Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.20 19:00

Ahoj všici,
tak máme svátky za sebou, já jsem byla doma a krááááásně jsem celý pojebaný Štědrý večer prospala. Vzala jsem si odpoledne Amitriptylin, hned zabral, probudila se v půl osmé, vzala další dávku a spala až do rána. Jelikož nechodím téměř ven, tak nevidím ani vánoční výzdobu v ulicích, takže letos jsem Vánoce opravdu přestála bez sebemenších problémů. Bohužel včera přišel táta a přinesl mi několik dárků, takže do toho města stejně budu muset a taky něco každému koupit, sakra proč se na mě nevybodli.

Zuzanko, myslím že není dobré, když svoje úzkosti a strachy maskuješ, to musí být hrozně vyčerpávající. Každý člověk má chvíle, kdy mu není dobře, tím nemyslím, abys 24/7 polehávala a stěžovala si, jak je ti špatně, ale občas říct, promiň nemůžu to a to, není mi dobře, na tom není nic špatného. Navíc, tví nejbližší přece vědí, že máš ID kvůli¨ úzkostem, tak by to snad mohli pochopit, že je ti občas hodně zle. A že nemůžeš fungovat jako zdraví lidé. Neboj se to říct, nenech se nutit do situací, kdy ti není dobře, no ještě že chodíš k té psycholožce, kde si můžeš vylít srdíčko, ale to, co říkáš jí, bys měla být schopná říct i v reálu, braň se a postav se k situaci čelem, ostatní budou čučet :mrgreen:

Zdeničko, máš to fakt těžký, ale neber si to tak k srdci. Když ti nejbližší příbuzní nadávají za příživnictví, to je síla. To musíš pustit jedním uchem tam a hned druhým uchem ven, nebo z toho zcvokneš.
Já mám to štěstí, že když máma nebo ségra do mě začnou rýt, táta se mě zastane a zklidní je. Anebo se prostě seberu a jdu domů, už mě fakt nebaví poslouchat blbé kecy od někoho, kdo ani netuší, jak hrozně mi je a taky si nenechám kibicovat ve skoro padesáti do života. Vzmuž se!

Kocour ek
736 příspěvků 26.12.20 22:09

Zuzi,,, tak já přijedu,, bulet nebudu,, povídat taky nemusíme ale objimat se budem do aleluja,, :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Zdeni,, ta se nastves a máš proč,, protože je to prostě hnus a od rodiny je to hyenusmus, oni tě prostě chtějí zranit a maskuji to tím, že jsou otevřený v názorech.. pokud ve stejný situaci, v naprostým klidu bez řvani a ž oči do očí neřekneš oběma, že jsi nemocná žena a součást jejich rodiny a ne kus hovna,, a že jsi možná nemocná ž nich obou.. tak se nic nestane. To co děláš, že odejdeš a smutnis nic neresi a oni se za rypak nechytnou,, vůbec nechápou jak zranuji, protože je to pro ně letitý rituál. Promiň,, až to udeláš, ziskas si respekt.., NESMÍ to ale být hádka.. Ellen,, při tvy inteligenci, přeci víš,, že máma a ségra nikdy nepřijdou,, ale táta vždy… dokud bude moci chodit.. mám tě rád, a je to těžký,, ale jak to je u tebe pořád nahoru dolů, a jak to asi 2 roky sleduji,, tak je to horší.. a ne lepší.., myslim???, promiň,,, pozdraveni Miru a o mě příště… tragédie to není, léky jsem odmítl, ale 24 hod mám pocit jak na potitku u maturity,, teplo, zima, žaludek na vodě a nemám přehled o čase. Začínám na svoje věci kašlat a jsem flegmatickej k lidem a upinam se k zvířatům.,

Zdenka12345
176 příspěvků 26.12.20 23:59

Ahoj všichni,
díky že jste mně podpořili, to je tak pěkné :srdce:, takhle na mé straně nestál nikdo v životě, vždycky jsem si myslela když jsem měla nějaký problém, že jsem úplně sama, a na tu totální samotu se hrozně těžko zvyká, že nemám chlapa-nevadí, že nemám dítě - vzhledem k dnešní době už taky nevadí, nechtěla bych ho nechat na takové planetě jednou samotného. Ale že nemám přítele, kamaráda, člověka, příbuzného co nikdy nestojí na mé straně,–to bolí a hodně. Táta když žil, byl hodný, ale nepamatuju si, že by se mně zastával, měl by pak peklo, no radši pak umřel a má klid. No, já pokud se teď nenatláskám lyricou tak ty emoce se mnou mlátí nejen ode zdi ke zdi, ale i od stropu k podlaze, je to děs :poblion:. Máma volala hned na další den, jí ty telefony zvedám, ale bráchovi ne. Už mi mamka vyřizovala od něho, že mi doveze uzené, ale jsem mu nechala vyřídit, že nechci, ať za mnou nechodí, že jídlo mám (neměla jsem, s hrůzou čekám až si zítra nakoupím.) Lidi já si připadám když se na sebe koukám jako to stvoření na té fotce, to bude asi těma vánocema, radši ať už je léto, a to s tím prodejem bytu a odchodem do věčných lovišť mi přijde pořád jako rozumný nápad.
:mrgreen: No, hrudník nemám tak plochý. :mrgreen:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.20 09:16

Zdeničko, promiň, vím že je absolutně nevhodné dělat si legraci z tragédie, co tě, potkala, ale to jak jsi napsala:

Táta když žil, byl hodný, ale nepamatuju si, že by se mně zastával, měl by pak peklo, no radši pak umřel a má klid.

no pak radši umřel a má klid, to mě dostalo. Tys to napsala jako když má člověk blbej tak si řekne, a to já radši umřu - a jde domů a tam umře. Jo, kdyby to bylo tak jednoduchý. Myslím, že by planeta země si trochu oddechla, protože lidi by padali jak švestky. Ale pryč od tohoto smutného tématu a ještě jednou se omlouvám, jestli se tě to nějak dotklo.

