Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (208) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.20 12:52

Boze ten mavaci smajlik ma byt na konci

Acrylát
539 příspěvků 17.10.20 17:51

Ahoj Zuziku, tak to máš starosti. Chudák ty, pejsek a těch peněz, co to jistě stojí((((
Ještě že jsi relativně v pořádku ty. Mě je někdy podobně jak tobě. Třeba dnes ráno. Ale po obědě raději nelehám, hned usnu a pak je mi hnusně((V životě jsem neusnula přes den, co beru ten hnus, tak je to hrozný. Natáhnu se k televizi a, přes veškeré přemáhání, spím. Ale pak to probuzení, hrůza. Nevím, proč to tak mám ale je to od té doby, co beru Lyricu. Já jak slyším to slovo, tak mám husí kůži.
Tak já jsem myslela, že když se vrátíš zase ke svému prášku, že ti bude líp. Tak to jsi pak mohla zůstat u toho nového. Nebo to bylo ještě horší?
Taky mám pocit, že to se mnou jednou sekne((Navíc mě ještě zlobí občas extrasystoly a to jich pak jede i 10 za minutu.
Taky jsem ráda, že je Ellence líp. Přála bych to nám všem. Hlavně tobě, protože jsi ještě hodně mladá na takový otravný život(
Já už jsem to ucho měla zalehlé asi třikrát a vždy jsem musela jít na ORL, aby mě to prošplíchli((Ten olejíček jsem měla doma, dala jsem ho nedávno otci, aby neprošel.
Tak se měj slušně, ani nepíši dobře, protože to je u nás jak výsměch. A pejskovi přeji brzké uzdravení. :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 18.10.20 08:52

Ahoj holky,
tak dneska zase neděle, strašně to letí, za chvíli vánoce. Ještěže mě takové to pečící a vychystávací šílenství minulo, další věc Ellen, kdy můžeme být rády, že jsme samy a bezdětné, těch pár dárků pro příbuzné se vždycky koupí. Já ani to, protože my si už X let nic nedáváme, uděláme večeři na štědrý večer a tím to končí, někdy se i pohádáme. Dneska jsem dala lyricu o 1 méně než normál, protože včera jsem měla mega, jak mi bylo blbě. Já už ztrácím přehled kdy mi ji kdo píše, abych tak nějak rozumně mohla hlásit, že mi došla a to si 100 x říkám, že si to někam napíšu. Zítra se hlavně musím objednat do té ambulance bolesti. Zuzi doufám, že se pejskovi co nejdříve uleví od toho zánětu, asi vím co prožívá, chudák. Ellen ty se hlavně drž, jsi strašně šikovná a i kdybys to nevydržela občas s tabletkama, tak s chlastem se drž, je to hnus nechutnej. Miru ucho jsem měla taky zalehlé, ale musela jsem na výplach, olejíček jsem žádný neměla, ale to už je dávno, tak ať ti to buď samo odlehne, nebo zítra fič. Na oběd nevím, co budu mít, ale na sváču nebo večeři mám v plánu dělat pomazánku z makrely. No, tak čus holky a hezkou neděli. :srdce:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.20 22:51

Ahoj všem. Zuzanko, přeju ať se pejsek co nejdřív uzdraví. Vím, jak je to náročné, chodit se zvířetem na veterinu, naštěstí u tebe jde jen o zánět, já s tím svým trdlem kočičím tam chodila vždycky s hrůzou, že je nějak smrtelně nemocný, bylo podezření na cukrovku, pak nemocná slinivka, hubnutí na kost, nemá úplně v pořádku štítnou žlázu, teď měl kočičí rýmu a zánět v očích, to je virové a přenesl to i na toho druhého, chudáčka bezproblémového. Je fakt zajímavý vidět, jak mají rozdílnou povahu, šedej je spíš samotář, naprosto hodnej, nikdy neškrábe do nábytku, vzorně chodí na kočkolit, pěkně žere, myje se, nemarodí, neutíká. No a černej je v tom všem pravý opak. Ale je to velkej mazel.

Miruško, ty osobo asociální :lol: :lol: :lol: Ohledně toho invalidního důchodu tedy. Při tom nejtěžším, třetím stupni, tedy při plné invaliditě se nesmí pracovat, takže ty bys mě nechala „dožít“ se 7,5 tisíci na měsíc? To bych teda asi nedala :mrgreen: Já nemám plný ID, mám jen první stupeň, tedy ten nejlehčí. A chtěla bych si znovu zažádat o druhý stupeň. Jinak plat jsem neměla rozhodně takový, jak píšeš. Měla jsem 22 čistého. Ale ono bylo asi před třemi roky zavedeno, že dlouhodobě nemocní berou 69% čistého platu za každý KALENDÁŘNÍ, ne pracovní den, takže to vychází takhle dobře.

Dneska mi bylo docela fajn, pustila jsem se do malování obýváku (zase), bude to teda na dlouho, mně všechno hrozně dlouho trvá, zatím jen sádruju nerovnosti a lepím maskovací pásku, ale aspoň se zabavím. Taky mi přivezou nový koberec, pro kocoury mám koupené nové škrabadlo, až do stropu, to se jim bude líbit. Hlavně tomu černýmu, to je takovej horolezec. Včera jsem se musela smát, ten pitomec vylezl na žebřík a pak neuměl slézt dolu, šátral nataženou dolní nohou a hledal ten spodnější špricl, ale vůbec mu to nešlo, v jeden okamžik skončil pověšenej jak prádlo na šňůře :lol: Ale nakonec to zvládnul.

A téma kovid. Tak už dorazil i do naší rodiny. Ségra, její manžel a dcera mají všichni koronáče a kromě neteře, které je 19 a přeprala ho za dva dny, je jim prý pěkně blbě. Horečky, průjmy, bolest kloubů, zad atd. Naštěstí jsou dlouhodobě na chatě (no, je to spíš normální rodinný dům), takže aspoň neohrozí naše. Hlavně máma je hodně riziková, těžce nemocná na srdce, vyhublá na kost. A táta má zas trochu nadváhu a už je mu přes 75. Mám o ně strach. Objednala jsem na netu respirátory FFP3 a nabídla, že jim budu chodit nakupovat, ale nechtěj. Táta je typický důchodový nakupovač, má to jako koníček, studuje letáky a pak „vyráží na lov“.

Zdeničko, přeju ať ti ta anabáze po doktorech dobře dopadne a všem přeju klidnou a tvrdě prospanou noc.

viaappia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.20 23:35
Lékařské studie

Neurontin a Lyrica nežádoucí účinky: poškození mozku, poškození svalů a další Šokující nová studie ukazuje, že gabapentin (neurontin) a pregabalin (lyrika) blokují tvorbu vzniku nových mozkových synapsí, drasticky snižují potenciál pro omlazení mozku - plastičnost. Což znamená, že tyto léky způsobí poškození mozku rychleji, než cokoliv jiného.

V nedávné celulární studii vědci zjistili, že pregabalin snížil excitaci nervů nebo spalování nervů v části mozku nazývanou zubovitý gyrus a buňky nazvané granulární buňky. Navíc expozice Lyrica způsobila, že tyto granulové buňky dozrály nebo stárly rychleji. Zubovitý gyrus je ve vstupní oblasti nebo v oblasti příjmu hipokampu, který hraje klíčovou roli při výuce, paměti a interpretaci prostorových vztahů. Nové nervové buňky v této oblasti jsou generovány po celou dobu života, ale bylo zjištěno, že Lyrica tlumí nebo potlačuje frekvenci signálů v oblasti a zrání buněk granulí. Když je nervová tkáň zapálená se zánětem a nadměrnou stimulací, jedná se o tlumení hippokampu, ale co s chronickým užíváním nebo nevhodným užíváním léku. Je to trest smrti na hipokampální funkci? Další nové informace ukázaly, že léčba přípravkem Lyrica snižuje šedou hmotu mozku u pacientů s fibromyalgií léčených krátkodobým užíváním přípravku Lyrica. Lék blokoval tvorbu excitačního neurotransmiteru, glutamátu. Přebytek glutamátu je v mozku jistě problematický, neboť vede k „nárazu“ nebo k centrální senzibilizaci a způsobuje vysoké hladiny oxidativního stresu do mozku. Tento pocit se projevuje jako bolest, nespavost, deprese, úzkost atd.
Více zde: https://fibromyalgik.webnode.cz/…yalgie/leky/

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.20 07:26

Tak tohle jsem číst po ránu snad ani neměla :poblion: Sakra, chybí mi tu emotikon „silná úzkost“ a „těžká deprese“.
Viappio, my, co sem chodíme, víme co je pregabalin za sráč. A dočíst se, že mi to ke všemu, co jsem kvůli němu protrpěla, ještě i poškodilo mozek (věřím tomu), to je hrůza. Jestli sem ještě nakoukneš: ty ho bereš nebo jsi brala?

