Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 15:05

Ahoj ellenko a co jsi udelala ze to nazyvas megapruser :mrgreen: zamozrejme na tebe budu myslet a neboj ty to zvladnes, zdeni na tebe zamozrejme taky.tak se devcata moje drzte :srdce:

Kocour ek
736 příspěvků 15.1.21 17:50

To je ale polizanice,, děvčata, tak at to dobře dopadne. Kdyby neco napište, poslu balik… jak na pionyrskej tabor… u me taky výborný, bolej mi zuby a mam pocit ze úplně všechny,,, ach jo

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 08:33

Kocourku zuby to je pekna polizanice :( no kdyz to neprejde budes muset hold k zubari, ja se zubare nebojim ikdyz me tenkrat jeden poradne zmordoval.
holky jak vam je myslim na vas :srdce:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.1.21 13:00

Uzkostičko, megaprůser byl ten, že jsem totálně nezvládla Vánoce. Byla jsem sama doma a jela v několikadenním tahu a 2.1. jsem vypila lahev vodky a snědla 30 Neurolů a 20 Diazepamů. V noci jsem úplně cítila, jak se chvílema propadám do bezvědomí, pak jsem se s trhnutím probudila a tak celou noc. Skončila jsem na koronární JIPce na kapačkách a napojená na všechny ty monitory. A odtud rovnou na tu psychiatrii. Jak ty prášky vyprchávaly, cítila jsem pět dní celodenní šílenou úzkost, bylo to fakt hrozný. Doktorka se mi pořád snažila vnutit, že jsem se chtěla zabít, ale to není pravda. Nebo možná podvědomě jo, já nevím. Jsem úplně na dně.
Zdeničko, proboha se 40 horečkou bych teda šla do nemocnice, já když mám 38 tak jsem úplně grogy, unavená, bolí mě klouby, svaly, hlava…
jenom ležím. Přeju ať se z toho brzo dostaneš a hlavně bez následků. :hug: Mně je jakžtakž, mám jen zvýšenou teplotu a jsem unavená. Kocouři zatím dobrý. No, jinak je dobrý, že jsem zvyklá být sama, protože tahle 10denní samotka, to může být pro normálního člověka asi náročné.
Zažádala jsem si o zvýšení stupně důchodu - a pak jsem se dověděla, že posudkový doktor zemřel na covid. Tak mám hrůzu z toho, kdo ho nahradí. Aby to nebyl nějakej sadista.

Zdenka12345
176 příspěvků 16.1.21 18:07

Ahojte,
tak já horečku už nemám, včera večer jsem měla slaboučkou, neměřila jsem se, ale cítila jsem horké dlaně a chodidla, dnes už nemám, jen mně hodně bolí když pohnu očima. Chuť i čich mám ale normální, takže se mi dneska zdá, že to možná covid nebyl, ale mněla jsem dost velký průjem před tou horečkou a doktorka mi kdysi řekla, že průjem plus horečka je vždy virového původu a jelikož tady teď jiný virus než covid není, tak jsem usoudila, že to mám a taky vím odkud, byla jsem nakupovat v Albertu a u pokladny samozřejmě všichni nalepení na sobě a na mně se lepil nehorázně oplzlý ožrala, když jsem ho odžduchla vozíkem nereagoval, byl na hadry. Ellen, flaška vodky a tolik benzáků to je jasná sebevražda, to se doktorce nediv. Ach jo jo jo, nemáme to jednoduchý, Jirko tebe ty zuby taky asi pěkně drtí, bereš nalgesin?? Ani nevím jestli teď vlastně funguje zubní pohotovost. Zuzi tady dneska celý den chumelilo, přes okno je to hezký, ale já jsem tak slabá a pokašlávám, ale to já celý rok takže to nerozeznám, co je chřipka, astma, covid…Držte se všichni lidičky my jsme silní zocelení psychouši, vydržíme, Jirko na tebe ten psychouš neplatí ty seš zocelenej tím cos prožil, co tě nezabije, to tě posílí, vyděržaj pionjer!! :mrgreen: :mrgreen:

Kocour ek
736 příspěvků 16.1.21 18:59

Ellen,, sereš mě, promin admine. Mysli si co chces, posli mi někam, protože tyto stavy neznám a komentuju je, ale trochu znám tebe a jsi nezodpovednej hazarder. Chováš se jako by život neměl zadnou cenu,, ja byl na druhym brehu 2× a nechtel jsem tam zustat, strasne jsem chtel do zivota. Ano jses zodpovědná ke kočkám, ale to je vse,, strašně mi to mrzi, ty mi mrzis,, bohuzel mi nezbyva nic jiného nez se pomodlit, myslet na tebe a drzet ti palce… holky jak jinak mam dny na vite co,, ty zuby jsou hrůza,, divny je, ze mi bolej hlavně ty KTERY UZ NEMAJ NERVY,, nebo je rusak blbe vyndal,, boli to jako POD ZUBEM, ale zánět to asi neni,,, nevim,, boli to i kdyz po zubu,, MRTVÝM zubu, prejedu jazykem… a kdyz pri jidle na tu stolicku omylem zkousnu pochči..u se bolesti.. zuzi dnes hory 40 cm prašanu,,, ta freza je zazrak,,, to mi bavilo,,, zdeni,,, ja myslim ze kovida nemáš,,, drzim palce at jsi ok,,, holky, byl jsem v IKEM,, celkem ok,, cukr 5,1, mel JSEM 4,8,, ale doktorka úžasná,, pry se mě pokusi dostat na očkováni, jako obezniho diabetika,, chtel jsem to odmitnout a nechat to radsi stasim lidem, ale pak zafungoval pud sebezáchovy,, hlavne kvuli mamce, kdybych ji nakazil,, nedam to,,, mam hlad ale zuby bolej,,, tata mel doma hromadu antibiotik proti zánětu, preventivně,, nebral to… tak jsem si amoksiklav naordinoval,,,… Ellen,, neblbni prosím…

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.21 07:21

Kocourku, já vím, máš pravdu. Za všechno může ten zku…ej chlast, ty si ale neumíš představit, jaká to je síla. Třeba v léčebně jsem poznala holku, co až tam zjistila, že je těhotná. Byla šíleně šťastná, bylo jí ke 40 a v dítě už ani nedoufala, hrozně se na mimčo těšila, plánovala co a jak bude… A ani TOHLE jí nezabránilo, aby hned po příjezdu domů začala dávat lahev vodky denně. Přivezli jí po třech týdnech zpátky, úplně zdecimovanou. Pak tam prý byla ještě jednou, to už bylo dítě na světě a prý s ním chodila na procházky a lahev vodky měla schovanou u něj v kočárku pod peřinkou. Alkohol, pokud jsi na něm závislej, tě úplně připraví o rozum, vůli, pud sebezáchovy. A ostatní se na tebe dívaj jak na někoho, kdo to dělá schválně, komu je všechno úplně jedno. Ty si fakt neumíš představit tu hrůzu. No a ke mně. Zabít jsem se fakt nechtěla, já si na to braní léků vůbec nepamatuju, až ráno jsem viděla u postele ty prázdný platíčka a došlo mi to. Tak teď naštěstí mi dala rodina nůž na krk, že pokud ještě jednou, tak mi vyberou ONI nějakou léčebnu (což by byla samozřejmě ta nejhnusnější o které ode mě ví) a půjdu. A to je pro mě tak strašidelná představa, že každičká buňka mého těla kvílí „nezačínej s tím zas!!!“. Věř mi, že udělám všechno, co bude v mých silách, abych to ustála. A myslím, že to půjde. Já mám opravdu i přes všechno to trápení a neustálé překážky a smůly život ráda. Víš, jak hrozně mě vyděsil ten Covid? Naštěstí, ťuk ťuk, zatím nemám skoro žádné příznaky, i ta teplota asi ustoupila, nevím, neměřila jsem se, bojím se, ale na sobě poznám, že už netopím. Kocouři stále snad dobrý. Žerou, pohybují se.
S tím tvým zubem - podle mě tam MÁŠ zánět. A to pod tím zubem, na kosti. Já měla šílený bolesti i bez zubu, po tom vytržení dáseň už se spravila, nebyla zanícená, ale stále bolest hrozná. Až mi pak na pohotovosti dal doktor antibiotika a říkal, že jsou dobrá v tom, že působí i na kosti - no a do dvou dnů byla bolest pryč. Zkus, jestli by ti je zubař nepředepsal, třeba to pomůže, aby ti zub nemuseli vytrhnout. Přeju ať se to vyřeší, zuby jsou fakt sviňa, o tom bych ti mohla vyprávět. :hug:

