Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Zdenka12345
177 příspěvků 5.2.21 08:42

Jo sorry ještě to křeslo.

Kocour ek
712 příspěvků 5.2.21 15:23

Zdeni, zdeni,, chapu ze jsi si chtela udelat RADOST,, to je v pořádku,, ale upřímně kreslo neni nic moc, ale o to nejde, vubec si nedovedu predstavit, ze by se V NEM MOHLO POHODLNĚ sedet a koukat treba cely vecer na tv. Ale muzu se mýlit… dulezity je, ze se ti libi… najdi si web, kde jsi to objednala,,, kontakty, vyfoť to a napis, ze,, JSI ZTRATILA k vyrobku důvěru a chces penize zpet… posta pujde myslim urcite k tve tiži. Na postu nepůjdeš,, zsvolej si ppl nebo top trans,,, vyzvednou to u tebe…
Vis, ja nez kreslo, radsi bych to prožral,,, hlavu vzhuru děvčico

Zdenka12345
177 příspěvků 5.2.21 15:45

Lidičky tak to všechno dobře dopadlo, my se sousedkou techničtí antitalenti, to prasklé byl jen jakýsi kryt na píst, mělo se to dát dolů a pak teprve nasadit, no taky mohli dát srozumitelnější návod na sestavu, křeslo sestaveno, točí se, jezdí, zvyšuje se, snižuje a bezvadně se v něm Jirko sedí. Ale hlavně se mi líbí!!! Brácha s máti se mnou nemluví, ale to není nic nového, mám z něho radost ale pochopitelně to není na sezení půl dne u telky. No tak mně to dobře dopadlo, byla jsem ve městě na mininákup, upekla jsem si boží kuřecí stehna s rýží a teď je mi fajn, akorát ti naši no, ale snad je to přejde, mám taky právo si jednou za čas něco koupit. :zed:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.21 16:29

Zdeni neblazni, kresilko nafot a reklamuj ja vim je to na hovno dalsi starosti.tak hold poprosis nekoho jinyho aby ti pomohl.jo a uvedom si jak by jsi znicila zivot ridicum kdybys jim skocila pod kola, bracha se umoudri na holickach te nenechaji, ja mam dnes taky den na hovno byly jsme ve skole, syn to nechal zajit tak daleko ze to nema sanci vse dodelat takze zrejme bude opakovat tretak, kdyz jsme prijeli domu musela jsem si vzit neurol a jit si lehnout ja uz taky nemam silu ale zivot si kvuli tomu brat nebudu do toho nemocnej pes stale ma horecku, kazdy den na veterine, jsem uz taky na pokraji sil neboj nejsi v tom sama, takze zdenicko nase zatneme zuby a bojujeme dal. :srdce:

Kocour ek
712 příspěvků 7.2.21 16:31

No vidis zdeni,, hlavne ze z nej mas RADOST, a je funkcni,,

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.21 04:15

Já už se z toho zblázním, do pr… Teď mi dva dny bylo tak strašně blbě, hrozná únava, nechuť něco dělat, strašná deprese. Jenom jsem ležela v posteli a nemohla usnout. Byla jsem tak naštvaná na všechno, na celý svět. No a co myslíte, vzala jsem si Lyriku (dvě plata - poznámka pro Zdeničku) a je to pryč. Ta hnusoba, únava, chvění kolem srdce, nohy jak z olova a hlavně ta nechuť k práci. Takže než to tady dodělám, tak ji asi budu muset brát, do háje.
Včera jsem odstřelila toho nápadníka, co mi pomáhal při koroně - a nemám z toho dobrý pocit. Byl na mě tak STRAŠNĚ hodnej, (až to bylo neúnosný), pořád psal sáhodlouhé SMS, nabízel jak mi se vším pomůže… Jenže bylo to proto, že doufal, že se dáme dohromady, to mi i na začátku řekl. Když jsem mu naznačila, že asi neee, že teď žádný vztah nechci a že už jsem v podstatě přes nějaké ty avantýrky 20 let sama, pravil, že on se nevzdá bez boje… Tak bojoval. Statečně a se ctí. Jenže jak mi včera napsal, jak je pro něj deprimující, když uhýbám, když mi chce dát pusu nebo mě obejmout, odpověděla jsem mu, že mě to taky mrzí, ale že od začátku věděl, do čeho jde a že jsem ho varovala. Já jsem od začátku věděla že NE, že mě fyzicky nepřitahuje a sex s ním, no něco nepředstavitelného, navíc je to bývalý od té mé zemřelé kamarádky a tak vím, co a hlavně s kým měla jednorázovky, když se napila, i s cikánama na ubytovně, a to je na mě už dost hustý. Tomu Martinovi jsem to neříkala, on věděl, že ho podvádí, ale vždycky jí to odpustil, nechápu.

Zdeni, jsem ráda, že máš radost z křesílka, na které sis po korunkách našetřila, to já nemám, když se mi něco líbí nebo to potřebuju, prostě jdu a koupím to, mám samozřejmě svoje finanční limity a neutrácím za hovadiny, ale stejně, tím jak nemusím obracet v ruce každou korunu tak z těch věcí pak nemám až takovou radost jako ty.

Zuzanko, přeju ať se pejsek uzdraví, vím jak to bolí, když ti zvíře stůně a ty mu nemůžeš pomoct, je to jen na doktorovi, snad ví, co dělá. Podle mě by ty horečky už ale měly ustupovat, já nevím, mně všechny ATB zabraly už druhý den (když teda nepočítám to martýrium s těmi zuby).

Kocour ek
712 příspěvků 8.2.21 08:36

Huraaaaa kalamita,, jak prase… jirko, radsi nikam nechod, monitoruj situaci doma z postele,,, o vikendu jsem vzal devce na hory a fakt, kdyz jsem ji vcera vysadil,, hoodne se mi ulevilo,,, nejde to,, mel jsem ji furt za zadkem, pořád mluvila, zkusil jsem se opit a to mi nejde,, ji to šlo skvele,, do prace nejdu muzu delat z domova,,,