Zdenka12345
176 příspěvků 19.10.20 11:48

Ty vole ahoj holky,
viapio seš holka nebo kluk? Teda to jsem neměla ani já číst, jsem zase v depresi, já na sobě cítím, že mám mozek poškozený, já byla taková chytrá, maturita s vyznamenáním, holky teď si nepamatuju nic, ani jména herců nebo zpěváků. Ale jsem natolik z lyricy retardovaná, že chvílema mně to je strašně líto, jako třeba teď :,( a chvílema je mi to úplně putna :mrgreen:. Holky jsem objednaná do ambulance bolesti, sestra mi říká " jdete s páteří, jo?" a já " nejenom, hodně operací a operace hlavy a bolest hlavy od té doby" a ona mi říká „ále božatko“, no nevím jestli to byla ironie nebo soucit, dozvím se to 5.11. ale mně už je všecko jedno, lidi mně ten koronáč zdeptá psychicky dříve než ho dostanu. 8o Holky já jsem neměla nikdy takové úzkosti jako teď, bojím se, že to někde chytí brácha a donese to mamce domů, to by byl její konec, brácha by se snad vylízal, chodila bych mu nakupovat s taškou na kolečkách a mamku bych vzala k sobě, ale ona by asi nechtěla, nemá mně moc ráda, ona by bez synáčka nebyla. No, aspoň bych jim teda nakoupila a nechala to za dveřma na lavičce, chvilku poseděla a jela domů a oni by si to posbírali. No mám už vymyšlené veškeré scénáře, ale dneska jsem spala jako mimino, a sny jsem měla hororové. Operovali mi znovu ruku, pak jsme všichni pacienti museli jít pomáhat do starého, zaprášeného kostela s točitým schodištěm, na kterém byly krysy, urovnávali jsme plastové kanystry s olejem a počítali je, já jsem chtěla na záchod, šla jsem do jedněch dveří, tam to bylo vykachlíkováno, říkám si, no tady to asi bude a najednou tam byly prosklené vitríny a v něch ženské hlavy, brady, nosy vše odřezané a vystavené, začala jsem utíkat pryč a ten můj doktor nás všechny honil s kvérem a střílel po nás, mně netrefil a schovala jsem se do staré skříně, byl tam hrozný vzduch a furt se mi chtělo čůrat a pak mi zazvonil mobil a já se probudila. Volal brácha, prý proč jsem nevolala mámě a jak můžu tak dlouho spát, no nezajímalo ho, že mám spánkový deficit, probral mně a byla jsem vzhůru, bylo 10:42, spalo se mi nádherně až na ten sen. ;) Tak vzhůru do reality, která je taky hororová, ale už se z ní neprobudím… :(

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.20 12:58

Ahoj holky dekuji vam za podporu ohledne pejska, mirusko financne me to snad nezrujnuje je to mala venkovska ordinace ale dortor moc sikovny a ceny lidove. s tema lekama to pred tim neslo vubec takhle alespon funguju ikdyz uzkosti mam a zrejme budu mit ale jsem schopna uvarit, uklidit, nakoupit neco zaridit s lyricou a jinyma lekama co jsem mela jsem nezvladla skoro nic. ellenko tak ty jsi to vzala z gruntu :potlesk: a kocičaci budou mit radost z noveho skrabadla a musim s tebou souhlasit ja mam dva psi a kazdej je taky uplne jinej, zdenicko tak to byl sen za vsechny prachy fuj hruza des :cert: no hlavne ze to byl jen sen a prestan se stresovat tim covidem, kdyz budem dodrzovat opatreni tak se tak nebojim, ja nosila rousku v obchodech i v lete kdy to nebylo povinne a desinfekce rukou pro me byla samozrejmost

Acrylát
539 příspěvků 19.10.20 13:58

Ahoj holky! Tak já vezmu od zadu mám to nejblíž.
Zuzi, tak snad tě to fakt nezruinuje, kámoši dali za psa, za dvě operace, léčbu 80 tisíc. PŘÍSAHÁM. Je to asi dva roky a stejně nakonec zesnul(((
Tak to buď ráda, že tam máte slušného člověka. Pejskovi přeji, ať je brzy fit! A tobě tedy taky :D :D :D
Dík za vysvětlení, jak to máš s práškama a chápu. Udělala jsi asi moc dobře, že jsi tu Lyricu dala do pr..e ale ony všechny ty dryáky huntují mozek ale toto asi vede prim((

Zdeni neplaš, já jsem si ty jména herců a zpěváků nevybavovala ani před Lyricou. :D :D
Ale máš pravdu, taky si připadám neohrabaná, dezorientovaná, pomalá v myšlení, unavenější a krátkodobá paměť v pr…((Co mě nejvíc štve, co jsem před Lyricou neměla, tak že se mi během spánku nějak neprokrvuje mozek, či co, probouzím se ráno a lapám po dechu, chvíli je mi úplně na omdlení, slabo v nohách, hnus(
Sen hrozný, mě se zdávají motanice ale žádné hrůzy, akorát tenkrát to padání zubů((
Od té sestry určitě ironie, tak až tam půjdeš a ona by zase nějak vypichovala, tak na tebe spoléhám, že ji srovnáš.
Vidíš, taky to má své výhody, že jste s Ellenkou samy. Toto vše vás mine. Já jsem se právě vrátila, lítala jsem po celém Brně a koukala, kde koupit nejlepší kytice a přemýšlím jak to vyzdobím, dva hroby.Taky jsem se rozhodla letos něco na vánoce upéct, i pro tchyni a pro otce…Takže-ono má vše svoje.
S tím zapisováním do kalendáře to znám. Nejsem ani schopna si nachystat na ráno prášky a pak tápu, jestli jsem si vzala nebo ne(((
Ucho odlehlo :andel:..A na ten covid se vykašli, probůh!!!Co bych měla říkat já, když pořád někde mózuji. Včera jsme byli v Obi, v Ikei a pro oběd u Arménců, nechtělo se mi vařit.

Ahoj Ellenko, vůbec mě to nepřekvapuje. Říkám pořád, že je to sračka. Ale když to ukáži tomu svému psychiatrovi, tak mě řekne, že z webnode je to nedůvěryhodná informace. Je třeba znát autora a odkud čerpáno, abych mu to mohla strčit pod nos. On to prostě nepřizná, bude dál tvrdit, že je to to nejlepší co teď je a nenávykové.

Nevím, jestli jsem asociál ale je pravda, že přes ty důchody fakt nemám přehled. Nikdy jsem neměla tu čest, zaplať pánbůh:-)) Vím jen, že existuje nějaký ČID částečný invalidní důchod a pak ID neboli invalidní důchod. Ale jak je to tam s těmi stupni, který je nejvyšší a který nejnižší, to jsem netušila.
Jinak to je bezva, že to upravili s tou nemocenskou. Za mě to bylo poslední roky úplně na pytel. První tři dny nula a pak jen malé procento. Naštěstí jsem nebývala nemocná ale vím, že holky hodně nadávaly a na nemocenskou nikdo nechodil, vyprázdnily se čekárny u praktických. Teď přesně nevím, které roky to bylo. Já bych tě nenechala „dožít“ na almužně, já bych ti přála aspoň dvacku))))Myslím tisíce.
Ráda vidím, že začínáš tak fungovat!
Tak ať se z toho rodina brzy vyhrabe :andel: Mamce bych to moc nepřála, protože se u toho hubne tak 7-10 kilo a jestli je vyhublá.
Jo, když jsme u té vyhublosti:-)))na chvilku sem dám svoji fotku, mrkněte jakou hrču mám už asi 2 roky nad klíční kostí a prý to nic není, pravil tenkrát můj pan doktor. U něj nikdy nic není, pokud nemáš smrt na jazyku.
Tak pá, jdu udělat špagety s mletým masem a rajčaty, za hodinu tady bude dědek a jedeme do Uny hobby.
Podívejte se na tu bouli a odpovězte, jestli jste to některá někdy měla nebo znáte.
Když se podíváte, tak je to po vaší levé ruce, hne u krku. Je to takové jak opuchlé, rosolovité.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.20 08:43

Ahoj devcata,
mirusko to si delas srandu 80tisic to by me zrujnovalo, to bych asi musela prodat auto abych to mohla zaplatit, bohuzel jsem fotku nestihla takze nemuzu rict a doktori jako nevedi a jak to mas dlouho
elli taky preju at se z toho rodina dostane, zdeni a jak se mas ty
pozdrav kocourkovi :srdce: doufam ze uz nema starosti s firmou ze uz mu dali ty svine pokoj a muze se soustredit jen na rodice

Acrylát
539 příspěvků 21.10.20 11:44

Zuzi ahoj!
Opravdu! Měl dvě operace asi po 25 tisících a různě ho udržovali asi dva roky, tak to stálo taky. Kámoška pak říkala, že do něj narvali celkem tyto peníze a teď nevím, jestli dokonce ne ještě víc, schválně se zeptám. Když potom chcípl, tak ten kámoš/největší přítel mého mužského/, normálně brečel. A to je opravdový drsňák, tvrdý chlap. Až tak daleko může zajít láska ke zvířeti.
Tu hrču tam mám už asi dva-tři roky, byla jsem s tím i na UZ a prý nic ale proč tam tedy je a co to je, mi nikdo neřekl. Každopádně je to něco, co tam nepatří.
Fotka tady byla yvvěšena celý den, dýl už nehodlám ale o nic nejde.
Letím na nákup a ke tchýni, ráno na poště, hrůza lidí. jestli ten koronáč nedostanu já, tak pak už nikdo.