U mě zatím nic nového, stále brousím poličky, je to TAKOVÁ pakárna. Mám brusku, která má vyndavací baterii nabíjenou ve stojánku a bruska brousí dvacet minut a pak se musí asi hodinu nabíjet, no na palici.
Takže můj den je broušení-internet-broušení-internet. Žádná nic moc zábava. Včera měla přijít kamarádka, dlouho jsme se neviděly, tak jsem se jí nechtěla ukazovat bez zubů - a co jsem nevymyslela. Koupila jsem v lékárně ten gel, jak si s ním starouši přilepují klapačky, Corega se to jmenuje, trochu toho šlehla do toho vypadlého můstku (mám tam zuby jedničku, dvojku, trojku), nasadila - a ono to drží!!! :lol: :lol: :lol: Jsem já to ale koumák. Jen doufám, že se to nepřilepilo tolik napevno, aby to pak šlo sundat. K implantologovi jdu koncem února, bojím se, co mi řekne. Co když budu ten případ, kdy to nejde nasadit. Jak jsem tam měla ten zánět a doktorka mi oškrabávala tu kost… Zkusím se ho zeptat, jestli nebere nové pacienty, tahle zubařka je strašná. Ale zas má dobré laboranty, ta paní, která mi dělala ten můstek je hodně šikovná. Blbý je, že jsem zase prošvihla termín, jelikož v ten den mi bylo příšerně zle po ožrání se (to jsem se dověděla o tom udání), ani jsem nevěděla co je za den…mám z toho docela strach, ona je na to háklivá, když někdo přijde a ani se neomluví. Jak jsem psala o těch mých zbylých zubech, že si je nechám vybělit, koupila jsem si takové bělicí pásky, byly teda drahé jak hrom, ale v diskuzi je všichni chválili, tak uvidím. Do konce února daleko, navíc já jich mám hodně, když je používám jen na spodní zuby :mrgreen:, budu bělit a bělit.

Kocour mi včera málem způsobil infarkt, on je to „krabicák“, jak přijde něco nového, musí tam pořád lézt, a ta krabice od vysavače je hodně vysoká a udělá to hrozný randál, když tam skočí. Držela jsem zrovna kafe a úplně nadskočila a vylila si ho do postele, ještě že ne díky bohu (!!!) na ten nový počítač, to už by mě fakt šlehlo. U vysavače už jsem pochopila princip vysávání nasucho do vody, to budu používat nejčastěji, tak to je fajn. Šampónování a čištění koberce a sedačky zatím nehrozí.
Jinak Lyriku žeru asi v trojnásobné dávce, jinak bych se hrůzou z toho procesu s autem asi složila. Pořád na to musím myslet.

Zdenka12345
176 příspěvků 27.12.20 17:04

Ellen, ty dobře víš, že nedotkla. Já jen, že on už to pak nevydržel se srdíčkem, to už jsem bydlela sama, zemřel bylo mu 56!!! Tak si myslím, že má aspoň klid a že tam někde vidí ty moje nenarozené 2 děti, jeho vnoučátka, přála bych si to. Já teď jedu taky celé svátky na megalyrice, jinak by mně odvezli k chocholouškovi, nebo bych si to hodila. Teď zase nevím, co budu dělat na silvestra, už mně i napadlo si koupit 1 šampíčko, ale nebudu riskovat, bylo by mi blbě. Tak se všichni mějte a užívejte. Docela by mně zajímalo, jestli to s tím ohňostrojem lidé dodrží, já tipuju že ne, že o půl noci normálně budou lítat rachejtle. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zdenka12345
176 příspěvků 27.12.20 17:11

Už zase bulím jako želva, já mu nikdy neřekla jak ho miluju, nestihla jsem to a chtěla jsem. Strašně mi chybí i po těch 24 letech to nemám v sobě zpracované, říkala mi to jedna psycholožka v léčebně, když jsem se jí na sezení rozbrečela tak, že ze mně nedostala ani slovo, tolik jsem mu toho chtěla říct, omluvit se. :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.20 19:09

No ellenko to mas pravdu jsem z toho vycerpana jak porad hraju divadlo ze mi je fajn, navenek by nikdo nepoznal ze mi je zle ale uvnitr co citim no nemusim ani popisovat dobre to znate, no ale ja to mam tak od zacatku, ale jsou dny kdy to nevydrzim a bulim a bulim a reknu ze mi je zle
zdenicko obdobi vanoc je pro nas uzkostnaky narocne obdobi, vsechno si moc bereme, tatinek urcite vi jak moc jsi ho mylovala, ja silvestr vubec neresim jdu spat klidne v devet :D jo za mlada jsme chodili na namesti kde to zilo, pilo se ale to uz ted jde mimi me a nevadi mi to,
kocourku tak jsem cekala na to objeti :mrgreen: a ty nikde

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.20 02:10

Zdeničko, to je hrozné, že umřel tak mladý! to si ani neumím představit. My všichni ten život bereme jako kdybychom byli nesmrtelní, no ale ještě pár let a budou padat naše ročníky - jak se zpívá v jedné písničce „už se kácí v našem lese“. A nebreč kvůli tomu, cos mu nestačila říct. Jednak on určitě věděl, jak moc ho máš ráda a jednak, teď už s tím stejně nic nenaděláš, jen se zbytečně trápíš. Já to svýmu tátovi dokázala říct, jedině když jsem byla ještě přiožralá a v jejich „domácím vězení“ měla vystřízlivět a dát se dohromady, za střízliva bych to nedokázala. My jsme taková studenočumákovská rodina, nějaký objímání, líbání a mluvení o citech a pocitech se u nás fakt nenosí, takže já tohle přímo nesnáším. Kor když se objímají a dávají si pusu na tvář dvě cizí (nepříbuzný) ženský, to je pro mě úplně fuj. Tohle mi třeba hodně vadí na těch AA, tam když se scházíme, tak se všichni objímají a líbají, já radši vždycky stojím hodně daleko a dělám, jakože tam nejsem, abych se tomu vyhla :lol: Od pár chlapíků, co jsou mi sympatičtí, mi to nevadí, ale objímat se a ocicmávat s ženskýma fakt nemusim.