Zdenka12345
177 příspěvků 8.2.21 09:24

Ahoj lidi,
tady sněží jako kdyby se roztrhla peřina a už asi celou noc páč je tady hodně sněhu a máti (už se mnou mluví) říkala, že u nich šíleně moc, oni jsou tam více pod horami. Ale jo, líbí se mi to, je všechno čístý, bílý, auta jsou donucena jezdit pomaleji. Dneska jdu na kauduál, ale zjistila jsem, že když se více hýbu, což mě k tomu svádí, když nebolí, anebo ujdu delší trasu, tak to začíná zase bolet. Když ležím a lenoším, opět nebolí, tak nevím co si mám o tom myslet. Ellenko, když tu lyricu nebudeš brát, tak se ale musíš smířit s nějakýma problémama, na něco ti ji přece nasadili, tak máš ty problémy zase holt zpět, nebo sehnat něco jiného (kdyby tak bylo). Prostě holky a teď píšu i Mirušce, se musíte smířit s menší nepohodou, no, mně taky vadí že z ní žeru, beru toho moc atd. ale než by mi mělo být jako před lyricou, děkuju nechci. Jinak křesílko se točí, ale když se točím moc, je mi blbě, zkrátka už jsem stará na to točení, jako dítě u nás na vesnické pouti jsme se točívali s děckama rádi, teď bych na ten kolotoč nevlezla. Ještě bych potřebovala hezký lustr a dvě lampičky, líbí se mi stojací lampa, ale to jen tak ohlížím, to bych si už nedovolila, matka by dostala infarkt. Umyju ten starý lustr a bude zase hezký, akorát on je už trochu zažloutlý, no uvidím v létě. Tak jsem si právě nechala napsat neurol až půjdu z opichů, vyzvednu. Dneska na oběd slepičí ze sáčku, fůj :poblion:, ale už to musím sníst, když jsem to koupila a vařit se mi nechce. Zítra budu vařit guláš, mám tam hovězí ať ten mražák trochu vyžeru a odmrazím. Co dneska děláte vy, Zuzi, to je žůžo, to se odhazuje snížek, co?? Jirko a ty na ty hory vozíš i mamku?? Vyfoť něco zasněženýho, to jsou vždycky hezké fotky, a co fréza, ta se teď asi netrhne, co?? Ellenko, nějak to s tou lyricou vymysli, zkus jí brát míň, ono to stačí, uvidíš, já si myslela, že to taky nedokážu, ale když přišel první absťák a já vzala 2ks 150mg, (ne 2 plata, to by ti pomohlo taky) tak jsem zjistila, že zabírají i menší dávky, ale taky mám tendence se sjet a někdy vezmu mega i ty 2 plata, nemysli. No, to jsme holt my ti závisláci a lepší už to nebude sakra práce. :think:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.21 09:42

Ahoj lidicky
zdeni ja taky nejsem tech.typ :lol: ale jsem rada ze kresilko funguje, nekdy si to chce udelat radost nechapu jak se na tebe mohli zlobit, ale je fajn ze zase mluvi ja ti rikala ze se umoudri.
a ted u me, nejvetsi radost mam z pejska atb. zabrala je bez teplot, ted musi pribrat je na ni zoufali pohled jak je hubena :( ale ja ji vykrmim, no to jsou ty lepsi zpravy uz ted je asi jasny ze syn bude opakovat tretak, nema sanci aby vse dohnal jsem nastvana a zaroven zoufala je to moje vina jsem na nej moc hodna, kdybych byla duslednejsi, boze je tak narocne vychovavat deti,

Zdenka12345
177 příspěvků 8.2.21 13:27

Zuzi, no tak si to zopakuje, no svět se nezboří, ale zkus být na něj trošku přísnější, puboši zneužívají dobroty rodičů, a co přítel, ten by ho nepřehnul přes koleno a nedal výprask?? :lol: Dělám si srandu, ty velké děti už se asi špatně tlučou, akorát si otlučeš ruku. Jsem ráda, že ten pejsek je o. k., musíš ho vykrmit, dávej mu samé dobroty, sousedčin pes má rád mlíko s piškoty, a to jsem jí poradila já, ani nevím, jestli to psi můžou, taky jednu dobu vůbec nic nežral a když mu namíchala piškotky do mlíka tak to zblajzl.

Kocour ek
712 příspěvků 8.2.21 17:03

Ahoj zdeni,, a devcata,,, doma je doma,,, to je pohoda,,, flakat se.. ale od zitrka každej den neco,,, jasne zdeni,, min jednou tydne s mamkou,, on je to takovej nakupovaci vylet,,, stavime v sadech ve slaném,, pekar a drubezi farma Louny, hora sv šebestiana piti a potraviny,, Výsluni jatka,,,mame svuj system a funguje… a pak tam obcas jedu sam nebo s nejakou holkou,, ale vic jak pres noc to nedam,,, to jsem tam radsi sam,,, dost mi otravuje kdyz je porad nekdo okolo me a furt mluvi,,, :lol: :lol: :lol: :lol: :nevim: :nevim:, zde nejaky fotky Měděnec mam fakt rad a libi se mi tam,, prima lidi, okolo sousedi, uz se těším az je pozvu do mistni hospody… freza stříká snih na celej barak az fo 2 patra,,, docela se tam tesim na duchod,,, tak aahoj, zuzi,,, hele,, kdyz nejde o zivot?? Prostě ho uceni nebaví,, nechape proc se ucit?? Kdyz nebude línej, penize si vydela… hlavne ze je pejsek v poradku,,, Ellen,, klidne se s lidma objimej,, potřebuješ to,, ale nechces si to pripustit,,,

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.21 14:22

Ahoj vsem mate pravdu svet se nezbori, hold si to zopakuje, zdeni uz vidim jak ho mlatim pres prdel v 18 letech :lol: :mrgreen: ja ho nemlatila nikdy vzdy jsme spolu mely kamaradsky vztah, myslela jsem si ze to bude fungovat, ale ja si na neho nestezuju on je jinak prima, skola mu nesla od prvni tridy a tato distancni forma vyuky je pro nej narocna no ale dost o skole,
mirusko jestli budes mit chvilicku napis moc na tebe myslim s vysazovanim lyrici :srdce:

Zdenka12345
177 příspěvků 10.2.21 11:20

Lidičky já jsem se dneska k ránu probouzela s takovou, ale takovou úzkostí, všechno se ve mně chvělo, zdály se mi noční můry o bývalé kámošce, nějaké mimina se mi tam motaly ta kámoška se svým přítelem ty mimina chtěla zabíjet, no hrůza, celá mokrá jsem byla, vstala jsem ještě byla tma a bála jsem se usnout nacpala jsem do sebe lyricu, rozsvítila jsem všude a třásla se, bylo mi tak strašně blbě, ráno jsem se hned zase pohádala do telefonu s máti, úplně zbytečně, tak jsem se pooblíkala a šla si udělat velký nákup s kolečkovou taškou. Udělalo mi to dobře, že jsem se prošla a i jsem potkala bývalého kolegu, mladého kluka, tak jsme zdrbli pět minut, i to mi ulevilo, v Penny masakr důchodci, oni jdou dva a každý s sebou vleče prázdnej vozík a v obchodě není k hnutí, já fakt nevím kdo to furt vymýšlí a oni neví jestli to ještě platí nebo ne, to bylo, že každý zákazník musel mít vozík i když šli spolu, jen děti do 15 let nemusely, ale to už je myslím dávno neplatné, nevím. Ještěže mám uvařeno, guláš, to hovězí jsem včera vařila dlouho, ale zato je měkoučké, už se těším, mňam :P změřím si cukr a jdu jíst, no dneska jsem sobecky mlela jen o sobě, ale zato jsem se vykecala, vypsala. :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.21 13:30