Zdeničko, tak to jsem ráda, že už je ti líp. :srdce: Podle mě to asi Covid byl, švagr měl stejný průběh, průjem a dva dny vysoké horečky, pak už měl klid. To ségra skončila hůř, měla taky horečky a chytly jí záda - a ta bolest zad jí zůstala i po skončení Covidu. No snad to nějak zvládnem, hlavně aby nepřišlo nějaké prudké zhoršení, tahle nemoc je nevyzpytatelná.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.21 16:31

Ellenko to me tak strasne mrzi, vanoce jsou velky zaprah na psychiku to je pravda, elly ale neblazni takovy koktel fuj bud rada ze jsi vubec prezila, zivot neni jednoduchej, uzkosti jsou hrozny svine ale snazim se bojovat uz 15 let a verim ze ty taky, tak ti preju at je lip ty to urcite dokazes :srdce: kocourku asi budes muset k zubari, to je parada ze mas radost z frezy u nas je asi 30 cm a prve jsem koukala na teplotu a je -12 stupnu, zdeni to je dobre ze uz nemas teplotu a na testy jdes jestli to je covid nebo ne

Zdenka12345
176 příspěvků 17.1.21 19:52

Ahojte,
Ellen, já se na tebe rozhodně nedívám jako, že to děláš naschvál a těm co to nezažili se asi zase my alkáči moc divit nemůžem, že jo, on ožralý člověk působí dost zle. Na jedno jsi v tom výčtu ale zapomněla, když jsi psala, co všecko ten chlast způsobí, hlavně a především vezme člověku veškerou důstojnost a to je ten největší průser. To jaks psala o té holce z léčebny tomu věřím a dám ti jednu radu jako stará ostřílená alkoholička a píšu ti to pořád, nesnaž se nasilu skončit s chlastem, násilím nebo kvůli někoho to nefunguje. Tobě pomůže na ten chlast nemyslet a zhnusit si to tak, že si uvědomíš, že už ti nemůže nic přinést, že je už pro tebe zbytečný, možná, žes k tomu ještě nedospěla, ale tím, že ti bude rodina něčím vyhrožovat, dosáhne pravého opaku, vím mají tě rádi, ale násilím to z tebe nevymlátí, většího účinku by dosáhli, kdyby ti řekli, jo uchlastej se, znám to a protože si myslím, že ty seš trošku jako já, tak budeš na to reagovat, až se zlekneš, že tě mají na háku. I když vím, že na každého působí něco jiného, ale rozebírat ty alkoholové excesy furt dokola jak ti tlučou v léčebně do palice aspoň na mně nezabírá. Zažít něco krásného, co by přebilo alkohol, třeba se zamilovat, nebo najít se v něčem jiném, tvořit něco, jelikož ty máš chlast spojený s práškama v jednu závislost, nemůžeš ani přejít jako já jsem přešla na prášky „REKREAČNĚ“, tak už ti zbývají jenom automaty a to bych ti asi neradila. Ale ty seš holka šikovná, něco si najdeš, třeba si můžeš zrekonstruovat půdu, když jseš manuálně zručná. Držím ti pěsti a posílám na dálku ohromný štěstí. Jirko těch zubů je mi líto, abys to fakt nemněl zánět čelisti, nebo nevím, buď v teple, neprochladni, snad pomůžou atb, ale něco si napřed o nich přečti. Zuzi, já když si představím tu frontu na testování a ty dloubance do nosu, tak tam nejdu, dělali mně to ve špitále 2×, vím o čem to je, vyležím doma, nikoho nenakazím, hlavně ne mamku a bráchu. Myslím, že takových je nás více, co ani nejdou na testování. Možná to asi i bude, se mi zhoršil ten astmatický kašel, ale dá se to přežít, mám nebo nemám, ani mně to moc nezajímá, stejně to můžeš dostat opakovaně. :srdce:

Kocour ek
736 příspěvků 17.1.21 19:53

No vidis děvče,, ja trochu vim o cem mluvíš,, pil jsem pivo asi 10 let,, vždy ob den,, a tak 15 desitek,,, nepochybuji ze to byla zavislost na alkoholu, ale docela vtipny bylo,, ze jsem se tesil ale musel jsem neco udelat,, do prvniho piva jsem,, uvaril, uklidil, vypral,, pak jsem si uklidil konferenční stolek,, pripravil cigara,, pripravil dvd,, a zacal,,, uz po prvnim pivku, zacalo telefonování,, rozhovory… atd.. ted to vidim jako hodně divny.. nutno ale rici, ze kdyz chlap jako ja vypije 15 desitek,, tak je vlastne jen,,,hodne veselej a rano je mu blbě ne z piva ale z vyhulenejch cigar… nikdy k tomu prášky ani tvrdy.. me pivo vyloženě chutnalo, tvrdy ne.. přemýšlej o jedinny veci a sice co udelat,, kdyz nalejes prvniho panaka,,, kam dat VŠECHNY prasky co mas DOMA aby si se k nim nedostala.. nevim, ale lecebnu bych asi zkusil,, urcite to někomu pomohlo! Ja jich par znam,, jsou leta cisty,,, tak ti fakt preju jen to dobre,,, jinak dnes diky mírné protekci,, mamka přes ofiko web objednana na pristi tyden na ockovani,,, a dnes navsteva u primáře neurologie,, prosel mag rezonanci a pristi utery, ji udela epiduralku patere a nejaky S nerv,, pry je velka sance, ze bolest muze zmizet,,, kez by,,, zkusim nějaké foto,, jak jinak MĚDĚNEC, kopec plnej lidi,,,

Kocour ek
736 příspěvků 17.1.21 19:54

Krasna zima

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.21 15:49

Ahoj zdeni to mas asi pravdu ze si na to ellenka musi prijit sama, jen je nebezpecne ze pak vezme i plno leku to uz je fakt o hubu, taky nikoho neodsuzuju je to proste zavislost a je tezke jak z toho ven ale verim ze se to elče podari
kocourku kez by to mamce pomohlo budu drzet pesti, fotky krasny
myslim i na mirusku :srdce: snad moc netrpi jestli teda zkousi vysadit lyricu
jinak me je dneska priserne jsem strasne unavena vubec se mi nic nechce, ale prochazka s pejskama byla tak alespon neco :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.21 05:26

Zdeničko, máš ve všem pravdu a mám to úplně stejně jako ty. To, že nejhorší na závislosti je, že ztratíš lidskou důstojnost je pravda pravdoucí a tvrdím to taky. Je to něco příšerného a ten stud mě bude provázet do konce života. Jinak ale na té alko cestě jsem už myslím tam, že mám alkohol zhnusený a strašně moc chci nepít především kvůli sobě, ale je fakt, že to nakopnutí od našich a výhrůžka léčebnou mi HODNĚ pomohly. (a automaty, to fakt ne :lol: ) A máš pravdu, že v léčebně ty nekonečně stejné řeči, ponižování, buzerace, nesmyslná pravidla, spousta neukázněných feťáků… mně to teda taky nepomohlo. Každá z těch 6 léčeb skončila okamžitým napitím se, nejdýl jsem vydržela měsíc a jednou se napila už cestou z léčebny. Nevidím smysl jít posedmé do léčebny, jediný přínos by byl, že bych byla na pár měsíců odříznutá od reality, ale já to ostatní okolo už opravdu nedám. Už i teď těch pár dnů na psychiatrii jsem byla zoufalá, od rána příkazy: budíček, rozcvička, pojďte na snídani, pojďte na léky, honem na komunitu, čekejte na vizitu, nástup na pracovky, oběěěěd, léky, relaxace s hudbou, skupinová terapie, večeřéééé, léky… prostě pořád někdo řval na chodbě, uffff. Měla jsem ale štěstí na prima spolubydlící, sešly jsme se tam tři úplně stejného věku, voláme si a pokusím se, aby to neusnulo, mohla bych získat dobré kamarádky, třeba, snad.

Kocourku, i když jsi pil 15 piv denně, závislý jsi nebyl, jen tzv. pijan. Závislost je o tom, že ti zasahuje do osobního, pracovního života, do sociální a finanční oblasti, zdravotní - piješ, i když víš, že tě to zabíjí, všechny zájmy a koníčky skončí atd. Určitě jsi nebyl ve stavu, že bys třeba nebyl schopný jít do práce nebo zajet k vašim, když tě potřebovali. Nepotácel ses po ulici a nedělal si ostudu. Nedošel jsi k hromadě nezaplacených složenek a spoustě pokut za toto. Uklízel jsi, vařil… to já otvírala flašku ještě v kabátě a pak se na ní vrhla a všechno ostatní bylo nepodstatné. A tak bych mohla pokračovat. Ono prý závislých (jakože diagnóza) je jen asi 10% ze všech, co nadměrně chlastají. No ale buď šťastný, že jsi do toho nespad jako já se Zdenkou.