Zuzanko, to je zvláštní, mně teda při úzkostech vůbec do breku není. Spíš je mi fyzicky tak strašně hnusně, že bych nejradši vyskočila z těla a sedla si někde vedle. No, zas mě to čeká - až mi dojde Lyrika. A to bude brzo, jelikož žeru megadávky, nemůžu si pomoct. Ale je mi prostě dobře. Nepotřebuju AD ani nic na spaní. Proč to kurňa má takový vedlejší účinky, byl by to super lék, bez nich. Já už zase žeru jak prokoplá, zhoršil se mi zrak…

Jinak u mě nic nového, stále brousím poličky :mrgreen: Je to taková uklidňující práce.

Zdenka12345
176 příspěvků 28.12.20 07:48

No, nevím jestli to věděl, máma nás od mala učila, že táta je fůj, blé, že smrdí cigaretami a on když mi chtěl dát jako malinké pusu nebo mně obejmout, odtahovala jsem se od něho. A i potom když už jsem měla těch 6 tak to samé a to už jsem si to pamatovala, viděla jsem na něm jak ho to mrzí. Jedině když jsme byli na houbách v lese tak mně vzal do náruče třeba a kousek nesl, tak to jsem šla. U nás jsme si hezké věci taky neříkali, ani nebyly pusy ani si nepřáli k narozkám, brácha mi nepopřeje dodnes, já mu a mamině aspoň pošlu sms, mamka už mi teda přes telefon taky ledacos popřeje, kdysi to nebývalo. Dneska jsem měla taky jít k nim na oběd, brácha má králíka, že prý bude na smetaně, no tak jsem řekla, že jo, ale já jsem i přes megalyricu plačtivá a večer jsem se přikrmila i prothiadenem, našla jsem doma plátíčko a celou noc noční můry, v noci jsem měla takový strašný hlad tak jsem sežrala mísu mandarinek, jestli se z toho osypu tak to bude super. Taky mám Ellen strašný hlad, když beru ty 3-4 denně, tak jsem úplně v pohodě, a ani mi ty mega vlastně nepomáhají, nevím proč to dělám. Třeba ten účinek nějak čekám nebo co, ale i ta lyrica se už na mně vysrala, asi bych měla jedině sežrat celou krabičku. Včera jsem byla v obchodě tak všechny sladkosti mám sežrané, musela jsem si připíchnout inzulín 4 jednotky a i si přibrat tabletku na cukrovku. Ne, nepůjdu nikam, raději se půjdu projít. Když si vzpomenu na štedrý den, brácha na mně, když zastavil u hřbitova „podívej se jaks mi zadýchala boční okénko, nic přes něho nevidím, když potřebuju při řízení“ a já " no nevím tak mám asi horečku no", on " no to si děláš kozy!!„, připlesknul mi ruku na čelo, až mi přirazil hlavu k opěradlu a říká " co kecáš nemáš horečku“, já mu říkám " no a co ti mám na tak debilní výčitku říct, že jsem ti zadýchala okěnko, sorry, že dýchám". Ne, opravdu mi to není třeba je mi bez nich lépe, a té matce jsem to zatím taky úplně neodpustila, že proč ještě nemám plný důchod a že doufá, že jak tady nebude, tak nebudu využívat bráchu, to mně teda fakt dorazilo. No, mějte se mojí milí, já dneska sekaná a procházka kolem řeky Ostravice, něco vám nafotím, jestli se tam dostanu za vidna, po tmě pak už ne. :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.20 14:02

Ahoj lidicky,
tak u nas je jak na jare, byla jsem se projit a proste parada :D balzam na nervy
jak se pripravujete na silvestr ja nic neslavim, tak napiste jak se vam dari :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 30.12.20 14:59

Ahoj lidi,
Zuzi, já byla dneska taky venku a u nás zamračeno a deštivo, špatně se mi dýchalo, auta na mně stříkala, oni prostě do té kaluže u chodníku musí vjet, mají z toho radost. Byla jsem v obchodě pro pastu na zuby, jinak bych asi nešla, a u nás Sodoma Gomora, fronta před obchodem, lidi do sebe v obchodě strkají, je mi z toho smutno. Já na Silvestra budu koukat na pořady a nic víc. Nic neslavím, nemám ani co tento rok :poblion:.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.20 07:04

Zdenicko trochu pozitivne urcite se ti tento rok neco povedlo z ceho mas radost, ja byla taky neco dokoupit a hruza lidi vsude i na malem meste, k reznikovi jsem ani nesla kdyz jsem viděla tu frontu :poblion: to radsi budu hryzat mrkev :lol:

Kocour ek
736 příspěvků 1.1.21 12:11

Tak jsme tu 3 kusy v 2021 roce, oko bere. Dal jsem po 3 letech asi 8 piv a 8 panaku,, ale asi 40 cigar, ale je mi celkem ok,, díky slepičí polévce.. tak vám přeju,, samý hezký věci a úsměv na tváři. :hug: :hug: :hug: :hug:

Zdenka12345
176 příspěvků 1.1.21 12:49

Ahoj lidi,
všem, ale opravdu všem co nás čtou i nečtou, co sem píšou i nepíšou přeju z celého srdce v roce 2021 jen a jen všechno dobré. Štěstí, zdraví, i když je to otřepané, ale asi tohle je snad nejdůležitější pro každého člověka v jeho životě. Takže bando, buďte zdrávi vy i vaše celá rodina, vyhněte se tomu šmejdu co nás už tak dlouho trápí, no a užívejte si života co to jde!!! :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :hug: :hug:

Acrylát
539 příspěvků 1.1.21 12:52
Ellen, Kocourkovi, Zdeničce a Zuzikovi

Tak doufám, že jste všichni vykročili do toho nového roku pravou nohou. Mě je dnes celkem slušně, na to, že jsem učinila první den pokus vysadit Lyriku. Zkouším jednu padesátku ale netuším, jestli dám. Po Novém roce jsem objednaná na psychinu a chci si požádat o tablety 25 mg. Vypadá to, že jsem slabčák ale chodím nakukovat na anglickou diskuzi o Lyrice a tam všichni „tapují“, to znamená, že snižují po kapičkách, obsah Lyricy si ředí)))Tak to bych si připadala jak idiot a pokud to nezvládnu po 25 mg, tak si ji raději nechám a už nějak s ní dožiji ten posr…život. Ti lidi, z celého světa, to snižují třeba i roky)
Zatím se cítím normál ale je teprve půl jedné, ke krizi dochází až ke třetí, že Dáši?)))No a jak to pokračuje dál, tak to jsem ještě nezkoušela, jen když jsem před dvěma roky snižovala z 75-0-75 na 50-0-50 a žádná dramata si nepamatuji.Ale asi každý rok navíc zhoršuje situaci.