Zdenicko me se taky obcas zdaji hnusny sny, udelala jsi to dobre az na tu lyricu :cert: takze priste na nakup, prochazka a kdyz se ti neulevi pak lyrica ale ne mega, jo zdeni sobecky bych to nenazyvala hlavni je ze se ti ulevilo od toho tu jsme :srdce:

Zdenka12345
177 příspěvků 12.2.21 07:36

Ahoj kamarádi moji,
teda tady mrzne až praští, já na okně teploměr nemám, ale dneska by mi odpadl a umrzl, já se vždycky podívám na net na počasí ve Frýdku-Místku a tam to mám, dneska jsem se ale ještě nekoukala, ale z veřejného osvětlení visí 4 rampouchy jako půl ruky a ráno když jsem nárazově větrala, praštilo mě to mezi oči, že jsem se málem vyvrátila. No, chtěla jsem jít na nějaké ovoce, ale stejně to bude šlehnuté mrazem pomeranče, nebo i jablka a to pak za moc nestojí, tak ještě si to rozmyslím, jo a v Albertu jsou jogurty v akci, uvidím, já už jsem jako ti senioři, chodím po těch akcích, zapadám mezi ně, no ale zase mám křesílko. Jinak na oběd si asi udělám hermelín s bram. kaší, guláš dojeden. Lidi já se tak bojím co to udělá, když nebude ten nouzák, příští týden jdu k psychiatrovi, já jdu ze strachu do strachu. S bráchou se nebavím, s mamkou jo, i když jsem jí vyčetla, že se ho furt zastává, ale zase se do mě pustila, že on je chudáček, tak jsem toho nechala, vím, že už i ona má ponorku a hádají se prý i s bráchou, no mně tady úplně šrame, čekám, kdy už dostanu regulérní schízu. Ellenko napiš jak to zvládáš ty, tobě musí být taky zle, Zuzi, ješte vás nezasypalo, já jsem se dívala na zprávy a tam v Čechách, sněžilo, foukalo a mrzlo, no auta na střeše, já sice nejsem řidič, ale já bych se bála v takové počasí jezdit třeba i 90tkou, nevím, asi jsem sračka. Jirko ty jsi přes týden doma, nebo jezdíš i v týnu na hory, trochu si zafrézovat :mrgreen:. Včera jsem si hezky umyla lustr a mám ho jako křišťálový, dlouho jsem to nemyla, flákala jsem to. Tak se opatrujte a dodržujte nařízení, když už to ta vláda tak posrala. :cert:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 13:24

Zdenicko u nas bylo -21 stupnu ale snehu je tak normalne asi 20 cm.no taky jsem zvedava jak to bude kdyz nebude nouzovy stav, zavreli 3 okresy a jeden z nich je nas sousedni, zdeni a reguleni schizu uz asi nedostanes :lol: za ty roky co nam je zle uz by jsme ji mely vsichni
no kdepak zase mame ellenku uz je to par dni co se neozvala
pozdrav kocourkovi, jesstli jedes na hory tak si uzivej mrazu a snad krasneho pocasi u nas od rana sviti slunce
mejte vsichni super vikend :srdce: :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 15:37

Ahoj všichni. Nepsala jsem, protože mi bylo psychicky fakt blbě a ani nebylo co psát. Každý den stejný, Lyrika a přežírání se, ale zhoršila se mi i deprese. Sedím tady v tom binci, nejsem schopná žádné akce, úplně paralyzovaná hrůzou, že TEĎ už to bude jen takové a horší, že už se nikdy nezamiluju, nikdy nezhubnu, budu stále hnusnější a hnusnější, osamělá, bláznivá ženská, bez rodiny, bez práce, bez naděje. Já nevím, ale ve mně se všechno minulý a předminulý rok něco zlomilo, jak kdybych byla na konci životní cesty - všechno hezké už bylo, nemá smysl se o něco snažit… Možná na mě doléhá i ta celková situace s koronavirem… Taky jsem projížděla na netu nabídky prací - a hrůza totální, jen uklizečky, pomocné práce v kuchyni, továrny na směny - a to všechno za minimální mzdy, tak 16000 hrubýho. Co jsem poslala životopisy na účetní, tak se mi ani neozvali - a to jsem posílala životopisy tak s třetinou prací, které jsem kdy dělala (a odkud mě kvůli chlastu vyhodili), fakt životopisy vzorové, ale už je prostě chyba můj věk, tak to vidím já. ALE:!!! napsala jsem taky do jedné chráněné dílny, kde požadovali administrativní pracovnici, chlápek se mi ozval, dneska jsem byla na pohovoru a za týden nastupuju! Ach bože, je to v kanceláři, budu mít svůj počítač, prac.dobu od osmi a po zapracování plat kolem 23 000 8o Takže žádné noční u pásu, žádné monterky, ohodnocení za výkon, žádná uklizečka nebo ostraha objektu, mně se to snad zdá. Samozřejmě funguje stále můj pesimismus - že to v té nové práci nebude jednoduché, že to nebudu zvládat když si pamatuju jak alzheimerová babička, že tam budou špatné vztahy atd. atd. Ale je to pro mě po těch měsících temnoty aspoň jedno světýlko.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 15:58

Zdeničko, počasí a mrazy já vůbec nevnímám, je to pro mě v mé depresi něco tak bezvýznamného. Jo, když vyjdu ven, vnímám že je sníh (který před barákem neodhrnuju), mráz ani ne.
Prosímtě jak vy to tam máte s těmi vztahy. Vy se hádáte každý s každým? No to je super. Má to nějaký smysl? Já vím, že ty to neovlivníš, ale lidi se hádaj kvůli ptákovinám a kazí si zbytečně život. Kterej tak rychle letí. Já být tebou tak se s mámou nehádám. Jakmile by v telefonu nebo naživo začla, řekla bych jí, že se nechci hádat a ukončila hovor nebo odešla. Já to takhle praktikuju, když přijedu k našim. Když vidím, že máma začíná být extra hnusná, ukončím návštěvu a jdu. Sice ve mně všechno vře, ale to se dá rozchodit, nebo to prostě za chvíli přejde.
S politickou situací si nelam hlavu, já myslím, že když ti k.koti neschválili prodloužení, že buďto budou znova hlasovat a schválí to, anebo tu bude nějaký ten stav nebezpečí a všechno bude fungovat jako dřív. Jen otevřou malý krámky, fitka a bazény. A kadeřnictví. Já myslím, že si ani ty největší vydlabanci nedovolí způsobit tady apokalypsu, kdy se fakt zhroutí zdravotnictví a lidi budou umírat po stovkách. Ale tahle vláda a celá slavná opozice, to je fakt šaškárna. Držím palce Babišovi, aby se nesesypal - na posledních fotkách mi chudáček připadá už dost strhanej.