Úzkostičko, děkuju za podporu, jsem teď fakt mega odhodlaná, uvědomuju si to obrovské štěstí, že jsem to vůbec přežila a UŽ NECHCI. Ta hrůza na té koronární JIPce, pípání přístrojů, úzkost jak mrakodrap… A vedle mě za plentou leželi fakt těžce nemocní lidé, jedna na dialýze, jeden pán těžká cukrovka, nemocné srdce, voda na plicích, pořád kašlal, další s infarktem… ani se nedivím, že si mě sestry vůbec nevšímaly a byly docela nepříjemné. Zasloužila jsem si to.

Začínají mi asi zabírat AD (které jsem v době popíjení samozřejmě nebrala), mám pořád chuť něco dělat, už jsem dobrousila poličky a ještě obrousila desku jídelního stolku, teď to budu lakovat. A pomaličku uklízím i ten strašnej bordel, co jsem tu udělala.

Na všechny myslím, mějte se co nejlépe. Jste moje druhá rodina :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 19.1.21 09:08

Ahoj lidičky,
tak já dneska asi dobrý, spala jsem jakž takž, venku se tady trochu oteplilo. Ellenko, je fajn, že si to takhle uvědomuješ, to je dobře, já vím, že do toho člověk vždycky spadne, když si řekne, že nic nemá smysl, že už nemůže atd., ale myslím, že i ty naše nešťastné životy nějaký smysl mají, jinak bychom už dávno byly na druhém břehu, bylo tolik příležitostí. Průser vždycky je, že nás furt někdo zachraňuje, nepomůžeme si pitím, akorát budeme pár hodin v bezvědomí, a kdoví jak se pak probereme. Mně už potom začala i bolet játra, bylo fakt zle od žaludku, z jednoho napití se jsem se dostávala 14 dnů, :poblion: :poblion:. No a Jirka si myslím to neměl závislost, ale vytvářel si takové rituály, u kterých mu třeba bylo dobře. Ale to asi my dvě nepochopíme, já třeba nechápu, jak si někdo může večer jen tak otevřít láhev vína, nalít si a třeba to ani nedopít, jen si dát k večeři, třeba k rybě, no u mně už to nejde, ale dá se bez toho žít. Já když si vzpomenu, jak jsem jednu dobu pila i alpu, všecko co mělo trochu alkoholu, byl to děs. Vyzkoušej si třeba změnit barvu vlasů, střih, ať se cítíš trošku jiná a už nepij, uvidíš, že se ti časem zlepší pleť, kruhy pod očima a budeš si připadat zase hezká, doma zkus něco změnit, koupit polštářky, koberečky, i když teď asi ne, ale však oni otevřou.
Cítím se zdravotně už dobře, dneska si uvařím fazolačku na tři dny. Sakryš kde jsou s tím mým křesílkem, už se v něm vidím a točím… Zuzanko, já taky myslím na Mirušku, ale je škoda, že jí to tady nic už nedávalo, občas by ale napsat mohla, člověku se uleví vypíše se ze všeho. Ty se můžeš procházet s hafanama, oni ve sněhu blbnou, já se na to ráda koukám jak někdo blbne ve sněhu, děcka, zvířata, hodně se mi líbí film Krakonoš a lyžníci, nebo Lišáci, myšáci a šibeničák. Lidi mějte se všichni, Jirko, kdy má mamka termín na očkování?? Moje to nechce, že se musí poradit, bere warfarin. 8o :mavam:

Nána999
68 příspěvků 19.1.21 12:42

Ahooooj, fazolačku bych si dala hned:)… Já dnes konečně k praktické, neschopné lékařce, jestli nemám přece jen zánět. Před dvěma dna těžký záchvat střevních divertiklů, bezvědomí z bolesti, dolezla jsem do předsíně, abych já kráva nerušila manžela a tam si lehla na zem. Mldoby, bezvědomí, naštěstí kocour tak brečel, že mě manžel našel. No zatím nejhorší co jsem zažila.

Kocour ek
736 příspěvků 19.1.21 12:55

Táááák,,, Nono co říci,, kočky to cítí před, 21 lety jsem si po pádu ze žebříku na hranu stolu přerazil 2 obratle,, naštěstí jsem mel telefon a zavolal rychlou,,, asi jsem pak omdlel bolestí, prý když mě našli leželi mi na zádech 2 kocouři a ostatní byli vedle mě,,, Ellen, pracuj, uklízej, natírej, maluj obrazky A HLAVNĚ SI VOLEJ s kamarádkama z nemocnice a vídejte se u dortíku,,, mluvte spolu… nic jinýho mi nenapada,, zdeni muj společník dělal výpravu na Lyžnících a toho pašeráka na lyžích ve skle mám doma a mám ho moc rád,, Mamka jde v pátek na očkování pfizerem a v úterý na epidurálku páteře a nějakýho esíčka na bedrech,, bude to dělat primář, tak se modlíme, aby to vyšlo a bolesti ustoupily.. Holky ZUBY, fakt únavný a bolestivý 4 dny,,, ne krutý, ale hnusný,, nevím co zabralo, možná ty antibiotika, pak vyplachování vodkou, pak dlouhodobý čištění fluorou, fakt ale je ze jsem včera začal chroupat hřebíček a je to pálivej hnus hnusu,,, ale ty dásně jako ztvrdnou, pak mírně otupí, ale dnes už celkem dobrý,,, co jsem ale nepochopil proč mi v různé intenzitě,, bolely asi 4 stoličky..
Každopadně ale hřebíček doporučuji,,, až se vše uklidní půjdu k zubaři - - možná–.
Mám fofr, jsem v práci a nevím kde mi hlava stojííí tak devčata,,, príma den

Kocour ek
736 příspěvků 19.1.21 13:06

A k tomu chlastu, určitá závislost to byla,, vtipný je že fakt třeba za 10 let jsem nikdy to pívo nelemtal dva dny po sobě,,, nikdy. A taky jsem nikdy neměl chut se rano napít, spíš naopak, hnus… ale tešil jsem se na to pívo, chutnalo mi,,,muselo být vždy hooodně studené. měl jsem oblíbené tenké sklenice,, a a a a ale ted s ohledem na to, co vím, mohu říci, že to bylo hlavně zabití času doma a útěk od nudy,,, NEBYLO to naprosto k ničemu,,, Ted když mi nekdo řekne pívo,,, tak spíš citím nechut, ale k obedu si obcas dám,, nic víc.. ahoj j

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 09:52

Ellen nemas vubec zac dekovat od toho tady jsme abychom se podporovali :srdce: kocourek ma pravdu musi se stale neco delat, nemusi to bejt nic sloziteho, ja jsem dneska od 7 hod. vyhazovala snih a v 9 jsem mela hotovo, my jsme tady docela zasypani ale je to super kdyby svitilo slunicko to by byl balzam na nervy :D zdeni mam radost kdyz pises ze se citis lepe
mono to je strasny snad dr.neco vymysli, jo zvirata maji čich na takove veci
jo zdeni myšaci, lišaci se nataceli o par vesnic dal co bydlim, ezdim okolo toho kostela a tech kopcu

Zdenka12345
176 příspěvků 20.1.21 18:04

Ahoj lidi,
dneska jsem prala a trochu uklízela, mamku bolí v krku, tak snad to pane bože nechytla. Jinak lyricu beru normální dávku, ale začala jsem se na noc potit, ale nechci si ji brát večer, ať nežeru, tak uvidím snad se to usadí, já s ní taky pořád měním více, měně a to tělo pak neví která bije. Zuzi je fajn, že jste zasypaní, je to hezké, tady sněhu trochu ubylo, ale snad ještě něco nasněží. V to pondělí už půjdu na ty obstřiky, už i kdybych to prodělala jakože nevím, tak to bude 10 dnů a už bych neměla být nakažlivá. Nono, to je mi opravdu líto, že trpíš a ještě nechceš vzbudit manžela, nech se pořádně vyšetřit, ať máš úlevu, zánět je sviňa, myslím na tebe. Ellen jak je tobě a co děláš v karanténě?? :srdce: Zdravím Jirku, Mirušku. :*

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 03:14

Zdeničko, Zuzanko, Jirko, hlásím že dle vašich doporučení (ale dělala bych to i tak) se snažím stále něčím zabavit, stříkala jsem barvou na kamna roury od krbovek, jemným smirkem dolaďuju poličky, obrousila jsem stolek a nalakovala ho, (hajzl jeden ještě po dvou dnech lepí, to teda nevím co s tím), hodně telefonuju, ale taky hodně odpočívám a čumím do internetu. (TV mi nejde) Den uteče jako voda. V sedm večer odpadám a usínám. Každý den volám tátovi, jsem šťastná, že už má lepší náladu a že se dostal z toho nachlazení, už mluví bez chrapotu a bez rýmy, tak snad to bylo fakt jen nachlazení, šílela jsem strachy zbytečně. I když - koronáč pořád číhá. Strašně mě rozčiluje, že on MUSÍ každý den courat do města po supermarketech, oblítává akce a kupuje čerstvý rohlíky, já bych za týhle situace si radši kamenný rohlíky máčela v mlíku nebo jedla strouhanku. Ale to mu nevysvětlím. Jinak máma už je přihlášená na očkování, jako těžce nemocnou s tím srdcem a dýcháním ji přihlásila obvoďačka, jenže kdoví, kdy se sem dostane nějaká vakcína, je to bordel.