Jinak nikde nikdo, takže letím.

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.20 22:57

Také jsem po tomto léku vzala útokem různé sekáče a cítím se fakt zajímavě :) Určitě už ne tak, jako předtím a velice si to užívám. Pokud byste nějaká z Vás měla chuť se mrknout i v této době na nějaký sekáč, určitě neváhejte a mrkněte se na tenhle eshop second hand .

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.20 07:37

Mirusko ja ti zamozrejme verim ze to stalo tolik penez, ja zvirata taky miluju a kdyz mi umrel pes tak jsem taky brecela, ted mu zapaluju svicky na hrobecku kdyz ma narozeniny a v den kdy umrel,
tak nam zase zavreli vsechny obchody ale me to nevadi, jen to kadernictvi me stve no ale kdyz se stejne nikam nesmi tak to vydrzim a popripadne si vezmu cepici :mrgreen:

Acrylát
539 příspěvků 22.10.20 12:06

Zuzi ahoj, jedeme na chatu, dědek před chvílí přišel přeci jen domů, ten jeho kolega, co seděl vedle něj má covid. Tak se mu to /dědkovi/ přeci jen rozleželo a zůstane chvilku doma. Ach jo)))
Mám tady binec ale musím využít jediného pěkného dne, co má být.
Měj se Zuziku, nikoho jiného nezdravím, protože na nás serou.

Ivulebobule, nepochopila jsem?

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.20 18:21

Mirusko uzijte si chatu a pekneho pocasi, u nas bylo dneska krasne tak jsem byla cely den venku parada :mrgreen: doufam ze se ten tvuj dědek :lol: nenakazil mirusko davejte na sebe pozor ona to neni uz zadna legrace, ja si myslim ze se Ráda odmlcela kvuli covidu a mam o ni strach ma spousty jinych nemoci jinak by napsala odmlcela se tak nahle ale snad nemaluju :cert: na zed
holky pozdravuju a davejte na sebe pozor :mavam:

Zdenka12345
176 příspěvků 23.10.20 08:15

Ahoj holky,
dneska je u nás celkem hezky a taky poměrně teplo. Ivule no nic mně nenadchlo, to u nás v sekáčích jsou lepší hadry a taky nevím jestli to z tvé strany není tak trochu reklama, ale jestli ne tak promiň. A kolik bereš lyricy? Zuzi a právě z tohoto důvodu já si nemůžu pořídit zvířátko ať už kočku nebo psa, kámoška sousedka má obyčejného vořecha ale je už starý a má problémy se srdcem a co ta už do něho vrazila, že vše co měla našetřeno už je pryč, no a stejně umře, má ho dlouho a já bych zase byla sesypaná, já ty smrti blízkých a rozchody blbě snáším, vždycky se sesypu. Miru, ty opico, kdo že na vás sere?? :cert: Měla jsem blbou náladu tak jsem se vám tu nechtěla vypisovat a fňukat, ne že by mi bylo líp. Bolí mně v krku jak blázen a celý včerejšek jsem prospala. Dneska si musím aspoň něco nakoupit a opět zalehnu, ani vařit se mi nechce. Jinak lyricu beru to co ám naordinováno a nevím nic nového, jsem v prmanentní úzkostí. O Rádi si taky myslím, že je tam ten problém s covidem, ale nepřeju jí to a Elli ty napiš, jestli jsi stále vzorňák, doufám, že jo. :kytka:

Zdenka12345
176 příspěvků 24.10.20 07:51

Ahoj holky,
dneska je mi strašně zle, nejenom, že mně bolí v krku, potím se v noci, že jsem opět musela převlíkat postel, už smrdím sama sobě, ale je :oops: ště mám deprese jako sviňa a už nevím co bych si od toho měla vzít, 6 oxazepamů, 10×150mg lyricy a brečím a brečím ale nevím proč, snad proto, že mně v dětství všichni tak ponižovali a mlátili a proto mám takovou psychiku jakou mám, kdybych měla dítě, nikdy bych mu neřekla křivého slova, aby mu to poškodilo sebevědomí, to bych mu raději kdyby zlobilo dala na prdel, ale řekla bych mu za co to má a nikdy nebila pěstmi do obličeje a do hlavy, nikdy. Bože můj, proč jenom nemám tu odvahu skočit pod vlak, co jsem to za sračku.

Acrylát
539 příspěvků 24.10.20 11:23

Ahoj holky.
Zuzi, taky jsem využila krásného dne. Dědek ve čtvrtek konečně dostal rozum, nešel do práce a tak jsme jeli na chatu. Tam už byl syn a vnuk, tak jsme se s vnukem vypravili do lesa a tak jsem rovnou natrhala chvojí na hrob.Snad to do té doby neopadá.
Dnes u nás leje, počasí na prd, já bych pořád jen spala a spala. Včera jsem prospala celé odpoledne od 14-17 a šla jsem spát v 1 30h a probudila se až v 8 30. To je u mě neobvyklé, jestli nemám toho covida)))
Snad Radce nic není a zmizela jak spousta lidí tady, jak pára nad hrncem.To není výčitka, pouze konstatování. Každého nemusí bavit tady „tlachat“.Jen u těch dlouhodobých bych očekávala nějaké rozloučení. Ne po pár dnech, může být i nemoc ale jednu větu, jak budou schopni.
Zuzi, tak se taky ochraňuj!!

Zdeni ahoj, já se taky necítím valně. Mě nehryže covid, mám plnou hlavu té Lyricy a toho, jak z toho ven. Příjde mi to nemožné a čím déle to beru, tím víc do té sračky zabředám. Vůbec mě to nevyléčilo, nepomohlo, akorát když jeden vynechám, tak nejsem provozu schopna.
A je mě taky hnusně, jsem nevýkonná, zadýchávám se a to mě nikdo v dětství neponižoval, ani nemlátil pěstí do hlavy. Já bych to viděla spíš na to, že na nás byly roky testovány různé paléky, až nás dostaly do tohoto stavu. A to je to, co nosím v hlavě, co mě dusí. Jinak, díky Bohu, žádné problémy existenční nebo rodinné nemám.
Zdeni, 10× 150, to nemyslíš vážně? To by tě zabilo.
Jsem taky sračka, bála bych se skočit pod vlak, kdybych měla pistoli, tak snad…někdy :zed:
Máš pravdu, jsem opice, hlavně přesně tak vypadám)))
Nebolí mě v krku a taky jsem včera celé odpoledne spala. Tak jsem to NIKDY v životě neměla. Snad jen když jsem mívala chřipku nebo angínu.
Ellen, tak nedělej fóry a napiš jak je :D :D :D
Holky, tak se držte.
Teď jsme snědli dobrý vývar a v poledne udělám rybí prsty /ale takové lepší a dražší/, hranolie a tatarózu:-))Žádné štráchy s vařením. Vylézá slunko, asi někam dědka vytáhnu. Nebo půjdu sama((Teď už nebude moct člověk ani na vycházku do obchodňáků, vše zavřeno :roll:
Tak budu courat v přírodě, za každého počasí. Tedy pokud nebude slejvák, že nebude vidět na krok nebo vichřice, že budou padat stromy nebo mráz, že budou upadávat nosy)))
Nezapomeňte, že se dnes mění čas. Tedy tuším?
:mavam: :mavam: :mavam:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.20 19:33

