Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kocour ek
736 příspěvků 6.12.20 21:23

Děvčata,, kuře na paprice a segedin,, jsou základ ale segedin nesmí být ž liboveho masa. Ideálně raminko s trochou kuůůze. Ale i koleno., je celkem ok.. Ale pecenej brabec na česneku se špenatem a bramb knedl mi už dlouho vrtá v hlave. Špenát mam rad ten protlak listy mi nic neříkají.. tím protlakem se dají í naplnit palačinky naslano,, uffff.. Ellen to je super,,, popravdě musím říci,, že úklid doma je to poslední co dělám,, prazdnejch petek od pití,, mám v ložnici na sběrné auto a starych časopisů s programy TV,, na kontejner :,( :,( :mrgreen: :lol: jo jo jo, mam v praze dům s dvěma zahradama,,, parkuju tam a a jsou tam nějaký javory nebo co to je. V létě hezký stini aby slunce neprazilo na auto. Pak jsem uklízel koupelnu a kuchyň a to byl můj vrchol. Vice jak 3 hod intenzivní manuální práce nedám,, hlavně kvůli bolesti nohou. Odpoledne jsem si na 3 hod schrupnul s kocourama a nebylo to vůbec špatný., to jsem fakt neudělal půl roku. Není čas. Zuziku,, příští týden o vikendu bude už na horách snih,,, už aby to bylo.. no jo no,, co asi dělá petrA, dáša, nona Nána a ostatní,, doufám že jsou ok a budou mít hezké svátky vánoc.,

Zdenka12345
176 příspěvků 8.12.20 09:26

Ahoj lidi,
tak tady je trošku vítr, ale jinak ještě teplo, no včera bylo tak teplo, že to ani nevypadalo jako v zimě. Na kapačce jsem byla, prý to je celkem 10 kapáků, takže budu ještě i po vánocích asi chodit, trochu mi to pomůže, ale na to, že ten fentanyl je prý silnější než morfin, tak nic moc, nebo asi záleží na síle dávky a já jako „ostřílená fetka“ Ellen :lol:, tak to se mnou ani nehne, ale tak ta bolest je malinko lepší, to uznávám. Lyricu jsem lidičky musela navýšit, ale jen o 3ks na den, protože nemám nic na nervy a blbě z té nízké dávky spím, doufám, že mi ve čtvrtek můj psychouš něco napíše, řeknu, že na svátky nevyjdu a oni budou mít zavřeno, tak snad něco dá, zkusím i neurol. Je to se mnou hrozné, ale já už asi bez léků neporadím žít, se. e mně to, ale byla bych tak neurotická a sebevražedná, že by se to nedalo, vzpomínám na to, když jsem byla bez léků, bylo to na smrt, fakt bych to nikomu nepřála, kdo si lékama, jen trošku spravuje náladu a pak vysadí - o. k., ale kdo je úzkostný a depresívní a to pomalu i s lékama, tak nevím co by bylo bez, jednou mi to řekla i moje tehdejší psychiatrička, že si mně nedokáže představit bez medikace, že by to bylo asi likvidační, nebo bych opět skončila u chlastu, a to fakt nechci. Jinak na ruce se mi dělá opět malinký beďár :? 8o, já už si to asi hodím, nebolí, tak snad to nic moc není. Zuzi, co nového, kde ses nám tam zasekla, my jsme se rozjeli a tebe utlačili někde vzadu, napiš jestli se ti bude chtít a to platí i pro vás ostatní bando, jinak si užívejte předvánoční nálady, Miru, dědek ať se uzdravuje!! :kytka: :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.20 11:14

Ahoj vsem, ja vubec nestihala a hlavne uz jsem opet ve stresu kvuli vanocum.
mirusko jsem rada ze jsi se ozvala a taky si nemyslim ze bychom se nejak rozepsali kdyz ty jsi to ukoscila a je mi to moc lito, rada jsem cetla tvoje prispevky a obdivovala te co vsechno stihas a moc rada koukala na tve fotky, nevzdavej to s nama :srdce: holky to ja si jen tak snim, ten dum a ze bych se prestehovala atd.atd.nemam na to finance a jestli bych nasla odvahu tak to nevim ale snit si muzu to nic nestoji ale kdybych mela penize tak do toho asi pujdu.
teda elly ty by jsi to vzala z gruntu ty plastiky ale myslim ze by jsi to nepotrebovala, mas znovu vymalovano :potlesk:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.20 21:04

Zdeničko, mám to s těmi léky asi taky tak. Psychiatr v nemocnici mi řekl, že ty moje dlouhodobé AD (Deprex) už samotné můj stav „neutáhnou“, že musím brát něco k tomu, ale ten mi cpal Atarax, Buspiron, Abilify, Prothazin… samé neúčinné hnusy. Můj psychiatr mi rovnou říká, že než abych pila, ať radši beru benzáky, a ochotně mi je předepisuje, což je… na jednu stranu fajn, na druhou mám prostě pořád výčitky, že svému tělu a mozku hrozně ubližuju a za chvíli ze mě bude dement. Nebo mi odejdou ledviny. Já fakt nevím, co je lepší. Ale jak píšeš, bez prášků to je „na smrt“.

Jirko, „javory nebo co to je“, ty jsi teda botanický barbar. Nepoznáš javor :mrgreen: To je ten strom, co má takové hvězdicovité listy a na podzim se krásně vybarvuje do žlutočervena… Jo, domácnost plnou prázdných petek jsem měla nedávno taky. Ale u tebe jsou asi od nealko, já je měla od piva. Hrůza. A co vlastně tví kocouři, jak jsou na tom zdravotně? Nedávno jsi psal, že je to špatné… Kolik jich vlastně máš a jak vypadají? Ti moji dva pitomci (no, teda počítám, že to byl ten černej problematik) mi v ložnici převrhli plechovku s ředidlem, to budu mít asi divoký sny :cert:

Dneska proběhla oslava máminy svátku, koupila jsem jen u vietnamce zlevněnou bombošku a vaječný likér, ale ona byla úplně dojatá a několikrát mi děkovala, no já myslím, že má spíš ještě radost z toho tabletu, moc si ho chválila a z toho mám radost zase já. Ptala se mě, co na Vánoce, tak jsem řekla, že chci být sama a Vánoce „proignorovat“, ale i tak mi při odchodu říkala, ať na Štědrý den přijdu. Ty kráso, proč nemohla být takhle hodná dřív! Proč mi dělala ze života takový peklo a poznamenala mě doživotně! Ku.va. Mohlo být všechno úplně jinak. Ona se změnila, až když kolem 55let vážně (hodně vážně) onemocněla se srdcem, asi si uvědomila, že tu nebude navěky (babička, její máma, umřela na srdce v 56 letech) a taky asi s věkem se zmírnila, jenže ty její hysterický výstupy, nenávist, urážky, srážení sebevědomí, už to ve mně je a už se toho nezbavím. Někde jsem četla, že pro osobnost člověka je rozhodujících prvních šest let života. A ty byly u mě teda totálně na houby. Jako řeknu vám, je hrozný, když vás nenávidí vlastní matka. Když tak vzpomínám, já z ní byla neurotická už jako školkové dítě. Vytrhávala jsem si vlasy a okusovala prsty, tu kůžičku kolem nehtů. Ty prsty, to mi zůstalo dodneška. A v šestnácti mi propukla ta bulimie, a to byl teprv tanec. Ona byla třeba schopná mi před dveře pokoje (byla jsem zamčená) vysypat obsah hrnce s uvařeným jídlem a řvát na mě, tak pojď, pojď se ty krávo nažrat, ať máš co blít… No, ještě i dnes se mi někdy zdá, jak se mi dobývá do pokoje sekyrou, jak mě mlátí anebo uráží. v léčebnách jsem poznala spoustu lidí, co měli s rodiči taky peklo na zemi a proto už nikoho neodsuzuju, nikoho kdo sám sebe ničí. Odsuzuju jen lidi, kteří ubližují zvířatům, to je pro mě ten největší póvl a s chutí bych je povraždila. (ježiš, ještě že už tu není Dáša, ta by mě zase sepsula za nenávist).

Zuzanko, plastik není nikdy dost, vždy je co zlepšovat :mrgreen: To já jako perfekcionistka na sobě vidím - jak se mi mění tělo, ksicht… Do háje s tím. Měla bych začít aspoň cvičit. Jenže ta lenost. :pocitac: Na blbý příbuzný se zkus vykašlat, já vím, je to hrozně těžký, já třeba mám problémy se všema sousedama, protože nesnáším, když parkujou ty svý křápy v naší ulici, kde je zákaz stání, tak na ně občas zavolám měšťáky a přiznám se, jednou, při vysazování Lyriky, kdy na mě přichází hrozná agresivita, jsem jednomu debilovi objela auto klíčem, bohužel má na baráku kameru, tak to viděl, no průšvih jak blázen. :oops: Jsem přesvědčená, že bez absťáku z Lyriky bych to neudělala, opravdu ne, neměla bych odvahu a tolik vzteku v sobě. Ta Lyrika je fakt neskutečný svinstvo. Já si nepamatuju lék, který by se mnou tak zamával v negativním slova smyslu. Lyrika ti úplně změní myšlení, posuzování situace, sebeovládání. Fakt proklínám den, kdy mi vstoupila do života. To ty jsi z toho vyvázla ještě dobře, já mám na ní pořád „bažení“, jak na normální drogu, prostě se zpráskat a mít spoustu energie, dobrou náladu, mně se běžně stávalo, že se na mě i lidi na ulici jinak tvářili, usmívali se, zdravili mě, pomáhali mi s dveřma… Prostě jsem asi nabzučená Lyrikou jen zářila a netvářila se jak kakabus, což je u mě běžné.

Kocour ek
736 příspěvků 8.12.20 21:55

Tak jsem se zase pobavil,, díky Ellen.. no jsou věci o kterých nemám základní znalosti. Javor, buk, dub, všechno jeden strom,,, stejně tak hvězdy a sluneční soustava,,, a stejně tak,, řeky,, zvládnu labe a vltavu a tím končím… celkem slušně s tím umím žít. Ale vobjet souseda,, tedy auto klíčem to je hustý… ale myslím že mi to taky někdy napadlo, ale neudělal jsem to.. mám auta rád,, o toho dotyčného moc nešlo.. Zuzi je hezký mít sny,, ale jejich realizace by měla něco řešit… já nejsem konfliktni typ, ale všude kde mám nějakou nemovitost mám za souseda min jednoho debila… ale asi je nechtěné provokuju,,, chlapi nezdravim, ženský většinou ano. A když u mě kdysi bejvavaly mejdany vozový park byl vskutku nevídaný.. auta lidí dost nasiraj.. to asi platí pořád. Ale třeba ti to vyjde,, jen pozor,, aby to bylo přání cele rodiny.. Zdeni, nečetl jsem starší příspěvky,, proc kapacky?? Porad ta ruka?? Tak jdu chrnět…

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.20 23:16

Vobjet souseda :lol: :lol: :lol: To mě pobavilo, protože právě ten soused, hnusný starý chlípný prase, chtěl „vobjet“ mě. A když se mu to nepodařilo (snažil se mi vnutit domů, abych mu namazala záda), začal mě pomlouvat, jak jsem hráblá a podobně. Ale tak v tom má pravdu, to mě neštve, mě fakt štvou ty auta. Hrozně. Je super, když ti kočka uteče pod nějakej nelegálně zaparkovanej křáp. Bojíš se odejít, aby ti ji pak debil nezajel a lezeš po kolenou od jednoho kola k druhýmu a lákáš kocoura, nic netušícího to hrozné nebezpečí, aby vylezl a šel domů. Kocour to samozřejmě bere jako hroznou zábavu a můžeš takhle příjemně strávit třeba půl hodiny. Naši bydlí u silnice a o VŠECHNY kočky i o jednoho skvělého psíka jsme přišli kvůli autům. Co bydlím teď, je to pěší zóna, ale všichni tu jezdí jak prasata, nějakých 20km/hod. ani neznají. Když jdu úzkou uličkou a slyším, jak se prase řítí, schválně neuhnu, jdu prostředkem a prase musí přeřadit a zpomalit, sice se ve mně všechno vaří vzteky a riskuju vlastní zdraví, ale je to taková moje malá rebelie. :cert:

S těmi stromy si to vůbec neber, já se zase nevyznám třeba v těch řekách, a vůbec v zeměpise, i ve škole mi dělal zemák problém. Asi proto, že tolik necestuju. A hvězdná soustava mě taky míjí. A jo, dá se s tím žít. Jen mně prostě javor přijde jako jeden z nejrozpoznatelnějších stromů vůbec, tak mě překvapilo, že ho někdo nepozná :mrgreen:

Vůbec se mi nechce spát, to zas bude noc. Budu čučet do počítače do tří do rána a zítra mi bude celý den blbě.