Zdeničko, já jsem znova najela na Lyriku, sakra. Když mě vyšoupli z té psychiatrie kvůli Covidu, měla jsem neskutečné úzkosti a strach, Neurol jsem si chtěla šetřit až bude nejhůř a Lyrika bohužel hodně uklidňuje, takže už jí zase tláskám, samozřejmě ve vysokých dávkách, žeru jako kyselina, ale po dobu té karantény jí prostě brát budu, abych se tady nezbláznila. No a vzhledem k tomu, že pak přijdou další těžké časy - běhání po úřadech, pracák, hledání práce atd. tak nevím, jestli v tom nebudu pokračovat. Zažádala jsem o prodloužení podpůrčí doby, ale oni to nestihnou rozhodnout do termínu ukončení neschopenky, tak nevím, jestli si mám neschopenku ještě protáhnout (bylo by to už bez peněz) a čekat na to rozhodnutí, nebo ji ukončit a jít na ten pracák, bože mě tyhle úřední záležitosti a to jak mají všichni na všechno měsíc času hrozně psychicky ubíjí.
Zdeni, s mamkou to snad bude dobrý, v nemocnici taky byla holčina, co jí bolelo v krku a byla po testech negativní. Ber to, že je zima a lidi se prostě nachladí, nemusí to být hned covid, i když naprosto chápu, že máš strach.

Nono, přeju brzké uzdravení, tyjo když jsi omdlela z bolesti, to asi musela být opravdu BOLEST, fuj. Hlavně že tě kocour „zachránil“. Jo, zvířata jsou neskuteční miláčci - a chytří.

Zdenka12345
176 příspěvků 22.1.21 07:42

Ahoj všichni,
tak já se už 3 den budím s hroznýma pocitama, ubrala jsem totiž lyricu naráz, ale dneska jsem ji zase přidala, nedalo se to, a to jenom ubírám. Včera jsem nachystala mamce nějaké věci do igelitky, co jsem jí slíbila a řekla bráchovi ať se tady pro to staví, místo toho, abych mu to pověsila v igelitce na dveře jsem ho čekala ve dveřích, lidi, on kdyby mohl mít ten skafandr, tak by ho měl, připadala jsem si jako kdybych měla mor. Tašku doma ani neotevřel, nechal to prý na verandě do dneška (asi, nebo nevím kolik dnů to tam nechá) aby tam ten virus chcípl. Musím se ho dneska zeptat, jestli měl aspoň roušku, když s myslivcema kuchali jelena minulý víkend. Normálně se mě to dotklo. Jinak mamce je už dobře. Tady je poslední dny celkem teplo, sněhu sice míň, dneska jsou už střechy bez sněhu. No, držte se lidičky a ahoj.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 17:17

Zdenick tak musis ubirat pomalu a ne naraz je to pro telo sok takze pomaleji, na brachu se nezlob urcite to nemyslel zle kazdy ma strach z covidu
holky psychiat.mi rikala ze kdyz si potrebuju odpocinout tak si muzu vzit ATARAX co je to za lek, řikala ze je to neco jako neurol ale nenavykovi co myslite vy dekuji, znate me jak neco neznam tak se bojim

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.21 05:40

Zdeničko, jóóóó, tak z bráchy si nic nedělej. Já zažila v nemocnici něco podobnýho. Všichni se mi začli vyhýbat, přecházeli na druhou stranu chodby, časopisy co jsem vrátila do „klubovny“ vyhodili a když jsem čekala u dveří na sanitku (mysleli, že až tam není slyšet), bavili se stylem, no, to mohla dotáhnout z domova (blbost, na JIP jsem byla negativní), ještě že byla pořád zalezlá na pokoji a nikoho nenakazila… no připadala jsem si jak prašivá. Na jednu stranu je chápu, na druhou to pro mě byla dost hnusná zkušenost, ještě v tom stavu, kdy jsem se klepala a hroutila strachy.

Zuzanko, Ataraxu se neboj. Pro nás, co jsme brali nahusto benzáky už je to lék k ničemu, už nezabírá, ale ty je nebereš skoro vůbec, tak by mohl. Je to na uklidnění, opravdu nenávykový (vysadíš a nic), uklidňuje teda nepatrně - ale třeba ty to pocítíš víc, blbý na něm je jen to, že způsobuje takovou jakoby únavu, malátnost, ospalost, aspoň u mě to tak bylo, ale stěžuje si na to i kamarádka. Jsou to takové oválky rozdělené na půl, tak zkus nejdřív třeba jen tu půlku. Mně v léčebně dali celý tři oválky denně, v každou volnou chvilku jsem ležela na posteli jak hadr, únava, nechuť něco dělat, musela jsem si to nechat vysadit, protože proti úzkosti to stejně nepomáhalo. Ale to mi doktorka předem říkala, že to zkusí, ale že u dlouhodobých uživatelů vyšších dávek bzd to nemívá účinky. Ale ty to určitě zkus, tobě by pomoc mohl, no a maximálně vyhodíš 150,–Kč. A je to OPRAVDU NENÁVYKOVÉ a vysadíš to stejně bez problémů, jak když třeba bereš Paralen. Věř odbornici :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.21 09:19

Ellenko dekuji za odpoved, věř odbornici :lol: to me pobavilo tak az seberu odvahu zkusim
u nas je obleva a trochu poprchava takze hnus, ale vcera bylo tak krasne byla jsem na prochazce se psama a vzduch vonel jarem

Kocour ek
736 příspěvků 23.1.21 13:12

Čau holky,, zuby přestaly bolet a hned je to vše veselejší,, mamka oočkovana bez sebemenších příznaků PO, jsem rád,, ted v práci a dělám resty,,bohužel mám pocit, že resty mě budou provázet i další měsíce,, nekončí to… doma uvařeno jehněčí v zelenině,, už se těším,,…
tak prima víkend… všem

Jana Čermi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.21 19:42
Lyrica lék

Když vysazujete lék Lyrica musíte postupně snižovat dávky a ne od teď ho neberu. Tělo je nastaveno na 3 - 3. Tak musíte 2-2pak 1-1 a dál 0-1. Na bolesti nohou pomáhá hořčík, také ho beru
a Lyricu 0-0-1

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 08:37

Ahoj kocourku tak to je fajn ze mamka nemela zadne nez. ucinky tak jeste jednou a bude snad chranena, kdybych bydlela pobliz tak bych ti s restama pomohla jestli bych to teda zvladla alespon bych se zabavila, vsem preji krasnou nedeli :srdce:

mirusko vysazujes a jak ti je :srdce:

Kocour ek
736 příspěvků 24.1.21 19:46

Ahoj jani horcik beres na neuropatii?? Pomaha ti proti bolesti?? Zuzi diky,, beru,, dnes jsem zustal doma, dopoledne pracoval,, a pak se celej den válel s kocourama v pelechu,, žral, cokoladu, žral ovoce, žral co jsem nasel,,, a myslim,, ze jeste neco sezeru,,,to znamena, pro me super den,,, bohuzel jsem naboural a ve středu jde auto do servisu,,, vubec nevim, jestli to bez nej preziju,,, ve vsech jinejch trpim i kdyby to byl rolls royce,, ach jo,,, zuzi nahlas cm, zdeni taky,,, u nas asi 60 cm v krusnejch
Fotka vyborna, medenec rok 1964,,, jsem zvedav jestli ho prekoname. Ma snezit dal