Zdenicko to me moc mrzi ze ti je tak moc zle, ale vyser se na mega stejne ti to nepomaha, ja vim ze se to rekne ale zkus se necim zabavit nebo neco delat ono to vazne funguje, ja jsem si taky vcera chtela vzit neurol mela jsem silene uzkosti ale premohla jsem to a sla uklidit kuchyn vzala jsem to z gruntu a vypada jak nova a na uzkosti jsem uplne zapomela, neurol jsem si nevzala a takto to delam porad, vim ze je to tezke me nemusis nic vysvetlovat mam te moc rada :srdce: mirusko jak jsem psala uz nekolikrat lyricu si musis vyresit sama ale koukni jak vsichni pisou co to je za navykovou sra,,ku a ty taky pises ze ti nepomaha naopak ti ublizuje myslim ze by ti bylo nejaky cas hoooodne blbe ale verim ze by pak prisla obrovska uleva, moc ti budu drzet palce at se rozhodnes tak a nebo tak :srdce:
holky pejsek uz je v poradku, sice bude jeste nejakou chvili trvat nez se mu to zahoji. murusko a kdyz ti napisu ze jsem tam nechala 1000kc tak mi asi neuveris ale je to pavda pravdouci
pozdrav ellence a taky myslim na kocourka :mavam:

Zdenka12345
176 příspěvků 24.10.20 20:07

Zuzi díky, ty máš vždycky tak povzbuzující psaní, že se mi i podvědomě uleví, jsem ráda že s pejskem je to v pohodě, ať už je dobrý-to mu přeju. A na sebe dávej pozor a nikde moc nechoď, já taky nebudu a zítra mám v plánu udělat si ty mini obrázky, koupila jsem toho Muchu na pohlednicích a budu to tam lepit, teda až strhnu ty staré zažloutlé pohledy, pak vám to vyfotím. Miruška je na chatě, ta se má a Ellen kdoví jak holka žije, mohla by napsat. Mně to během dne přešlo, no trochu, možná to bylo i těmi tabletkami, zašla jsem na poštu pro balík z Bonprixu, mám výčitky, že furt nakupuji, ale ta mikina je super, růžová a s kapucí, taková klokánka a na prsou je modrý nějaký nápis, sedí mi už ji mám i vypranou, i to mi spravilo náladu, ale když vidím ty čísla nakažených :(, a bude hůř, lidi ve Francii mají za den 40 000, nebo jsem blbě poslouchala, ale to je masakr, to je jak třetí světová. Tak dobrou a zítra si posuňte čas dozadu. :roll:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 04:05

Ahoj holky, nejdříve co jsem tak pochytila - Míru, ty píšeš, že vysadit tvou pididavku, jsi celý den odepsaná, no a co jako?!!?? Tak budeš den, dva, týden jen ležet a bude ti blbě, ale aspoň to ZKUSÍŠ! Ostatní nepomrou hlady ani je nenapadne hejno blech, svrab a neštovice, dědek ti taky vydrží být tejden vernej :lol: :lol: tak co furt řešíš. Píšeš Zdeničce, že 10*150 by tě zabilo, já brala třeba 25×150 a někdy i víc, už jsem pak a ani neměla prehled, bohužel, STEJNÉ JAKO TEĎ. Opravdu ten hajzl nemůžu mít doma, je to pro mě droga jak prase. Snad víc než ten z… chlast. Jela jsem pár dní megadavky, vytelefonovala jsem a vyřídila spoustu věcí, začla malovat obývák, ale tím stylem, že spoustu míst musím sadrovat, stěny oskrabat od původní malty, takže bordelu tři pr…e, všude prach, ale baví mě to, tedy do dneška, dnes jsem dorazila zbytek lyriky.
Zase mi upadla polovina toho můstku na předních zubech, tak jsem jak čarodějnice kolozuba, ale tentokrát jsem to neztratila jako se mi to podařilo při poslední ozralosti, takže doufám, že mi to tam zubařka jen znovu přilepí a bude. Jinak kašlu jak tuberak, covidova hrozba mě straší čím dál víc, ségra s rodinou už to chytla, nevím, jestli jsem to už psala.
Můj psychous už zase nefunguje, chci a musím už začít řešit tu žádost o zvýšení stupně ID a ukončení neschopnosti, tak to jsem na to zvědavá.

Zdenka12345
176 příspěvků 26.10.20 07:52

Ahoj holky,
tak dnes vypadá u nás hezké počasí, psychicky je mi na stupnici od 1 do 10 (1 nejhůře 10 nejlépe) tak na 3, s bolestí (1 nejmenší 10 největší :lol: ) na 8 a to zase opět bederní páteře. Holky já zase začínám žrrát jako prase, jídlo, respektive sladké jídlo u mně funguje jako benzáky a u Ellen lyrica, tzn. žeru ho tak dlouho až nemám, pak se uklidním a je mi o. k. Nakoupila jsem si v pátek termixy, danone, sickersy, tatranky jako že po trošinkách na dlouho, co myslíte, dneska nemám jedinou sladkost a to že toho nebylo málo, nechápu, jak mně může můj diabetolog chválit.
Určitě jsem přibrala mám velké tvrdé břicho a tváře tak tlusté, že se už nemůžu ani smát, no aspoň mám takový pocit. Jinak Ellen chápu tě, že lyricu nebudeš brát jen když ji nebudeš mít doma, u mně to jsou BZD a nechápu proč se už zase přežírám, no ano, mám větší úzkosti, stresy, depresivní nálady, než kdy jindy. V krku mně už nebolí, kašlu, ale to já jako astmatik furt a Zuzi dneska jdu k psycholožce, ale řeknu ti, že se mi tam vůbec nechce, v poslední době mi přijde, že se tam s ní motám v kruhu, dobře vykecám se, ale posun žádný, už se mně i sama ptala ať jí řeknu, jestli si myslím, že to pro mně má nějaký význam, trochu mně ta otázka zarazila. Miruš teď si všichni užíváte hezkého počasíčka, co bylo na chatě? No, nevím, co mám už psát, radši končím. :think:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 12:54

Zdenicko jsem rada ze ti moje psani prijde uklidnujici skoda ze to nevydrzi delsi dobu vid :mrgreen: ja byla taky na terap. a nejsi sama ja se tam taky motam v zacarovenem kruhu ale jednou najdu cestu ven a ty taky. ellenko a co se s tebou deje ze jsi zase sahla po lyrice ja myslela ze se ti dari lip, jo a dneska je u nas hnusne ale vcera byl krasny den tak jsem byla venku a jeste naposledy posekala zahradu, mirusko jste jeste na chate

Acrylát
539 příspěvků 26.10.20 15:46

Holky ahoj!
Na chatě jsem byla ale už jsme doma. Bylo dokonce tak pěkně, že jsme se opalovali a chodila jsem v krátkém rukávě. Byl tam i syn a vnuk, takže super, i vycházka do lesa.
Zato předevčírem mě zalehlo ucho, bylo to nepříjemné ale já jsem tomu nasadila korunu, koupila si olej na vyčištění ucha a ohluchla definitivně)))Napřed jsem chtěla počkat až dodnes ale pak jsem si řekla, co se budu otravovat, jela do nemocnice na pohotovost ORL a nechala jsem si obě uši prošplíchnout:-))Lidi, ta úleva, byla bych té doktorce ruku políbila.
Nemocnice je kolos, ORL až v 10 poschodí a co mě velice překvapilo, že nikde ani živáčka. Za celou dobu jsem potkala jen jednoho pána ve výtahu. Je to Fakultní nemocnice, s urgentním příjmem, očekávala jsem davy nakažených, jak se sápou na doktory a prosí o testy. Nikde nikdo.Tak nevím.
Zdeni, tak se pochlap a vyfoť se nám v tvé pěkné mikince. Jestli chceš, tak hlavu"uřízni" a zůstaneš inkognito.Taky můžeš vyfotit obrázky, jak se ti povedli, rádi se pokocháme. Tedy já určitě. Četla jsem Zuzi a přemýšlela, co na tebe z toho co píše, působí tak uklidňujícně a povzbudivě. Taky bych ti něco šupla, ať tě povzbudím. Tak napiš!

Zuzi, naprosto ti věřím, že tě pejsek stál jen tisícovku. A zvlášť, jestli měl jen úraz. Ten pejsek od známých měl dvě náročné operace.
To víš, že si to musím rozhodnout sama. Myslím s tou Lyricou. Já si vše rozhoduji sama.Na mě neplatí žádní psychologové, JÁ znám sebe sama nejlíp a nějaké naučené fráze mě neposunou(Mám to jak Ellen.