Zuzanko, tobě jsem chtěla svým příspěvkem říct, že nemusíš mít za souseda blbého příbuzného, aby to bylo nepříjemné k žití, stačí mít blbého souseda a bojíš se vylézt z baráku, ty máš aspoň čisté svědomí, ale o mně už si tu všichni myslí, že jsem bláznivá a zákeřná. No ale je fakt, že parkování v naší ulici se rapidně zlepšilo :lol: I ten „vobjetej“ soused už si dává pozor. Ale já ho několikrát slovně varovala, ať parkuje jinde, že mi občas něco dopravci přivezou a nemůžou se tam pak vejít. No, bylo mu to evidentně jedno. Netušil, co ve mně dříme.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.20 07:31

Ahoj ellen ty fakt pis knizky :lol: nazev JAK VOJET SOUSEDA :mrgreen: no kdyby to byly cizi sousedi asi by mi to tolik nevadilo ale takto np ja to nejak zvladnu ale tak moc moc me to mrzi a moc me to ranilo :( elly co pises snad ani neni mozny moc me mrzi jake jsi mela detstvi a fak mam slzy v ocich a to takto ublizovala jen tobe nebo i sourozencum, je jasny ze se to s tebou tahne cely zivot
kocourku labe a vltavu a co berounka tvoje srdcovka :mrgreen:

Zdenka12345
176 příspěvků 9.12.20 09:22

Ahoj holky a kluci,
Elli, ty to máš s tou mámou úplně jako já, teď je na mně hodná, ale co mi udělala, když jsem byla malá, už nikdy zpět nevezme a nejhorší je že mně to zničilo ty nervy. A to ještě před pár lety mi tvrdila, že mně měla tlouct více, že mně „ROZMAZLILA“ :lol: :lol: :lol: a proto jsem prý chlastala, nebo, že mně jako mimino měla udusit polštářem, že prý by to už měla odseděné, no nevím, jestli by to nebylo lepší i pro mně. Ale pryč s negativismem, budou vánoce, sousedy mám teda taky k pohledání, když jsem pila a spálila maso na pánvi, větrala jsem smrad a oni na mně zavolali hasiče, poldy, záchranku, že prý mají strach o mně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i o sebe, no mně pak odvezli do nemocnice, podruhé, to jsem byla taky na šrot, volali policajty a ti mně z mého vlastního bytu odvezli na záchytku, no mám s něma taky zážitky a už se to nikdy nedá do pořádku, nicméně zvolili mně předsedou společenství vlastníků, divím se tomu, ale aspoň trošku blokuju jejich rozhazovačnost, ale hádáme se furt, jsem ráda když je nevidím, z 5 sousedů mám dva hlupáky, na zabití - Dášo sorry. No jinak je tady dneska suchý mráz, asi se půjdu projít do Penny něco koupit, ani nevím co bych dnes měla vařit, nechce se mi nic. Máme vzadu u baráku malý dvoreček a je celý obstavený křápama, kdybych měla auto já, už bych se nevešla, brácha parkuje kus v ulici, takže na autiska jsem taky alergická a když můžu tak svou chůzí taky vybržďuju. No, dobře asi je to závist, ale nesnáším, když má někdo mercedes a myslí si, že může jezdit jako prase, právě kvůli tomu, že má mercedes! :cert: :cert: Jirko na ty kapáky chodím do ambulance bolesti, mám taky chronické bolesti, hlava, ruka, páteř. Jdu zase zítra, a je to vlastně i můj styk s lidma, je nás tam 6, povídáme si a je sranda, dají nám kapačku, bonbón aby jsme si to užili a my se jak všichni říkáme sjíždíme, je to hlína i se sestrama, ony mají pochopení, prý „jestli ta paní nepříjde, píchnu si to sama“. Jo, lidi a já jinak taky dělím stromy na „listnaté“ a „jehličnaté“ a stačí mi to( ale javor Ellenko asi poznám, dub a břízu taky, jinak je mi to šumák). Lyricu zase pomalu zvedám, ale to je tou bolestí, už nic na bolest nemám, nechám si napsat až před svátkama, co se bolestí hlavy a i zad týká, pomáhá mi. No, tak se opatrujte, Elli, tobě závidím vymalovaný byteček, Jirko, já mám taky sny a ani je nerealizuju, páč to nejde, představuju si někdy svůj život úplně jinak, s hezkým domečkem a do detailu si představuju, jak bych si zařídila třeba koupelnu, s dítětem a dělá mi to dobře, ale vím, že to nejde. Zuzi, ty se na toho „trubku“ vyprdni, nekaž si vánoce, určitě si hojil svůj mindrák a určitě ti něco závidí. Máš bezva rodinu, kluka, chlapa, rodiče a o to jde. „Není na světě ten, aby se zavděčil lidem všem.“ :mavam: :mavam:

Kocour ek
736 příspěvků 9.12.20 21:24

Zuzi Berounka to není řeka to je láska… to je život… holky nepamatuju doby,, možná, když jsem začínal v roce 1986 u filmu,,, kdy me bolela hlava ž přemíry práce a naprosto jsem nevěděl kam dřív skočit,, kde začít a práce a úkoly se pořád hromadily.. ano teď je ta doba zase tady,, je to hruza… nic nezbývá jenom přibývá,, přemýšlím kdy vyhořim a slozim se… zdeni no sny,,, asi nemam, hmotně vůbec zadny a kdybych byl mladší a hubenej chtěl bych mít pilotní průkaz… protože jsem ale starej a tlustej, tak se možná nezabiju v letadle… což je poměrně důležitá zpráva… dobrou… Zuzi máme vořecha, tedy máma má,,, je strašně hodná… zítra jde do salonu krásy,, protože je jediný který ji vezme do vanoc,,, ostříhat… vubec na ni ted nebyl cas… prej to bude stát dost peněz,, říkala paní,,, to jsem fakt zvědavej… asi z ní udělají tygra

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.20 13:40

Ahoj zdenicko vy jste s ellenko opravdu siamska dvojcata, detstvi na hovno, auta vas serou atd.atd,ale je dobra zprava ze si to v te ambulanci uzivas, jak sama pises je tam sranda a tak to ma bejt, ikdyz me mrzi ze mas bolesti :( jirko tak to jsem zvedava co vykouzli s tou vasi psi slecnou :lol: a slib ze si o vanocich odpocines myslim ze jedes posledni pul rok na doraz a zaslouzis si odpocinek postel s kocourama, dobre jidlo to ty muzes :mrgreen: jak je mamce.
tak jak jsem psala vanoce se blizi, dneska jsem byla neco dokoupit a obvykle mi to trva hodinku max hodinu a pul a dneska jsem byla pres tri hodiny :poblion: no hruza ani se nedivim ze se situace opet zhorsuje :cert:

Kocour ek
736 příspěvků 10.12.20 17:20

Zuzi byl jsem se psem poprvé,,, už ž dálky neon.. psí salon a lázně,, hned vedle poutač psī móda… paní přišla na mikinu promluvila a ona s ní bez problémů šla dovnitř. Nas tam nepustila. Za hodinu jsme ji vyzvedli.. pes krásnej, ostrihanej, vykoupanej, drapky, uši a vymačkaný žlázky.. cena 550,, což mi překvapilo,, čekal jsem tak o 1000 víc. Vím že to je třeba v praze hodně drahý… tohle je v Ňizbore tedy kousek od firmy. Zuzi a pak jsem jel nakupovat do Lidlu s mámou… a měl jsem vareno,,, dnes tedy jak píšeš relaxace… zradlem,,, rostenky na houbach s knedlema,, jogurt,, pudinkovy satecek, blumy, banán,, malý tacek sushi,, bananovy dortik,,, celozrny rohlik s mortadelou… ufffff bylo mi tak krásně, že jsem usnul… díky mamka celkem ok,, ale chodí špatně. Mám soukr tel na primáře neurologie,, dnes jsem mu psal,, snad se mamce bude věnovat… ale v praze v nemocnicích je to hrůza,,, covid jak mezi lidmi tak mezi zdravotniky… tak čau lidi

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 14:24

Kocourku, tak to jsem ráda, že to se psem tak dopadlo. Že mu nestrihli melírka a nemás doma malého lva nebo zebru :lol: Já bych potřebovala ty mé dvě kočky asi uspat, aby se nechaly vyčestat a zkrášlit. Jenže nějak nemám to srdce, dávat jim zbytečnou narkózu, tak hold budu mít doma dva zacuchance. Vyčítám si to, peršani se mají česat každý den a to jsem teď rozhodně nědělala. Chudáčci moji malí, když si uvědomím, že oni jsou závislí jen na mně, že jim nikdo jiný nepomůže… Připadám si jak krkavčí matka. Rozmazluju je žřádlem a přístupem kamkoli (tedy nejraději ke mne do postele), ale to je tak všechno.

Jdu brousit poličky, to jsem si zas na sebe upletla bič. Ale třeba až to bude hotový, bude to hezký, nevim. Každopádně mám na dalších pár dnů co dělat.

V pondělí asi pojedu k psychoušovi, bylo by dobrý, kdybych si mohla nechat roušku, mám takovou velikou černou, jsou vidět jen oči. Protože kdyby viděl tu mojí oteklou držku, bude mu všechno jasný. Ach jo. Ale lhát stejně neumím, jestli se mě zeptá, řeknu mu to popravdě, snad mi ale proboha nezarazí ty prášky, co mi dává.

Přišel mi už dopis od sociálky, že v polovině února mi končí podpůrčí doba, tj. vyplácení nemocenské, a že to mám se svým lékařem nějak zkonzultovat. Bože můj, já když si přestavím zas to vstávání v pět hodin a potom šichtu někde v montovně, jdou na mě mdloby. To zas bude pár měsíců práce „na krev“, abych potom mohla znova marodit, nevím. Ale schopná jít teď do práce si rozhodně nepřipadám.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.20 16:08

Jirko tak to je super cena ja teda nevim nikdy jsem v psim salonu nebyla ale cekala jsem cca 2000kc, ti moji hafani by jim z toho salonu udelali kulnicku na drivi :lol: :lol: :lol: oni to jsou strasni pošuci :mrgreen: neboj mamka se da do poradku ale jak rikam chce to cas a mas pravdu vsude covid a ostatni pacienti maji smulu alespon jsem to tak slysela, nastesti z nas nikdo nepotrebuje do nemocnice nebo k dr.
ellenko ty teda makas, vymalovano a ted policky to bude nadhera a jak rikam praci se clovek zabavi a zapomeme na chvili na uzkosti na me to funguje ale nedovedu si predstavit ze mas jit do prace a kde mame zdenicku

Zdenka12345
176 příspěvků 12.12.20 10:31

Ahoj ldi,
tak se mnou je hodně zle, ne nemám covid, ale byla jsem u psychouše a napsal mi neurol a já se doma s ním tak sjela, že jsem byla jenom na zemi a pamatuju si, že jsem se nemohla vyškrábat na postel, no vší silou a s jakýmsi takýmsi ohledem na ruku jsem se vyškrábala a vyspala se z toho, nevím, musela jsem si do sebe nacpat celou krabičku, bylo mi na další den hrozně blbě, nešla jsem ani na kapačku ani k holiči, naštěstí mně přeobjednala na úterý. Já fakt nevím, co to ve mně je, jsem normální, v pohodě a najednou když se dostanu k práškům, tak ztratím úplně rozum, nevím proč, neptejte se mně. Moc dobře mi není ani dnes, a navíc se strašně před sebou stydím, i před ostatníma, myslím si, že když se na mně někdo podívá, musí to na mně vidět. Já fakt nevím proč to dělám, že by taková malá sebevražda?? Psychoušovi je to myslím si celkem jedno a taky bych mu to ze studu neřekla. Prosím, neodsuzujte mně, bráchovi a máti jsem to řekla a doteď musím přes telefon poslouchat výčitky, což mi na psychice nepřidá, cítím se tady úplně zbytečná, je mi blbě a nemůžu se podívat nikomu do očí ani na ulici, když jdu třeba s košem. Mám na loktech a kolenech odřeniny a modřiny jak jsem se snažila vyhrabat na to lůžko, je mi ze sebe na :poblion:.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.20 17:39

Zdeničko, chuděrko, tohle jsem mívala taky. Většinou po lyrice nebo pořádným ožrání. V jedné léčebně měli na zdi velký plakát KAŽDÝ MÁ SVOU DROGU. ŠťASTNÍ JSOU TI, KTEŘÍ JI NEPOTKALI. Na tom je myslím hodně pravdy. My bohužel potkaly tu legální (chlast) a pololegální (bzd). Nemysli, mně je teď taky blbě, začal mě uhánět maník od té zemřelé kamarádky, je fajn, ale pěkner notor, dorazil s taškou rovnou s osmi plzněma, to si umíš představit, jak mi zasvítily oči, no a většinu jsem vypila já, protože si pamatuju, že mi pořád ze svého dolíval. Sosala jsem jak bezedná. Přinesl i jeden Neurol, snad se z toho s boží pomocí dostanu, protože už se to zas začíná rozjíždět… Mně tenhle předvánoční čas nedělá vůbec dobře, měla bych se asi nechat zase někam zavřít. Jenže co kocouři. A kytky. Táta se sice stará, co může, ale kocouři se od něj učesat nenechají a suchou kytku nepozná. A vůbec, nechci jim kazit vánoce, jako už tolikrát. Příští týden jedu k psychoušovi, nechám si napsat co půjde a nějak se z toho vyklepu. Horší je, že mě táta chodí kontrolovat. Tu pod záminkou vypadlého šroubu, jindy zase odpadává polička, mám vyhořelou zásuvku… atd. Tak se aspoň nemůžu pořádně zdunit, ale štve mě to hrozně, už jsem byla dobrá a pak kvůli debilnímu kovidu jsem zase začla. Já jsem totiž ke všemu hroznej hypochondr. Když jsem mívala ty panické záchvaty, dušení a arytmie srdce, myslela jsem, že strachy pojdu. Infarkt a rychlá smrt. A mohla jsem si tisíkrát říkat, ty debile, je to jenom psychika, nic nepomáhalo. Ani rozdýchat, ani rozchodit, pomohly vždy až tři lexauriny naráz. Tím jsem se dostala do područí prášků. Jo, a před sousedama se nestyď, já vím, je to v tobě, ale oni to neví, já když chodila s monclem velikosti mandarinky, bylo to horší :mrgreen:
Jirko, přeji mamince co nejrychlejší léčení, neboj, to bude dobrý. Když je to taková kaskadérka a vrhá se po hlavě ze schodů - takový lidi jen tak něco neskolí.

