Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.20 19:12

Ahoj holky ja jsem se neodmlcela jen jsem mela plno prace, delali jsme vyzdobu na hroby pak jsme to tam odvezli atd.atd. ellenko ty jsi me pobavila čislo nenapisu protoze by se zuzka pokrizovala a pak me odepsala :lol:takze elly neodepisu te neboj :mrgreen: ja nejsem zadny svatousek to prisaham ale uz jsem se zklidnila ta uzkost me strasne zmenila ale za mlada no to by jste se divili :mrgreen: jo ale s holkou nikdy :poblion: to se mi hnusi, jinak taky znam nekolik gayu i lesbicek ale nikoho neodsuzuju kazdeho vec. zdenicko mas pravdu tema lyrica se nekdy uplne vytrati ale at se lidi pobavi, mirusko byla jsi roztomile devcatko a na fotkach to nevypada ze mas malo vlasu, me vlasy taky strasne padaji, po kazdem myti se jeste divim ze me na hlave neco zbylo, ja mam taky obavu o Rádu, pozdrav kocourkovi :srdce: jo jestli jsem na neco neodpovedela omlouvam se ale moc jste se rozepsaly, mejte se pa :srdce: :srdce: :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 1.11.20 08:01

Ahojte holky,
tak tady opět zamračeno, konečně jsem se vyspala. Včera jak jsem v noci na včerejšek nespala a hlava mi pak ve dne úplně odpadávala, ale nechala jsem si zapnutou telku a v těch hnusných reklamách mně pak vzbudil nějaký děsný tón nebo zvuk a večer jsem nevydržela ani do konce zpráv a to se vždycky čumím na kriminálky pozdě večer, no zkusím si je dneska pustit na iprima. Včera mi brácha dovezl oběd, tak jsem lenošila a brokolice bude asi dneska, nebo už mi fakt zežloutne. Ve středu jdu k psychiatrovi a jestli mi napíše neurol tak budu ráda, a dneska se mi dokonce v noci zdálo, že mám napsaný rivotril. Z něho ale padám na zem když to přeženu, takže ho nechci, i když je ho zase ve skleničce 50ks, ale nic lyrica jak má být a BZD zkusím přemluvit sama sebe abych si to nenechala napsat, takové to nechám si to pro případ u mně neplatí, mám ho sežranej za 3 dny. :( Dneska mám narozky holky, nepíšu to, abyste mi vinšovaly, to vůbec, ale jsem tak smutný případ, že budu sedět sama doma, ale mamka s bráchou chudáci mi ze svých skromných příjmů dali 1500,– takže mám na poště ještě jednu mikinu z Bonprixu, šedou melírovanou, tak pak vyfotím. Elly 51 a žiju, sice blbě, ale žiju. ;)

Acrylát
539 příspěvků 1.11.20 09:13

Holky ahoj!
Zdeni, včera byl fakt nějaký podivný den. My jsme oba s dědkem přímo odpadávali a mě zase začalo bodat v tě hlavě, ač den před tím to už bylo celkem dobré. Ták jsme se vzmužili a řekli jsme si, že na to je nejlepší lék, vypadnout někam do přírody a taky jsme potřebovali vyměnit na chatě baterky v hlídací kameře. Tak jsme se vypravili na Macochu. Kdo neznáte, tak mrkněte na odkaz. Sice jsem tam byla už kolikrát ale takto v pozdním podzimu ještě ne. Překrásně vybarvená příroda. Myslela jsem, že tam budeme sami ale navzdory blbému počasí, tam lidí opravdu jak sr..k! Úplně průvody. No ale postavilo nás to na nohy, bylo to fajn. Posílám pár fotek.

Dnes už je to lepší, tak půjdu na hřitov zapálit, pak do Kaufu a dodělám už snad dnes ten pořádek v lejstrech, mám to tady rozložené po celém pokoji.

Zdeni, tobě přeji vše jen to nejlepší :kytka:, hlavně kdyby jsi se vyhrabala ze všech těch potíží, to by pro nás byl největší dar, že? To si vždycky říkám. Mikinu zakup a nafoť. Vidíš, mamka a brácha tě mají rádi!

Zuzi chápu, já toho mám taky někdy hodně a čas nezbývá. Nevadí, když se člověk odmlčí na dva dny, to se bere ale pak by už měl dát vědět a to ty jsi splnila))Tedy pokud ho něco nesklátilo! Tak Ellen má ještě jeden den :D :D :D
Zuzi, roztomilé děvčátko a teď stará bába. Rozdíl mezi fotkami víc jak půlstoletí. Přesně 60 let!!!To je fakt hrozný.

No a ještě něco, podělala se nám pračka, něco se tam ulomilo, dědek si objednal přes internet součástku a prý opraví. Máme pračku Indesit a to asi ý let a pořád prala dobře, bez jakékoliv údržby. Před tím přes dvacet let Filco, koupená hned po revoluci v Merkurii a fungovala celou tu dobu bez jakékoliv opravy!
Holky, tak se opatrujte.
Ta Macocha je propast! Některé fotky se mnou od jeskyně Balcarka, kde se provází podzemím. Všimněte si před jeskyní těch bílých fleků na zemi, to jsou rozšlapané žvýkačky návštěvníků!!!Prasata(
Tak já jdu na ten hřbitov a atd.Tady leje.
Co myslíte, pořád mají málo vody? :D :D :D Však oni zase něco vymyslí. Teď už se zase bude, dle nich, blížit potopa světa))Pokud nás všechny dřív nepodřežou naší noví obyvatelé Evropy))

Acrylát
539 příspěvků 1.11.20 09:21

Ty fotky co jsem chtěla se nějak nezobrazily, takže znovu.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.20 09:37

Zdenicko ja ti preju vsechno nejlepsi :kytka: :hug:,kdyby to zdravi bylo o kousek lepsi bylo by to skveli a to preju vsem co jsme taky, mirusko asi budes zklamana ale dneska jsou vsechny obchody zavreny, no to je nadhera ta priroda jak je zbarvenna, u macochy jsem nikdy nebyla ja nejsem cestovatelsky typ ale to uz jsem psala ale dekuji ti za fotky alespon se takto nekam podivam :mrgreen:

Zdenka12345
176 příspěvků 1.11.20 10:29

Holky moc, moc moc díky!!! Vařím tu brokolici, mám tady smrad tak větrám, jinak počasí furt stejné jo a k tomu psychošovi jdu ve čtvrtek ne ve středu, doufám, že tu návštěvu zase něčím neposeru jako u toho ortopeda s tou rukou, radši budu mlčeti-zlato. :*

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.20 08:33

Zdenicko nemas za co dekovat :srdce: zdeni jak jsme tady řešili chlapy tak jsi me pobavila ze jsi malem ujela s vietnamcem, jestli ti to nevadi rozepis to ne ze bych se chtela pobavit na tvuj ucet to urcite neeee ale psani to urcite bude zajimave a ty to jiste vystizne popises ze se budu za bricho popadat :mrgreen: a co miruska doufam ze se vcera nepokousela dostat do kauflandu :mrgreen: elly co je s tebou

Acrylát
539 příspěvků 2.11.20 09:16

Holky ahoj!
Zuzi, nepokoušela, ještě jsem dřív zjistila, že je vše zavřeno)))Sdělil mi dědek)..Já nesleduji zprávy a žádná hlášení, tak tentokrát se mi to vymstilo)))
Byla jsem na hřbitově zapálit a tam velké množství lidí. Skoro jak o Dušičkách:-)))))))
Jsem ráda, že se ti líbily fotky a aspoň se někam podíváš:-))Bydlíš na opačném konci republiky.
Dělám teď kuře na paprice a za chvilku jedeme nakoupit, páč jsme všechno sežrali)

Zdeni, dědek není vybíravý ale jediné co doma nesmím ani vařit pro sebe/jak to cítí je mu zle/ je květák, brokolice a kapusta:-)))Neví, co je dobré)
Tak si dej u psychiatra bacha!!!Víš, že někdy stačí slovíčko.
Holky, mějte se!