Ellen, jsi mě rozchechtala. Kdyby se jednalo jen o týden, čtrnáct dní nepohody, tak už jsem psala, že jdu do toho. I když se mi to pořád nehodí. Vždycky mám nějakou akci s kámoškama nebo nějaký výlet na chatu a jinam, o který nechci přijít. Navíc chodím teď i k otci a v žádném případě nechci, aby věděl, že řeším takové věci s psychikou, natož se závislostí, která dle doktorů přeci žádná závislost NEMŮŽE být. Nebudu ho v jeho věku zatěžovat ještě tímto.
ALE, ty si myslíš, že po takovém dryáku, který beru 3 roky, budu /přidám/ do měsíce fit??))Podle mě to je záležitost nejméně na půl roku, když to dobře půjde. Aspoň to co čtu na cizích diskuzích. Navíc netuším co pak? Teď vegetuji sice blbě ale vegetuji, vše můžu absolvovat a nemusím dělat žádné psí kusy, abych vůbec byla schopna žití. Vím já, co bude potom? Takže pořád odkládám rozhodnutí, však je to taky napsáno jako jeden bod v příznacích úzkostné poruchy, myslím to odkládání rozhodnutí)))
Já vůbec nemůžu pochopit, jak může na někoho Lyrica působit jako droga. Holky, já to nechápu. Já když to spolknu, tak nic nepociťuji, jen asi za 2 hodiny takovou únavu, špatnou koordinaci, nepohodu v těle, ztrátu paměti, nejistou chůzi. Takže by člověk řekl, že spíš škodí. Ale když vysadím, tak ještě daleko větší hnus((Mám pak nohy jak z hadrů a vůbec žádnou energii, je mě na zvracení atd. Takže tak, je to zapeklité.

U nás velký vítr, jdu ke kámošce pro mahon. Vůbec se mi nechce.

Teď ani nevím, jestli jsem vám psala, že dědkův kolega, co sedí asi dva metry od něj, dostal covid. Ztratil i čich a chuť a je marod a doma. Dědek nechtěl zůstat doma, až jsem ho ukecala, tak dělá na počítači z domu. To mám radost :zed: :lol:
Ráno jsme byli na nákupu, i pro tchýni, protože ve středu je svátek a bude tam zítra fůra lidí. A zítra ráno jedeme na hroby, kdyby náhodou zblbli úplně a udělali opatření, že se na hřbitovy nebude moct. Ale taky doufám, že to tam někdo do Dušiček neukradne.
Takže jsem teď ohrožena ze dvou stran. Mužskej v práci nemocného kolegu a já včera v tom špitále, snad jsem tam něco nelapla. No hyn sa hukáže((

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

To je ta nemocnice, kde jsem včera byla. Úplně nahoře. Je tam ještě plno pavilonů, co se táhnou až dozadu.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 18:42

Zdeničko promiň, já až dneska četla, jak ti bylo blbě, minule jsem četla až novější příspěvky a tak mi tento utek.
Tak to mě mrzí, že je ti psychicky „na trojku“ (haha, zní to trochu dvojsmyslně, ale to asi nehrozí),„holky já zase začínám žrrát jako prase, sladké jídlo u mně funguje jako benzáky a u Ellen lyrica, tzn. žeru ho tak dlouho až nemám, pak se uklidním a je mi o. k. Nakoupila jsem si v pátek termixy, danone, sickersy, tatranky jako že po trošinkách na dlouho…“ Zdeni, tak to mě FAKT pobavilo :lol: :lol: :lol:!!! Jak dobře znám a jak stejně posty ten největší dutohlav :zed: opakuji a opakuji a… dokud asi neprasknu.
„Jinak Ellen chápu tě, že lyricu nebudeš brát jen když ji nebudeš mít doma.“ Díky. To snad jen ty dovedeš pochopit. Normální člověk to nedovede pochopit. A že si to nechávám furt předepisovat to už asi nechápe celá sluneční soustava. TO chápou jen ZAVISLACI.

Mirus a Zuzi k vám až zítra, padla na mě nějaká hrozná ospalost. (lyrika-lyrika došla-silna úzkost-pozrani neurolu-utlum…a všee v hajzlu)

Zdenka12345
176 příspěvků 27.10.20 08:16

Ahoj holky,
Elli jsem ráda, že jsem tě pobavila, ale je to fakt čistá realita, ale ty mi myslím věříš. Tak a u tebe už padl i neurol? Nebo ne padl, ale už sis ho dala? No, upřímně já za sebe ti radím radši prášky než chlast, i když mně holky ukamenujou. Já teď musím vyřešit tu žravost, probíraly jsme to i s psychoškou, no nesmím to kupovat, ale musím se naučit chodit v obchodě kolem sladkostí bez povšimnutí, jako to mám díkybohu s chlastem. Jo, to s tím opakovaným předepisováním mám taky problém, vždycky si říkám, teď už si to FAKT nechám :lol:, no a ještě ten den půl krabky neurolu nebo oxazepamu nebo co zrovna mám je ve mně. Prostě to nejde, JSME NEMOCNÉ neudržíme se, to je ta závislost, málo lidí to chápe. Jestli z té lyricy nepřestanu gáblovat jako hovado tak říkám doktorovi ať ji se mnou dá pryč. No, jinak máš pravdu, trojka mi nehrozí, dokonce mi nehrozí ani dvojka, ale to mi naštěstí neva.
Miru, já mám též ráda to proplachování uší, ta voda mi tam šumí jako moře, bomba, už jsem dlouho nebyla, neměla jsem proč. To s tou nemocnicí se nedivím, lidi jsou vybzíkaní z koronaviru a radši nikam nechodí, i kdyby jim mělo prasknout slepé střevo. V mikči se zkusím vyfotit, ale až se trochu upravím a umyju, na mně je sice moc teplá, ale líbila se i mé terapeutce. A jinak jsem slyšela, že ve středu díky nouzovému stavu bude v obchodech otevřeno, někde no. Ale zase jsem četla, že zavírají maloobchody v neděli-nové nařízení od středy, Prymula nám to na odchodnou ještě osolí. Co je maloobchod, tesco, penny nebo jen malé obchůdky, já už jsem nějak vypatlaná i v tom. Zuzi, kéž bychom našly tu cestu ven, je to i moje zbožné přání. Moje psycholožka říká, že já vím, co mám dělat, mám to v hlavě srovnané, vím co je pro mě zlé, co dobré, ale neposlouchám, ani sama sebe. No matka mi říkala, že mě málo bila :lol:, že mě měla více mlátit. :lol: :lol: :lol:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 09:32

Mirusko. Ty (max.) tři týdny jsem myslela na překlenutí té nejhorší doby, kdy nebudeš poskytovat okolí svůj standardní servis. Jak ti bude potom, to nevím, hůř ale těžko. Jenže s tebou je to těžké, když ani ty dva tři týdny nedáš - nedokážeš si odpustit různé zábavné akce např. (S tatínkem to ovšem je jiná, to beru) tím te nedejboze nechci peskovat (já, největší hříšník diskuze), jen znovu opakuji „nezkusis - nedozvíš se“. Takhle se v těch rozhodnutích-nerozhodnutich plácáš furt dokola. Ale s tou nerozhodností máš pravdu, já jednou například v úzkostném období asi deset minut vybírala mezi Palmolive mýdly: růžové x zelené coby téměř otázka života či smrti, naštěstí to byla samoska, v naší obslužné drogerii by mě prodavačka tím mýdlem umlatila a bylo by.

Jo a ta fotka s košatým stromem je opravdu nádherná. Ne že by ostatní nebyly, ale tato je top.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 09:43

Zdeni… cituji „jestli z té Lyriky nepřestanu gablovat jako hovado, tak říkám doktorovi, ať ji SE MNOU dá pryč“ :lol: :lol: :lol: Teda jako řešení závislosti dobrý. Není člověk, není problém. :mrgreen: Ne, promiň, mně je jasný, jaks to myslela, jsem jen takový řiťopich. :mavam:

Zdenka12345
176 příspěvků 27.10.20 10:57

Ellen, ty jedna, ani by mi to nevadilo, kdyby mně nějak odstranil, nemusela bych se starat jak spáchám sebevraždu, ale on je tak hodňoučký, že by sis ho mohla namazat na chleba, fakt, ten by mně neodstranil. Hele tak jsem vyfotila mikču, je z Bonprixu, ta barva je taková vyblitá růžová, ale mně se líbí a nesmějte se mi, že mám velké kozy, prostě mám. :zed: :zed: :zed:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 15:44

Zdeničko, kdyby u tebe nešlo o ty hnusný úzkosti a psychostavy, sjedu tě na tři doby, neboť CHTÍT PÁCHAT SEBEVRAŽDU S VELKÝMA „KOZAMA“ je hřích nejhrichovatejsi! :cert: Je to mrhání darem přírody. To ti píšu já, zasloužilá plochodrážnice. :cert: (až teď mi cvaklo: úplně klonovaný vlastně nejsme? Ale proč doprkvancic pro mě zrovna tohle musí být ta výjimka!)

Zuzanko, abych tě pořád neopomíjela… taky na tebe moc myslím. Jen nevím čím tě povzbudit. Myslela jsem, že už se ti daří líp, ale ono ne… Jo, ale něco mě po dnešku přece jen napadá.