Kocourku, na to, že jsi měl nedávno kolaps, zhroutil si se, tak ten výkon docela dobrý))Myslím ten silvestrovský truňk))
Zdeni, ta myšlenka se sbalit, odjet k moři a už se nevrátit, mě taky napadla((
Zuziku, zcela tě chápu, raději to dusit v sobě ale nezraňovat lidi kolem sebe a zbytečně je trápit. Notabene, když NENÍ v jejich moci ti pomoct. Dělám to taky tak.
Ellen, co napsat tobě?

Takže všem opravdu lepší ten letošní rok, nebo aspoň aby nebyl ještě horší, což se může lehce stát :? :?
Dám vám pak vědět, jak to semnou dopadlo :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

V nadpisu jsem vás seřadila podle abecedy, abych nikoho neupřednostňovala:-))

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.21 13:28

Ahoj vsem taky preji lepsi rok 2021 hlavne zdraví a pro nas uzkostnaky meme uzkosti :D
teda kocourku to jsi se rozvasnil :potlesk: me by bylo blbe jeste tyden kdybych toho tolik vypila :mrgreen: mirusko jsem rada ze jsi napsala :srdce: no ja to tak mam, porad se pretvaruju ze jsem ok, abych nikomu nepridelavala starosti, stejne kdo nezazil nepochopi, mirusko strasne moc bych ti prala aby jsi vysazovani mela bez nejakych vetsich problemu ale ikdyz ti bude nejaky cas zle nevzavej se, urcite budu rada kdyz napises, jsem tu pro tebe, zdeni je to otrepane ale nic jineho nikdo nevymyslel a uz ani nevymysli, co ta nase ellenka

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.21 10:38

Ahoj vsem, vy vubec nepisete, jste v poradku :srdce:
jirko zrejme budes muset prodat frezu :lol: aby konecne napadl snih, u nas prsi no tohle neni vubec zadna zima, ja chci vyhazovat snih to me bavi, takto nemam co delat a jsem strasne nervozni a na uzkosti to taky neni dobry, doma mam vse hotove
ellenko napis, doufam ze nemas to sve obdobi, ty jak se dlouho neozveš tak to smrdi pruserem

Acrylát
539 příspěvků 3.1.21 11:43

Ahoj Zuziku, moc ti děkuji za tvoje přání. Jsi hodná holka a nevzdám to, neboj! Tak dnes už třetí den, co jsem vysadila 50 mg Lyricy. Zatím se žádné drama nekoná, je to taky tím, že jsem teď, po Novém roce, mohla dost vypnout. Už to je samo o sobě úleva. Když jsem tenkrát zapomněla vzít jednu tobolku a pak si stěžovala, tak jsem ten den jela velkou štreku na kole. A pak jsem zapomněla ještě jednou a to jsem taky byla ve velké pernamenci.
Jen jsem se chtěla zeptat, kdy je krize největší? První druhý, třetí den a pak to jde do ztracena nebo naopak, třeba po týdnu je krize? Ty jsi to brala, Zuzi, chvilku, Zdenička a Ellen vlastně dodnes nevysadily a tak možná Kocourek by mohl vědět? Já jsem brala rok 75-0-75 a dva roky 50-0-50.
Tak uvidím, možná to nedám a přes všechna předsevzetí se ještě vrátím. Ale budu se snažit ze všech sil, abych se udržela. Neberu k tomu žádná AD, o to to budu mít asi těžší.

Zuzi, to je fajn, že je u vás sníh, u nás prší, po sněhu ani stopa.
Naši mladí prodělali přes vánoce korona, vnučka jen jeden den horečku, jinak nic, vnuk měl jen týden rýmu, snacha zachlazená už 14 dní a ztratila čich, syn měl asi tři dny horečky. Na testy prý nepůjdou(((Byli všichni teď dlouho doma, takže vlastně karanténa proběhla a prý je to jinak nezajímá. U nás na vánoce nebyli. Snašin otec měl přes vánoce taky ale ne od nich, protože u nich dlouho nebyli.

Tak Zuzi měj se a pozdravení i ostatním :srdce:

Acrylát
539 příspěvků 3.1.21 11:45

Mladí prodělali ASI korona. Napsala jsem blbě.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.21 12:29

Mirusko ja brala lyricu 8 mesicu snizovala jsem po tydnu 150-150 pak 75-75 pak 50-50 pak 25-25 pak asi tri dny 25 rano a konec do 14dnu prisla strasna uleva, zadne poceni, zadne buseni srdce, zadny to tahnuti k jedne strane.miru verim ze to zvladnes, jsi bojovnice :srdce: urcite me informuj

Acrylát
539 příspěvků 3.1.21 15:58

Zuzi, díky moc. Ty jsi to tedy vzala dolů fofrem! Já jsem myslela, že ty jsi to brala jen krátkou dobu, tak šest neděl. Nevím, kde jsem na tom byla.
Mě tedy není nějak valně ale to mě nebylo ani před tím.
To víš, že ti dám vědět, pa!

Acrylát
539 příspěvků 3.1.21 16:50

Zuzi, ještě mě napadá jedna věc, že pro tebe to mohlo být jednodušší, protože jsi společně s tím brala ještě AD??Nebo ne?