Ellen a ty se konečně ozvi :dance: :dance: :dance: :dance: :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 2.11.20 11:23

Ahoj holky,
tak jsem z města doma, lidí tam bylo jako sr…ek, mikina fajná, je volnější než ta růžová, přitom stejné číslo, ale je pohodlná, ale opět teplá, no vyperu a uvidím.
Zuzi, to je tak hrozný zážitek, já jsem byla u nás v dárkové síni na podloubí pro další plácačku tehdy, ale jednu jsem už měla v sobě, takže ožralá. Na tom podloubí kouřil vietnamec co má menší butik s botama a ještě čímsi, nevím. Měl tam vystavené celkem dobré křusky, říkám si není tam kouknu se, no jedny jsem si vybrala a vzala do ruky, mezitím on přišel, já jsem se tam uvelebovala na ten bobek co tam má a říkám mu, můžu?? Brala jsem to, že to jako samozřejmě pochopí, že vyzkoušet a už jsem botu rvala na nohu, když tu on přišel ke mně ze zadu a říká: " a já můzu??" a chytal mně těma pidiručkama kdesi na kozy, já jsem ho setřásla a on mi říká, jestě mám vzadu pekné boti, pod, dám ti je, a já jsem se z bobku zvedla, ožralá jak dělo, zamotala se mi hlava, málem jsem spadla a říkám" „zadarmo???“ On se smál a furt ukázu ti poď, no mi jak to moc nemyslelo tak jsem ŠLA!! Došla jsem na kraj místnosti, kde mohl být snad sklad nebo co a on začal něco drmolit, já jsem mu přestala rozumět a on o hlavu menší se mi začal rukama furt sápat na hrudník, já jsem ho setřásla a vytočila se že jako toto neee a chtěla jsem odejít, on mně ještě chytal za loket, rameno, ale mně se rozbřesklo a říkám si Zdenko to ne to radši ty boty oželím, dokolébala jsem se přes kabinku do obchodu (on mněl vchod do skladu přes kabinku), tam na mně vytřeštily oči dvě ženské co zrovna vcházely a já ladným, houpavým krokem se vypotácela ven a pak ta cesta domů, no hrůza. Od té doby, když jsem šla po podloubí kolem jeho krámku, vysmátý ke mně letěl, že ahoj, až jsem začala ten jeho obchůdek raději obcházet. No je už to tak 10-12 let zpátky, ale stydím se zato. :oops: Ellen a co je s tebou, žiješ?? Miruš, brokolice nakonec super, ještě mám na dneska. :mavam:

Zdenka12345
176 příspěvků 2.11.20 11:25

Zapomněla jsem dát foto, čus.

Acrylát
539 příspěvků 2.11.20 11:56

Zdeni, mikinka pěkná ale ta předchozí hezčí. Já mám ráda pastelové barvy, i když šedou a béžovou tedy taky.
Zdeni, na zážitek se můžeš vykašlat, co je to proti tomu, jaké hnusy se na zeměkouli odehrávají))Takových zážitků, co mě při nich ještě teď obleje, mám plno:-))))
No tak co, tak si sáhl a udělala jsi dobrý skutek))A neubylo tě :D :D

Jsme doma z obchodu, nákup za tisícovku. Je mě dnes jaksi blivno od žaludku(((
Jestli se na mě sápe korona, tak to by bylo horší jak ten Vietnamec))

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.20 18:23

Zdeni ja myslela ze to bude vetsi sranda ale nic hroznyho se nestalo alespon si sahnul na poradna prsa :lol: ti vietnamci jsou tak osklivy stvoreni nikdy jsem nevidela zadneho krasavce, no hlavne ze nedoslo k necemu horsimu kdyz je clovek na kaši nekdy nema zabrany. mikina pekna mam rada sedou barvu. mirusko jeste ze te dedek :D upozornil uz te vidim jak tam lomcujes se dverma, ja byla taky na hrbitove zapalit ale u nas se zadne davy nekonaly ale je to nadhera jak vsechno sviti

Zdenka12345
176 příspěvků 2.11.20 21:00

No teda Zuziku, mně rozhodně srandovně není, já když si představím jak bych dopadla, jak by na mně ten maličký Vietnamec poskakoval, na mém hrudníku jako na trampolíně, je mi teda fakt :poblion:. Ne, já rozhodně nejsem žádná rasistka, ale u této rasy se mi líbí pouze mimina a malé děti, no i ženské nejsou ošklivé, ale hlavně jsou všichni tak malí. Dobrou všichni. :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.20 08:03

Zdeni ja to nemyslela zle, hlavni je ze se nic nestalo a je to tak strasne davno tak na to zapomeneme,

Zdenka12345
176 příspěvků 3.11.20 11:31

Zuzi, já to od tebe ale nepochopila špatně, ten poslední příspěvek má být sranda, ne že bych to špatně pochopila, já už ani tu srandu neumím udělat, promiň jestli ten poslední příspěvek ode mně na tebe zapůsobil, jako, že jsem nazlobená to vůůůbec. :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 3.11.20 11:40

Ahoj holky,
dneska je tady zamračeno, hlava mně bolí jako střep. Vyluxovala jsem, peru a vařím si kuře na paprice. Co je s Elly, tak nám hezky psala a zase se odmlčela, doufám že je v pořádku. Miruško, tak jak ti je, doufám, žes toho hnusa nechytla, holky já byla včera v obchodě a tam sodoma gomora :zed:. Lyricu jsem si musela zvýšit na 4 a včera ve 21:58 na mně někdo zvonil a já nevím kdo a bylo to u bytových dveří, no spala jsem s nožem u hlavy. Zuzanko, tobě už jsem psala, jsem teď více jakási úzkostná, mám u nás v zásilkovně objednány 2 respirátory a nechce se mi tam pro ně, asi se na to vyprdnu. :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 3.11.20 18:58

Holky ahoj, tedy dnes mi bylo opravdu hnusně. Tak nevím, co se dělo. Ráno jsem vařila a nosila orchideje do vany a bylo mě tak divně, úplně mžitky před očima, blbě se mi dýchalo, no na svalení. Tak si říkám, kurnik co to je(((Sedla jsem si a pak mě napadlo si sáhnout na puls a letěl jak o závod. Skoro 100 za minutu. Tak jsem si chvilku lehla a zklidnilo se to asi za čtvrt hodiny ale stejně je mi dnes celý den hnusně. Asi ta změna počasí co má nastat, já jsem na to strašně citlivá(((Anebo se na mě sápe korona. Zítra jsem chtěla s kámoškou na výlet ale nevím(((Jestli mě bude jak dnes, tak hrůza. Mě už to tak nebaví(((Tak si představte, že je mě tak hnusně s prášky a teď ještě vysadit(((( Já to fakt nedám, myslete si o mě co chcete, že jsem srab.
Dědek dělá pořád z domů, měla jsem strach, že budeme pořád v sobě a opak je pravdou, nějak se oba snažíme. Tak aby nám to vydrželo.

Zdeni, s tím nožem pod polštářem jsi mě dostala))Dnes jsem se po prve zachechtala.
Pozdrav i Zuzi a Ellen hernajz co je s tebou?

Zdenka12345
176 příspěvků 4.11.20 08:55

Ahoj holky,
tak dneska jsem se vzbudila do tááák hnusného počasí, chčije tady, tma jako v půdeli. Lyricu jsem si přidala, protože nemám prášky od bolesti, tak ji užívám i od bolesti (no tak, zdůvodňuju si to tak), takže dnes ráno 4ks večer dám ještě dvě, no, a jaké bylo předsevzetí??? Na hovno!!! Já se zítra asi toho psychiatra zeptám, ale mám strach, že když mu přiznám barvu, že ji zneužívám, tak mi ji brouček můj stopne a to bych jako fááákt nedala, Miru, nejsi srab sama, ty máš aspoň malou dávečku, ale víš co já tomu svému tělu dělám??? Jinak dobře není, myslím fyzicky mnoha lidem v této době, aniž by měli koronavius, aspoň co jsem slyšela, tak neboj, snad tě ta mršina obejde. Já mám dneska ještě navařeno, kuře na paprice, zase se mi povedlo, v poslední době buď dobře vařím, nebo mi jen lépe chutná z lyricy. Holky s tou Ráďou se mi to už nelíbí, to ona by myslím si už napsala, nechci malovat čerta na zeď, ale je tady furt naděje, že má teď před svátkama a dušičkama atd. toho moc, i když Miruška píše, že 5 minut vyšetří každý, já si to také myslím, ten kdo nenapíše, musí mít špatnou náladu na psaní, nebo je někde v nemocnici na přístrojích, nebo kapačkách, jééžiši fuj co to píšu. Tak končím, stejně mně napadají jen samé hnusy, pište radši vy holky. :* :srdce:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.20 15:34