Zdenka12345
176 příspěvků 25.1.21 09:43

Ahoj lidi,
já už jdu dneska na ty opichy, ale až na 15h. Jirko kolik cm nevím, moc ne 10-20 max. Je fajn, že mamka má očkování, když čtu jaké jsou s tím teď čachry, moje máti ještě furt nic, ale ona jde na testy na warfarin, tak se tam prý poptá. Dneska vůbec nevím co budu vařit, nechce se mi nic, nebo když tak něco rychlého. Jani to, že ta lyrica musí jít postupně to víme, ale tam se musí odhadnout po jaké době můžeš tu jednu ubrat protože u ubírání jsou též absťáky, kdo to bere dlouho. Zuzi, Ellenka je fakt odbornice, tomu věř, my dvě máme co se prášku týká odzkoušeno fakt hodně. Ze so na ne jsem zase nespala, a včera mi z toho bylo teda fakt blbě. Jdu se umýt a něco dělat tak se všici držte bando! :palec:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 15:50

Jirko u nas je tak 15 max 20cm, nevim ale nahore v krkonosich bude vic, my jsme nizko, tak tomu rikam prozrany den :lol: :lol: :lol: jak se ti podarilo nabourat a jses ok
zdeni prave proto jsem se ptala na ten atarax dr. rekne ze je to v pohode a pak cumim jak u lyrici :cert: takze nez neco budu brat tak se hodne informuju oni napisou cokoli ale sami to neberou tak jim to je jedno

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.21 05:33

Ahoj všichni…
Zdeničko, já se teda teď moc „nedržím“. Zjistila jsem, že ta karanténa mi ještě prohloubila depresi, prostě ta samotka v domácím staveništi a bordelu, teď pořád telefonuju po všech možných čertech - sociálka, posudkáři, obvoďačka, psychiatrie v Táboře, můj psychiatr, zubař, práce - ta účetní co tam nastoupila je neskutečně namyšlená arogantní pinda, jedná se mnou, jak kdybych jim tam zpronevěřila milión, přitom se mnou nikdy žádný potíže neměli, jen ona je prostě dcera majitele, tak si myslí. Včera mi volala obvoďačka, že už jí přišla ta propouštěcí zpráva, co ji potřebuju pro posudkáře, tak ať si pro ni dojdu - ty jo já měla takový strach vylézt ven z baráku mezi lidi, strach že potkám ty naštvaný sousedy, točila se mi hlava a nohy mě nenesly, byl to nadlidský výkon. Ta zpráva mě taky docela dorazila, pořád odkazy na to, že jsem se opila (to mi u toho posudkáře uškodí), no a hodnocení jako apatická, nespolupracující, straní se lidí, stále leží, nezájem o okolní dění, zevnějšek neupravený, nedbá o sebe, podrážděná a nepřátelská, reakce zpomalené, nepřizpůsobivá… ty jo, je to všechno pravda, ale číst to takhle natvrdo… Aspoň vidíte, v jaký depresi jsem tam byla a jak jsem tam opravdu v tom prostředí trpěla. A ta deprese se teda moc nelepší. Sedím tady říkám si, proč vlastně žít dál. Jasně, pro tátu, pro kocourky, nedopustila bych, aby skončili v útulku - ale tihle všichni odejdou (ani na tu hrůzu nemyslet) a mám pocit, že mi nezbyde nic. Mně se zdá, jako by život už skončil. Jsem stará, tlustá, bezzubá, bez přátel, bez práce, nic mě netěší, nevidím žádnou naději. A v týhle depce teď musím umýt a zbavit prachu z toho broušení celý byt, každou knížku, každou serepetičku, nábytek, lahvičky v koupelně… všechno je pokrytý prachem a nechci do tohohle položit nový koberec, aby byl hned špinavý. No, to bude prácička. Koukala jsem taky na net na nabídky práce - musela jsem to zavřít, protože to bych si to fakt šla hodit. To bude další hrůza hrůz. Jedině někam do kolbenky, k pásu, na směny 12 hod. denní-noční. Omlouvám se za ten nášup negativní energie, ale jsem fakt v pr…

Zdenka12345
176 příspěvků 26.1.21 09:43

Ahoj lidi,
Elli, tak především když už nic jiného, tak přátele máš, nás, a věřím, že i jiné. To, že máš ve zprávě o alkoholu, mně by to taky sralo, ale neuškodí ti to, aspoň by nemělo, můj posudkář taky věděl, že piju. A to, že to tam napsali, no doktoři, no. A ta pinda tam je místo tebe? To jsem moc nepochopila, máš už jisté, že odcházíš?? U nás nejsou vůbec žádná místa, nikdo mi nechce věřit, že si něco hledám, ale jako skladníka, traktoristu, soustružníka fakt dělat nemůžu, noční taky nemůžu, s rukou nehnu, takže ani uklízečku a taky mi z toho už hrabe, žiju z ruky do huby, ale aspoň, že už to pochopil ten brácha. Když je člověk déle doma, tak má ponorku sám ze sebe. Včera jsem byla na ty kauduální opichy, píchali mi to do kostrče, ještě 4× a říkaly tam ty babky, že to zabírá. Jirko co mamka, už má bolesti lepší? Včera zase hádka s bráchou, říkám, že jdu na nákup, on - do auta tě nevezmu, to bych pak musel dezinfikovat, přitom od těch horeček už to mám 11 dnů, normálně se mi chtělo brečet, tak jsem musela nákupy tahat domů, a po těch opichách jsem nesměla, ale co. Dneska budu vařit špagety a musím si vyluxovat, už tu mám samé smetí. Zuzi, já jsem pochopitelně ten atarax kdysi dávno taky měla a slabej čajíček, žádné účinky. Jinak jsem dneska konečně snížila zase lyricu na 4ks, ale nevím, jestli to vydržím. Sníh tady skoro není, jen takové pocukrované střechy, ale zima venku je, to jo, větrala jsem. Tak ahojte a Elli ty hlavu vzhůru, dobře ti to dopadne s těma posudkářema, určitě tam nemáte takové xindly jako my tady. :mrgreen: :mavam:

Kocour ek
736 příspěvků 26.1.21 17:19

Ach jo, ach jo dop e, kdy tohle vsechno skonci… rano s mamkou na ty pateri,, primar skvělej,, pry se to projevi za den 2,, kez by,, ale prisla domu a dostala zimnici,,, tak uvidíme.. pak s autem do servisu a vzit si náhradní, to byla hruza.. nejde to, abych nemusel jezdit asi zustanu doma nez opravej moji obludu,,, Ellen,,, tak jak te popsali,,, tak takovy devce hledam,, sveráz a troska jako ja,,, neboj dívko,, dostanes se z toho,, zdeni radsi byt sám nez s volem a debilem.. ja samotou netrpim, užívám si ji s kocourama… nikdo mi neprudi, nemám nikoho za zadkem,,, jak jinak,,, mam hlad.. na belgický pralinky nebo palacinky s bananem a pařížskou pěnou,, cau holky

Acrylát
539 příspěvků 26.1.21 19:18

Ahoj přátelé.
Po delší době se ozývám. Nezlobte se ale číst vás teď nebudu, až mě bude líp a budu mít trpělivost, je toho hodně.
Jen jsem vám chtěla napsat jak je to se mnou a s Lyricou, případně se poradit.
Jak jsem vám psala, tak na Nový rok nebo 1.ledna? jsem vysadila jednu padesátku Lyricy a zůstala tedy jen na 0-0-50mg. Ze začátku mě zaplavila euforie, protože jsem očekávala problémy ale nic závratného se nedělo. Asi proto, že jsem byla připravená a kdyby něco, tak vím od čeho to je.
Myslela jsem, že když překonám prvních 14 dní, tak mám vyhráno, počkám ještě dalších 14 dní a stejně lehce vysadím i tu poslední padesátku. Ale stala se mi jedna věc. Jela jsem na kontrolu na endokrinologii, vlastně jen na kontrolní UZ po půl roce, měla jsem tam před tím nějaké cysty, tak jestli nerostou. VŮBEC jsem se nebála, nebylo čeho. A už před tím mi bylo nějak divně a tak mě napadlo se podívat na náramek na ruce, který ukazuje i puls a tlak a měla jsem puls 125.U doktorky jsem to pak zvládla a když už jsem jela trolejbusem domů, tak mě bylo nějak divně, tak jsem se pochlapila, mrkla na náramek a měla jsem už puls 140!Tak to jsem se lekla(A doma jsem si změřila tlak a 190/105:-))Tak to už jsem se lekla tuplem a zavolala svému praktickému, jestli tam ještě je, že bych přišla na EKG. Ale než jsem se vydala na cestu, hvízdla jsem si kousek Neurolu, aby mě cestou nekleplo. Takže tam už tlak přiměřený ale na EKG nějaké extrasystoly a tachykardie přetrvávala/rychlý puls/.Tak doktor mě dal Betaloc na tlak a tím to haslo, žádné vyšetření na kardio. S Betalocem jsem počkala a dobře jsem udělala, protože od té doby tlak nízký, večer někdy i 100/69.No a brát ten prášek na snížení, tak bych nelezla. A od té doby jsem měla pokoj, až dnes. Otec spadl, tentokrát na kolena a chodí těžko po bytě a jen o berlích. Tak jsem šla za jeho doktorem se poradit, co s ním. No a situace se opakovala, akorát tlak a puls nebyl tak vysoký ale úzkost jak prase, motolice, prostě na odpadnutí. Potkala jsem kámošku, jak jsme kecaly, tak se mě u toho dělalo zle a najednou jsem vystřelila a říkám ji, že se omlouvám, že se mi udělalo špatně. Koukala za mnou jak hloupá, jestli jsem se nezbláznila.
Je mě dnes nepříjemně pořád, asi padl tlak a ještě za dva dny úplněk, do toho ten otec a už to se mnou mává.