Zuzanko a Kocourku, pozdravuju, užívejte si sněhu.

Zdenka12345
177 příspěvků 13.2.21 01:29

Ahojte lidi, zase nespím.
Elli, já mám takovou radost, že máš práci, ale snažně tě prosím, nezačni teď lemtat, vzpomeň si jaké to bere konce. A do té chráněné dílny nepotřebuješ důchod, nebo promiň ty vlastně 1. máš, vzali ti 2.? Promiň mám v tom guláš a na alzheimrovou babičku se vyprdni, to můžeš vždycky nějak okecat, ale smrad chlastu neokecáš, na to pamatuj, když už, tak v rozumné míře nějaký ten BZD nebo i tu lyricu, ale v rozumné míře, to můžeš vždy okecat, když se postavíš od počítače, že máš závratě. Závidím ti, u nás účetní jsou, ale já byť mám ekonomku, tak kurzy účetních ne. S tím hádáním je to na prd, máma se strašně vyptává - proč se nebavíme, co mi brácha udělal, že on to tak nemyslí, že se musí o mně starat a už toho má taky dost, na to ji většinou vyčtu, že se ho zastává jako mimina, ale už jí asi fakt budu dříve než odpovím na otázku říkat, že se nechci hádat, když jí praštím telefonem nebo odcházím tak za mnou s bráchou svorně řvou, co už jsem zase nafučená, co mi kdo dělá, že jsem stejná jak ta moje babka a i tak vypadám a spoustu daleko horších věcí. Já si lidi někdy říkám, že bych radši, aby mi dali přes hubu než takto v mých skoro 52 letech ponižovali. Někdy si i říkám, že kdyby to byla rychlá smrt a bez bolesti, tak bych i ten těžký covid brala, ale když píšou, že se ti lidé trápí i 3 týdny než zemřou, tak mně ty myšlenky většinou rychle přecházejí. Já zase dneska neusnu a to musím zítra na pečivo a zaplatit byt. Bože já se tak strašně potím, že si asi musím dát pár lyrik. a přitom tady mám chladno i když topím naplno, mám velké pokoje a i vysoko do stropu a venku je kosa, kouknu se-tak minus 16 stupňů. No, tak se hezky vyspěte. :hug:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.21 10:06

Ellenko ja mam taky radost ze mas praci :D verim ti ze to zvladnes, prijdes na jine myslenky donuti te to k pohybu cesta do prace a domu, hlavne tuto sanci nepromarni jiste to bude tezke ale jsi sikovna a chytra holka, takze drzim palce a urcite nas informuj. mam te rada :srdce: :srdce: :srdce:

Zdenka12345
177 příspěvků 13.2.21 10:35

Ahoj holky to jsem zase já.
Mám dotaz, v poslední době se abnormálně potím, u cymbalty, kterou beru je to jako NÚ, ona nakopává k aktivitě, dále tláskm lyricu ve velkém, dnes zatím 10ks a mám ty obstřiky s nějakou látkou mesocain +ještě cosi, poraďte, z čeho to můžu mít, mám 51, může to být i přechod, napište mi vaše názory i ty kocourku, nevím co mám vysadit, jo a ještě piju 3× denně silný hořký turek, DÍKY :* :* :* Cukr mám v normě, 5,8.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.21 05:44

Zdeničko,
tak fundovaně ti samozřejmě poradit nemůžu, ale laicky - z lyriky to asi nebude, když ji bereš dlouhodobě i v megadávkách a nepotila ses. Cymbaltu neznám, ale už ji taky bereš dlouho, ne? Z kafe to nebude určitě, to by já už byla vysušená mumie, jak by ze mě ta voda všechna odešla, já jsem hrozný kafař. Cukrovku máš v pohodě. Tak jedině že by to bylo kombinací toho mesocainu v těch obstřicích s něčím výše uvedeným, nebo už je to fakt přechod. To mě ale pořádně děsíš, kolik ti přesně je, já to zapomněla, 51? Nebo jestli si to pletu a nepsala jsi to a ani to nechceš psát, tak promiň, já jsem hlava děravá. Ale tady se určitě nemusíš stydět, jsme tu samé holky a Jirka už je jedna z nás :mrgreen: Že jo, kocourku. Taky tě máme rády jako jednu z nás :hug:
No to jsem odbočila. Já být tebou, dojdu na gynekolokii, oni tě vyšetří ultrazvukem, vezmou ti krev a z té určí obsah estrogenu, jestli ho máš dost. Jestli ubývá, tak to bude přechod, ale oni teď dávají i nějaké tabletky, které tu hladinu dorovnávají, aby člověk tím přechodem tak netrpěl (návaly ap.), na to se zeptej. Já se toho strašně bojím, myslím přechodu, ale co se dá dělat. Někdo ho má i v 35, 40, to ještě můžem být rádi. Ale po padesátce už je to kritický. Počkej ještě, až ti skončí ty opichy, co to udělá, třeba se to srovná. Držím palce :srdce:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.21 08:52

Zdenicko pridavam se k ellence, ja s lekama nemam takove zkusenosti, ja se strasne potila po lyrice, jak pise ellen pockala bych az ti skonci ty opichy a pak kdyztak na gyndu.
elly ty jsi čislo kocourek uz je jedna z nas :lol: no to bude mit radost az to bude cist :lol:
u nas -22 st.ale sviti slunicko bude krasny den, uvarim obed a pujdu na prochazku se psama :mavam:

Zdenka12345
177 příspěvků 14.2.21 09:42

Ahoj holky, kočičko-kocourku? :lol: :lol: Né, promiň, my si z tebe utahujem, holky díky za názory já si to taky myslím, mám Elli 51, a nestydím se za to, co je, to je, mládí jsem si prochlastala, takže musím brát co je. Ale já nemenstruuju od 47 let a gyn. říkal, že to přechod není, je to psychiatrickými léky, no menzes mi nechybí, mám klid, ale zvýšeně jsem se začala potit těmi obstřiky si myslím, musím počkat až to z těla vyprchá, no a jedno k druhému. U nás je taky zima k zalknutí, ale spinkala jsem jako miminko už od 20h, no vzala jsem si 2 prothaziny pro jistotu, ale u toho léku člověk dlouho čeká až nastoupí účinek, jinak je dobrý. No, mám hned lepší náladu, dneska se asi půjdu projít zase ven, asi mi to dělá dobře, domlouvaly jsme se s tou sousedkou z vedlejšího vchodu tak uvidím, ale až večer v 18h. Jinak je tady podle netu -7, ale nevím. Navařeno mám rajskou, udělám si jen kolínka, ale trochu mně bolí hlava a to už jsem měla lyricu - normál, takže nevím z čeho. Lidi, já mám strach, že se za to teplo nedoplatím, hodně lidí se bojí jak zvládnou vyúčtování, plyn jsem měla přeplatek 1300, elektřina ještě není, ale to nebude když tak hrozný, ale voda a teplo, děs, v červnu budu mít s prachama záhul, protože jsem si nenechala zvednout zálohy, no na daně ještě našetřeno mám, ale už nic nekupuju fakt. Stejně do skříní se mi už ty džíny a trika a bundy nevlezou, mám to úplně narvané. Příští týden si udělám pořádek v jedné komoře a v botníku, mám to v plánu. Ve čtvrtek jdu k psychoušovi, jinak nic nového, s máti i bráchou se už bavím, no to jsem to dlouho vydržela, ale když já to tak mám od mala, že se dlouho nevydržím zlobit, i když mi fakt někdo ubližuje, akorát toho jednoho člověka budu nenávidět celý život, co mě tenkrát zbouch. :,( Tak se opatrujte :mavam:.

Kocour ek
712 příspěvků 14.2.21 18:49

Holky moje,, jdu si koupit podprdu,,, tak pribeh a nezlehcuju,,, ve ctvrtek jsem jel z medence a vyhybal jsem se autobusu, delal mu misto,, byla tam zavata škarpa, vypadala jak rovna silnice,, sjel jsem do ni prednim kolem a auto si sedlo na povozek,,, na medenec to bylo 2km a na namesti odklizel traktor snih… muj zasadni problem je ze proste nenosim bundu, max triko a mikinu,,, v bunde si pripadam nabalenej a jeste tlustsi,,, v mikine v -9 jsem se vydal pesky na medenec,,, traktor tsm uz nebyl tak zpet… pak mi vytahly silnicari,,, za 2 hod cesty domu s vyhrivanyma sedačkama jsem nerozmrzl,,, tusil jsem pruser,,, celej den jsem nejedl a tak jsem si nakrajel pecene kruti stehno,, rohlík se sunkou, jogurt atd,,, vse vleze sezrat v posteli a zahrat se… kdyz jsem jedl to stehno nechutnalo mi,,, dost jsem ho vysusil a bylo trochu vic pripeceny… sezral jsem to vsechno… ve 2 v noci zacali my dva asi nejhorsi dny v životě… totalni prochladnuti a zlucnikovy zachvat,,, nemohl jsem se pohnout, bricho strasna bolest, zada hruza… 200× jsem se zkousel vyzvracet,, ani ťuk, i kdyz jsrm byl plnej vody, caje nic,,, tim neustalym zvracenim ve vsech polohach jsem si namohl brisni svaly jak po 10 ti hodinach v posilovne…nejvetsi problem ale byl a v dnesni dobe nic divnyho,,, ja mel pocit ze umiram na covid,,, pak přijeli lidi z firmy, privezli leky, caje, teplou masirovačku na zada atd… mysleli ze umru… mama chudak na mrtvici… bala se,, sbalil jsem si veci,, ze bude nemocnice, ale zjistil jsem ze nenalezu do auta,,, tak zpatky a cekal jsem na umreni… fakt… po tatovi mam hodne antibiotik,,, a verim aspirinu,, pridal jsrm leky na paleni žahy atd… strašný strasny… pak to pomalu zacalo ustupovat a ted jsem ve stavu jak po covidu,,, uplne vsechno mi boli,, tak jen lezim s kocourama a nebo jsem ve vane… od zitrka musim s mamou na rehab. Tak snad nalezu do auta… buh vi jestli jsem toho covida nemel,,, hezke dny devcata,, oblekejte se hezky v ty kose a jezte dietni potraviny a neprezirejte se v leze…

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.21 06:54

Kocourku náš, no to je teda hrůzyplný příběh. Proč sis nezavolal záchranku? Oni by ti teda asi stejně houby pomohli, ale aspoň bys byl pod lékařským dohledem. Ach jo. A podezíráš covid? Já nevím, to na to nevypadá, i když kdoví. Je to nevyzpytatelná zákeřná mrcha. Třebas jsi ho měl v sobě bezpříznakově a to nachlazení to rozjelo… Já kdyby mi nedělali v nemocnici ty testy tak taky vůbec nevím, že ho mám. Tak ještě že už to máš za sebou. S tím zvracením jsi mi připomněl moje strašlivý absťákový rána, kdy mi bylo blbě od žaludku (vyjímečně) a taky jsem se snažila zvracet a nic… Stav „zle od žaludku“ považuju za jeden z nejhorších, teda podle mě. To už líp snáším jakoukoliv bolest. Ta se ostatně dá utišit práškama. Tak lež, odpočívej s kočičákama, oni tě taky svou energií poléčej, zas bude dobře. Tyjo, ale nenosit v minus deseti (taky mohlo být minus dvacet!) bundu, protože si v ní připadáš tlustší :roll: ty jsi teda ješita. Horší než ženská :lol: A s cukrovkou celý den bez jídla, jo? Naplácat bys potřeboval!

Já jsem v depresi. Vůbec nezvládám pouklidit tu kuchyň, po pár hodinách jsem úplně vyčerpaná, včera jsem si normálně v pět večer vzala diazepam a spala až do teď. A kdyby mě neprobudili kocouři, kteří jsou každý ráno natěšený na svojí pochoutku (takový granulky, můžou jich podle návodu jen 15 za den, tak to musím vždycky odpočítat) tak spím dál.
Má přijet nápadník, on je prostě neodbytnej, jak jsem psala, že jsem ho odstřelila, tak to jsem se přepočítala, no ale aspoň jsem mu nastínila, jak se věci mají, že. Teď mě nalákal na to, abych si vybrala po té mé kamarádce nějaký věci na sebe a knížky, tak to mě dostal, oblečením ani tak ne, ale těma knížkama, ona se taky zajímala o astrologii, čtení z ruky, numerologii, měla tam opravdu hodnotný kousky, tak on mi to přiveze. A strašně mi chce pomoc s tím kobercem, vlastně vůbec se vším, jen aby byl se mnou - a mně se to tak hrozně nehodí. Nechci, aby viděl ten binec co tu mám, ale už jsem ho přesunula ze včerejška, dneska už fakt přijde. Na jednu stranu mě štve, ale na druhou je mi ho líto. Jak je sám, nemá si fakt s kým promluvit, do práce nemůže kvůli těm zádům a bydlí ve dva nula v paneláku, to je fakt asi na palici. Tak mu aspoň na pár hodin poskytnu mou ubohou přítomnost, to už je druhej adept, ten kamarád, co jsem mu sehnala byt taky strádá, pořád tu zvoní pod různýma záminkama, když mám lepší náladu pozvu ho na kafe a vidím jak má radost, srká ho tady pak dvě hodiny. Blbý je, že on fakt „není z nejchytřejších“ a pořád mele ty samý blbosti dokola a za každou větou se ptá „že jo?“, trošku mě to nervuje. Trošku dost :cert:

Mám strach z tý práce. Že to nebudu zvládat, že budu zapomínat a dělat chyby… Dneska se mi o tom i zdálo. Nebo že mě to nebude bavit. Nebo že budu mít ponorku z toho chlapa, co mě přijímal. Budem spolu v jedný kanceláři a to je komůrka pro dva trpaslíky. A já jak jsem zvyklá být sama, no nevim. Ale zase, aspoň to nebude fyzicky náročný. Já jsem tady blbka hledala práce 12ky denní/noční, no to bych chcípla - když jenom párhodinový uklízení kuchyně mě tak zmohlo. Bude to takhle lepší. I že je to první tři měsíce jen na šest hodin. Snad se věci dějou tak, jak se mají dít.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.21 08:06

Ahoj lidicky, kocourku tak to byl horor co pises, fuj to byl stav no ale takto se naflakat jidlem v posteli :cert: hlavne ze ti je lip, ellenko ja vim ze ti je tech napadniku lito ale myslim ze by si je mela odriznout, je ti zle z pomysleni ze ma prijit a to neni dobry, kdy vlastne nastupujes do te prace. zdenicko prochazky jsou fajn ale v 18 uz bude tma a bude zima ja chodim hned po obede kdyz sviti slunce, jo a dneska jsme meli -23,3 to uz je fakt hodne

Zdenka12345
177 příspěvků 15.2.21 08:59

Ahoj lidi,
Jirko, tak to byl pech, já myslím, že pokud jsi neměl teda ten covid bezpříznakový tak ti bylo spíše zle od toho žaludku, to znám, zkus si nějakou dobu brát nalačno nějaký omeprazol nebo co, v lékárně ti řeknou a neoblíkat se v mrazu je nerozum, ale to ty už asi víš, já jsem stejná, chodím s košem s holýma nohama. Ale je fajn, že už je ti lépe, ale měl jsi volat záchranku, tak teď si nasaď aspoň týden dietku a v teple ležet, dělat jen nejnutnější věci, mamka atd. A já vypadám v tlusté bundě taky jako tank, ale že bych ji kvůli tomu nenosila, spíše si naopak říkám, že za tu šířku může ta bunda a mají to tak všichni, tak neblbni.
Ellenko moje, jaks psala o tom kámošovi že srká to kafe a říká že jo, připomnělas mi mého bývalého, ale před tak 15 lety, a taky IQ houpacího koně, nejmenuje se Pepík? Ten můj byl taky z Jižních Čech, nechodí ti tam on?? To bych se nasmála. :lol: Jinak v té práci si zvykneš, já jsem teď četla inzeráty a konečně tam byly ty moje dřevěné hračky, ale malinký plat, a zkrácený úvazek a už jsem tam poslala životopis, mně ale v poslední době a po tom co jsem se zklamala v té reklamce připadá, že oni i do těch chráněných dílen chtějí nějaké hvězdy a já jim budu málo, pochopitelně, stará a mrzák. Depresi mám taky, těším se k tomu psychiatrovi mému zlatému, snad mi zase napíše neurol, zkusím poprosit i dneska toho starého co mi dává ty obstřiky, on je hodný, no abych nepřechválila. Necítím se fakt dobře, psychicky, já tomu už nerozumím, chtěla jsem si aspoň dát ten bílý melírek na krátké vlasy, mamka by mi přidala, a kurva on je zase nouzový stav?? Už mě to tu vážně nebavíííí!!! :pocitac: Zuzi, nikde jsem nebyla, bylo mi včera blbě tak jsem jak Ellenka vzala ne diazepam, ale 2 prothaziny a spala, probudila jsem se až na tu krimi Případy staré Prahy nebo jak se to jmenuje. Opatrujte se a Jirko ať ti je dobře, držím pěsti a vám všem!! :hug:

Kocour ek
712 příspěvků 15.2.21 20:26

Uff zlatej zeleninovej vyvar,,, zlatej banan,, zlatej iberogast,,, vse mi boli z toho bliti, nebliti,,, ale uz vim, ze to dam. Elllén tak to neni,, ja snad ani bundu nemám,, fakt. Miluju trika a mikiny.. vzhledem k tomu ze nikam nechodím a vsude jezdim autem, nepotrebuju bundu… nebavi me,, kdo mohl vedet ze zapadnu.. mam rad tlusty seversky svetry,, jednobarevny, ne jeleni,, klidne rolaky,,, ale nejak nebyl po ruce.. s temi tvymi chlapci,,, nezbavuj se lidi, kteri ti chteji pomoci, klidne je vytěž, budou radi a uklidi ti,, neco opravi,, blbej neznamena zlej ale nechal bych je pracovat.. jasne je vubec doma strpis, ja nesnesu nikoho a nikoho k sobe nepoustim. Max do prace, na hory, na chalupu,, na chatach jsem nebyl asi 5 let tak tam je to vyreseny. Tento tyden mam kazdy den neco,, hlavne mamku elek lecbu a rehab, nejaky důchody, notare atd a pokud to dobre dopadne pristi tyden… nastane doma klidnější…uz se nemuzu dockat… zdeni u vas to jiny nebude nikdy,,, vy jste Italove z beskyd a formu vyjadrovani v techto letech uz nezmenis,,, je to tedy normalka… bezna situace nejakej ten krik… zuziii,, ach jo… neboj bude teplo a bude zahradka…
Holky kdyz vam bude nejhur,,, nervy,, hnus,, lidi atd zkuste jednu vec… me pomaha na 100% mam v aute nahranych asi 80 dílů po 80ti minutach… v archivu čr,,, je pořad, serial myslim láska za lasku,, malir a hudebnik jiri Anderle cte svoje pameti s papuskem žanynkou.. nejde jen o ten styl vyprávění, o obsah,, jako by ho vypravelo dite,, jde o vyraz a tóninu hlasu,,, postrehy a uvahy, nazory,,, je uzasne co vsechno bohem nadany umelec dokaze vnimat a pamatovat si… jeho veci se mi ale nelibi,, max tsk 10% a musi to byt divky… idealne se to posloucha v aute… ale doma klid soustredte se a vnimejte ho… snad postaci, kdyz reknu, ze to miluju nejvic…