Mirusko ja vim ze beres malou davku te lyrici ale fakt si myslim ze ti jen ublizuje to nema cenu se takto trapit zkus ji vysadit tělo uz zrejme rika dost, ja co jsem ji brala mi bylo taky tak hnusne-motani hlavy, srdce jelo jak o zavod, poceni atd.-pripadala jsem si jak priotravena věř mi vim co pisu a fakt dkyz jsem ji vysadila tak se mi do trech tydnu udelalo mnohem lip a to jsem taky brala malou davku ale i mala davka dokaze udelat paseku, takze nejsi zadny srab uz to od tebe nechci slyset, mam te rada a nechci aby ti bylo takto zle :srdce:
zdeni ja na Radu taky myslim fakt mi to prijde moc divny ze by ani nenapsala zbohem, vim ze naposledy psala ze ma syn covid alespon myslim abych to nepomotala, tak snad to nechytla s jejima dalsima nemocema si nechci ani domyslet, verim ze se snad brzy ozve. a ellen by uz mohla taky napsat

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.20 16:41

Holky moje zlatý. Já jsem skončila. Jela jsem k psychoušovi, vozím mu vždycky flašku, jenže covid, tak jsem jí přivezla domů a vypila. No a vzhledem k mé odmlce, je asi jasný, co následovalo. Asi 15 flašek tvrdýho, ale to bych nějak zvládla. Horší, mnohem horší je, že jsem se hrozně potloukla. Naštípla jsem si žebra, to je tak neskutečná bolest, celý den se svíjela k tomu ještě s absťákem v posteli, každé nadechnutí, každé zakašlání horor. Nakonec jsem z posledních sil dorazila k jednomu kamarádovi, jestli nemá Diazepam, měl, zlatej, a navíc mě překrecal, ať si dojdu na pohotovost, že mi může to žebro třeba propíchnout plíci (to jsem fakt potřebovala slyšet), ale doktorka ho pochválila, že udělal dobře. Takže mi rentgenovali skoro celé tělo, včetně hlavy (a zase ta moje nešťastná paruka, jak jsem se hrozně styděla!)A že mám přijít ráno, to jsem vůbec netušila, co mě čeká. Cetéčko celého těla, ušní, oční, nosní, mám přeražený nos, tak pořád plašili, že je to nebezpečné, že pak můžu mít potíže s dýcháním, na oku mám moncla jak pomeranč, opakovaně mě vozili na oční - jestli nemám štíplý očnicový oblouk, já navíc nemám orientační smysl, tak mě někam poslali a nemohli mě najít. No, a další jobovka, máma má za týden 70. Já už odmítám rodinné oslavy, ale tohle by se přece jen mělo. A moje drahá sestra bude vyvádět jak furie. Vyhrožovala, že jak se ještě jednou napiju, udělá bugr tomu mému doktorovi a podá na něj trestní oznámení za kšeftování s léky. On jich totiž píše fakt dost. Doma bordel, apokalypsa, ale neuklidím, protože ty žebra pořád pekelně bolí. Už nemůžu.

Zdenka12345
176 příspěvků 4.11.20 18:06

Ježišmarjá Elenko, cos to provedla??? 8o 8o Psala jsem ti neměj doma chlast, radši jsi to po cestě mohla vyhodit do popelnice, přišla bys o prachy, ale bylo by ti dobře, chlast ne, tos mi neměla dělat, kdybys ujela na lécích, bylo by to menší zlo. No, a to tvé potlučení, neboj, žebra se zhojí, nos taky a špatné dýchání nebude, já mám nos přeražený 2×, sice dýchám špatně, ale kapu si kapky a chtěla jsem na tu přepážku, ale stala se mi pak ta ruka a už se bojím další operace, zvlášť v obličeji, ale ty to mít nebudeš, neboj, ale proč ses tak moc rozpila, holka, taková jsi byla šikovná, no nic, skuhrat netřeba, začneš znova, a tentokrát natvrdo, ty výhružky jsem od bráchy měla taky, ale neboj, oni to neudělají, to není tak jednoduché a ti naši sourozenci se neponíží, myslím, že jen vyhrožuje, dej se do kupy a okamžitě přestaň pít, to je hlavní!!! :cert: :cert:

Zdenka12345
176 příspěvků 4.11.20 18:13

Jo a té oslavy se neboj, kdoví jak to bude, když měla ségra ten koronavirus, když tak řekni, že je ti nějak zle, mamce popřej telefonem a řekni, že nevíš jestli nemáš covid, že půjdeš na testy, normálně zalži, i když jde o mámu, ale než by tě měla vidět ségra a dělat ti zlo, to oko se bude hojit dlouho, moc dlouho-vlastní zkušenost, a makeup moc nepomůže. :(

Kocour ek
736 příspěvků 5.11.20 12:30
ahoj děvčata

Ahoj holky, příspěvky jsem nečetl tak na ně nereaguju. ale tuším podporu od všech tady. Nechci vás zatěžovat ke všem těm hnusum co nás obklopuji. Ale skutečně nemám co napsat pozitivního. Jsem plnej smutnejch fatálních problémů. Ale jsem celý život filmem naučen věci řešit a nepoložit se. Uvažuju reálně a tím že jsem čistej od alkoholu a prášků jde to celkem dobře.
Tak jen..: otec terminální stadium, nemluví, nehýbe se stěží zvedne ruku. Naštěstí v nemocnici i když to bylo neskutečně složité. někdy za delší dobu se ozvu až budu mit spíše pozitivní zprávy. bůh ví kdy to bude, já ne. Važte si toho, že si pomáháte a podporujete se. V dnešní době je to malý zázrak. A hlavně budte opatrné. Tam kde táta dožívá jsou na pokoji lidé po covid které to skoro zabilo a už nejsou pozitivní a nejsou schopni se o sebe postarat. Trosky lidí. Díky primáři který je spíše svaty muž než doktor máme návštěvy a tak nosíme věci i jim a nikdy v životě jsem neviděl takovou radost z plzně, novin, kafe a cokolády. hezký dny

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.11.20 18:28

Jeee ahoj kocourku jsem moc rada ze jsi se ozval, ikdyz nemas zadne pozitivni zpravy.je fajn ze muzete za tatinkem chodit on urcite vi ze tam s nim jste, je to strasne co ted prozivas, ja jen doufam ze uz na tebe nechodi udani a mas cas jen a jen pro vase :srdce:

ellenko tak tohle jsem od tebe nechtela slyset :cert: myslela jsem ze se ti po te lecebne dari lepe ale precti si kocourkuv prispevek snad te to donuti se nad sebou zamyslet, zdravi mame opravdu jen jedno a hlavne v dnesni dobe diky covidu se vsechno muze zmenit z minuty na minutu. nechci te soudit to mi neprislusi ja mam taky svoje neresti ale mam te moc rada :srdce:

mirusko jsi v poradku

Acrylát
539 příspěvků 5.11.20 18:29

Všechny zdravím, písnu zítra.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.20 06:08

Zuzanko, já vím, že to myslíš dobře, ale já asi nejsem schopná normálního života. Jsem zmetek, pokažený výrobek. Vždycky se se strašným úsilím vydrápu nahoru a bum. Nedokážu dlouhodobě fungovat normálně, já se snad nějakým zrůdným způsobem nudím (matka byla těžká hysterka, třeba to mám po ní). Já se zase zvednu, musím, jinak to nejde. Kocourci jsou smutní, hlavně šedivák, to je citlivka a ten si chudáček zalezl nahoru na půdu a nechtěl dolů, asi si myslel, že už ho nemám ráda, když si ho vůbec nevšímám. Ale už jsme si to „vyříkali“ :srdce:

Jirko, ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi tady. Myslela jsem, že jsi mě jen tak uchlácholil a vrátit už se nehodláš. A ne že to bude jen takový záchvěv! Vždyť my jsme se tu samotné ženské skoro rozhádaly docela. Obzvlášť já, poslala jsem Dášu do oněch končin, ale stojím si za tím. Celkem se do mě a Zdeničky navezla a já nebyla zrovna ve formě, tak jsem zaútočila. Teď je tu moc fajn parta, ale kdoví. Potřebujem dohled :mrgreen: Je mi líto, co prožíváš, ale jak už jsem ti psala, tatínek měl dlouhý, snad hezký život, prima syna… a čas nezastavíš. Určitě piš, pomůže ti to, občas je tu veselo a nikdo by neměl být sám. Víš, že jsem na tebe poslední dobou dost myslela, že bych tě zneužila (ve vší počestnosti, samozřejmě), jen bys mě nechal vystoupit před ségrou z toho tvého bouráku, detaily bych si domyslela, psa máme malinkýho a vítacího, to se neboj, ona je hrozně na prachy a tohle by jí zvedlo mandle. Ne, dělám si srandu, já mám občas nápady jak Zuzka s těmi dvěma miliony :P