Zdenka12345
176 příspěvků 12.12.20 17:51

Elli, mně taky kontrolujou, telefonem, poznají to podle mé řeči, i když mám v sobě jen trochu, prý špatně artikuluju a oni to poznají. Jo, můj psychouš si myslí, že mám bipolárku, jak jsem tak nahoře a dole furt, no ještě skončím na lithiu a to mně už dorazí. Dneska mi brácha pomáhal s obývací stěnou, já nahoru nedosáhnu a ze schůdků padám a když jsme odtahovli křesla, byl na zemi jeden neurol, já na to jéé neurol, brácha ho rychle sebral a rozdrtil do koše, prý „já ti dám neurol“. Je to síla a to cos napsala co bylo na té zdi tak je svatá pravda, tesat do kamene by to měli. :? :?

Zdenka12345
176 příspěvků 12.12.20 17:52

Jó a moncle znám taky, co já se jich nanosila. :mrgreen: :mrgreen:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 16:00

Ahoj vsem,
zdenicko co blbnes, proc jsi si ten neurol nechala psat, no proc se vlastne ptam aby ti bylo dobre, ja nyslela ze jsi jakz takz ok, lyricu jsi brala tak jak mas, ale chapu nemohla jsi si pomoc, hlavne ze to neodnesla ruka, budou vanoce ja jsem taky ve vetsim stresu a mam velke uzkosti ale ja mam vyhodu ze se neurolu a nemu podobnym leku bojim nerikam ze si obcas nedam ale me jedna krabicka 0,5 mg vydrzi pul roku, hlavne ze jsi to prezila predstav si kdyby se ti neco stalo s tou rukou to uz vazne nevim co by ti z ni zbylo
ellenko co to mas za kaarady, ty jsi ho nemela poustet dovnit, zase chlast :cert: ale vanoce se prekuli a bude zase lip,,
jirko doufam ze ty nic nevyvadis :mrgreen: a uz si uzivas odpocinku ktery jsem ti naridila :lol: gaucink, kocouri a dobre jidlo

Kocour ek
736 příspěvků 15.12.20 07:13

Holky holky,, u mě drogy NIKDY, 2× tráva a nic moc, bylo mi blbě a za poslední 3 roky tak max 20 piv a jednou jsem se zkoušel opít se sousedkou, co to udělá??? Ona se setnula a já ani ne,,, ráno mi bylo blbě. Vůbec mi to nechybí. Zuzi kdepak,,, pouze mírně se vše uklidňuje. Pořád chodím s mamkou po doktorech, jak ji bolí ty nohy. A v práci presouvam věci na leden. Strašně mi štve že bude zase blbá zima. Nevěřím, že nasnezi ani na horách. Hnus. Ale co,, horší rok než tento asi už mít nemůžu, tak je mi to asi vše dost jedno. Ale na určité zmírnění tempa přes svátky se těším.
Tak holky neblbnete a nestresujte se,, ničemu tím nepomuzete. Budou to jen další výčitky a balancovani na hraně života nebo trvalého poškození kebule. Zdeni!!! Při tom co jsi do sebe nacpala za svinstvo… pozor

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 07:20

Ahoooj jirko no u nas taky bez snehu, venku je tak hnusne vsechno je spinave hlavne podel silnic, no snad nasnezi a trochu umrzne :) :mavam:

MeccACS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 10:09

Ahoj, hodně dlouho jsem se neozval :D Občas jsem nakouknu, ale nepíšu no. Doufám, že všichni žijete v rámci možností :)

Zdenka12345
176 příspěvků 15.12.20 12:49

Lidi ahoj,
Meccu, ty ještě žiješ? Ne, včera jsem byla na té kapačce a bylo mi tak fajn, no jenže oni mi tam dají tolik, aby mi právě bylo dobře a bez bolestí, já prostě nemám míru, a nejde mi to u některých léků naučit. Jinak u nás bez sněhu, slunko svítí a je zima. Na 16h jdu k holičce ostříhat, cítím se strašně slabě, úplné totál psychické vyčerpání, ať je už po vánocích a hlavně po koroně, nebo už mě z toho klepne. :jazyk:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 13:16

Jeeee mecc jak se ti dari, je fajn ze nas obcas ctes :mrgreen: alespon jsi v obraze.
zdenicko ja se takto dneska taky citim psychicky vycerpana, jsem litostiva, chce se mi brecet :,(

MeccACS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 13:26

Ale jo žiju :D Někdy je líp někdy zase hůř. Léky stále beru :) a díky za ně.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.20 13:36

Mecc tak jak ja leky taky stale beru, nekdy mi je lip nekdy hur ted mam horsi obdobi budou vanoce, je brzy tma, slunicko u nas nesviti :( no ale bude lip, mam rada přísloví na novy rok o slepičí krok, dny se zacnou prodluzovat a zacinam se tesit na jaro, uz aby to bylo

Kocour ek
736 příspěvků 15.12.20 13:52

Ahoj jiří,, chodíš bruslit?? Může se to vůbec?? Co přítelkyně pořád stejná??,, tak hezky vánoce. Holky já dnes začínám vánoční útlum,, kašlu na firmu, kašlu na úklid,, kašlu na nákupy, 22teho ještě s mamkou na vyndani vody z kolene a pak jen klid, pohádky, prezirani a hory bez sněhu. Doprcic a to mám fakt super extra novou frezu… už jsem ji vyzkoušel a bere í těžký mokrý sníh,,, možná jsem ji už posílal ale je fešanda… mám zase hlad,,, tak hezky dny jéžiš já mám hlad na bramboracku ž houbama a bramborak se spekem…

Zdenka12345
176 příspěvků 15.12.20 20:17

Jirko ahoj, nedělej mi chutě, o bramboráku sním už delší dobu, no ale zítra bude fazolačka… 8o

MeccACS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.20 12:09

Ahoj Jirko, bruslit nechodím teď vůbec :D jojo přítelkyně pořád stejná :)