Zdenka12345
177 příspěvků 18.2.21 06:51

Ahoj lidi,
právě se chystám k psychiatrovi, u nás je břečka, no možná to bude z rána namrzlé, snad sebou nikde nelísknu, nerada bych někde na úrazovku. Včera jsem si všechno, ale úplně všechno povyřizovala, jsem šikulka zašla jsem rovnou i na realitku nějaké podpisy a lejstra a je to. Dneska musím koupit léky, snad mi napíše ještě jeden neurol, mininákup a domů. Situace s coronou je čím dál horší, mám z toho celkem špatnou náladu, jen ať to ta moje mamka a brácha nechytnou, protože úmrtí v rodině bych už fakt nedala. Jinak lyrica v normě, Ellenko naše, napiš jak bylo poprvé v práci. U mně to nevyšlo, byl tam plat 7600 a spočítala jsem si minus cestovné, vzali by mi příspěvek na bydlení 3000 a strávila bych tam s cestou půl dne i když to bylo na 4 hodiny, no radila mi to máti a když ta už to odmítne tak to je co říct, jinak mně i chtěli, ještě furt mám domluvenou schůzku na úterý, že si to půjdu vyzkoušet, no ještě bych utratila za svačinky, což doma nemusím, mám jen oběd, a zbylo by mi navíc tak 2500, vím i to jsou prachy, ale je to v takovém zapadákově daleko od vlaku i autobusu, nemyslete, všecko jsem zvažovala, navíc spojení teď v době covidu veškeré žádné, kdybych měla auto, je věc jiná, no mrzí mně to, pak bylo kompletování plastových hraček, to už za 11600, ale až v Ostravě, hernajs proč nemůže být něco ve Frýdku-Místku, šla bych hned, no musím ještě počkat, snad se něco objeví, to jen tak ať víte, že nezahálím. Zuzi, kdy jdeš k terapeutce, já to mám po telefonu, ona může jen v pondělky odpoledne a já mám ještě příští pondělí poslední píchanec, tak snad potom. Jirko, doufám, že poslušně sedíš doma s kocourama a vyhříváš si páteř a máš sucharovou dietku. Lidi, já si ji musím taky nasadit, musím zhubnout, aspoň 5kg. Tak se všichni držte a opatrujte, covid od sebe odhánějte!!! :mrgreen:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.21 10:02

Ahoj lidicky moji zlatí, jsem vyrizena :,( od pondeli se pejskovi vratili teploty, vcera mela dokonce 40,1 stupnu uz jsem vysilovala ze mi opravdu umre.az se situace uklidni ozvu se, ja jen abyste vedeli ze se na chvili odmlcim, mejte se pa :srdce:

Kocour ek
712 příspěvků 18.2.21 20:32

Zuzi zuzi neboj,,, horecka neznamena fatalni problém. Neboj,, ale vim,, jak ti je a myslim na vas…

Zdenka12345
177 příspěvků 20.2.21 07:06

Přeji všem bezcovidový den a aby jste se neudusili v respirátoru, už pomallu do pondělka nacvičujte, oto jim jde, aby co nejcie z nás na covid pochcipalo aby co nejvice z nás se udusilo přes cestu, no a jestl vše přežijeme, a kdo neuře díky kpronáči zkrachuje,,přijde o práci.
Jink lyrika ceklam v normáu je mi smutno

Kocour ek
712 příspěvků 20.2.21 08:26

Ale Zdeni,,, nestras prosim,, ja mamka i cela moje firma nosime ffp2 prakticky rok,,, zatim jsme se neudusili,, ale taky to asi nikdo nedostal,,, a komu jde o to abychom pochcipali?? Jmena prosim,,, Zuziku ja strasit nebudu,,, a myslim na tebe,, a na haff haff,, mozna pejsek jen prochladl,,, mňau j

Zdenka12345
177 příspěvků 20.2.21 09:55

ELENKO MOJE:srdce: NEBO JIRKO MŮJ:srdce:
NEPOSTRÁDALI BYSTE NÉJAKÝ
SILNÝ BZD NEBO 2, JSEM VE SRAĆKÁCH A JEŚTE DLOUHO BUDU, NEPŘÍJEMNÝCH.

:( :,(
Kocour ek
712 příspěvků 20.2.21 21:24

Zdeni ja ani nevim co to je,,, hlavne nechlastej a at jsi z toho brzy venku…

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 09:20

Ahoj vsem, pejsek ma stale teplotu uz ji nasadil treti atb.jsem z toho uz zoufala ale musim vydrzet, vecer budu opet jezdit na pichana atb.jsem tak strasne unavena psychicky :(

zdenicko v rychlosti jsem cetla co se ti proboha stalo, predchozi prispevky mi prisli ze jsi celkem ok :srdce:
jo moc vam vsem dekuji za podporu :mavam:

Kocour ek
712 příspěvků 21.2.21 12:57

Zuzi,, mozna je to u zvirat jine nez u lidi,,, muj kocour,, trpi na rymu a nekolik antibiotik na nej vubec nefungovalo, proste zadne zlepseni… a uz vubec ne ty dlouhodobe atb.. nyni mame favorita Amokislav 1g,,, ten zarucene funguje… drzim vše

Zdenka12345
177 příspěvků 21.2.21 13:45

Tak ahoj lidi, o chlastu to vůbec není, ani to není pro mně, mně stačí co mi napíšou doktoři, kdybych to věděla nesežeru je, ale teď mám nárok až za měsíc, sháním kde můžu, jistěže bych to zaplatila, nevím, možná dělám zle, ale ta osoba umírá, ne máti to není ani brácha, ale moc mi na ni záleží, víc nebudu psát čím méně toho víte tím líp a já se odmlčím po dobu než se z toho dostanu, nemám žádné dealery a tak bych je potřebovala, mějte se.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 17:02

Zdenicko napis mi adresu, koukla jsem do lekarnicky a nasla nerozbalene baleni neurolu 0.5mg tak muzu poslat

Zdenka12345
177 příspěvků 21.2.21 20:49

Zuzi jsi zlatíčko, zaplaím ti poštovné+cenu léku, doufám, že jí to pomůže, děkuju.