Zdeničko, no, co dodat. Jsem kráva. Snad se mi proboha ten nos spraví, to už jsem bez zubů, bez vlasů a teď ještě s nosem jak boxer, krasavice inteligentní. Musím aspoň zhubnout, ať ta postava stojí za něco. Ale ne, není to tak hrozný, vlásky rostou, zuby budou, ještě tomu světu natrhnu… Promiň, že jsem zapomněla na tvé narozeniny, ještě když jsem to četla, říkala jsem si, jak se to bude dobře pamatovat… Tak dodatečně vše nejlepší, klone klonovatej. :hug:
S tou mámou tam budu muset, koupila jsem jí nový tablet, chci jít koupit obrovskou kytici a ještě namalovat dozičku na kafe (mám barvy na sklo). Já dělám ráda lidem radost, raději než něco dostávám. Ale chci tam zajet ve všední den, abych se nemusela potkat se ségrou.

Acryláte, ty mi dáš čočku, už se připravuju 8o

Plíšek Miroslav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.20 10:02
Prosím o radu

Dobrý den. Mám neuropatie obou noh, kotníků a chodidel. K tomu nesnesitelné bolesti, k tomu psychické potíže, uvažuji to ukončit, prosím poraďte co pomůže proti bolestem a psychickým potížím, nespal jsem už ani nepamatuji, bolesti a křeče v chodidlech se projevují hlavně v leže. Užívám DHC Continus, ale jen tlumí bolest, a skoro bych řekl že přestává účinkovat, k tomu ty stavy úzkosti, nedá se to zvládnout, pomozte - prosím.

Kocour ek
736 příspěvků 6.11.20 11:09

Měl jsem to co popisujete pomohla lyrica během dvou dnů, dávkování 3× 75mg. více nemá smysl.
bolest, taková pálivá bodavá, nesnesitelná jako kdyby jste měl opařené nohy v malých botách. šílená bolest. následně ustoupí tak o 70-80%. Zůstane pouze takový tlak a jako mírně dřevěný pocit nohou. 100% doporučuju nasadit lyricu. předpokládám, že jste neléčený diabetik???

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.20 13:52

Na neuropatii to pomůže, ale s tou úzkostí bych nesouhlasila. Na úzkost je min. dávka 600mg. No já žrala mnohonásobně víc a byla jsem v euforii. Ale to neradím. Zkuste, uvidíte. Každopádně Jirka je tu nejúspěšnější lyrikář, ale zase neměl ty úzkosti. A proboha myšlenky na smrt zahnat!!! Je nás tady taková squadra zoufalců, že kdyby to měl každý řešit tak, žádný jabko do smrti nesním.

Zdenka12345
176 příspěvků 7.11.20 09:53

Ahoj holky a kluci,
Jirko, mám radost, že jsi se ozval, i když mně mrzí, že tatínkovi není dobře. Ale zase je fajn, že za ním aspoň můžete zajít a potěšit ho trochu. Mirku, tobě nevím co bych poradila, asi jenom doufat, že bude lépe, zkusit si nechat napsat tu lyricu jak píše Jirka, snad bude lépe. Ellen neselhala jsi sama, já jsem si nechala od dr. z ambulance bolesti napsat neurol a sjela jsem se s ním, jinak mi chce nechat napsat kapačky s kortikoidama a to já nechci, protože se neunesu. Jinak tady svítí slunko,, vařit budu guláš, ale až se proberu, zatím ahoj. :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.20 09:57

Ahoj vsichni
ellen ja si urcite nemyslim ze jsi nejaka hysterka neschopna normalniho zivota, ono to proste nekdy nejde ale zkus to lepsi obdobi protahovat co nejdele, zvirata urcite poznaji kdyz neni cloveku dobre bud se schovaji nebo se od tebe nehnou jsou to zlaticka
pane miroslave na neuropatii je zde kocourek ktery ma zkusenosti vy k tomu mate jeste uzkosti to je strasna kombinace ale bude urcite lip zkuste udelat neco s tema nohama a psychika se jiste taky zlepsi hlavne to nevzdavat, kolikrat me to uz taky napadlo ale to asi vsechny psychicky nemocny lidi, ale ja se vzdy ty myslenky tak strasne bojim
ja uz po dva dny nemuzu spat, jsem uplne vyrizena, uvarim obed, kocourku dneska bude knedlo, vepro, zelo :mrgreen: a budu si muset vzit neurol ikdyz nerada ale ja si potrebuju fakt odpocinout

Acrylát
539 příspěvků 7.11.20 11:24

Ahoj všichni!
Zdeni, máš pravdu, aspoň jednu větu může každý napsat!!Proto ji píši, nemám vůbec čas a před tím mě bylo hnusně. Dnes je u nás krásně, vyrážím, večer se určitě ozvu a povykládám.

Mějte se! :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 8.11.20 11:12

Ahoj lidičky!
Teď jsem chvilku lajdačila a nepsala, nebylo mě dobře. Snědla jsem u otce Tiramisu, které tam už asi měl dýl a asi tři dny mě trápilo zažívání, tak jsem ani neměla náladu psát. Včera už mě bylo slušně, dědek jel zazimovat zahradu a já jsem se vypravila s kámoškou na Brněnskou přehradu. Bylo přenádherně, všude lidí jak máku, všichni bez roušky a překvapivě se plno lidí koupalo)))
Tak vám posílám pár fotek, aby jste věřili))

Ellen, nebudu ti spílat, nejsem v tvé kůži, nevím co tě k tomu vede se pořád nořit do sr…k a fakt lituji tvoje rodiče. Asi by mě to dost trápilo se na tebe dívat, jak jsi si zbabrala život. Ale říkám-neodsuzuji, nevím. Je to možná už nemoc. Dorasovala jsi se tedy řádně, tak ti přeji, ať se vše brzy zhojí.
Jsem si naivně myslela, že to jde s tebou k lepšímu :P :P

Zdeni, kortikoidy ne, pokud opravdu nemusíš. To by jsi šla pěkně s váhou nahoru((

Zuzi, je mi moc líto, že ti není moc dobře, raději si vezmi ten Neurol, ať si trochu ulevíš.
S tou Lyricou do toho asi půjdu ale nechám to ASI až na leden.Budu se muset domluvit s psychiatrem a zkusit to po 25 mg dávat dolů.

Kocourku, tobě přeji, aby toho trápení v rodině bylo co nejméně.

Musím končit, ač je u nás dnes pod mrakem a nesrovnatelně proti včerejšku, chceme si s dědkem udělat po obědě výlet pěšmo na letiště.
Tak se opatrujte, příště napíši víc!