Zdenka12345
176 příspěvků 3.1.21 17:49

Ahojte všichni,
tak tady po sněhu taky ani památka a má být prý celý leden spíše teplo, nějaké vyjímky pár dnů mráz, ale jinak teplo. No a já jsem dnes v noci neusnula ani minutu a dospávala jsem to po hoďkách přes den. V tu noc a ráno jsem vypila asi 3 turky a je mi z toho děsně, myslím psychicky, já asi to kafe vysadím. Nechápu jak někdo může vypít za den více než 2 kávy, já se z toho klepu ještě teď, to jsem si večer už nechtěla dát lyricu, no, ale musela jsem. Jinak mi dneska volala psychoška, abychom se na 25.1. domluvily na schůzku. Lidi já mám zítra kapák, normálně se těším, koncem těch vánoc mně už ta bedra tak bolela a bolí, nemůžu se vůbec postavit, když sedím nebo ležím. No, Zuzi, tys to napsala přesně, že když se Ellenka odmlčí, smrdí to průserem, doufám, že se aspoň trošku kontroluje, nebo tak brousí poličky, že nevnímá svět. Miru, kdy je při vysazování lyricy zle nevím, já měla bez lyricy 1 den ještě pokoj a pak přišel absťák jako prase, ale šla jsem zpět ale taky mám velké dávky a dlouho to beru. Po pravdě řečeno, já kdybych na sobě pociťovala, chřipajznu, či covid, tak pokud by se dalo, též zůstanu 14 dní doma, brácha by mi nakupoval za dveře a nejdu na testy. Holky a kluci, je mi zase nějak psychicky hůře, ale to možná z té kávy, doufám, že mi to nezůstane… :zed:

Kocour ek
736 příspěvků 3.1.21 21:11

Ahoj Miru, na 100% to už máš za sebou,,, pokud něco přijde není to abstak ale něco jinýho.. nemusí to být pravda, ale já to měl, že když jsem vydržel 50 hod byl jsem z toho venku. Ale pozor já šel do plnejch,, tedy vysazeni úplný,, držím palce. Jinak já jsem si dnes uvědomil, že jsem člověk bez emocí,, vůbec nic mi nerozhodi, neudělá radost, nevzruší, nenasere. Funguju jak robot.. podívám se na seznam věci který mi čekají další den, nebo týden a když pochopim, že to nejde stihnout a zařídit tak si stanovim priority a tou je mamky vyšetření a doktoři,, tatova pozustalost, notář atd, všechny daně, dostat do firmy nějaký prachy a pak to ostatní.. neexistuje nic co by mi udělalo radost, chtěl jsem si koupit nový auto a pak jsem se utvrdil správně v tom, že mi je to vlastně fuk,, jediný co mi dělá radost, je když přijdu domů,,, vidím všechny kočky,, vezmu si do pelechu spustu dobrot, oblozim se kocourama a koukam na bednu.. nebo jsem mozna blázen,, to ze nejsem uplne normální ale spíš divnej podivin vim tak 20 let… ale jinak U MĚ DOBRY.TAK PRIMA DEN všem děvčata

Acrylát
539 příspěvků 4.1.21 12:10

Zdravím a děkuji vám všem za podporu :srdce: :srdce:
No nevím, nevím. Dnes je to čtvrtý den, co jsem bez 50 mg Lyricy, beru si jen tu večerní ale připadá mi to čím dál horší. Teď jsem se vrátila z Billy, blbě jsem se oblékla, je tam teplo a myslela jsem, že to se mnou ve kšeftě smýkne((Hrozné horko/což nesnáším/,motolice, odporný pocit. Táhla jsem zase dva koše((
Takže:1/Buď se mnou začal mávat absťák, přeci jen jsem to brala roky
2/Přeci asi jen ta Lyrica není na úplný ho..o. S Lyricou to stojí za H a bez ní za dvě.
3/ Mám absťák z toho, že už tři dny nemám Turka třikrát denně. Jsem roky zvyklá ale protože jsem neměla a nechtělo se mi do kšeftu, tak jsem pila slavné presso z dědkova milovaného slavného kávovaru De Longhi s kafemlejnkem a to kafe asi nemá ty grády jak Turek. Takže Zdeni, tvůj pravý opak. A neboj, z toho určitě zhoršení nemáš! Má být změna počasí, zítra sněžit, možná s námi mává tlak.Nebo já už k…a nevím :cert: :cert: :cert:

Dědek jde v pátek na kontrolu, budou mu dělat RTG a podle toho bude moct teprve nohu zatěžovat, jestli bude srostlé((To nám byl taky čert dlužen(((Pořád obskakuji ho a andulku, ráno je nakrmím, pak teprve sebe(Navíc se mu minulý týden prošoupala koncovka u berlí podpažovek, tak jsem musela jet v neděli do města do nonstop lékárny a naštěstí měli, jinak by zničil novou podlahu nebo dokonce uklouzl a znovu spadl. Ta koncovka vydržela dva dny, tak jsem musela jet v ponděli do zdravotnických potřeb a tam mu koupit pořádnou. Tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží. Vše dělají na jedno použití, hajzli(
Minulý týden jsem už byla rozhodnuta, že odjedu s kámoškou na Zanzibar, tak už jsem byla vyflusnutá ale zjistila jsem, že se tam letí 12 hodin!!!a to bych nedala.Cena přijatelná, 24 tisíc a leden, únor, březen je tam nejlíp. No ale stejně bych tady nakonec dědka nedokázala nechat samotného((
Kocourku, to vypadá jak depka. Asi na tebe doléhá ta taťkova smrt, nemáš to v sobě zpracované. Může si člověk stokrát říkat, že se dožili slušného věku. Já matku nemůžu pořád strávit a to jsem s ní neměla zdaleka takový vztah jak ty s rodiči.
No a „normální“, to nejsme nikdo.

Zdeni, tak to cítíš s tím covidem jak naši mladí. Na testy prý nepůjdou. Snad nedělají chybu, je asi dobrý vědět, jestli to už člověk prodělal.