1. buď ráda, že nemáš hyperaktivního prvňáka
  2. buď ráda, že máš psa. Můžeš brouzdat po nocích, sice jen půl km od baráku, ale i tak dobrý. (to píšu jako reakci na hlod, co mě fakt rozesmál. V diskusi na netu: tak, ode dneška učím svou kočku štěkat. Hodinová lekce každý den. A může být šťastná, bude to mít dokonce prezenčně :lol: )
Zdenka12345
176 příspěvků 27.10.20 18:06

No, poslyš, ty seš ňáká vtipná co jsi se z těch sraček vyhrabala, ale přeju ti to, zrovinka teď čumím na inzeráty kdo prodá BZD, ale při shlédnutí cen budu raději od léků abstinovat. No, když už nic, mám ještě lyricu :lol: a za 14 dní jdu k psychiatrovi, kterému už jsem 2× říkala, že s neurolem končím, absťáky nemám a když se sesbírávám ze židle, vždycky řeknu, ale tentokrát mi ještě napište naposled, on se usměje a napíše, no už je mi trapně, ale co, však on už mně zná a papíry na hlavu vlastním, tak žádné výčitky. Zuzi, Miru, co vy holky modrooký, jaké máte vlastně která oči, já bleděmodré, no spíše vyblitá šedá po tatínkovi. :mrgreen:

Zdenka12345
176 příspěvků 27.10.20 18:11

Jo a Ellen, hned bych s tebou měnila, ani nevíš co je to za vopruz ty kozy, nic nezapneš, podprdu neseženeš, běhat nemůžeš protože ti hrozí vyražení zubů, když si nedáš pozor (při opilosti třeba) tak tě to hned převáží dopředu a padáš na hubu o bolestech páteře nemluvě. :zed:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 21:05

Zdeni, TEĎ bys možná měnila (ono taky kdo má SKORO v 50ti pevný jedničky :mrgreen: )ale v dobách, kdy jsme toužily po mužským obdivu, to tedy opravdu ne, věř mi. Pamatuješ na Kyslíka z Chlapci a chlapi? Jeho hrudník jsem vlastnila. Kluci mě u sexu svlikali jen od pasu dolů, zbytek jim za to nestál, víš co to bylo za smrtící pecky pro moje „sebevědomí“? A teď - zuby si při běhu nevyrazim protože už je nemám, navíc už roky se pouze rozvážně plouzim, běhu nejsem schopná. Prádla v mírách 90A se moc nevyskytuje, jen ty záda mě nebolí, to uznávám.

Z sraček vůbec nejsem venku, naopak. Byla jsem „čistá“ od léků, ale za cenu hrozných rán, úzkosti, blbého spaní a rozklepanych rukou. No a pak jsem si Pako nechala napsat lyriku, pár dní euforie… a pak popisovaný kolotoč, to nebyl vtip. Já na tom nejsem dobře, jen mám dneska nějakou lepší náladu, nevím. Ono mi zas sklapne. :( Ale končím, jdu hltat Forejta, miláčka. Tohle je přesně můj typ chlapa. Odjakživa. Ještě na smrtelný posteli budu vzdychat nad rošťáckýma blonďákama. :srdce: Chjo.

Zdenka12345
176 příspěvků 27.10.20 21:29

Tak teď když jsem to dočetla jsem se málem počůrala, to mi nedělej, já nebudu furt převlíkat postel, je sice dobře, že jsem se zasmála, ale aby mi taky nesklaplo, u mně platí, že po smíchu příjde pláč. Ale teď bez urážky, chlapy bychom si my dvě rozhodně nepřebíraly, Forejt není bukvice?? Promiň. :oops: No, je jen tvůj. Jinak běhu taky už nejsem schopna a než vylezu do svého 2.patra, jsem vyřízená i bez covidu a než si odemknu dveře 10 minut lapám po dechu. Pro mně dneska v telce nic není, na kriminálky seru zdají se mi pak horory. Dobrou noc děvčata, jdu to zapíchnout. :mavam:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 09:32

Ahoj holky moje, tak tu mame opet tema KOZY :mrgreen: zdenicko ja nevim proc si celebrity nechavavaji zvetsovat prsa jak pises je to narocne, proc si je nenechas zmensit ze zdravotnich duvodu.ja bych potrebovala nejakou modelaci a zpevneni no ale plastika stoji plno penez takze elly bud rada ze tam nic nemas :lol: jinak elly jak jsi se ptala na moje zdravi musim rict ze mi je lip no ale to lip bych si predstavovala uplne jinak me nejvic sere ten pocit na omdleni kdyz nekam jdu, treba predevcirem jsem sla se psama co to se mnou delalo to byla hruza myslela jsem ze nedojdu ze to semnou sekne, takovy pocit zoufalstvi chtelo se mi brecet no proste hruza, no ale dosla jsem a ani jsem neomdlela ale ty hnusny pocity znate nemusim popisovat. mirusko to je dobre ze jsi si nechala udelat vyplach jiste se ti ulevilo, zdeni mikina vypada skvele, holky jdu varit tak se zatim mejte :mavam:

Zdenka12345
176 příspěvků 28.10.20 09:53

Ahoj děvčata,
dneska je u nás pošmourno, já ještě nevylezla z postele, čumím do noťasu, ale už se půjdu umýt. Zuzi, každá operace je zásah do organismu a já už jich měla tolik, že z těch narkóz mám už IQ 20, ale uvažovala jsem o tom, hlavně kvůli té páteře, je to humus ta bolest a lidi už mi pomalu ani nevěří, myslí si, že chci ty léky brát. Já dneska asi opět nevařím, nějak jsem zhnilá v poslední době, namažu chleba a stačí. Co je s Miruškou, já doufám, že s Ellen nepíšeme zase něco pohoršujícího, nebo jsou na chatě, když je to volno?? Dneska mně ráno zase bolelo v krku, pak to přešlo. Ellen, píšeš, že z toho nejsi venku, z toho hlavního jsi a ty léky taky budou, musíme si dávat malé cíle, jak mi říká moje psychoterapeutka (ježíš marjá to je strašně dlouhé slovo). No, chci tím říct, že jsi strašně šikovná a je to poznat i na tvém psaní a ty malé excesy s práškama časem, hlavně to nerozjížděj a hlavně je neber pravidelně, nárazově, občas, pak nejsou absťáky. Já dneska ubrala 1 lyricu, na víc se nezmůžu, jsem slabá. :zed: Miru napiš, kocourku :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 28.10.20 10:40

**Holky ahoj, žádná jste nic špatného nenapsala, naopak.
Včera jsem toho měla moc a od večera mě bodá v hlavě. Vzala jsem si na noc Nalgesin a usnula jsem, ráno to zase začalo. Teď jsem si vzala Numesil ale pořád bodá. Až zabere/jestli/, ozvu se. Určitě nějaká souvislost s tím rýpáním do ucha(((Motá se mi i hlava(
Tak zatím

Zdenka12345
176 příspěvků 28.10.20 14:37

Miruš a dívala se ti do toho ucha, nebo asi jenom vyplachla že jo. Myslela jsem jestli náhodou nemáš třeba nějaký začínající zánět nebo něco, ale to ti nepřeju, třeba je to počasím, mně dneska taky všecko bolí, tak napiš až budeš moct a opatruj se. :?

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 13:38

Holky ahoj!!
Já jsem teď měla takové našlapané dny, hřbitov, nákupy a ještě to ucho. A den po tom, co jsem byla na ORL, mě začalo děsně píchat v hlavě. Chvilku nic a pak jak když ti projede elektrický proud. Znáte to někdo? To je asi specifické pro mě, protože koho jsem se ptala, prý to nemá. Byl to asi následek toho, jak jsem se to ucho napřed já pokoušela sirkou „zprůchodnit“ a pak jak mi to vyšplichovali a doktorka mi do toho ještě hrabala. Říkala že tam mám trochu zánět a dala drén s ATB. Já jsem prostě na ty uši citlivá, nesmím do nich hrabat, pak mě to udělá něco s nervy na hlavě.(Ten Numesil mě nakonec zabral ale až ve tři odpoledne. Já nevím, proč mě prášky zabírají až za tak dlouho. Dnes už je to lepší, ráno mě v té hlavě jen párkrát píchlo, tak jsem si vzala Nalgesin, protože tuto bolest už znám/tak dvakrát do roka/ a jak ji nestopnu hned v začátku, tak se to rozjede a je to k nezatavení(((
Teď jsem se vrátila od otce, najedla se a ve tři mu půjdu nakoupit, jedeme pak k mladým, tak mu tam ten nákup hodíme, máme to cestou, jen malou odbočku asi kilometr)) Včera jsem tady měla vnoučata, rodiče jeli na farmu k jednomu kámošovi syna a oni s nimi nechtěli jet, tak byli u nás. Nezlobili, byli fajn. A my jsme pak dostali kozí sýr))
Tak toliko o mě. A teď mrknu na vás.