Zdenka12345
176 příspěvků 8.11.20 13:25

Ahoj lidi,
no do takové vody by mně nikdo nedostal ani kdybych uměla plavat. :mrgreen: Podzim ale nádherný, ty bys ty fotky měla někam posílat Miruš, máš talent. Já dneska ten srnčí guláš, včera jsem ho nevařila, jen jsem ležela, snědla jsem 3 rohlíky a sýrové tyčinky. No nad těma kortikáčema ještě pouvažuju, on mi tvrdil, že se z toho nepřibírá, ale jestli je to jako s tou lyricou :lol:, tak do toho nejdu, zatím na netu čtu hafo NÚ, ale jestli se nespletl a na bolesti nedá opiáty, ne kortikoidy, no ještě si promluvím se sestrou, je jeho pravá ruka, on má tak 80 let. Zítra jdeme na hřbitov s máti, ta tam letos ještě nebyla, tátovi jsem koupila svíčku, brácha mi koupí vody na pití, ty já sama neunesu a pak hřbitov, je celkem hezky, doufám, že bude i zítra. Ellenko na ten moncl si přikládej hadr s bílým jogurtem, prý to pomáhá, já ho tenkrát neměla tak nevím, ten nos tě bude trápit, ale fakt to přejde, ježišmarjá, my jsme fakt klonovaný. Kup si kapky na rozšíření nosních průchodů, Rhinostan, Otrivin, ne s mentolem to štípe. Zuzi už je ti lépe?? :srdce: Jirko, je něco nového, máš to fajn, že za tátou můžeš s maminkou chodit. :hug: Mějte se všichni dobře. :mavam:

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.20 18:44

Ahoj je mi o kousek lip ale od vcera me boli dásen ja nikdy na bolest zubu netrpela tak doufam ze mi tam jen neco zustalo, i pro velkou bolest jsem vycistila mezizubni prostory tak uvidime,
mirusko fotky opet krasne, ja bych tam taky nevlezla ale otuzovani je zdrave, vcera tady bylo krasne slunecno dnes mlha cely den

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.20 20:52

Miruško, díky za smířlivý příspěvek :) Já VÍM, co mě vede znovu a znovu do sraček, bolesti, ohrožení života. Jen nevím, jak z toho. Může za to „láskyplná výchova“ mé matky, neumíš si představit, co za hrůzy jsem musela zažívat. Ale to už jsem tu psala. Dneska bych skončila v Klokánku a byla ještě šťastná. Vím toho o sobě ze všech těch psychoterapií tolik, že bych tu mohla hodit tři strany příspěvků. Ale co s tím, když je v tobě tak hluboce zakořeněné, že si nezasloužíš žít šťastně, že si nezasloužíš láska chlapa, protože JSI TAK HROZNÁ, že až by tě poznal, stejně by tě každý opustil, že si nezasloužíš být máma, protože je riziko, že budeš podobně nenávidět své dítě, že jsi dokonce tak hrozná, že si ani nezasloužíš žít, proto se takhle zabíjíš. Asi málo lidí uvěří, že je matka schopna nenávidět své dítě (a do toho mít diagnozu hysterie, takže to fakt mělo grády), ale věř mi, prosím, i kdyby sis o všem ostatním myslela, že kecám, tak moje máma mě opravdu nenáviděla. I vím proč. Byla ošklivá, v 21 ještě stará panna a vdala se v podstatě proto, aby nezůstala na ocet. Tátu nemilovala, je to obrovský dobrák, ale zkrátka ten neimponující slaboch, no a pak se narodila já a byla jsem stejná jak on. A tím, jak stejná, tak jsme si samozřejmě hrozně rozumněli, on mě miloval a ona žárlila. Až tak, že proběhly různé obvinění z incestu, prostě hnus a hrůza. Já na jednu stranu musela být neskutečně hodná, tichá, neviditelná, aby táta neměl kvůli mě peklo, na druhou stranu jsem tu zlobu vůči ní musela v sobě až do dvaceti dusit. Víš, když máš tak strašně podlomené sebevědomí, jsi v pubertě, v tom strašně křehkém období, a vlastní máma ti řekne „ježiš ty jsi tak nemožná a odporná, že táta bude muset v práci chlapům nutit klíče, aby tě někdo přišel odpanit“… tak teď brečím. Ona mi zkurvila život, takže jí to určitě netrápilo. Ale táty je mi neskutečně líto. On měl v podstatě moji mnohaletou „sebevraždu“ v přímém přenosu, strašně moc toho pro mě udělal a já stejně pořád selhávala. Jo, alkoholismus a závislost JSOU nemoci, to přece víš. Nebo myslíš, že lidi, kteří se ocitnou na totálním dně, sociálním, pracovním, finančním, vztahovém - že to dělají proto, že je to baví? Zlomennou nohu nerozchodíš, závislost si nezakážeš. Já k těm závislostem mám ještě ty zku…é deprese, úzkosti, bulimii, strach z lidí. Ale, moje problémy mě dovedly k esoterice, věřím ve věcí mezi nebem a zemí, v minulé životy atd. a to mi dává smysl, to dál snášet. Jinak bych se asi zabila. Ale možná ne, mám v životě i hezké okamžiky, mně stačí třeba vypíglovat koupelnu a mám z toho radost, nebo miluju kytky, zvířata, knížky, hudbu… Myslím, že mě bůh to trápení vykomepnzoval určitým bohatým vnitřním životem, kam můžu utéct, nevím.

Zdeničko, nad těmi kortikoidy bych taky přemýšlela. Prý je to velké zlo, co nic neléčí, jen potře příznaky. Takže na plesnivou zeď natřeš nový nátěr a je to cajk? S přibíráním nevím, to můžeš vyzkoušet :mrgreen: Já si dala do vyhledávače k. nežádoucí účinky a hned mě praštilo do očí zvýšená chuť k jídlu a obezita a pak taky nespavost, podrážděnost a deprese. Ale byl tam toho nákupní seznam, tak kdoví. Hlavně, že tam nebyla nenadálá smrt. To už jsem v než. účinkách taky viděla a ano, TRISTNÍ, to je ten nejvýstižnější význam pro toto chucpe.
Zdeni, na monokl obklady netřeba, to se vstřebá, ani to nevypadá už tak hrozně, ale mám velký strach z toho nosu. Na dotyk to bolí, to vem čert, ale co když už mi zůstane zdeformovaný? Oni usoudili, že je hlavní, že zůstal „rovně“, tj. neuhnutý do strany (bože, ještě to tak), ale mám ho uprostřed takový rozšířenější, což samozřejmě vypadá hnusně. Mně by ani zhoršené dýchání nevadilo, tohohle se bojím. Já mám teda dojem, že už jsem tohle jednou měla, ale co já vím. Třeba to tenkrát bylo jen oteklé a teď je to zlomené. Já tam snad pudu tu doktorku otravovat znova. (ona mi dá čenichovku a vyhodí mě, že ted už RTG není potřeba). Žebra bolí pořád, teď mám nový problém, a to, že černej kočičák zas marodí, potřebuju ho nosit k vet. a to prostě nedám. Musela jsem dnes poprosit kamaráda, ale zítra nevím. Je to hrozný, on zvrací, resp. dáví se a dáví a já nad ním stojím a nemůžu mu pomoct, každou chvíli ho kontroluju, jestli žije, já kráva jak jsem přitáhla domů věci na podzimní výzdobu, byl tam tis a mám obavu, že kuličku snědl. Ale jak mě to mohlo napadnout? Že tenhle rozmazlenej mlsoun sežere ňáký bobule, kretén :dance: Ale kdyby to bylo tím, tak by se snad otrávil úplně, nebylo by to takhle dlouhé - to mi dává naději, ale nevím. Tak zase návštěva 800,– a to jich bude, hlavně ale ať mu proboha pomůžou.

Zdenka12345
176 příspěvků 9.11.20 09:17

Ahojte lidi,
Ellen, ty snad píšeš o mé matce?? Až na to, že ona čekala jako stará panna do 27 let a v mých 13 mi řekla, že jsem tak hnusná, že mně nepoj.be ani vzteklý pes, ale já zase nezůstávala potichu já jí to oplácela, byla jsem sprostá, drzá, no a tak se to furt kumulovalo. Můj táta vždycky někam odešel, no ale to už je jedno, teď je to jiné a já nevím jak z toho ven. Ona je mírná, pokorná, nemá vnoučata, asi to zarazila i v bráchovi, ona mi dnes popřeje dokonce i dobrou noc, což by se v dětství nestalo. A máš pravdu s tím, já jsem se v produktivním věku taky bála, že se k případnému dítěti budu chovat stejně, co bála, děsilo mně to, možná jsem ty dvě děti v sobě nějak podvědomě zabila a z toho mám neskutečné výčitky, že za to jako můžu já. Probírala jsem to v sobě od shora dolů a zase zpátky, jestli jsem něco neudělala, na nic jsem nepřišla, akorát jsem strašně plakala, zvláště po nocích, stejně si do smrti budu myslet, že za to můžu. Kocoura je mi líto, tis určitě nesežral, to už by byl tuhej, nezvracel by.
Zuzi to bude stopro něco zalezlého v dásni, nebo z něčeho podrážděná ta dáseň. Dneska tě to ještě bolí?? Většinou by to mělo přes noc aspoň ustoupit ta bolest. Miruška nám od mého předešlého příspěvku nenapsala, tak k tobě holka nic nového nemám.
Mirek už nenapsal jak mu je, ani nepíše, že by chodil k psychiatrovi, tak pokud, tak by to stálo za úvahu, ten mu může napsat i účinnější léky, GHC nebo co to bere je sice od bolesti, ale tvoří se na něj tolerance a tím i závislot, takže proto mu to nezabírá.
Nedělám ze sebe chytrou, to jen pro případ, že by nás ještě četl, ale on to beztak všecko ví.
Tak lidi opatrujte se a zase napište, čus, bus, autobus :mrgreen: to bylo vtipné, že???