Pozdrav Zuzikovi, snad je ji aspoň obstojně. Zítra napadne sníh, tak bude moct odhrabovat a bude ji fajn.
No a Ellen taky zdravím, kdyby náhodou načítala.
Tak já vám pak dám vědět!
:mavam: :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.21 12:12

Mirusko ja jsem k tomu brala ad, to mas pravdu
zdeni a ty jinak kafe nepijes, ja piji jednoho turka po ranu a kdyz nekdo prijde odpolko tak si dam rozpustne s mlekem,
kocourku ja myslim ze emoce mas, jestli chces poslu ti fotku po ranu a budes se smat tak do obeda :lol:
me je dneska taky nejak divne to pocasi je sileny, ikdyz prsi sla jsem na prochazku s pejskama, ale jsem jak prastena, syn zase distancni vyuka uz se z toho poseru, jsem na nervy ze to nezvladne a bude opakovat rocnik no a o praxi ani nemluvim vzdyt nebudou nic umet, zdeni dneska jsem opet vsadila mam takovou predstavu ze bych si chtela koupit malickou chatiku se zahradkou abych si tam jezdila odpocivat a nemusela kazdy den koukat na sousedy, me to tak porad trapi boze zkonci to nekdy :(

Kocour ek
736 příspěvků 5.1.21 19:50

Zuzi miru, buďte v pohodě,, já vlastně beru jen prestance na tlak, glukophage na cukr a včera a dneska jsem měl pocit jak po mírném abstaku po lyrice, hlavně ráno.. nebylo mi blbě ale takový drobný mžitky. Takže Miru vydrz nemusí a myslím zo není abstak.. holky fakt po dlouhý době Jsem dneska provalel den, a prozral… vubec to nebylo špatný. Ale jeden kocourek je nejakej spatnej,, nosi si packu a bolí ho záda, pořád narika… ale nažral se a vypadl z domu.. snad bude OK. Na Mědenci napadlo 25 cm,,tak zítra jedeme s mamkou na hory,, v pátek má mag rezo,, tak ať přijde na jiný myšlenky.. Zdeni bacha na ten COVID,, okolo mě se to teď nějak objevuje poměrně často,, řekl bych každej den se dozvím, že to někdo má… Ellen,, nebrousi poličky, ale zase dělá lumparny,, jinak by napsala a v tom ona je upřímná. Tak je doufám,, že není v bambularne..

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.21 08:17

Kocouku uzijte si s mamkou hory, zrejme vyzkousis frezu kdyz konecne napadl snih, u nas je tak 1 cm takze opet nemam co pluhovat :(

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.21 08:21

Ahoj koukam ze za chvili si tady budu psat sama se sebou :( me je dneska desne, rilala jsem si ze od noveho roku neco zmenim ale zatim se nemuzu k nicemu dokopat, chtela jsem trochu zmenit jidelnicek, ubrat v cigaretach, nedavam si to jako novorocni predvsevzeti uz nad tim premyslim dlouho ale zatim zkutek utek.uz se tesim na pristi tyden jdu na terap.
zatim pa

Kocour ek
736 příspěvků 7.1.21 08:33

Zuzi napiš si,,, doporuc si bejt v pohodě, hlavně se sousedama. Taky hulim jak fabrika. Bohužel ty s mentolovou kapsli a uz mi dochazej,, asi pujdu do rachoty,, mam hlad na bramborak nebo suchy bramborový placky

Zdenka12345
176 příspěvků 7.1.21 09:57

Ahoj lidi,
omlouvám se za prodlevu v psaní, nevím proč, nějak jsem neměla chuť. Tak už je pár cenťáků sněhu i u nás, furt sněží, ale drobně a mokrý snížek. Dneska jdu zase na kapačku a potom nějaké pečivo na nákup a domů, jsem pak strašně vždycky unavená. Zítra si uvařím dobrou hovězí polévku, takže vlastně musím ještě koupit kořenovou zeleninu. Zuzi, mně je taky v poslední době nějak špatně, snad se ti uleví až budeš odhazovat ten sníh. A na předsevzetí se vyprdni, většinou to nikdy nevyjde. Já jsem měla jít 25.1. na terapii, ale v pondělí mi říkala, že ještě 6× na kapačku, takže mně to asi nevyjde, chtěla bych si vybrat radši tu kapačku, uvidím jak se domluvíme. Jirko, kocourka je mi líto, doufám, že se z toho vylíže, nadarmo se neříká, že kočky mají 9 životů. A to s tou žravostí mám teď taky, ale musím se krotit, mám v poslední době vysoký cukr, ale zjistila jsem, že na cukr v krvi má větší vliv smažené než sladké, aspoň teda u mně. Jó a placky jsem už měla, ale to jsem tady už asi psala, no teď budu mít dietku. Tak se mějte moji milí dva, víc vás tady nepíše, no, ale snad se to tady zase časem rozepíše. :*

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 11:35

Kocourku ja si to rikam porad, bud v pohode a v klidu, ale nekdy me prepadaji takove uzkosti no co ti budu povidat, vcera jsem s tatkou palila vetve v lese a strasne jsem si psych. odpocinula, zustala jsem tam dyl ikdyz to byla drina prace ma opravdu lecive ucinky :D at mamce dobre dopadne vysetreni pak dej urcite vedet
ahoj zdenicko je jasny ze se nekdy cloveku nechce psat, u nas taky napadlo trochu snehu, skoda ze ti terapie nevyjde urcite by se ti taky ulevilo, jak valcis s lyricou beres normalni davku nebo jedes v mega doufam ze to prvni :) teda ja uz zase premyslim kam se nam zatoulala nase ellenka

pozdrav mirusce :srdce:

ilona9595
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 15:48
lyrica

Prodám

Lyrica 75MG (vice baleni)
Lyrica 150MG (též vice baleni)
Pregabalin Teva 75mg

iloonkafantova@gmail.com

osobní předaní praha

Acrylát
539 příspěvků 8.1.21 19:24

Nechápu, jak někdo může mít doma několik balení Lyricy, různé gramáže?

Zdrvím všechny a zítra písnu.
Zuzi :srdce:

Nona_Nána
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.21 20:02

Moc vás všechny zdravím v novém roce, doufám že nám/vám :) bude po každé stránce lépe :)

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.21 09:32

Ahoj mono taky ti preji v novem roce hodne zdravi to je v teto dobe nejdulezitejsi :D

Zdenka12345
176 příspěvků 10.1.21 14:20

Ahoj idi,
Nonuš, zdravím a přeji vše dobré. Lidičky, na mně doléhá covidová deprese, v noci jsem zase nespala ani minutu, bojím se, že to tady na světě špatně dopadne, bojím se o mamku, bráchu, fakt nevím, co bych bez nich dělala, mám pocit, že já jsem jim ukradená, nechci skončit někde na JIPCE aby do mně strkali hadice, už ne. Furt tady straší doma jsem zavřená, chtěla jsem jít včera k mamce, brácha říkal, že ne, byla jsem z toho smutná, jenom si voláme, ale to asi většina lidí. Když už to má skončit tak ať je to aspoň brzy, proč se to tak vleče?! Ve čtvrtek jdu k psychiatrovi, tak aspoň to… :?