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.20 18:35

No, lidičky zlatí, já lítám v takovém, ale TAKOVÉM průseru, že bych nejradši vyhodila celou ulici do povětří. Vobjetej soused mě totiž udal. Já měla cukání za ním dojít, dát mu třeba deset, patnáct tisíc a nějak to urovnat, ale náš společný známý (taky super kamarád)mě zapřísahal, ať to nedělám, že se tím přiznám a podobný kecy, ty jo když mě ten kretén má na kameře, a přiznala jsem se i policajtům, když tu zvonili, tak co jako ještě nepřiznávat. Že já toho debila poslechla!!! Teď jsem hrůzou bez sebe, co bude, pokutu zaplatím, ale co když třeba dostanu podmínku. Nebo mě zavřou. Já mám takový vztek na všechny parkující pitomce, já ho několikrát prosila, psala smsky, ať prosím neparkuje v zákazu zastavení, že když mi pak DPD, PPL nebo pošta něco dovezou, nemůžou to pak vycouvat, takže mi to občas nechají v souběžné ulici a já rvu těžký krabice 50 metrů, ale prostě totální nezájem, bezohlednost, pomstychtivost. A to parkování se rapidně zhoršilo od doby, co jsem ho nepustila do baráku (chtěl „namazat záda“) a před tím naším společným známým pak prohlásil, že ať se ta pí. a bláznivá vojede sama. Kdybyste viděli, co je to za slizáka… Je v důchodu, ale chodí tady od jara s rozepnutou košilí, osolárkovanej, zlatý řetězy na krku. A má bohužel asi podplacený policajty, pan taxikář, protože když jsem volala měšťáky, buďto vůbec nepřijeli nebo bylo auto do pěti minut pryč, podle mě ho varujou. Cítím tak totální bezmoc, strach, předevčírem jsem se zas ožrala jak dobytek, celý včerejšek i dnešek mi bylo zle na padnutí, ještě teď mě bolí ledvina. Zdeničko, vidíš, že tvoje krabička Neurolu je proti tomuhle průšvihu čajíček. Já vím, že jsem udělala hroznou blbost, ale bylo to v době vysazování Lyriky a to jsem na sobě zpozorovala, že jsem prostě hrozně agresivní. Vždycky. Modlete se za mě.

Zdenka12345
176 příspěvků 16.12.20 20:38

Ahoj lidi,
Ellen, no ty teda řádíš, ale já myslím, že to není tak hrozné. Když tě předvolají, tak jim to tam řekni všecko, kromě toho posledního, to, že se chtěl k tobě nacpat, bych neříkala, jen o tom parkování, že ti to vadí a povolily ti nervy, ani o lécích, ani o chlastu - nemluvit, můžou ti nařídit léčbu a to nechceš. Já si myslím, že to dobře dopadne, držím ti pěsti, ale už prosím tě neblbni a ty kámoše na chvilku vysaď, zůstaň přes vánoce v klidu, sama s rodinou, oni to teď řešit nebudou, no a i kdyby, tak podmínku přežiješ. Co vy ostatní, Zuzi tak co, předvánoční přípravy vrcholí?? Já jsem teď tak z toho koronaviru vycukaná, že mi už regulérně hrabe, začala jsem brát mega lyricu a žrát jako prase, no takže se mi nedaří. Jirka kocourek už asi leží se svýma kočičákama, vodu z kolene mi tahali x krát nic to není a mamce se uleví. Budu muset tu lyricu zase snížit, protože to žraní mně se. e, už mám břicho tvrdé jako balón, koupila jsem si totiž Monte a to jsem si řekla, že sladké ne. :? Tak lidičky držte se a už žádné průsery, jsou VÁNOCE!!! :dance:

Kocour ek
736 příspěvků 16.12.20 21:51

Ahoj Ellen,,ty nezklames,, paneboze.. zalezi na policistovi, bud da přestupek a nahradu skody dohodou,, nebo poskozovani cizi věci se škodou nad 5 tis a to bude větší průser. Alkohol není omluva,, ale já bych to zkusil,, se slovy,,, střízlivá bych to NIKDY neudělala., omlouvám se, zaplatím.. holka ty si ten život fakt nezjednodusujes, naopak. Každopádně při první variantě půjdeš na městský úřad na pranýř. Zbytečně vyhozený prachy a ostuda,, dnes měděnec pečení vanocek… :think: 8o 8o

Zdenka12345
176 příspěvků 17.12.20 05:43

Ahojte lidičky,
no, Jirko, já bych právě o alkoholu nemluvila, oni to musí uvést do zápisu a skoro vždy pak jdeš na nařízené léčení a oni se v té léčebně pak s tebou nemažou, to není jako když tam jdeš dobrovolně, říkal mi to kdysi jeden policajt, já bych tam argumentovala o tom parkování, že se tam NESMÍ parkovat a že mi vozí zboží kurýrní službou a bla bla bla. Jinak mně dneska příjde kominík, musím ho pouštět a jít s ním na půdu, no aspoň se trošku máznu pro štěstí. Lyrica dnes 4ks od zítra budu snižovat, odpoledne jdu pak na kapačku. Tak zatím čus, možná ještě napíšu večer. :mavam: Vánočky ňam, ňam. :P

Kocour ek
736 příspěvků 17.12.20 07:45

To je ale hezká půdička, ta se vám povedla,,, ta půdička. Pozor ať tě tam kominik,, nevo-mete… zuzi nás vořech a miláček po zákroku,,, strašně se ji ulevilo…

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.20 08:33

Ahoj vsem
ellenko no to te urcite predvolaji, a jiste bude nejaka pokuta ale urcite te nezavrou, o chlastu a lecich bych se taky nezminovala to souhlasim se zdenickou, kazdopadne na tebe budu myslet :srdce:
zdenicko za tyden bude po vanocich a me se ulebi, nijak neblaznim, nejake darky mam, staci zabalit, v pondeli pojedu na vetsi nakup no to bude asi sileny ale preziju to, holky ja mela tak zalehli usi ze jsem si vcera musela dojit na usni, vse mi vyplachnul a vystoural to byla uleva :)
jirko a kdo pekl vanocky, jestli ty tak klobou dolu :mrgreen: vypadaji skvele, je dobre ze se pejskovi ulevilo. vypada skvele
pozdrav mirusce :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 17.12.20 10:01

Tak kominík odešel, Jirko nevometl mně, chodí k nám už 20 let, to bych ho hnala, ale pokecali jsme o koroně. Zuzi, my si kupujem jen symbolické dárečky nebo nic. Já koupila losy tu rybí šupinu pod talíř a musela jsem koupit místo 3, 4ks, jinak neplatili přes terminál, a ten jeden navíc jsem seškrábala a vyhrála jsem 20kč, lidičky já měla takovou radost, jako malé dítě :dance: :dance: :dance:. Mirču taky pozdravuju, doufám, že se do vánoc ozve, tu vánočku bych si Jirko taky dala. Pá, pá, já budu mít za chvíli fentanyl, héč, už mám sbalenou deku, je tam tu hoďku zima na nohy.