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.20 16:18

Zdeničko, ty už mě ale fakt děsíš. Přece není možné TOLIK shod, to nemůže být náhoda. Já už pak byla samo taky drzá, ona na mě ječela, že jsem šeredná jak čarodějnice, já na ní, že jsem šeredná po ní (což byla pravda, táta byl fešák). Postupné její mlácení se s tím, jak jsem sílila, zvrhávalo spíš ve vzájemné rvačky, měla jsem ale velkou nevýhodu, a to dlouhý vlasy, vždycky mě drapla, a lomcovala se mnou, i se mi stalo, že mi dala „čelovku“ o zeď, tak to se dalo vydržet, hrozný pak pro mě bylo, když jsem vytahovala ty vytrhaný chumáče. No a to fyzický napadání vlastně přestalo ve chvíli, kdy jsem začla mít víc fyzické síly a přeprala ji. Bože, teď se mi to tak vybavilo, nechápu, jak jsem to vůbec mohla psychicky přežít… Co se týká dětí, ty jsi na tom líp, aspoň jsi to zkusila a NEMÁŠ SI VŮBEC CO VYČÍTAT!!! i když samozřejmě bolestivé to asi bylo neskutečně. Já byla v takovém bahně, že jsem si otěhotnět vůbec nedokázala představit a navíc, já děti strašně nesnášela. Což ve mně na jednu stranu posilovalo ten strach, že bych se ke svému dítěti chovala stejně jako matka, na druhou stranu jsem to v sobě dusila, protože s tím se moc nedalo svěřit, že. „Matka hyena“ je jaksi nejhorší možný druh ženy. Já dodneška neňuňám nad každým miminem, to 90ku10 vítězí štěňátka a koťátka, to mě úplně rozloží, ale když měla děti sestra, milovala jsem je a byla z toho sama v šoku. Ale ony byly moc hodný. Když vidím dneska nějaký roczapený nevychovaný spratky, nedělalo by mi problém facka zleva zprava. Ale to už považuju za normální, teda aspoň znám hodně lidí se stejným názorem.

Miruško fotky krásný. Opravdu. Přijde mi, že se pořád zlepšuješ.

Zuzi, bolest zubu a dásně se dá rozlišit, teda já to aspoň po těch hrůzách dovedu. Zub bolí jakoby „hlouběji“ a někdy je to bolest, že ani nepoznáš, který zub to je. Jestli máš zánět dásně, na to je výborné kloktat šalvěj. Nebo potřít Tea trea olejem.

Acrylát
539 příspěvků 9.11.20 19:20

Holky ahoj a dík za pochvalu fotek :D :D :D
No ale já se vám neodvděčím, protože s vámi nemůžu souhlasit. Já bych vám mohla o svém dětství taky povykládat, až by vám šly oči z důlku ale tady to nechci líčit. To může mít vliv na moji psychiku, na mé paniky, úzkosti nebo kýho čerta to mám, ale ne na způsob mého života. KAŽDÝ JSME OSUDU SVÉHO STRŮJCEM. A život budeme mít takový, jak si ho zařídíme.
Ale nejsem tady od toho, abych někomu udílela rady, kázala a učila ho žít. Zdenička tak normál, jen se prostě zapletla s práškama, nebyla řádně poučena o účinku/stejně jak já/a přerostlo ji to přes hlavu, nepije, nevyvádí. Ale to co praktikuje Ellen, to mě hlava nebere, promiň Ellenko. Zlomenou nohu nerozchodíš, depresi a psychické problémy taky ne ale závislost si zakázat MŮŽEŠ!! No nic, obraťme list.

Zuzi, máš pravdu, otužování je bezva a věřím, že i na psychiku. A co se týče dásní, může to teď na podzim zlobit. Nemáš moc tvrdý kartáček?

Zdeni, srnčí guláš jsem nikdy nejedla. Je to dobrý?
No a s těmi kortikoidy fakt opatrně.

Ellen, máš pravdu, někdy když čte člověk ty vedlejšáky, tak raději vzít jed na krysy))Mám pocit, že si snad dělají prdel. Zástava srdce, oslepnutí, smrt a jiné lahůdky, to už jsem taky četla. A zvlášť nám „bláznům“ to dodá chuti, vzít si "lék. :D :D :D

Tak se mějte, píši vám na pokračování, furt mi do toho někdo volá. Začala jsem psát už asi ve dvě hodiny)))
Jinak já nic moc. Včera jsme šli s dědem na procházku na letiště, můj smart náramek ukázal 10,5 km. Ale počasí nic moc, takže zážitek žádný. To předevčírem bylo jinačí kafé.
Dnes jsem umývala okna ale byl to děs, šudlalo se to. Vybrala jsem si už moc pozdní dobu)))Taky jsem prala závěsozáclony. Mám jen po boku, okna musím mýt volná, často větrám, pořád mám málo vzduchu)))
Tak se mějte a buďte hodné)) :mavam: :mavam: :cert:

Acrylát
539 příspěvků 9.11.20 19:22

Teď vidím, že „naskočila“ Elen ale písnu až zítra. Pa!!!

Zdenka12345
176 příspěvků 10.11.20 00:21

Já ještě nespím, tak napíšu. Elly, já se s matkou neprala, já bych ji nepřeprala ani ve 20, to ona zase byla při síle a my z ní měli strach, když se něco provedlo a viděli jsme ji jak se blíží a má rozšířené nozdry a já jsem vždycky úplně viděla jak jí z nich jde kouř, věděli jsme, že je zle, že nás jde tlouct, zdrhali jsme kam jsme kdo mohli, když nás chytla, byla smůla. Já mamku napadala jen slovně, a co horšího někdy i tátu a ten si to fakt nezasloužil, ale asi mám i geny po mámě, no, takže když jsem byla v ráži, schytal to ode mně i on, teď mně to neuvěřitelně mrzí, ale slova zpět nevezmeš. Snad to všechno slyší tam nahoře, kolikrát jsem se mu omluvila, a on musí být v nebi a tam ještě prohlášen za svatého, protože vydržet s takovou ženou, to je na nobelovku nebo tu svatozář. No, nevím, možná stejně jako mně i mámu ta vyřčená slova ke mně mrzí, co já vím, ale vím tolik, že kdysi se i to manželství bralo trošku jinak, oženil ses, musels s tím člověkem žít, dneska rozvod, svatba, psí knížka, singl a do kola, děti - z každého vztahu jedno nejlépe a pro Mirušku a jiné lidi, co měly štěstí na chlapa podotýkám -proboha nemyslím tím všechny, ale drtivou většinu a za tím si stojím, je to opravdu složitější hledat chlapa v 70tých, 80tých letech, a později a později. A že jsme stejné Ellen, to jen ty osudy jsou si tak strašně podobné, v protialkoholní léčebně jsem to zažila a ty určo taky, no ale podobné s osudem si jsme, musíme si něky dát vyložit nějaké to numerologické číslo podle datumu narození, já mám v něm 4 jedničky a to prý znamená, že budu celý život jedna, sama, zajímavé je taky já jsem 1.11 a táta byl 11.1. No a teď k Mirušce, Miru, ruku na srdce, kdyby sis nenašla celý život žádného partnera, který by s tebou byl a udělal ti dítě, byla (neříkej prosím hledala bych dál), prostě BYLA bys teď v nějaké garsonce nebo 1+1, 2+1 SAMA, zestárla bys SAMA, na co bys to sváděla, - určitě na dětství a garantuju ti, že tvé úzkosti teď jsou slabý odvárek oproti úzkostem, potažmo depresím, co bys měla, a není zaručeno, že bys i nepila - to je pro každého. A když už se člověk BOHUŽEL propije k té diagnóze, NE, NE, NEzakáže si to - nemyslím to zle, vážně, já chápu, ty to hodnotíš ze svého pohledu, když ty by sis to vínko teď zrovna odepřela, proč ne Ellen?? :nevim: No, prostě selhala, zkusí znova, my asi obě máme to sebevědomí tak zlomené, že už nedůvěřujem ani samy sobě a hold někdy ujedem, ale neboj Ellen to se změní, až se ti zhorší zdravotní stav díky tomu chlastání, játra, ledviny, cukrovka-ano cukrovka je i z chlastu. Já říkám mně hodně pomohlo si to zhnusovat, cigarety i chlast- fůůůj :poblion: :poblion: :poblion:. Jinak Miruš srnčí guláš je dobrý, je to maso sušší a podobné hovězímu. Zuzi, ty co máš s tou dásní, dobrý, nebo furt, já myslím, že už tě to přešlo. Ještě k Ellen, já mimina a hodné děti miluju a slintám a šišlám, mrkám a usmívám se na každé mrně, ty za ten zku. vený svět nemůžou, horší je, z koho si vezmou příklad a co se potom z nich stane. Miminka :hug:.