Kocour ek
736 příspěvků 10.1.21 14:47

Nono taky vše dobré a ideálně veselého,,, Zuzi ano skutečně se myslím, že terapie prací je správná cesta. Závidím že na to máš fyzické síly a jseš hubenourek,, ja prd vydržím, ale dělám co mohu, ted jsem v práci a udělal jsem seznam zásadních položek co musím udělat dostal jsem se k číslu 34 a vzdal jsem to,,, hlavně zě malej kocourek je OK byli jsme na veterině a měl abces v pacce, doktor byl užasnej propíchl to a skvěle vyčistil,,, na veterině trpím vic než u doktora. Mamka má za sebou magnetickou rezonanci a uvidíme co s temi zády na neurologii udělaji, bude to dělat primář, užasný profik a člověk tak máme snad šanci, že to pomuže od tech bolestí. kéž by,, v patek jdu do ikem na konzultaci po odběrech a trochu se bojím,, vím, že budu horší, na všem se podepsal ten tátuv odchod a ta mamka a na sebe jsem kašlal a kašlu. žeru a hýbu se jen minimálně. Trochu radosti mi udělala ta freza na sníh, je super… a vlastně mám radost i z počasí,,, je vidět snih i v praze a na Měděnci je 30 cm a -5,, a bude to tak snad i dál. mám hlad na něco dobrýho, tedy nic nového… asi koupím humra a udělám pravé humrové chlebíčky, je to docela voser protože základ je i vlastní domácí majoneza, ale vysledek mi vzdy zvedne náladu. skoda ze je nedele a ne pátek, potřeboval bych víc volných dní. Ellen koukej napsat ty děvče jedno… Miru nevzdávej to,, mám osobně pocit,, že u tebe stejně jako u mě není takovej ten divnej pocit co ted mám v lyrice,, ale je to nejaká příroda a prostě moc všeho najednou… říkejme jednoduše moc starostí najednou… Zdeni co ty?? neuvažuješ znovu zkusit nejakou jakoukoliv práci ideálně třeba tu chráněnou dílnu, nebo třeba nějakou charitní org.?? třeba pomoc lidem v nouzi. Je jich urcite hodně kde ted potřebují pomocnou ruku. treba na hodku dve denně, jen byt mezi lidmi… třeba by jsi měla štestí na hodný LIDI a to je prima pocit. tak prima neděli všem… a držme si navzájem palce a přejme si štěstí a lepší dny… nepochybuju, že se dočkáme kocour.

Zdenka12345
176 příspěvků 11.1.21 11:10

Ahojte lidi,
tady mráz jako na Sibiři. Jdu na kapáka a pak na nákup. Jirko, koukám se každý den na volná místa i v chráněných dílnách, je tam akorát na dočišťování, oškrabávání brambor, mám strach o tu ruku a špínu do boláku, i když budu mít rukavice, ale přesto, pak tam bylo na třídění plastového odpadu, ale práce venku a v zimě a přiznám se že do špíny se mi moc jít nechce ani do zimy. Jinak samé uklízečky a s dojížděním 25km do Ostravy a věřím, že s tou rukou bych byla nefunkční na úklid, vím, jaké problémy mi to dělá doma, fakt není to výmluva. Jinak jsem tam neviděla nic, jo strážný, ale já nesmím dělat ty noční, tak pro mně bezpředmětné. Přiznám se, že bych ale někam chodit chtěla, protože mi kontakt s lidma chybí, vždycky kecáme na těch kapákách a je mi to příjemné, i proto se tam těším. A do té charity chtějí vesměs dobrovolníka zadarmo a to se přiznám, já si dovolit fakt nemůžu, uvázat se tam někde časově, já potřebuju práci a hlavně výplatu, jakoukoliv co s tou rukou zvládnu, ale za prachy. Neboj, hledám, denně si ty inzeráty pročítám, chodí mi to do meilu.
Lidi, co je s tou Ellenkou, že zase něco pos.ala, to ona by se už ozvala, teda nechtěla jsem tě urazit holčičko, ty to dobře víš. Hele napiš ať už jsi provedla cokoliv a jsi kdekoliv, ty víš, že my jsme tady pro tebe a odsuzovat tě nikdo nebude. Zuzi, Jirka už frézu vyzkoušel a co ty, vím, že na odhazování to asi ještě není, kdy jdeš k té terapeutce? Já jdu ve čtvrtek k psychiatrovi. Jó a to vám musím napsat, objednala jsem si za peníza na Ježíška( říkala jsem, že si nic nedáváme, ale tentokrát mi mamka našetřila 2000,–, že jsem prý celý rok byla hodná :D ) malé otočné křesílko k zrcadlu, když se češu a tak, zjistila jsem, že se potřebuju točit, když s tou rukou to moc nejde, tak se na něj těším, no, ale příjde mi až za 3 týdny. Jinak lyrica jen o 2ks na den více, není to mega, snižuju. :mrgreen:

Nona_Nána
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.21 20:15

Kocourku, Jirko milý, je mi to moc moc líto, musí tě to strašně bolet…

Nona_Nána
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.21 20:18

Zdeni, Ellen, vy jste neuvěřitelné, jak bojujete se životem a přitom neztrácíte humor…Zdeni, psala si že chceš do práce, být mezi lidmi. Já si tě dovedu představit v partě lidí v nějaké práci než samotnou doma… moc by ti to pomohlo, musí ti to chybět. Co se s tou rukou stalo? Tak daleko jsem se nedostala.

Nona_Nána
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.21 20:20

Zuzi, děkuji za pozdrav, jsem ráda že jsi na mě nezapomněla… nevidím od nikoho žádné fotky. Miruška tu není?