Kocour ek
736 příspěvků 18.12.20 17:31

Děvčata,, včera jsem to nedal a složil se. Poprvé v životě. Odvezli mi do nemicnice a totální vyčerpání organismu. Kapacky, odmítl jsem psychologa ale slíbil, že budu doma, přestanu pracovat a zákaz počítače,,, bylo to jako bych byl vožralej v halde sněhu,, skoro jsem neviděl a furt blil. COVID to není.. ib 2 dny mám stacionar na kapacky.

Zuzi, ellen, Zdeni, Míru a ostatní neposerte se ž vánoc, a prezijite to, horší rok než tento neexistuje a nebude,,, j, někdy se vratim

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.20 20:54

Ježiš Kocourku, ty mě šokuješ. Je mi tě hrozně líto. Ale to jsi necítil nějaké příznaky vyčerpání už předtím? Já myslela, že si jedeš jen tak piánko, do práce nechodíš, jsi doma s kocourama… To tě složil ten hotel? Ale třeba to nebylo z vyčerpání, dostal jsi nějakou virózu, nevím. Každopádně věřím, že se z toho se rychle dostaneš :srdce:

No, lidičky, já už zase jedu v Lyrice. Zjistila jsem, že mě zklidní víc než Neurol. Pro léky jsem jela předevčírem, měla jsem tak šílené úzkosti, třes, hrůzu z toho procesu s autem, atd., že jsem si normálně na nádraží koupila placku vodky, abych byla vůbec schopná tam dojet. Je to vlakem 65km. Byla jsem samozřejmě bez snídaně, a řeknu vám, dát si k „snídani“ vodku, to je na zblití. Taky jsem zpočátku myslela, že vrhnu. No, cestu jsem zvládla, dostala Neuroly, Lyriku, Amitriptylin, takže jedu na tomhle a jsem šťastná, že jsem to pití zarazila.

Dneska mi tu byli vyměňovat bojler, pro mě hrozný stres, celý tři hodiny jsem seděla na zemi u dveří a třásla se. Když odešli, trochu jsem se zpráskala tou Lyrikou a teď je mi dobře. Malej zázrak. To je taková úleva, když ta hrozná úzkost v břiše a u srdce odejde… No asi budu tu Lyriku brát až do toho procesu, abych aspoň trochu fungovala, mám tady rozjebanej ten obývak, nepoložený koberec, teď brousím poličky, všude, ale úplně všude prach, prach, prach. V místnosti, kde přebývám, mám takový bordel, jako měla feťačka Katka v tom dokumentu od Třeštíkové. Nic nemůžu najít, všechno špinavý, zaprášený, už mi z toho fakt hrabe. No ale aspoň že už teče teplá voda, to mytí studenou vodou bylo fakt strašný. Vždycky jsem si úplně zmrazila intimní partie :mrgreen:

Vánoce nevím, jak přežiju, nejsem schopná jít do města a kupovat dárky, dělá se mi v těch obchodech úplně špatně, takže asi nikomu nic nebudu dávat, což mě hrozně mrzí. Ale já taky nic nechci, budu zalezlá s kocourama a s Lyrikou. Vím, že naši budou šílet, ale já fakt nechci hrát tu komedii „šťastná rodinka“, už ne. Naši asi mají trochu výčitky, zaplatí mi ten bojler. Za normálních okolností bych si ty peníze nevzala, ale než aby je nacpali ségře, tak to ne. Oni jsou tak strašně spořiví, ale přitom si těch peněz vůbec neužijou, nikam nejezdí, nechodí do kina, divadla, na plesy, ani neodebírají noviny a časopisy, protože je to drahý… to mě hrozně mrzí.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.20 16:27

Ahoj kocourku tak doslo na ma slova za posledni pul rok jsi si neodpocinul a telo reklo dost :cert: bylo toho na tebe moc, jezdit za tatinkem, pak jeho odchod, udavaci v praci, pad maminky to by nevydrzel nikdo, poradne si odpocin a naber silu, myslim na tebe :srdce:
ellen hlavne opatrne s tema lekama, vanoce prezijeme a bude zase lip neboj, zitra napisu pa

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.20 14:05

Ahoj,
tak jak se všichni máte? Zdenička je asi ve fentanylovém rauši, proto nepíše :mrgreen:, kocourek je bez sil, úzkostička asi pořád stejné, co.
Já mám teď takové stresy, že neotupit se lékama, asi fakt skočím někomu pod auto nebo pod vlak. Ty úzkosti bych nevydržela. Kromě toho maléru s vobjetým sousedem mi ještě přišel papír, že mi v lednu bude končit podpůrčí doba, tj. vyplácení nemocenské, takže budu muset na pracák nebo někam nastoupit (což fakt nevím kam) a chtěla bych požádat o zvýšení ID na 2.stupeň. Doktorovi jsem se nemohla dovolat, neordinuje kvůli covidu a je dostupný jen na telefonu v určitých hodinách v týdnu, no a v těch hodinách to stejně nebere. Takže jsem tu celý dopoledne šílela, co budu dělat, no po několika hodinách mi zavolal, vysvětlil mi, co mám udělat a řekl, že tu zprávu napíše jako hodně „natvrdo“, abych měla aspoň nějakou šanci tu dvojku dostat. Trojku mi prý nedají určitě. Bože, kdyby se to tak podařilo… Ono to není velké finanční navýšení, z jednotky na dvojku, ale pro mě teď bude každá koruna dobrá.

Koupila jsem si nový vysavač, vodní, co umí i čisit koberce a sedačku. Když jsem to rozbalila a vzala do ruky návod, normálně jsem se rozbrečela, protože můj mozek teď absolutně nefunguje, seděla jsem nad tou hromadou hadiček a kartáčů a nástavců…a pak jsem napsala servisní firmě, jestli by mi mohli poslat nějakého technika, který by mě s tím naučil, že to samozřejmě zaplatím. A dneska se mi ozvala nějaká paní z té servisní firmy, že má vysavač už 10let a že mi poradí - začala na mě chrlit postup sestavení, co všechno se dává při pouhém vysávání do vody a co všechno zas musím na tom křápu vyměnit a přenastavit pokud chci čistit šamponováním, odsouhlasila jsem jí, že všechno chápu, ale jsem na tom cca stejně jako předtím. Jsem z těch prášků tak TUPÁ, že to snad ani neni možný. Ach jo.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.20 15:35