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 09:02

Ahoj holky zuby to nejsou mam asi podrazdenou dasen nastesti jdeme tento tyden k zubari tak mi to zkontroluje, napisu pozdeji jedu na nakup :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 10.11.20 09:58

Zdeni, jsi mě rozchechtala, jak jsi viděla, že šel mamince z nosu kouř))))
Debatujeme, nehádáme se. Psát svůj názor je v pohodě, jinak nemají diskuze smysl, ani pro mě.
Tak jsem jen chtěla napsat, že ty jsi to neměla s vašimi lehké ale oni s tebou taky ne, dle toho co píšeš :D :D No ale geny jsou svině, každý si v sobě něco neseme.
Souhlas, že když si člověk najde chlapa v ranném mládí, kdy ještě nemá rozum, přehled, nároky, je daleko lehčí, než později. No a najít chlapa teď, to už je úplný průser. Tedy na spaní, to je jednoduché ale myslím chlapa pro život.
Co se týče mého štěstí na chlapa, tak to taky vždy nebylo jednoduché, je to vše o velké toleranci, nerozcházení se kvůli každé prkotině. Je potřeba ustát a řešit i vážnější problémy. Někdy to opravdu nejde, není dobré ztrácet čas a pohlédnout se dále, s přibývajícím věkem, uvadáním se okruh zužuje ale nároky stupňují, což je logické.
Pokud si z toho člověk nevytvoří problém, nepřekonatelnou psychickou bariéru, dá se kvalitně žít i bez partnera, ba i bez dětí. Mám i takové dvě známé, co prožily super život, i bez klasické rodiny.
Zdeni netuším, co bych dělala, kdybych zůstala sama v garsonce ale rozhodně bych to nesváděla na nikoho, jen sama na sebe, věř mi. Chlapů je na světě plno a jak se říká, na každý hrnec se najde poklička. A pokud by se poklička nenašla, rozhodně bych to neřešila tak, že se začnu vědomě mrzačit. Blbnout možná jo, psychiku to asi poznamená ale do chlastu a nadužívání léků bych nešla, když vím, co se mnou dělá a taky vím, co dělal s druhými.
Pozor-neodsuzuji, jen odpovídám, píši, jak to cítím.
Nemysli, taky jsem celý život popíjela, na husto se zúčastňovala mejdanů, někdy se i sťala a i fest ale nikdy tak, abych nevěděla co činím. No a čím víc jsem rozum brala, tím jsem byla opatrnější, na oslavě jsem dokázala vypít dosti:-))ale prokládala jsem to minerálkou, chvilku počkala, než jsem se srovnala a pak teprve pokračovala. Prostě naučila jsem se pít s rozumem. Doma jsme s manželem pití neprovozovali, nebavilo nás to(jak někteří si večer otevřou lahvičku a proč ne/, brali jsme to spíš jako doplněk společenské události. Tedy ne, když jsme šli na Labutí jezero:-)))))
A co se prášků týče. Věř, že neprožívám nejlepší období, mohla bych se přecpat prášky a byla bych happy. ALE TO NENÍ ŘEŠENÍ. Nemám důvod, přičítám to toleranci „nenávykové“ Lyricy)I když jsem už stará, říkám si, že kdyby se mi podařilo drogy zbavit, MOŽNÁ bych ještě mohla užit kus kvalitního života. I když si myslím, že ten mozek je už tak zdevastovaný, že nevím, jestli se zadaří.

No ale to jsem se zase rozepsala a mám ještě tento týden doma dědka, jdu vařit zeleninovou polévku, špenát s bramborovými knedlíky plněnými uzeným. Taky musí vyžehlit prádlo a závěsy včera prané.
Tak se mějte holky, Zuzi, ty si domluv nějaké výplachy, ošetření dásní, dej na to bacha, ať se ti nerozjede parodontóza. Pozdrav i Ellen a kdyby náhodou nakoukl Kocour.
Tak já jdu na to.

Zdenka12345
176 příspěvků 10.11.20 11:04

Jasně Miruš, ale já ten chlast a teď i léky brala jako zpočátku zpestření mého už tak zpackaného života, později, kdy jsem se začala jednou, dvakrát, třikrát za tři měsíce opíjet do bezvědomí, jsem si v skrytu duše přála, že už se neprobudím a když už, aspoň jsem prospala kousek svého života, a když je člověk ožralý, vyvádí věci, za které se do smrti pak stydí, nemysli, že Ellence je to jedno, nevím co nás k takovému jednání pudí, odborně se to nazývá craving-bažení a neví to ani doktoři-nikdo. Navíc jeden člověk pije jako duha celý život a když chce, nepije, druhý je pomalu už na základce závislý. Myslím, že o alkoholu by se dalo polemizovat celé hodiny, záleží i hodně na tom, jak má ten jedinec z dětství ty hodnoty přeposkládané v hlavě. A to, že je každý strůjcem svého osudu, nesouhlasím, ne úplně. Záleží na notné dávce štěstí, na výřečnosti, vzhledu, osobním kouzlu, inteligenci, dosaženému vzdělání, (kdysi za komoušů člověk se těžko dostával na určitý typ škol, středních i vysokých, pokud tatínek nebyl v KSČ), s tím souvisí dobře placená práce, člověka peníze osvobozujou od ostatních, cítí se nezávislý, váží si sám sebe, někomu přispívají a i přispívali rodiče, bohatší a chudší byli lidé vždy a spóóóustu jiných maličkostí, které když se sejdou, je ten OSUD mnohem lépe „ustrůjcován“. Nezmínila jsem nemoc člověka, invalidita, když jseš na vozíku, můžeš být chytrý jak chceš, osud je strašně ovlivněn, no někdo to štěstí má, někdo ne, je to ku. evsky nespravedlivé, ale je to tak. Já třeba pevně doufám, že na tom budu aspoň trochu lépe v příštím životě, i když vlastně už člověk nechci být, chci být „žížalou“. A když někdo říká, taky jsem měla špatné dětství a dokázala jsem to, zase má štěstí ve spoustě jiných věcí, které přispěly k tomu, aby ten život byl takový. A to, že jdeš štěstí naproti, začínáš od píky, to nefunguje, nevěřím tomu, někdo ujde strašně dlouhou trať ke štěstí, začne na píce a je furt sám a u píky. Něco je prostě někde špatně a je hodně těžké podle sebe soudit ostatní, NEMYŠLENO VE ZLÉM, mějte se jdu vařit. :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 14:38

Já si taky nemyslím, že každý je strůjcem svého osudu, tedy pokud je myšleno DOBRÉHO osudu. U mě stačilo onemocnět depresí a Miruško, věř mi, pak se můžeš snažit jak chceš, ale život je k hovnu. Na to se pak nabalují další věci, s tím alkoholem je to tak, že v podstatě pije každý, ale jen někdo chytne černého petra a vyvine se u něj závislost, tys prostě jen měla štěstí. Ale já to tu nechci rozebírat, ty máš svůj názor vytvořený životní zkušeností a měla jsi víc štěstí, jsi určitě psychicky odolnější, na tom strašně záleží, umět se s problémy poprat, to já se hned hroutila a rezignovala, nemůžu za to, jsem taková povaha. Teda, třeba jsem se pokusila zabojovat, ale při nezdaru jsem se složila a už se bála dál riskovat.

Zdeničko, my víme, že :(

Zuzi, gratuluji k zánětu dásně :mrgreen: To se snadno vyléčí. To ten můj zánět okostice, to byla lahůdka.

Mějte se všichni, já jdu pracovat. Obývák je pořád nevymalovaný, vystěhovaný, spím na zemi, žiju tu jak squater (nebo jak se to píše).

