže to pochopit a když je k tomu navíc krajně neempatický, nemá smysl něco vysvětlovat.

Včera jsem byla poprvé u toho placeného fyzioterapeuta, zdál se mi docela dobrý. Teda každopádně to mělo jinou úroveň než ty rehabilitace na poliklinice. Dával mi elektro, ultrazvuk na bederní páteř, masáž, pak takový posilovací cviky formou protitlaku - že mi třeba tlačil na kyčel nebo koleno a já měla vyvíjet protisílu. Vysvětlil mi, který svaly podél tý páteře mám nefunkční apod. A dal mi naději, že by se to mělo zlepšit. Dneska se mu uvolnil zas jeden termín, tak jdu zas. No, ale říkal, že po včerejšku by mělo být zlepšení tak o 10%, tak to se nekoná :,(

Nono, ty máš vystudovanou psychologii?! No teda. To jsi dobrá. Mohla bys nám tady všem zhroucencům dát první psychologickou pomoc. Ne, dělám si legraci, vím, že takhle to nefunguje. S tím svalováním všeho na psychosomatiku taky nesouhlasím, samozřejmě že jak mi bylo celý život zle, zajímala jsem se o všechno možné, o různé alternativní směry a fakt věřím, že spousta fyzických příznaků, které doktoři nedokážou diagnostikovat a léčit je způsobená zanesením organismu nejrůznějším svinstvem, viry, bakteriemi atp., které napadají různé orgány a pak z toho máš různé „neurózy“ - srdeční, žaludeční např., kožní problémy, bolesti hlavy atd. Problém je taky překyselení organismu, špatná střevní mikroflóra, stres, oslabené čakry a tím špatné proudění energie v organismu… Ale jak z toho ven. Já teď nemám sílu ani peníze tohle nějak řešit. A na partnerský vztah teď teda nemyslím už vůbec. Určitě by mi pomohlo, mít nějakého chápajícího, podporujícího a milujícího partnera, ale to je pro mě tak nějak utopie. Neumím si představit, že by tenhle můj stav někdo dlouhodobě vydržel. Ani bych to po nikom nedokázala chtít, proto jsem raději sama. Ono stejně, tvá rada někoho si najít a neřešit tím pádem tolik sebe je určitě dobrá, ale jak už jsem psala, já si vždycky našla takového blbce, který mi problémy jen přidělal (žárlení, nezodpovědnost, nevěry), takže kromě svých dosavadních problémů přišla ještě pecka dalších, ne děkuji.

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.21 10:04

Ellen ty si prostě úžasný človíček :srdce: a samozřejmě všichni tady..
Já prostě nvm co se semnou děje.. 8o buď opravdu jak je člověk doma tak má spoustu času na přemýšlení a samozřejmě myslí jen nato co mu je a tím pádem má toho plnou hlavu a samozřejmě i tělo..ale zase si říkám že když na to nemyslím tak to stejně bolí…to nechápu buď už sem toho všeho tak plná že i když nato nemyslím tak to v hlavě mám..tvk vidíte jak už přemýšlím :think:
Dnes mi má přijet holka, představit mi jejího přítele tak mám s toho docela strach.. musim hrát tu maminu, jaká sem byla předtím..
Snad to zvládnu…
Jo jak píšeš o té rodině, já jsem ráda že vedle sebe mám toho chlapa co mě drží a hlavně vydrží to semnou a ještě takovou dobu bez sexu!! To, sem mu řekla že když bude chtít tak ať si odskočí jinam" protože je zdravej chlap a potřebuje to když sem neschopná!! To se tak hnusně píše..

Ségry ty, už mě ani nepozdravej nebo dělaj že mě radči nevidí..jen bratr občas napíše jak mi je..