A teď otázka na vás:je to jen nějaká krize při vysazování, která se časem/ale jakým?/ upraví nebo se mám vrátit k té zkur…Lyrice? Stálo to s ní za prd, zase jiné problémy ale tento hrůzinec ne.

Tak dík všem za případné rady.
Moc vás VŠECHNY zdravím, i když nepíši/mám toho moc/, tak vás mám všechny ráda.
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Kocour ek
736 příspěvků 27.1.21 09:04

Ahoj Miru,, ja myslim, ze to lyricou byt nemuze po 3 nedelich,, a to co popisujes ma moje mamka, přichází to nečekaně, reaguje to na pocasi,, bere ve varfarin a leky na tlak a je to klasicka arytmie. Kdyz to dostane vezme taky neurol,, hodi se do klidu a ino se to srovna. Stejne ale az u nas vse opadne,, chci s ni do IKEM jestli nedoporuci strojek budika??? Byt tebou okamzite ke kardio doktorovi a chtit holtera. Napiš mi co mas za hodinky ktere meri tep? Diky at se dari,,, drzim palce,, hádám m ale dle meho na 90 % lyrika to uz neni,, abstak.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.21 14:49

Ahoj mirusko ja si myslim ze to muze mit souvislost jeste s vysazovanim, brala jsi ji dlouho pokud se nepletu 3 roky, ale jirka ma pravdu sla bych taky k dr.na ten holtr at mas klid, ja kdyz jsem vysadila uplne lyricu tak se mi az za tri tydny udelalo lip a to jsem ji brala 8 mesicu.
moc moc na tebe myslim :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 27.1.21 16:54

Ahoj všichni,
Miruš, já si myslím, že to s lyricou souvislost nemá, to je už pozdě. Můžeš mít i panickou ůzkost, to taky souvisí a dělá binec se srdcem a tlakem. Napiš pak, co ti řekli doktoři. Jirko a maminku budou normálně očkovat i když bere warfarin, nevadí to?? Dneska jsem byla v obchodě na pečivo a udělat si tím pádem nějakou procházku. Nevím co mi je, ale jsem unavená jako kdybych ušla pěšky každý den 10km. Zuzi, tak co, zkoušíš už ten atarax, přála bych ti aby ti zabral, ale to víš, to co neurol to nebude. Elli, jak pokračuješ s vyřizováním, dneska jsem měla zase mega, já to snad ani nesnížím tu lyricu, a zase jsem se přežrala… :poblion: :poblion: :poblion:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.21 17:43

Tak já jsem líná jak vepř. Ani hlad mě nevyhnal z baráku. Jsem pořád v tý blbý depresi, do ničeho se mi nechce, nechci nikoho vidět. Řekla jsem si, že budu aspoň pomalinku, i kdyby každý den půl hodiny, uklízet ten prach, tak to jsem dneska splnila, ale budu muset přidat, tímhle tempem bych to neudělala za rok. Ten prach je všude, i v zavřených skříních. No a já jsem perfekcionistka, tak všechno z polic jde ven, všechno umeju, police vytřu… Takže dneska jsem myla čistý nádobí. S vyřizováním to nejde a znervózňuje mě to, potřebuju posudek od toho salámisty doktora a tu výpověď z práce, tak čekám.

Miruško arytmie mívám taky, i teď na té kardio jipce mi to doktor při poslechu říkal, jestli to cítím. Tak v tom okamžiku zrovna ne, ale když jsem od něčeho odvykala (což je u mě téměř trvalý životní stav), tak to bylo někdy hrozný. Hodiny jsem si držela ruku na tepu, jestli mi vůbec to srdce tluče. Vždycky jako by vynechalo, mě zachvátila šílená panika a pak se rychle rozbušilo. Ale tak extrémně rychlý tep jsem nemívala.

Kocourku, co kocouři. Kolik jich teď vůbec máš. Ti moji mě akorát zlobí. Mazliví nejsou, budí mě v půl čtvrtý ráno, nechtějí se česat (u šedýho už je to stejně zbytečný, ten už je tak plstnatej, že půjde zas na holo, chudák, ale až se trochu oteplí), stříhat se samozřejmě taky nechtějí, žárlí na sebe… Ale hlavně že nechytli ten covid, to bych se zbláznila.

Tak se mějte, já jdu pokračovat v ležení.

Acrylát
539 příspěvků 27.1.21 19:03

Ahoj lidičky!
Tak vám všem moc děkuji za názor, jste fajn, že jste ho napsali.
Teď vám napíši, jak to cítím já. S Lyricou to bylo otravný, když jsem si i přes den jen na chvilku lehla, tak jsem hned spala(Tak to teď nemám. Taky jsem měla pořád nafouklý pupek, že jsem už myslela, že mám vodu:-)))Tak to taky nemám. A protože já nemám Generalizovanou úzk. poruchu/neustálé obavy z budoucnosti, ze situací, atd/ ale mám Neurovegetativní distonii, kdy si tělo samo spustí různé ty neurovegetativní příznaky/rychlý puls, zvýšení tlaku, esxtrasystoly atd, které se vůlí nedají zastavit/, tak ta Lyrica mě toto všechno brzdila, to je fakt. I když jsem brala menší dávku. Ale ta jedna padesátka už nestačí a prostě a jednoduše se mi ty potíže znovu vrací a protože jsem to chlamstala tři dlouhé roky, tak se to vrací v horší míře. Jinak si myslím, že mám srdce zdravé, že je to všechno prostě od nervů, když je nějaká jen TROCHU vypjatější situace. Laplo mě to za ten měsíc teprve dvakrát, tak ještě chvilku počkám ale nerada bych se propracovala až k panickým atakám. To raději budu žrát ten sajrajt.Nic jiného krom toho neberu, jen Controloc na žaludek. To jsou všechny mé prášky.
Dnes je mi zase úplně normál, i když jsem měla opět zátěžový den. Otec spadl, vylezlo z něj, že už po desáté, včera jsem mu vyzháněla u doktora vyšetření na traumatologii, aby mu mrkli na ta kolena ale i udělali CT hlavy. Dnes jsem u něj byla znovu a masírovala ho, protože on odmítá na nějaká vyšetření jít, prý nemíní zbytek života trávit po doktorech. Teď 23.2. mu bude 89 a mě ve stejný den 67.
Pak přijel brácha a jeli jsme mu pro chodítko.
Můj dědek pořád nesmí na nohu našlapovat,,už to bude pomalu dva měsíce, takže ještě skáču i kolem něho, i když on se snaží mě nebuzerovat:-))Takže se opravdu nenudím. A to jsme se ještě rozhodli, že se asi přestěhujeme do nového bytu, kvůli tomu výtahu, protože teď nám to teprve už opravdu došlo, jaké to je bydlet ve 4.posch.bez výtahu. Když se pak něco přihodí, je to v pr…Už máme vyhlídnutý dům v centru, ale teprve se staví, takže by jsme mohli pomalu a systematicky balit.Cena šílená, 62 m2 za 5,438 miliónů!!!Ale zase za ten náš by jsme dostali podobně, něco málo by jsme přidali. Je hrozný, jak jsou teď byty drahé((Vůbec se mi z toho našeho bytečku nechce ale na stáří by jsme to asi nedali((
Tak se mějte, moc vám všem děkuji, v blízké době si vás pročtu a budu reagovat.
Posílám vám fotku toho mého náramku, který /mimo jiné/ ukazuje i puls a tlak. Srovnala jsem ho se svým značkovým tlakoměrem a ukazuje to dobře. No mrkněte jaký tlak mám běžně, měřím se teď několikrát za den. Copak můžu s tímto brát něco na snížení tlaku? A ještě vám posílám fotku, jak jsme byli v sobotu s dědkem na chatě, jenom seřídit přímotopy a co tam bylo sněhu. Dědek byl poprve venku a řídil auto ale horor byl seskákat po jedné noze ze 4.poschodí a potom ještě 500 m do garáže!!Byl mokrý jak myš. Ještě že je sportovec a má dobrou kondičku. Já mu říkám, že je Zilvar z chudobince)))
Tak se mějte miláčci. Zuziku a tobě obzvlášť dík a taky na tebe myslím :srdce:

Jo a to je ten barák, co staví. Bude tam těch baráků víc, naproti Kaufland a Tesco, celé prostředí bude upraveno v park a garáž v domě, hned u baráku výpadovka na naši chatu.Tak krásné prostředí jak bydlíme teď tam nebude ale musíme už pohlížet na jiné věci.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.21 08:04

Ahoj vsem
mirusko tak kazdy napsal svuj nazor ale stejne zalezi na tobe, ty jedina znas svoje telo nejlepe.
zdenicko jeste jsem atarax nezkousela znas me
ellenko ty ostrihas kocku do hola :lol: to jsem jeste neslysela
tak ja jdu neco uvarit k obedu a dneska mam domluvene kaficko s kamaradkou tak se musim trochu upravit

Kocour ek
736 příspěvků 30.1.21 07:59

V praze je regulerni bouřka,, divny v lednu… auto nemám, snad pry v pondeli,,, tzn nikam nechodim,, jenom lezim a zeru,,, Ellen doma ted 3 zrzavy makovice a bůčka,, ta je mega obr,,, tak si predstavte, ze mamka po tom zakroku na pateri ztratila po 6ti letech bolest v nohou… bylo to trochu bolestivé, primar musel presne znat drahu nervu kdyz to mačkal,, trvalo zo 30 min a vecer uz sla mamka s pejskem… jasne je ji 85 takže ji boli i koleno atd, ale to hlavni je snad pryc… zustava rozum stat nad tim, proc kdyz praktik vedel leta ze ma bolesti a spatne chodi tsk ji neposlal do nemocnice??? Debilové porad rehabilitace, cviceni a kravoviny mimo zakroku odborníka a vysetreni na mag rez. Pripada mi to jako by na starejch lidech doktori šetrili… drzte mi palce at v pondělí bude auto hotový.. bez nej to nejde a na hory vubec… svet se ale definitivne zblaznil, ja to sice drahy vůz ale cena za JEDNO predni svetlo 105 tis a za zpetne zrcatko 40 tis je fakt na hlavu… nastesti je to pojisteny… tak prima vikend

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 11:35

Kocour, tyvole, neděs mě. Já vím, že máš exkluzivní auto ale ten můj pojebanej taxikář taky nejezdí trabantem, co když mi tu rýhu vyčíslej na sto tisíc!!! :zed: :zed: :zed: Já se zblázním. Už totálně. Toho tvýho bůčka bych chtěla vidět… Já jsem vždycky chtěla mít macatýho kocoura a nikdy se mi to nepodařilo. A ten černej hajzlík - když na léto zhubne, pohroma. Ani se mi nechce ho pohladit, protože hladím kostru.

Jo, Zuzanko, šediváček půjde dohola, on má hrozně blbou srst, takovou jakoby vatu a to bych ho musela denně tak hodinu a půl česat, abych to udržela. Mě by to i bavilo, ale on jak mě vidí v ruce s hřebenem, tak zdrhá. Má to úplně zplstnatělé až na kůži. A spolupráce nulová. Nechá se česat tak minutu. Tak teď ho zase budu nahánět s nůžkama, to taky nepodrží, tak vždycky někde fiknu… vypadá pak jak prašivej. Nebo adept na soutěž o nejextravagantější kočičí sestřih.

S úklidem jsem moc nepokročila, vůbec mě to nebaví, žiji stále v království prachu.

Dneska jsem si s mírnou hrůzou byla pro doporučený dopis - ale byly to jen papíry z práce, nakonec to zbastlili tak, že mi přepsali smlouvu na dobu určitou, s koncem tohohle pátku, takže je to vlastně rozvázání PP z jejich strany a dostanu vyšší podporu. Správně bych měla mít nárok na jeden měsíc podpory, ale to jsem původně ani nevěděla a taky nemám nejmenší zájem se s nima dohadovat, jsem ráda, že to takhle dopadlo. Tak mám ještě nějaký týdny na zotavenou. Hlavně bych potřebovala nabrat nějakou fyzickou sílu, jsem jak vyždímanej hadr.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 11:37

Oprava: správně bych měla mít nárok na jeden měsíc odstupného - a pak teprve podpory.

Kocour ek
736 příspěvků 30.1.21 13:49

Ellen nestraším, neboj tohle auto je extrem a ani se tady a v EU neprodává, bučka ti vyfotím garfield je proti nemu vyzáblej chudinka. Jsem v práci, neco dělám a jedu mámě nakoupit a domu.
Zuzi co snih u Vás?? hromady co?? Zdeni co ty, co vaříš?? Miru jasně, zuzka to napsala přesně, každej zná svy telo nejlépe, ale stejně mam pocit, že lyrica tě až tak neovládá,, rozhodnutí zda pokracovat je jen a jen na tobě.. a víte jak jsem vyřešil zuby??? koupil jsem na netu Adhesor carbofine, tedy cementovou výplň a aplikoval na díry a paráda,,, k zubaři pujdu až po covidech,, pokud se to nekdy stane. tak se opatrujte a budte opatrné,, opravdu hodně lidí co znam od filmu to ted dostalo a žádná legrace to prý opravdu není.

Zdenka12345
176 příspěvků 30.1.21 15:52

Ahojte,
Jirko ty ceny to je palba, ještěže máš tu pojistku. Ellen tobě to určitě tolik stát nebude, držím palec a Jirkovi ať má auto v pondělí. :palec: Byla jsem včera na nákupu, málem jsem si urvala obě ruce než jsem to dosmyčila domů. Jo Jirko té tvojí mamce to přeju ať jí to dlouho vydrží. Mně taky trošku přešla ta bederní páteř, nevím jestli je to tím kauduálním opichem nebo čím. V pondělí jdu zase. U nás tady zamračeno od rána od 9h, svítím lampičkama, nevařím, nechce se mi budu mít víkend na paštikách, jogurtech a malých párečkách. Tu paštiku mám s brusinkami - Májku, ta mi chutná. Jinak nic nového, jak mi umřel ten bývalý před 2 měsíci tak včera umřel jeho brácha, nevím, jestli covid-netuším. Tak se mějte, opatrujte se a ochraňujte před covidem, brácha se mně pořád štítí, jen mi dal vody za dveře ( jsou těžké, neodnesla bych je z obchodu) a odešel. Je mi z toho všeho smutno, a to hodně, všichni se na mně vysrali a v neposlední řadě i rodina, mi nestačí si s nimi jen telefonovat, moc se tím trápím, ani žádnou kámošku nemám, o všechny jsem přišla díky chlastu, a měla jsem jich hodně, když to bylo na mně už vidět, nebo se to nějak dozvěděli, začali přecházet na druhý chodník, zbyla mi jen 1 a ta sousedka, ale těď se moc nevidíme, jen voláme. Je mi to všecko tak líto, zasraný covid, dříve se mohl člověk aspoň projít do obchodního centra a vidět kolem sebe lidi, jsem úplně zbytečná, už se ode mně distancuje i rodina poslední mí 2 příbuzní, nevím, jak si na to zvyknout. Už abych šla k psychiatrovi, nebo psychošce, u ní ale zatím ještě nemám termín, že prý mi zavolá. No, tak si odpočiňte a buďte hlavně zdrávi! :srdce: :srdce:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.21 04:42

Zdeničko, koukám že tobě z té karantény docela slušně hrabe :lol: :lol: :lol: Neblázni, rodina se na tebe nevykašlala, jenom se prostě bojí, to je úplně pochopitelné. Já sama nechtěla, aby se táta vůbec přibližoval k baráku, dal mi jídlo za okno, stál na druhým konci silnce a jen jsme si zamávali. No, a ten „nápadník“, co mi nakupoval jídlo, ten teda ke mně domů šel, ale tam bych zcela uvítala, kdyby postupoval jako táta. On se ke mně vyloženě vecpal, vnutil se pokaždé dovnitř, poprosil o kafe, sundal si roušku… no blbec. A pak seděl a povídal a povídal, pokaždé jsem se modlila, ať už jde. Musím ale uznat, že s tím nakupováním a vařením (on mi i vařil!!!) mi hodně pomohl. Blbý ale je, že on se na mě hrozně upnul, píše mi sáhodlouhé SMSky, jak jsem smysl jeho života, jak by pro mě udělal všechno na světě atd., mě je to hrozně nepříjemný, protože já ho beru jako kamaráda a vím, že VÍC už nebude, to já tak mám, buď mě někdo zaujme na první pohled, nebo je to beznadějný. Snažím se mu to pořád naznačovat, ale je to marný, je to marný, je to marný :dance: Já ho chápu, on je v ID, sám v maličký garsonce, nemá žádné kamarády, žádné zájmy, to je asi na palici.