Jo, holky, ještě vám napíšu vtip, na který jsem narazila při třídění pošty. Někomu možná vtipný nepřijde, ale mě dostal.

Želva velice zatouží jít do kina na erotický film. Jenže ji nepustí, ona si sedne vedle vchodu a pláče a pláče. Jde okolo mladík a ptá se, co se želvě přihodilo, že je tak nešťastná. Když mu želva vše vysvětlí, on jí nabídne, že když mu zaplatí lístek, on ji propašuje dovnitř v kalhotách. V kině pak sedí vedle mladého páru a dívka se pořád vrtí, kouká vedle, nesoustředí se na film. Její přítel po chvíli naštvaně vystartuje, kam pořád čumí a co se děje.
Ona: podívej, ten vedle HO má venku!
On: ježišmarjá no a co, já HO mám taky venku!
Ona: JENŽE TEN TVŮJ NEŽERE POPCORN!!!
:lol: :lol: :lol:

Acrylát
539 příspěvků 10.11.20 15:45

Vtip)))))

No jo holky, asi máte pravdu. Probírala jsem to s dědkem jestli mám pravdu a on říkal, že tak na půl, že každý je jinak silný.
Já si ale nemyslím, že je to o tom, jestli chytneš Černého Petra ale je to o tom, že si zavčas uvědomíš, jestli už ho nechytáš, což jsem ASI učinila. I když ne asi úplně a proto se, následkem naprosté abstinence u mě vyvrbila panická porucha. Taková moje domněnka.
No necháme to být, stejně prd vymyslíme. Málokterá z vás mohla lapnout takovou závislost jak já ale to tady veřejně psát nebudu, jak už jsem zmínila. Je to příliš osobní a protože mám mailovou adresu na Ellen, tak jak budu mít chvilku, tak to tam vypíši, takže Ellen mrkni občas do mailů. A pak přepošli Zdeničce a pokud máš adresu i na Zuzi.

No a teď z jiného soudku. Dnes zase lítám jak perpentykl a teď jsem přišla z obchodu/nějaký nákup tchýni/, z lékárny /léky otci/ a z pošty a o tom chci právě psát. Nedávno jsem si objednala z Wishu ortézu otci na koleno. Zaplatila přes kartu, dala tam tudíž všechny platební iniciály. Došlo to v pořádku do schránky a dnes zásilka na poště. Tak si říkám hernajz, co to je, já jsem si nic neobjednávala a nic neplatila???No a ještě na poště jsem nedočkavě roztrhla balíček a byla tam paruka z Číny? Já si nejsem vědoma, že jsem si ji objednávala a to oni si můžou jen tak inkasovat z té mé karty??? :cert: No to jsem tedy posr..a(Teď se budu bát si tam jen něco prohlédnout. Barva paruky je dost světlá, proti tomu na co jsem zvyklá((Tak místo čepice, když bude v zimě chumelit, tak se snad dá použít. Ale jsem zděšená z toho, že oni mě teď mohou poslat cokoliv? A taky můžou inkasovat z mé karty? A jak zjistím, kolik ta beranice stála?
HOLKY NEVÍTE?? :zed: :zed:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 20:27

Miruško, inkasovat by si sami neměli, pokud jsi to teda nezadala sama v nějakých podmínkách, ale to nevím, já se v těch cizích serverech nevyznám. Samozřejmě se podívej na účet, jestli tam máš něco stržené - třeba se jen spletli a poslali ti to omylem. Jinak já bych to řešila tak, že bych si v internetovém bankovnictví dala nulovou možnost inkasa, nebo zahraniční platební transakce, to se zeptej v bance. Jinak samozřejmě by mě to taky vyděsilo, já mám danou hranici pro platební transakce přes kartu 1500,–, od té doby co taky něco objednávám ze zahr. přes kartu, tohle bych přinejhorším oželela, ale kdyby mi vybílili účet, tak mě klepne. Jakou máš banku? A používáš internetové bankovnictví? To by ses mohla okamžitě podívat na odchozí platby a měla bys jasno.

Zdenka12345
176 příspěvků 11.11.20 02:31

Zase nespím holky, Miruš, já si myslím, že ti to nemůžou stáhnout, ty ten uzavřenej obchod musíš taky nějak odklikat a odsouhlasit, jinak by to bylo okrádání, i když ti nějaké to koště na hlavu poslali, ty jsi s tím nesouhlasila, pořádně pročti na účtu pohyby a uvidíš. Co já můžu říct, tak jsem s alliexpresem spokojená, ten Wish mi příjde předražený, i když alli už teď účtuje i dopravné (svině jedny) :pocitac:, ale zase když mi něco nepřišlo, nebo to bylo vadné, malé atd. tak mi vždycky vrátili prachy, pochopitelně vše musíš nafotit a popsat anglicky, já zadám do překládače, zkopíruju a šlus. Dokonce mi jednou poslali jeden deštník navíc, krásný s čajovýma růžema a včelkou, pogumovaný, vystřelovací a i drahý, já jsem zůstala potichu, a jednou taky před vánocema riflovou bundu s bílým beránkem, ale tak pro mladší ročníky, prodala jsem to na aukru. S Wishem nemám zkušenosti, objednala jsem si tam zatím jen gumový opasek do džín a ještě mi nic nepřišlo, ale jen za 64,– o to bych se ani nehádala, ale už bych si u nich nic neobjednala. Oblečení i bot mám teď dost, kupovala jsem v Bonprixu, tam mi to celkem sedí a hlavně koupím tam podprdu na sebe. :dance: Teď už nebudu nic kupovat, i když zase se mi líbí kostkovaný šálek v Alli, v pastelových barvách bleděmodrý s růžovýma kostkama, nebo kombinace šedá s růžovou, mňam to jsou barvy jako bonbóny. Člověku, no hlavně ženským se pořád něco líbí, ale je tam i dost věcí na děcka a chlapy. Holky já už fakt nevím co s tím spánkem mám dělat, ten amitriptilin mně uspí sice do mrtva, ale ráno když vstanu, čumím v sedě na posteli půl hodiny před sebe jako puk. 8o Kdyby nebylo toho koronavirusu, tak bych se nechala zase hospitalizovat do odmašťovny, ale nejdu, ještě tam něco nachytám. Ellen ty fakt bereš toho amitriptilinu tolik??? To by mně nikdo asi neprobudil, já beru 2 a mám problém vstanout. :jazyk: Zuzanko, kdy jdeš k tomu zubaři, já ve čtvrtek na 9h. Zítra, vlastně dneska asi nebudu vařit, včera jsem se přežrala amerických brambor s mikyškou, dneska nebude nic, mám tam rohlíky se šunkou a polotuč. tvaroh, budu prát a ležet, jako vždy. :mrgreen: Lidi já se divím, že ještě nemám těch kil více, i když včera jsem si byla protáhnout kosti, byla jsem pro léky, aspoň to. No, jdu zkusit zalomit. :*

Zdenka12345
176 příspěvků 11.11.20 02:39

Kdybych měla zdravou ruku, tak jdu letos prodávat kapry, už nabírají lidi, za 5 dnů 12000,–se hodí ne??? :potlesk: Ale nevím, kdo by ho zabíjel, já ne… :(

uzkost 84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 08:57

Ahoj holky vy jste toho napsaly, nebylo to hezke cteni, tolik utrpeni co jste v detstvi musely snaset me vazne zosesmutnelo a porazilo by to i vola, ja jsem nastesti mela krasne detstvi ikdyz mi asi v 11 letech zemrel deda a tam se zrejme u me neco pokazilo :( no a s tou zavislosti to ma asi kazdy jinak ja jsem drive hulila travu a zkusila jsem nekolikrat i pervitin ale kdyz jsem zjistila ze jsem tehotna se vsim jsem sekla ze dne na den takze ja asi nejsem navykovy typ, znam par lidi co dost pijou ale pak normalne prestanou ale znam i par lidi co to proste nedokazou takze ja si myslim ze jsme poravdu kazdy jiny a jak na leky, alkohol reagujeme jinak. takze ja nikoho neodsuzuju. holky dekuji vam za nazory ohledne dasni ale musim rict ze me to boli uz jen malo tak to bylo jen podrazdeny. zdeni my jdem k zubari taky zitra no tak nas sna nezmordujou :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 146 Další »
Váš příspěvek