Zdenka12345
176 příspěvků 12.1.21 12:56

Ahoj lidi,
Nonuš, zlomila jsem si zápěstí, operovali mně, dali mi tam nějakou destičku a já chytla zánět, napřed mně léčili zánět, pak se vrátil a operovali mně znovu a destičku vyndali a zánět doléčili, Toť ve zkratce, zápěstí nehybné jemná motorika v…, nedám ji ani v pěst, je křivá, k ničeu ale je MOJE. Tak a dneska jsem nebyla nikde oběd brambor a volské oko, lyrica opět o 2ks navíc, takže koncem dne budu mít v sobě 5ks. V pátek pak uberu zase jednu. Ellen, napiš nám prosím něco, jen ať víme, že jsi O. K. Ahoj všichni. :kytka:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.21 17:57

Ahoj,
zdenicko kazdy se boji covidu a kdo rika ze ne tak keca, ale urcite to dobre dopadne :)
ja byla na terapii ona me vzdy tak nabije, odchazim a dokazala bych porazit i vola, vzdy ji rikam ze bych si ji nastehovala domu :lol: skoda ze mi to vdrzi jen na chvili a pak zacnu premyslet jako vzdy katastroficke scenare atd. :( jirko takze vyfrezovano, u nas napadlo takze jsem vyhazovala a parada, napadlo cca 15cm a stale snezi
mono zamozrejme jsme na tebe nezapomeli, jak se ti dari doufam ze lepe
zdeni taky uz se o ellenku zacinam bat, fakt se dlouho neozvala to je pravda takze elli napis :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 13.1.21 12:19

Ahoj lidi,
přeju dobrou chuť k obědu, já mám špagety. Chtěla jsem se zeptat Mirušky, jestli sem ještě chodí, jak jsi dopadla s tou patou?? Bráchu taky už dlouho bolí, ale jeho obě dvě, a on taky tak lítá po všech čertech, tak jestli můžeš, napiš co ti s tím dělali, jestli to pomohlo atd. díky. :kytka:

Zdenka12345
176 příspěvků 14.1.21 09:09

Ahoj lidi,
chtěli jsme sníh, máme ho. Doufám, že se dneska nedolámu, mám v 11 psychoše a pak v 13 kapák, no a pak musím někam na nákup, aspoň malý. Bráchu fakt v té nemocnici odmítli, neošetřili ho, má bolavé paty, ani rentgen, nic, je to hnus fialový co se děje. Dneska jsem si vzala mega lyricu, psycholožku jsem měla Zuzi po telefonu, ale nic moc, řval nám tam do toho ten její malý prcek. Očkování jak to tak vypadá taky v nedohlednu, ale já jsem tak uvažovala, já se do toho nepohrnu, takže mně to nevadí, že mají zpoždění. Ellen, ty co je s tebou, nemáš snad toho koronahajzla?? :mrgreen:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.21 16:44

Zdeni špagety s bolonskou miluji :mrgreen: no to teda byla terapie ani se nedivim ze nic moc, zdeni ja myslim ze miruska chodila na nejake ozarovani ty paty ale nejsem si jista a ani nevim jestli ji to pomohlo ale taky ji to moc bolelo, urcite se ozve a napise ti k tomu vic

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.21 21:51

Lidičky mojí, vy už mě tak dobře znáte… Samozřejmě, že jsem zas udělala megaprůser. Skončila jsem na JIPce, kam jsem si sama dojela, protože mi bylo fakt zle, no ale musela jsem to oznámit domů, aby táta dojel nakrmit kocoury a celá rodina na mě nastoupila, že se musím nechat zavřít na psychiatrii, že se kvůli mně nebudou nervovat atd., tak to chápu, mají pravdu, ale teď mě hrozně mrzí, že jsem poslechla… Protože oni na tom oddělení nedělají vstupní testy a já se tam nakazila koronavirem. Jakmile to zjistili, vykopli mě domů (pani která to tam dotáhla dali na covid oddělení), tak teď mě čeká karanténa, totální samota, hrůza a děs, já mám opravdu strach. Že tu budu sama a bude mi blbě, že se budu dusit, toho se bojím nejvíc a taky mám hrozný strach o kocoury, kočky to můžou chytit, panebože já se zblázním, mám hrozný úzkosti a to mi zatím nic moc není, jen trochu kašlu. Ale můžu si za to jen a jen sama. Prosím, myslete na mě. Bojím se. :(

Kocour ek
736 příspěvků 14.1.21 23:00

Ellen??? Bud v naprosty pohodě ten vir az te pozna a zaútočí,, zjisti,, ze na tebe nemá a spacha harakiri,,, o kocky se neboj,, maj 7 životů a budou ok. Ty máš tedy veci,, no jo no,, Ellén.. ale drzim palce at to zmaknes,,

Zdenka12345
176 příspěvků 15.1.21 09:19

Ellenko, jsem ráda, že jsi napsala a další potvrzení, že jsme klonované, tak si představ, že ten hajzl hajzlovský jsem dostala taky. V noci jsem se vzbudila, měla jsem neskutečnou zimnici a vzala jsem si prášky od bolesti, tam je taky paralen, napila se změřila si teplotu 40.1 pak jsem se chvíli přikryla a usnula a ráno, mi bylo trochu lépe, horečka 39,2 tak jsem snědla 2 mandarinky, nic moc je necítím, ale úplně se mi čich neztratil, jen polovina.., pokud to přežiju budu doma, v nemocnici je to masakr, už jsem si toho užila až až. Tak nám s Ellenkou držte pěsti ať to přežijem. Já zatím jídlo mám a když pochybí brácha něco málo koupí nechá za dveřmi a až odejde já si to vyzvednu, lidi, mně je tak strašně slabo, že hrnek nesu oběma rukama a ještě mi spadl, přejít z obýváku do kuchyně nebo na záchod je pro mně jako výšlap na Lysou horu. Zatím mně sice netestovali, ale já na teploty netrpím, naposledy jsem měla u té infekce v té ruce, tak proto vím, že je to ten šmejd. Ellen drž se a uzdravuj se, já taky budu, hlava mně bolí jako střep lidi, ale zatím nekašlu ťuk ťuk na dřevo. :,( :poblion: :poblion:

Stránka:  « Předchozí 1 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 145 Další »
Váš příspěvek