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 14:02

Zdeni, já tu vaši závislost celkem dovedu pochopit, přesto, že sama raději chcípu než bych povolila a šupla do sebe něco navíc. I když popravdě, včera jsem tady ležela jak Lazar a sežrala jsem ten Numesil, kruci já pořád píši Numesil a teď se dívám, že je to Nimesil.No a to je taky docela síla, vlastně prý Aulin v prášku a kdyby mě ta bolest nepřestala, tak sežeru třeba ho..o, protože to se nedá vydržet. Je to něco jak trojklanný nerv. Vždy když mě to chytne, protože mě svědili uši a já jsem to nemohla vydržet a hrabala do toho vším, co mě přišlo pod ruku, tak se pak zapřísahám, že už si do uší hrabat nebudu. Pak mě otrne a drbu se třeba i sirkou(((Mě to jak šumění moře nepřišlo, byl to špric jak od hasičů. Ale ta úúúúúleva potom. :roll:
Ta mikinka je moooc pěkná, barva se mi líbí, dobře jsi koupila a ty nejsi vůbec tlustá, ty kecko!!!A kozy pohoda, já zase nemám žádné. V tomto jsem klonem Ellen já, jestli tedy nekecá :D :D
Ale teď na stáří mě to vůbec nevadí, naopak, aspoň mi nevisí. No ale baba by měla mít prsa, tak nežehrej))
A Neurol si nechávej psát beze studu, neměli tě do něho uvrtat.
Oči mám tmavé, jsem snědý typ, tedy bývala jsem, teď už jsem vyblitka stará, nevýrazná. Ale to je to poslední, co řeším. Když jsem byla malá, měla jsem krásné velké oči a každý mě říkal, jak chlapi na mě poletí))Teď je mám, i po operaci horních víček, jak škvíry. Pošlu obě fotky. Těch otevřených, i škvírek.
Jinak mi příjde, že jste se obě s Ellen zlepšily!! :potlesk:
A právě že mozky vám oběma fungují dobře, až nadprůměrně, což mě po tom všem udivuje. Asi budu muset s těma práškama taky přidat ))))
Jsem se upřímně zachechtala té vaší rozpravě, jak jste vtipné :D :potlesk:

Zdenka12345
176 příspěvků 29.10.20 14:07

Ahoj holky,
tak já dneska byla v penny na menším nákupu a dělala jsem ty Muchovy obrázky, potila jsem se u toho jako blázen, já když se více na něco soustředím tak ze mně leje. Mám s tím od té doby co mi operovali tu hlavu problémy, ale obrázky nic moc, lepila jsem to herkulesem, poctivě štětečkem po celé ploše a stejně se mi na některých udělaly bubliny, ale já už to seru, za mlada bych to odlepila a udělala znovu a pečlivěji, ale na zdi to nebude vidět, jsem ráda, že jsem se k tomu vůbec dokopala a zjistila jsem, že mám pěkně černé zdi. No, ale já nejsem jako Ellenka, navíc mám 3,5m stropy vysoké a ruku v pr..li, nevím co budu dělat, musím ukecat bráchu, ale on už nechce, maloval mi to jednou, štětkou celý kvartýr a je to prý makačka, prachy též na malíře nejsou, oni teď berou strašně hodně, potvory a navíc bych to asi musela nechat škrábat… :,( No, jinak na oběd jsem měla dvě housky, sladké už nekupuju, posledně jsem měla cukr 9,6 a to je hodně, diabetoš mně seřve. Co vy holky jinak, Elli, Zuzi, Miruška se ozvala, já jdu zítra s rukou a pak jestli mně brácha zaveze tak na hřbitov juknout a k máti na chvilku. No, jsem unavená, jdu dělat turka. :mavam:

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 14:25

Ellen, máš pravdu. Já jsem jak blbá, měla bych to zapíchnout a ne donekonečna protahovat. Vždycky si říkám -až příští týden, pak zase něco je tak další týden, atd. Kdybych věděla, že tři týdny protrpím a pak mě bude líp, tak neváhám a zítra to nastartuji. Ale já tomu vůbec nevěřím. Myslím si, že pak budu na dlouho odkecaná úplně a na to nemám náladu.
Jednou mi řekla sestřička na psychině, že si myslí, že mě dělají všechny ty „léky“ zle, že je vlastně nepotřebuji. Že to tak pak bývá. Tak nevím, jestli nejsem jen hysterka a hypochondr a tak jsem si nenas..a do hnízda?
Ještě jeden dotaz. Myslíte, že je možné, aby psychiatr u těchto lidí napsal nějakou značku na recept a v lékárně měli pro raply tohoto druhy placeba?

Tak ten odstavec o prsách, ten nemá chybu))))Já říkám pořád, že ty máš fakt na to, být spisovatelka!!Sedni za počítač a sepiš celý ten svůj život a garantuji ti, že to bude besteler a ty ani nemusíš hledat práci, budeš se topit v penězích!!)))Jako fakt.
Jinak to co píšeš o prsách, jak kdybych to psala já. Mám 80 B))Jeden můj kolega vždycky říkal-Mirka má excelentní postavu jen před našema to má nějak zakřiknuté)))Ale to jsem vám už asi psala. Záda mě bolí, Zdeni, i s těmi zanedbatelnými prsy.Mezi lopatkama, au((A cvičit se nedonutím((
KDO JE TO FOREJT?

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 14:35

Tak ještě našeho Zuzika musím pozdravit.
Zuzi, to znám ten pocit až na omdlení. Možná máš i trochu fóbii z velkých prosto jsi pkéat. Tak to aspoň doporučují psychiatři agorafobikům.
Máš pravdu, že jsem udělala dobře, že jsem šla do špitálu na výplach. Doktorka suprová a dobře mi to udělala. Tedy ty uši)))))Jsem si vzpomněla, jak jsem jednou byla na ušním u nás na klinice a zastupovala tam snad nějaká mladá učnice od hasičů. A ta mi do těch uší tak pumpovala a takovou silou a tak dlouho, že jsem myslela, že mi praskne hlava. Zatím co se mi po výplachu vždy nesmírně ulevilo, od ní jsem šla jak ožralá a totálně hluchá, že do mě málem vrazilo auto))

Teď mě naskočila Zdenička 8o 8o :potlesk:
Zdeni, nejen že jsi chytrá holka ale ještě moc šikovná. Fakt! Máš to moc pěkné. Teď se mi dodělala bábovka pro otce, už ji chladím, tak nakrájím a jdu do obchodu. Až příjdu, tak si je prohlídnu pečlivě a pomalu a taky vám pošlu ty mé oči.)))
U nás leje a leje.

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 14:41

Sakra, proč já si to napřed nepřečtu a pak nepošlu?
Marně přemýšlím, co jsem chtěla sdělit Zuzikovi?
No asi, že má agorafóbii/fóbie z velkých prostranství/, protože je pořád doma anebo na zahradě. A proto by jsi měla trénovat a přidávat každý den nějaké metry na víc, dávat si cíle. Tak to aspoň doporučují psychiatři.
Svého času jsem takto trénovala v tramvaji))Dopadlo to tak, že jednou když zastavila na křižovatce, tak jsem málem rozrazila dveře. No já bych vám mohla povídat. Né vždy to těm psychiatrům s námi může vyjít))

Mě musel nějak vypadnout celý odstavec.
Ale teď už fakt musím, sakryš, mám skluz.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 17:09

Zdeničko, přestávám s tebou kamarádit. Přemeček není bukvice :cert: (Pro Mirušku - Přemek Forejt je ultraroztomilý porotce MasterChefa). Vždyť je ženatý a má i dceru. No, i když uznávám, že to nemusí být záruka. To jsem znala i nějaký takový vtip: „chuděra, na stará kolena zůstala sama. Manžel jí utek s jedním blonďákem“. To si teda tipnu - tvůj typ jsou určitě ti udělaní černovlasí a černoocí, dvoumetroví mastodonti. :mrgreen: Ale to je v pořádku, já spíš přemýšlím, že chyba bude ve mně. Já budu asi pololesba. Mně se fakt hrozně líbí hubení, skoro až křehký chlapi s líbezným ksichtíkem, pravidelné až dívčí rysy, a naprosto mě rajcuje když maj náušnici. A musí mít vlasy. Nejlépe delší. Pleš a velká prdel je pro mě u chlapa naprosto asexuální. A další podezřelý znak je, že se mi hnusí, ale fakt neskutečně hnusí lesby. Homosexuálové mi vůbec nevadí. Ale lesby - střílet. A to je prý podle psychologů příznak, že člověk nenávidí to, co u sebe podvědomě odmítá. Ale naštěstí to není tak hrozný, jak jsem psala, vypadá to max.na POLOlesbu, ženský jako takový mě nepřitahují ani sex s ženskou jsem neměla, zato chlapů víc než by se slušelo (číslo nenapíšu, protože by se Zuzka pokřižovala a pak mě zavrhla. :lol: )

Díky za pochvalu mého psaní, já jsem mívala vždycky docela dobrý slohy, protože jsem knihomol, i jsem párkrát slyšela, že bych mohla něco napsat, sepsat svůj životní příběh by bylo výživný, bohužel mám problém s tím vypitým mozkem - značné výpadky paměti. A můj ex - dej mu Pánbůh věčné nebe - si z toho vždycky dělal hroznou prču. Říkal, že každý správný „vyléčený“ alkoholik začne psát knihu. (a to měl docela pravdu). A že až pojmu rozhodnutí, začít psát knížku, je to vážný a přestává se mnou bejt sranda. On byl teda „kovanej“ alkoholik a legrace s ním byla neskutečná. Můj nejvtipnější partner. A pozor: modrooký blonďatý chroustík, ne zcela jistý si svou sexuální orientací (byl v dětství zneužívaný nějakým strejdou).