Nono, to by bylo faine jak psala Ellen vem si nás do parády :D to by ses možná ještě dozvěděla věci…
Třeba sme opravdu všichni blázni :jazyk:

Víš tohke co napíšu vím že se to neříká aby se to neobrátilo proti mě…ale napíšu to..
Ty lidi co si o nás myslí vše jen to nejhorší a jaký sme cvoci, psycho…
Přála bych jim aby si prožili to co mi tady…
Tak jen doufám že tato věta se neotočí proti mě :andel:
Tak pá děwčátka

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.21 18:44

Ahoj vsem
jinky bud rada ze te rodina podporuje a je pri tobe az teda na nejake vyjimky :( ja mam taky rodinu ale nechci je zatezovat svyma starostma, jsem rada ze je mam ale nesveruju se a kdo to nezazil ten nepochopi je pravda pravdouci i muj pritel to nechape a asi nechce pochopit tak ho tim neobtezuju ikdyz me to moc mrzi,
ellenko snad ti ty rehabky pomuzou ale bude to chtit vicekrat podstoupit, elly ty jsi tak neskutecne silna holky to co pises me uplne desi ale jak rikam musime vydrzet a doufat ze bude lip.mam vas tu vsechny rada :srdce:

lyric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.21 02:23
praha

Kdyby někdo potřeboval lyricu prenecham :nevim:

lyric
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.21 02:23
@lyric píše:
Kdyby někdo potřeboval lyricu prenecham :nevim:

medicalhelp22@protonmail.com

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.21 08:49

Ahoj… :kytka:
Tak setkání s mojí dcerou dopadl skvěle sem na sebe hrdá že jsem to takhle zvládla.. :potlesk:i moje dcera mi poděkovala že jsem to zvládla i přes mé bolesti..

Úzkost " chci se tě zeptat jak si psala že nechceš svého přítele zatěžovat" to musí být hrozně těžký pro tebe.. já musím občas říct chlapovi jak se cítím, komu to říkáš ty??
Snad nevadí že se ptám.. protože nemít svoji rodinu tak už se houpu na první stromě..

Ellen pak dej vědět jak dopadli rehabky..

Koukám tady se nabízí Lyrica :D já to tady s těmi lékama taky mám jak v lékárně :) i těch opiátů co mám mazec.. stejně to vyhážu..
Tak ať je jen líp a líp :*

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.21 20:20

Naděje??? Si v pořádku…
Dlouho ses neozvala… :(

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 08:47

Jinky, ahoj. Mám velkou radost, že jsi zvládla setkání s dcerou, respektive že ty sama z toho máš dobrý pocit a radost. Každý zdárně překonaný strach a zátěžová situace je posilující a je to střípeček štěstí, kterého my všichni tady na té diskuzi máme tak málo… Jsi statečná. A ne, nejsou to blbý kecy, alespoň snad ne od někoho, kdo si navykl všechny podobné zátěžové situace „řešit“ skleničkou nebo lékem proti úzkosti. Problém, že já vstupovala do života jako absolutně nesebevědomý vyděšenec, nadměrný stres a zátěž byla VŠECHNO, od kontaktu s cizími lidmi po návštěvu doktora, práce, kontakty s muži (masakr největší), strach o zdraví (několik let jsem měla panické ataky, pak dlouholetá hypochondrie - podložená OPRAVDOVÝMI fyzickými příznaky), strach o blízké, strach o zvířátka, strach, strach, každodenní strach a úzkost - Úzkostička ví, že. Člověk jak raněné zvíře zoufale hledá únik před tou bolestí, já se zpočátku fakt snažila, co jen mám za sebou - psychologové, psychiatři (desítky AD a jiných sraček), léčby, hospitalizace, léčitelé, kartářky, bylinky, homeopatie, půsty, hypnóza, autohypnóza, regresní terapie, astrologové, numerologie, kurzy reiki (mám 2.st.), cvičení, psychowalkman, kostely a modlení, čtení a čtení stovek knížek (čtu tzv. bleskurychle, knížka za 2 dny není problém) s „psycho“ probematikou a o alternativním léčení, výživě, ezoterice, duchovnu atd. atd. Vždycky nová naděje a pak mě zas něco srazilo na kolena, ale nechci se vymlouvat, jsem líná a mám slabou vůli a málo vytrvalosti (i když, jak v čem, zas v práci jsem bývala „buldog“, workoholička jak vyšitá), kdybych vydržela se zdravou životosprávou, se vším co k tomu patří, nebyla bych teď kde jsem (anebo bych nebyla vůbec, to je těžký, 18-25 jsem vážně uvažovala o sebevraždě, nebýt alkoholu, který mi tehdy jakž takž pomohl zařadit se do společnosti, nezůstat starou pannou-haha, atd., asi bych to udělala. Každopádně tohle období, studia na VŠ, osamostatňování se, zatím neléčené hluboké deprese - prostě doba největšího temna). No ale to jsem se zas blbě rozepsala - chtěla jsem napsat že jo, třistakrát upadneš a třistakrát se zvedneš, ale po tý první stovce už to jde hůř a hůř a pomaleji a pomaleji a světýlko na obzoru je čím dál menší, až ho třeba skoro nevidíš, jako já třeba teď a už mě to fakt kurva NEBAVÍ, jsem unavená, zoufalá a vzteklá, potřebuju nějaký záchytný bod a ten není, valí se to na mě ze všech stran, ta celodenní fyzická bolest je ubíjející, otevřu PC - všude megakatastrofické scénáře, otevřu Vitalion - Zdenička zemřela, jedu k našim - zděšeně pozoruju, jak cvaknutím pětasedmdesátky začali strašlivě chátrat, táta hlavně psychicky, přátelé mi mizí ze života - 3× předčasná smrt, stěhování, dva dobří kamarádi si našli ženskou a šlus, kontakt zakázán, z dalších se vyklubali ti, co mě chtějí dostat do postele, konečná pecka je můj psychopat - původně též „kamarád“… pomoc!!!