Dneska musím na ten pracák, bože jak se mi tam nechce. Mám fobii z lidí, i při hledání té práce jsem přeskakovala pozice, kde bych musela jednat s lidma a hledala nějakou manuální bouchačku u pásu, riskla bych i ty noční, pro mě pořád lepší než třeba prodavačka. Ach jo, kdo ví, kde skončím. :,(

Miruško, to jsem nevěděla, že máš neurovegetativní dystonii, tak to je fteda asi pakárna, pořád nějaký somatický potíže - ještě že nejsi hypochondr, to by ses zbláznila. To stěhování ti nezávidím, ani opouštění dosavadního bydlení, já bych to snad ani nezvládla, jsem na ten svůj baráček tak upnutá… Ale když se těšíš do nového, tak se to asi dá zvládnout. Cena teda šílená, je hrozný, jak jsou dneska byty drahé. Ale zas to tam budeš mít všechno novoučký, vonící novotou, čisťoučký… to je zase prima.

Jo, Zdeni, tobě umřel ex? Nebo jsem to špatně pochopila?

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.21 04:42

Zdeničko, koukám že tobě z té karantény docela slušně hrabe :lol: :lol: :lol: Neblázni, rodina se na tebe nevykašlala, jenom se prostě bojí, to je úplně pochopitelné. Já sama nechtěla, aby se táta vůbec přibližoval k baráku, dal mi jídlo za okno, stál na druhým konci silnce a jen jsme si zamávali. No, a ten „nápadník“, co mi nakupoval jídlo, ten teda ke mně domů šel, ale tam bych zcela uvítala, kdyby postupoval jako táta. On se ke mně vyloženě vecpal, vnutil se pokaždé dovnitř, poprosil o kafe, sundal si roušku… no blbec. A pak seděl a povídal a povídal, pokaždé jsem se modlila, ať už jde. Musím ale uznat, že s tím nakupováním a vařením (on mi i vařil!!!) mi hodně pomohl. Blbý ale je, že on se na mě hrozně upnul, píše mi sáhodlouhé SMSky, jak jsem smysl jeho života, jak by pro mě udělal všechno na světě atd., mě je to hrozně nepříjemný, protože já ho beru jako kamaráda a vím, že VÍC už nebude, to já tak mám, buď mě někdo zaujme na první pohled, nebo je to beznadějný. Snažím se mu to pořád naznačovat, ale je to marný, je to marný, je to marný :dance: Já ho chápu, on je v ID, sám v maličký garsonce, nemá žádné kamarády, žádné zájmy, to je asi na palici.

Dneska musím na ten pracák, bože jak se mi tam nechce. Mám fobii z lidí, i při hledání té práce jsem přeskakovala pozice, kde bych musela jednat s lidma a hledala nějakou manuální bouchačku u pásu, riskla bych i ty noční, pro mě pořád lepší než třeba prodavačka. Ach jo, kdo ví, kde skončím. :,(

Miruško, to jsem nevěděla, že máš neurovegetativní dystonii, tak to je fteda asi pakárna, pořád nějaký somatický potíže - ještě že nejsi hypochondr, to by ses zbláznila. To stěhování ti nezávidím, ani opouštění dosavadního bydlení, já bych to snad ani nezvládla, jsem na ten svůj baráček tak upnutá… Ale když se těšíš do nového, tak se to asi dá zvládnout. Cena teda šílená, je hrozný, jak jsou dneska byty drahé. Ale zas to tam budeš mít všechno novoučký, vonící novotou, čisťoučký… to je zase prima.

Jo, Zdeni, tobě umřel ex? Nebo jsem to špatně pochopila?

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.21 07:14

Ahoj vsem,
tak ja jsem totalne vyrizena, strasny uzkosti, chtela jsem si odpocinout a nic nedelat ale to neumim, ja nejsem unavena fyzicky ale psychicky a to je myslim horsi, kluk me nasr…l s vysvedcenim sere na to strasnym zpusobem, no bezny starosti ale me to moc zmaha. u nas je asi 15cm snehu ale vcera bylo -18 stup. a dneska je -21 brrrr

kocourku to se super zprava ze to mamce pomohlo to mam strasnou radost, garfilda vyfot rada se podivam :D

zdenicko nezoufej rodina se proste boji ja vim je to strasny ja uz jsem taky na nervy ale musime to vydrzet a sama nejsi mas nas :srdce:

ellenko pracak zvladnes jezisi ty jsi tak brzo vzhuru napis co ti rekli jaky mas moznosti

pozdrav mirusce :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.21 08:43

Úzkostičko, to je mi líto, zbytečně se netrap, když to nepřejde, vem si Neurol, to pro mě placebo, nuladvacetpětku :D Kluka rozdýchej, ony to teď děti mají těžký s tou online výukou, a ty který nemají v sobě vypěstovaný ten řád, tu zodpovědnost - tak to pak svádí k flákání, to je jasný. Na konci roku to třeba bude lepší. Nebo on je v devítce?

Vzhůru jsem byla tak brzo, protože mě kočičáci budí, teda hlavně ten černej. Ten zlobí kudy chodí. :cert:

Našla jsem na netu jedno docela dobrý místo, sice za téměř minimální plat, ale aspoň něco, tak teď se odhodlávám tam zavolat. Bože jak já to telefonování nenávidím.

Zdenka12345
176 příspěvků 1.2.21 10:55

Ahoj všichni,
tak tady mrzne až praští. Zase jsem nespala až ve 3h jsem usnula, teď si vařím brambory a peču rybí prsty, musím tu ledničku vyjíst ať ji můžu rozmrazit, mám v mražáku úplné balvany ledu, myslela jsem, že je to samorozmražovací, ale asi ne, no levný šunt, ale mně stačí. Z toho spaní se už vážně poseru, už začínám nespat ob den a asi to mám z toho korony, říkají, že po prodělání, lidi nespí, super, pro mně jako dělané!!! Do pr.ele, už mám z toho všeho osypky, dneska jdu na ty opichy v 15h a pak mininákup, protože těma taškama v pátek nebo kdy to bylo jsem si strhla tu mrzačí ruku, asi jsem tam něco ulomila, bolí to při pohybu jak sviňa. Elli jo zemřela mi moje poslední vážná známost, on byl z té dědiny kde jsem vyrostla, tak mi to řekl brácha, že má parte na zastávce a teď jeho brácha, měli 61 a 63 let, asi covid, no já vždycky chodila se staršíma. Jó tak to otočné křesílko jsem zrušila, už je to měsíc a já na to nervy nemám, jsem zvědavá, jestli mi proplatí zálohovku zpět, no napsala jsem meila, volala slečně - že prý jó a na meil mi mezitím odepsal nějakej iniciativní obchodník, že děkuje za DOTAZ, zboží bude tento týden a omlouvá se, no nevím co na tom meilu pochopil jako dotaz, já jsem jim to oznamovala a uvedla své č. ú., kde mají poslat-vrátit mou zálohu, tak nevím. Zpátky tam už nevolám, nebudu platit kredit. Dneska si nechám napsat prášky od bolesti a 1 neurol, protože už toho všeho mám po krk, ale Zuzi já to do sebe zase nasypu na ex, ze mně si příklad neber, ale to ty víš. Jirko co auto, pomohl ten můj držený palec?? :mrgreen: Jinak lyrica zvýšený počet, ale ne mega, tak mně napadá, co by se mnou bylo, kdyby mně dali do nemocnice a dali mi normální dávku - chci do umělého spánku… :zed:

Stránka:  « Předchozí 1 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 145 Další »
Váš příspěvek