Zdenka12345
177 příspěvků 22.2.21 10:01

Tak nakonec jsem překecala doktorku tak mi pošle na mobil snad, tak jestlis to Zuzanko ještě neposlala tak si to nech ať ti pak nechybí, děkuju za snahu. :srdce: :srdce:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 16:29

Ahoj jak se vsichni mate
ellenko ty uz chodis do prace, dlouho jsi nenapsala
kocourku co ty a mamka, rehabky zabiraji
zdeni co znama je to lepsi
mirusko na tebe taky myslim
no a ted o me pejsek je vyhubli na kost, vcera byla bez teploty tak jsem myslela ze je to na dobre ceste a pred chvili jsem ji namerila skoro 40 st.ona mi vazne snad umre, tolik atb.co uz dostala, jsem totalne na dne jsou ji teprve 4 roky, drze nam prosim palce
mejte se vsichni dobre :srdce: :mavam:

Kocour ek
712 příspěvků 24.2.21 23:20

Zuzi zuzi,, diky mamka super,, ale ty mi delas starost,, tedy pejsek,, nemuzes mit spatnej teploměr ze to tak lita nahoru dolu?? A žere? Drzim PALCE ani nevis jak.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 17:48

Úzkostičko, trpím s tebou, umím si tu hrůzu představit, ještě teď cítím fyzickou bolest, když si vzpomenu, jak mi odcházel kocourek na rakovinu. To utrpení, když vidíš jeho bolest a nemůžeš mu pomoct. Ke konci byl u našich, já jezdila na celé dny do práce - a prý za nimi pořád chodil, čekal, že mu pomůžou… Hrozně trpěl. Den předtím, než jsme ho chtěli nechat uspat, umřel sám. No, už brečím. Strašně moc ti přeju, aby to s fenečkou dopadlo dobře, pořád je naděje.

Jinak u mě je to zlé, tu práci budu muset vzdát, protože to nezvládám. Ta paní přede mnou se jim tam nějak nepohodla a zdrhla, takže mě nemá kdo pořádně zaučit, navíc je to strašně komplikované a typ práce, která není pro mě - obvolávat zákazníky a dojednávat objednávky a pak to plánovat řidiči, aby to měl při cestě a tisknout mu k tomu doklady atd., já mám fóbii jen z toho někomu zavolat, zorganizovat závoz nedokážu, mně to prostě v té hlavě už nespíná. Dneska od rána ve stresu, dali mi třeba telefon, nějakou neznámou značku, ale - no, jak se s tím zachází to nevíme, nějak na to musíte přijít apod. Do toho volalo spoustu zákazníků, někteří si volají a objednávají sami, já bych se měla dopátrat, do které z pěti rozvozových oblastí patří, což ví jen řidič, který tam není, protože jezdí, že. Já vím, jsou to blbosti, ale hrozně se mi zhoršila deprese, nespím, mám průjem a úzkosti ani nemluvit. Dneska už mám v sobě devět neurolů. Kdybych byla zdravá, zvládla bych to, takhle nemám šanci. A nebudu si ničit zdraví, abych se zas dostala do těžké závislosti na benzákách a stejně mě vyrazili. Když přijdu z práce, jen ležím, apatická, nevyspalá, kocourci smutní u mě. O víkendu to musím rozhodnout, naši jsou hrozně proti, abych to vzdávala, že pak nic nenajdu, já mám z toho taky strach, ale tohle? Za tohle mi asi ty peníze nestojí, nevím. Bude to ale pro tu firmu hrozná podpásovka, z toho je mi taky zle. Zle. Je mi prostě zle, všechno vidím černě, už jsem zas přestala se všemi komunikovat, napadají mě myšlenky na konec života. Jako kdyby všechno hezké už bylo a teď už jen útrapy, jaký to má smysl. Mějte se v rámci možností co nejlépe.

Zdenka12345
177 příspěvků 26.2.21 10:00

Ahoj lidi, tak mi zemřela poslední nejlepší kámoška, měla jsem dvě, obě mrtvé, tato měla rakovinu děložního čípku, ale k doktorovi nechtěla a přišlo se na to pozdě, aspoň, že ji zemřít poslali domů, 3 děti dvě na VŠ jedna na základce, asi teď chvíli nebudu psát, klidně bych jí svůj život dala, já taková zbytečná, brala mně i s tím chlastem takovou jaká jsem, musím se vám přiznat, včera jsem se napila, vypila jsem 2 velké plácačky vodky, teď je mi strašně zle, až mi někdy bude lépe napíšu, vím ještě mám vás. :,( :,( :,(

Kocour ek
712 příspěvků 26.2.21 12:49

Zdeni, ach jo, co napsat jiného, než že je mi to líto,,, a ty dvě placky,,,? pokud do toho nezahučíš tak proč ne… myslím na tebe.. Ellen, stahuješ kalhoty a brod ještě ani nevidíš, myslím,, Když to budeš zvládat čistá, tak nepochybuji že si najdeš systém,,, a system je nejlepší tabulka NA PAPÍŘE. podíváš a najdeš řešení nebo chybu. Papír pomůže, na pamatováka nespoléhej. Mě osobně to nepřipadá jako nezajímavá práce a chce to používat hlavu, což je dobře. Neboj s řidičem na to přijdeš,, mý kluci když ted nebyla práce jezdili pro PPL a měli mapu, kde si udělali kružítkem svůj obvod a hned bylo jasné koho ta vesnice je,,, Nevzdávej to… je to dle mého i dobrá terapie… Zuzi zuzi,,, je to lepší vid??? s pejskem.. Co se mě týče,, pracuju jako stroj bez emocí, dělám nejnutnější věci, nemám radost ani stress a skoro vše je mi fuk… tak se opatrujte,

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.21 17:27

Ahoj vsem
zdenicko je mi strasne moc lito a citim s tebou :srdce:
ellenko zacatek je asi slozitej, ale jak rika kocourek prace je terapie ale pochopim a odsuzovat te nebudu kdyz to citis jak pises :srdce:
kocourku je zle, vcera zjistili velky nador, dnes byla na operaci, je ve vaznem stavu, sepse nebo jak, proste v brise strasny zanet, ted musi bojovat, jeste nejsou vysledky biopsie, jestli tam budou metastazy je asi konec, tak stasne se modlim aby vse zvladla, jsem totalne vycerpana, ja vim nekdo rekne vzdyt je to jen pes ale pro me ne je to moje miminko, kamarad, kdyby tady byl placici smajlik je zde plna strana, jeste jednou vsem dekuji a drzte nam palce :mavam:

Kocour ek
712 příspěvků 27.2.21 11:11

Zuzi,, i sepse se da antibiotiky zvladnout a nemusel to byt zhoubny nador,,, potom je šance.. a šance umira az posledni.. drzim pěsti

Zdenka12345
177 příspěvků 28.2.21 17:55

Ahoj lidi,
nezlobte se, že nepíšu, ale necítím kromě beznaděje a zbytečnosti vůbec nic, ale myslím na vás na všechny. :?

Stránka:  « Předchozí 1 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 Další »
Váš příspěvek