odesílám, aby se mi to nesmazalo

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 09:16

Takže dost litování se.
K dotazu ohledně fyzioterapeuta. Nešlo o rehabilitaci, nějakého cvičení nejsem kvůli bolesti schopná, spíš jak jsem psala - pouštěl do mě proud, laser, masíroval mi záda kolem páteře, pokaždý mi ošahává kostrč (je to mladej chlap, takže pocity teda hrozný :oops: ), pak mi tu páteř různě prokřupává a tak, pokaždý je to jiný, zatím jsem tam byla 3× a pod druhé návštěvě JSEM DOŠLA DOMŮ BEZ BOLESTI NOHY. Což byla teda ohromující pocit, ovšem celkově ta 20min. úleva (pár metrů od baráku mě to zas chytlo) za zatím 1500,–Kč není až tak bombastická. Spíš je to snad o té naději, že by se to snad, snad dalo rozcvičit, ale upozorňoval mě, že to u mě bude nadlouho, čímž jsme zase u té mé ne-vytrvalosti, pohodlnosti atd., taky mě ničí finanční nejistota, už od jara žiju z úspor a jestli se z toho budu dalšího půl roku hrabat a nebudu moct pracovat, tak nevím.
Jinak, viděla jsem na yt. hodně dobrý video o plotýnkách od nějakýho lektora pohybu, všechno tam polopaticky vysvětloval, a to jsem si vzpomněla na tebe, protože říkal např., že problémy se ocitnou podle toho, kam ti ta plotýnka vyhřezne - nejčastěji je to dozadu do strany jako mám já, ale když prý vyleze dopředu, může to způsobovat problémy s orgány, břichem a tak, což jsem teda fakt netušila. Hlavní zásady, co zdůrazňoval, jsou - samozřejmě pohyb, veškerý který baví a nebolí, pak pitný režim (aspoň 2litry - to jsem samozřejmě hluboko, hluboko pod) a spánek 8 hodin (to jsem taky pod, ale to bohužel neovlivním). Jo - a vyhýbat se operaci co to jen půjde. Kdybys chtěla, dám sem odkaz, ale to video je dost dlouhý a místy nezáživný, dokoukala jsem jen proto, že lektor je opravdu náááádhernej chlap a komik :lol:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 11:12

Přesně dost litovani :)
Noo ale upřímně když začne bolet to podbřiško a břicho ( teda taky sem nevěděla že od plotýnky nebo všeobecně od zad bolí břicho… já jsem příkladem )
Holky já teď sehnala doktora a pozval si mě na pondělí do Prahy..
Třeba bych neřekla že i když bolí to břicho a ta noha méně tak mě je vesměs dobře..jak si člověk na to zvykne..
Pošleš mi to video??? Celkem mě to zajímá..
Ellen, jak píšeš že ses rozepsala to je jedině dobře, kde jinde a komu to říct.. :,( než tady.. já jsem taky zjistila, že tady můžu napsat své pocity obavy bolesti radosti.. že tady člověka neodsoudíte a držíte nad Vodou za, to chci poděkovat :srdce:
Jak si psala o té Zdeničce?? Ta opravdu zemřela? Když jsem to četla, tak mi přišlo že se jen odmlčela..
Naděje se taky dlouho neozvala, tak snad je v pořádku..