Ahojky ellen, no to bch si taky nedovedla predstavit jit do prace, urcite si podej novou zadost a budu ti prat at to dobre dopadne, ted se tim nestresuj ale ja mam co radit, byla bych z toho taky v pr…i, a s tim vysavacem bych byla taky v haji vubec nejsem technickej typ, neslozim ani lego :lol: doufam ze se zdenicka brzy ozve, koucourku odpocivas
dneska jsem byla na gynde, bezna kontrola, jinak ostatni dr.jsem nechala az na leden, ve meste to byla katastrofa lidi jsou nervozni, vsichni asi mysli ze se vse opet zavre tak brali vse utokem, zitra me ceka nakup a pak uz nikam nejedu

Zdenka12345
176 příspěvků 21.12.20 17:03

Ahoj lidičky, to je od vás tak milé, že na mně vzpomínáte. Tak já dneska naposledy na fentanylu a pak až 4. ledna. Byla jsem taky ve městě koupit pečivo a kousek masa na zítra, Zuzi musím ti dát za pravdu, že jsou lidi s nervama v p…i. Jinak lyriku jedu Ellen taky mega, ta jediná mi jakž takž pomáhá, ani neurol ani diazepam se té lyrice nevyrovná, z toho se max sjedu jak fetka prásknu sebou o zem a nevím o světě, z lyricy vím co dělám, ale klidní mně to. Tak jak se připravujete na svátky, já půjdu na chvíli o štědrém dni k mamině a jinak budu samotinká sama. :,( Jestli mně chytne záchvat ze samoty tak nevím co udělám, ale tak snad nic no, jsou horší věci, no hřeje mně tročku u srdíčka, že je nás tady samotných více, že v tom nejsem sama, není to nic sobeckého. Tak pa, opatrujte se. :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 23.12.20 18:28

Ahoj kamarádi!
Všechny vás moc zdravím a přeji vám, pokud možno, slušné prožití svátků vánočních.
Píši pokud možno, protože s našimi potížemi to jde ztuha((
Lítám ještě víc jak dřív, i když jsem myslela, že už to není možné. Natahala jsem tuny věcí a našlapala stovky kilometrů))Mám dojem, že to se mnou dobře nedopadne. Dědek mě nemůže s ničím pomoct, nesmí šlapat na nohu, dokud nebude mít po Novém roce RTG a nohu srostlou.
Jak bude tady po tom blázinci, tak si vás přečtu, mrknu jak se máte.
Tak ještě jednou-ať je ten příští rok lepší, tento byl DĚSNÝ( Ale vždy může být ještě hůř a to mě děsí((
:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :mavam: :mavam: :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.20 19:10

Ahoj mirusko tobe a cele vasi rodine preji krasne vanoce, mas pravdu tento rok byl desny a taky doufam ze pristi bude klidnejsi. mirusko davej na sebe pozor a hlavne si odpocin, koukam ze se u tebe nic nezmenilo litas vic nez driv a to neni dobre, ale chapu postarat se o tatinka, tchyni proste o celou rodinu ale jak jsem ti psala jiz nekolikrat mysli i sama na sebe, mam te moc rada :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 24.12.20 06:24

Ahoj lidi,
všem vám klukům i holkám přeju pokud možno pohodové vánoce. Vím, že tento rok stál za starou belu, ale právě proto bychom si měli všichni uvědomit jak málo podstatné jsou hmotné statky a nejdůležitější je zdraví a to vám všem teď a celý příští rok z celého srdce přeju ať máte kolem sebe a včetně sebe jen a jen zdravé lidi, co víc si přát, to snad nevyváží ani peníze, takže zdraví, zdraví, zdraví! :srdce: :kytka: :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.20 14:05

Ahoj lidicky,
vsem co pisete i nepisete preju krasne vanocni svatky :srdce:

Kocour ek
736 příspěvků 25.12.20 02:32

Ach jo, já vlastně ani nevím jestli mám vánoce rád,,, nějak mi vše ser..e! Ale vy si to užijte.

Zdenka12345
176 příspěvků 25.12.20 14:18

Ahoj lidi,
ELLenko, jestli to čteš tak něco pro tebe. No, měla jsem úžasný štědrý den, kolem 12h pro mně brácha jako přijel, pak mi volala sestřenka a že má malý obchůdek a sesadili ji ze starostování, ale je tam u nich na malé dědince místostarostkou, já jsem jí popřála, že ať se jí daří a jak jsem položila telefon tak mamka s bratrem začali, že ona určitě udělá někde nějaký problém, že od mala furt po mojí mamě něco chtěla, že je hnusná a nemá ji ráda. Potom chvilku klid a jak mi zemřel ten bývalý, psala jsem to tady, tak brácha začal, že to byl stejně příživník a já jsem taky takový příživník, když si nedovedu ani zajistit plný důchod. Máti se k němu přidala, že jako jestli to takhle chci vést dále, jako kdybych já o tom vůbec neuvažovala a nezkoušela si práci hledat, prý a to jako s takovou mrzáčí rukou teď co uděláš. Brácha, že se mu chce spát, pak už se mu prý nebude chtít, jestli už nechci jet domů, tak jsem jela. Doma jsem byla 15:30, no dala jsem si tam jeden řízek a trochu salátu a vodu z plastové flašky, kterou jsem si musela vzít domů, po mně to prý nikdo nebude pít, no to je mi jasné, ale vykřikovat nahlas to nemusel. Tak ať žijou ty zkur…é vánoce, už se nemůžu dočkat až bude po nich. Brečím od včera odpoledne, jsem rozhodnuta prodat byt, zaplatit dluh, ze zbytku si někam zajedu za hranice aspoň jednou k moři a pak si to možná i u moře hodím, já vlastně ani nemusím uvažovat jak, mám inzulinové pero tak si toho napíchám co to pude, a příbuzní mi můžou i s tím jejich barákem políbit p…l!!! :pocitac: :pocitac: :pocitac:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.20 18:11

Teda zdeni to mi je tak moc lito, taky si to mohli odpustit kdyz jsou ty vanoce, tohle se proste nedela opravdu me to moc mrzi, skoda ze od sebe vsichni bydlime tak daleko mohli bychom se schazet, povidat si, obejmout se, vybrecet se

Zdenka12345
176 příspěvků 25.12.20 20:41

Zuzanko díky, je to škoda, já se cítím tak strašně sama a už to moc nedávám. :?

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.20 09:10

Zdeni ikdyz mam rodinu ktera me miluje tak se taky citim nekdy sama, nechci je zatezovat mimi uzkostnymi myslenkami. nechci hlavne mamce pridelavat starosti ona pak taky breci kdyz mi je blbe :( takze ja se vzdy vykecam a vybrecim na terapii, jsem rada ze jsou vanoce za nami, jinak u nas jak na jare vcera jsme byly s pritelem na vylete a docela jsem si to uzila, dneska se celkem ochladilo ale snih neni
kocourku je ti lip :srdce:
ellenko ty se ozvy :srdce:
mirusko jake jste meli vanoce :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 145 Další »
Váš příspěvek