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 12:39

https://www.youtube.com/watch?…

odkaz na to video.
Jinak, překvapuje mě, že oceňuješ, že sem můžeš všechno napsat, že tě nikdo neodsoudí… A proč by tě měl někdo soudit? Za rozjetý záda? Za pošramocenou psychiku? Chápala bych, kdyby někdo odsuzoval mě. Ožralka, feťačka, pošahaná osamocená ženská. Tak mě vidí sousedi. Naštěstí jich moc nemám. A z toho jeden mě začal pomlouvat poté, co se mě snažil dostat do baráku a do postele. Slizoun jeden starej. Já nechápu, proč na ty chlapy tak působím. Je pravda, že na svůj věk (a na to, co mám za sebou) vypadám dobře. Ale pěkných ženských jsou přece mraky. To mají všichni ti pitomci v hlavě jen jediné: užít si za každou cenu, s kýmkoli kdo se namane a nemá 150 kilo? Nebo ve mně vidí snadnou kořist? Chudinku, kterou nemá kdo bránit? Už to nedávám. Ale to jsem odbočila. Tedy - chápala bych, kdyby tu někdo odsuzoval mě. Mrzelo by mě to, ale co už. Ale odsuzovat někoho proto, že na tom není psychicky dobře, jako většina zdejších diskutujících, to snad v dnešní době, kdy je na psychiatra zralý každý třetí, není vůbec adekvátní a nic bych si z toho nedělala. A že ses bála tu napsat: přála bych těm lidem to zažít… Jsi blázen. Já bych to takovým pakům přála z celého :srdce:, na celý život, se vším tím hnusem, a vůbec se za to nestydím. Ale tady na diskuzi jsem takové lidi nepotkala, teda byla tu jedna blbka, ale to už je pryč a celkově tu jsou fajn lidi. A Zdenička byla jedna z nich. Byla mi moc blízká, měly jsme strašně podobný osud. Ona se neodmlčela. Podle toho, jak jsem ji poznala, tak ne. A i kdyby, na soukromý mail by se mi určitě ozvala. Věř mi, že je to špatné. Vím to.

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 13:12

Tak nádherný chlap, náplast na naše duše, holky :))

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 15:44

Víš co ani tebe nikdo nemůže odsoudit! Sme opravdu jen lidi, který občas nezvládají a buď mají vedle sebe oporu, pak to jde kapinku zvládat..pokud nemáš sama to nezvládneš!!Páč co se týče alkoholu, prášky ( tramali, milan ) mám to taky za sebou a to sem bolestma netrpěla to jen sem nezvládala okolí kolem sebe dvě práce atd… a kdo mě v té době šlapal do země byla " opět moje rodina" a jediný kdo mi pomohl byli moe děti a manžel.. pak sem se stoho dostala pomocí manžela, děti.. měla jsem roky klid pohodička práce…a teď?? Od toho února sem v pí..!!Tak si říkám že je to potrestání za to, jaká sem byla :,(
Proto sem zvědavá na to pondělí v té Praze..
Už jsem sním mluvila osobně tak uvidíme..

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.21 12:57

Jinky moje rodina je fajn, mam pritele a syna z prvniho vztahu, jak jsem psala ze me pritel moc nechape to me samozrejme mrzí, sveruju se psycholozce a kamaradkam,
elly jsem rada ze ti alespon na okamzik prestala bolest, jak pises bude to na dlouhou dobu, ellenko napis knihu umis mluvit, umis psat myslim ze by to stalo za to :D
no a ja jsem celou noc nespala uz jsem vzhuru 31hodin a nemuzu zabrat novy psychoš mi doporucil vysadit trittico no snad to zvladnu
pozdrav kocourkovi a vsem ostatnim
tý vole ja zapomela ze varim brambory :mrgreen:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.21 19:37

Úzkost tak to je fain asi sem to špatně pochopila tak se omluvuju.. teď mám zas ňáký prášky neurothin ty vůbec neznám ale co s předtím práškovala tak teď se bojím ňáký prášek vzít to je ironie :roll: předtím mi to vůbec nevadilo a teď mám strach z každého prášku..
Tyhle léky holky určo znáte napište mi prosím o nich něco.. děkuju ❤️

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.21 19:39

Jak dopadly brambory…??? :D

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 11:02

Neurothin neexistuje. Jestli myslíš Neurontin, tak to je dle indikace stejný jak Lyrika - taky antiepileptikum a lék proti polyneuropatii (poškození periferních nervů a s tím spojené bolesti nohou). Nevím, proč se dává na psychiku, ale já ho kdysi brala v léčebně pod názvem Gabapentin, když mi vysazovali Neurol. Tenkrát jsem ho viděla jako zázrak, protože jsem tím vysazováním proplula téměř bezbolestně, žádný šílený několikatýdenní absťáky, třes, nespavost, hrozný stavy kdy myslíš, že zešílíš, že to prostě nemůžeš vydržet… Takže asi to působí na ty samý receptory co Neurol, nevím. Bohužel když jsem ho brala samotný, na úzkosti nefungoval, takže jsem pak zase po čase spadla do Neurolu a znovu na odvykání už nefungoval. Ale neboj se ho, ten je opravdu nenávykový, když jsem ho vysadila, nedělo se nic. A bude ti působit i na ty bolesti od páteře, stejně jako působí Lyrika.

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.21 14:13

:D Jj Ellen máš pravdu je to neurontin.. já tam přidala H :D..
Víš upřímně já se teď opravdu bojím vzít jakýkoliv prášek do huby. mám z toho úplně hrůzu :roll: prostě de..l sem a pak si stěžuju že mě něco bolí třeba kdybych jednou to vzala tak nemám takové problémy :think:
Ale pořád si říkám zítra zítra..holky servěte mě nebo něco napište jj já vím, je to moe wěc ale i tak, nechápu se proč si je nevemu!!

Moc mě těší když kluk přijde ze školy a pokaždé se mě zepta jak mi je.. :srdce:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.21 09:46

Ahojky
ellen chci se zeptat asi pres deset let beru trittico a ted se ho snazim vysazovat. v noci nespim a pres den mi to taky nejde, potim se je mozne ze je to z toho. dekuji :srdce:
jinky to je tak krasne co jsi napsala kolik je synovi :D jo a ja se ti ani nedivim mam to stejne taky se bojim novych leku.vzdy se ptam dr. a nestane se mi nic atd.
dneska nemusim varit tak asi trochu poklidim co budete delat vy
pozdrav kocourkovi :mavam:

Jinky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.21 14:23

Ahoj děvčata :mavam: Úzkost mladýmu je 15.. takže pubertální věk :)
Holky zítra jedu do té Prahy tak sem sama zvedava
Tak vám zítra napíšu..
Co budu dělat tak je hezky tak mě tahaj ven tak se překonám a půjdu nebo za chvíli tady schniju :D..
Se máš že nemusíš vařit grr to já musím každý den a jj přesně :? Taky se vždy ptám dr. jestli mi prášky neublíží a co to přesně je.. jenže jediný co nechci ňáký oblbováky..je pravda že občas velmi občas vezmu tramal "
Tak se holky mějte tak mě vytáhli ven..
:mavam:

Nona Nona
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.21 16:33

Zuzko a proč ho vysazuješ? pro mě je Trittico jediný lék, který si nechávám. Brala jsem poměrně vysoké dávky až 300my, teď jsem na 50- 75mg a jde to. Vysazování mi kdysi trvalo asi 10dní z té velké dávky, nic dramatického, nespavost se pochopitelně vrátila.

Stránka:  « Předchozí 1 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 Další »
Váš příspěvek