Teda zaráží mě vaše zážitky s proplachováním hlavy, já jako malá hrozně trpěla na záněty středního ucha a pak mi to často zaléhalo, a jednou mi to proplachovali takovou obrovskou injekcí a mnoho horších zážitků se mi tedy nepoštěstilo. Jo, a Miruško, jsi si jistá, že jsi při té samoléčbě použila jen tu jednu sirku? Jestli sis našvihala do hlavy půl krabičky, nedivila bych se, že ti tam „něco“ píchá :mrgreen:

Zdeni, obrázková výzdoba moc hezká a dalo to určitě hroznou práci, ale jsi si jistá, že "na zdi to nebude vidět? :lol: " Ty mě vždycky odrovnáš nějakou takovou hláškou, já bych to třeba neviděla pod záchodovým prkýnkem nebo pod kobercem, ale na zdi jo :mrgreen:

Acrylát
539 příspěvků 29.10.20 17:19

Tak nechci se dělat zajímavou ale teprve teď jsem se od rána zastavila, krom té chvilky, co jsem vám psala. A už mám dnes dost.
Zdeni, máš ty obrázky opravdu moc hezké a vkusné, to se ti povedlo. A vůbec musíš mít byteček pěkný. Ty čarodějnice a kočičky super!!Já mám doma čarodějnici jen jednu/kromě mě:-)))a kočku taky. Kočka je veliká a dostala jsem ji k 50.Čarodějnice je 25 let stará a dal mi ji syn se svoji tehdejší „spolubydlící“ k narozeninám. Už je kapánek odrbaná. Ale mám takové věci ráda, máme stejný vkus.
Posílám fotku svých současných očí, pěkně přes brýle, aby jste je viděly. Pak svoji fotku, starou 60 let, abyste viděly, jak jsem vypadala před 60 lety))Pak tu čarodějnici, svoje ucho s drénem/vyčuhuje z něj/ a pak tu kočku)))))
Prapodivná směsice:-))))
Tak jsem vše dohnala za ty tři dny a mějte se!

Zdenka12345
176 příspěvků 29.10.20 19:00

Holky vy jste světové, zase jsem se málem smíchy počůrala. Tak Ellen, to, že má chlap rodinu fakt neznačí heteráka, viz Honza Musil a já tady u nás taky jednoho znám, ale s tím vkusem jsi se u mně trefila úplně, černí, pokud možno dvoumetroví, líbí se mi u chlapa dlouhé nohy a dlouhé prsty na rukou, nevím proč, nic v tom nehledej. A hádej jaký byl ten můj hajzl, co jsem s ním ujela, drobounký nazrzlý blonďák, teda krátké vlasy. Vkus u člověka ještě neznamená, že si najde podle vkusu, jinak černovlasého jsem měla jen jednoho, ostatní hnědovlasí a bylo jich hajzlů taky dost, holky já jednou, když jsem byla napitá málem skončila i s jedním vietnamcem, co já všecko vyváděla, no hnus velebnosti, se divím, že jsem něco nenachytala, asi mám strážného anděla. Sex se ženskou ale nebyl, to si fakt nedokážu ani představit, lesby taky moc nemusím, ale ať si dělají co chtějí, když mně nenutí na to koukat a nějak mně nebalí. Ale máš pravdu, že geyové mi vůbec nevadí, jsou to pěkní, upravení, čistí chlapi. Miruš taková podobná čarodějnice mi v kuchyni visí na proutěném lustru a máš pravdu, my ženské máme slabost pro takové pičičandy, brácha vždycky, když přijde protáčí oči v sloup, a když o něm mluvím, toho bych Ellence neudala, má úplně vyholenou hlavu, teda ono už tam toho nebylo moc co holit, jo Elli a nad tím jsem zauvažovala, jak jsem psala, že to není vidět, asi jsem myslela, z dálky není vidět a já slepoňa z lyricy už to nevidím z 1 metru, ale není to tak hrozné, asi jsem to přehnala, mám sklon se podceňovat. Ruka mně ale bolí jako hovado, jak jsem se snažila zapojit jemnou motoriku, kterou mám teda FAKT omezenou. Miru a kdy ti drén vytáhnou, Zuzi napiš nám, dneska bylo hezky zahradničila jsi?? :srdce:

Zdenka12345
176 příspěvků 29.10.20 19:03

Jo, Miruš hezká holčička jsi byla. :kytka:

Acrylát
539 příspěvků 30.10.20 11:39

Ahoj holky, Ellenka mi naskočila až později, i když je nade mnou.
Dík za vysvětlení Forejta, na pořady o vaření se nedívám, ač bych měla))Vaření není mé hobby. Taktéž nesleduji zprávy a taky pořady o koronaviru, ne ze zásady ale protože mě to nebaví. Když už televizi pustím, čučím na jiné věci, které s tím většinou kolidují.
Co se chlapů týče, tak UŽ mě zajímají asi tak jak já je, čili nezajímají :D :D
No ale dříve mě zajímali dosti)Preferovala jsem chlapy pěkné a statné. Teď už bych na to nahlížela zcela jinak, vzhled by nehrál žádnou roli ale musel by být veselý a bavit mě s ním život. Tedy ten vzhled do určité míry. Nesměl by být o hlavu menší jak já a obézní. Obézní jsem i já s pomalu 80 kily ale mám na mysli velkou obezitu. Pleš a jiné nevadí. Nakonec já budu asi brzy zcela bez vlasů taky, právě teď dědek čistil odpad v koupelně a byl tam přímo chuchvalec mých vlasů(((Může to mít i souvislost s tím, jak je mi blbě ale to nikdo z našich géniů nezjistí.
Homosexualita mi „vadí“ u chlapů i ženských. Ale ať si každý dělá co chce, když tím neškodí druhému, je to jeho život. Jen bych uvítala menší propagaci a zviditelňování, jako něčeho, co je zcela normální. Normální to není, je to prostě úchylka, ať někdo chce nebo ne. Potom by se mohlo říct, že i pedofilie a zoofilie/nebo jak/, nejsou taky úchylky. No možná k tomu ještě dojde((Jinak jsem za svůj život měla mezi homosexuály i kamarády a byli to fajn lidi, všichni, takže nezatracuji, ani bych proti ním nebrojila.Jen mi příjde, že se rojí jak teď ty houby po dešti. Za chvíli převálcují svět, ještě společně s těmi, co vylidňují Afriku a přestěhovávají ji do Evropy.

S těma sirka jsi mě pobavila))Ano, nebyla jen jedna ale všechny zase byly vytaženy zpět))

Zdeni, tobě taky pozdravení a drén jsem si vytáhla ještě ten večer. Já jsem zapomněla kdy ho mám vytáhnout))Byl úplně suchý, tudíž asi neúčinný a měla jsem strach aby mě do toho ucha nějak nezapadl))
Pozdrav i našemu Zuzikovi, počasí pro ni na draka((

Holky, toto je diskuze o Lyrice za všechny prachy. Kdo sem nahlídne, tak se hodně dozví a musí valit oči, co se tady probírá)) :D :D :D :nevim:
Jdu pokračovat v uklízení, praní, vaření. Venku je super hnusně, tak pak jen vyběhnu do Lídlu a pak se pokusím dělat pořádek v listinách(((((( :zed: :zed: :zed:

Zdenka12345
176 příspěvků 31.10.20 09:29

Ahoj holky,
tak tady opět prší a vypadá to na trvalý déšť, mně to nevadí, nikam nejdu. Včera jsem byla u našich a s rukou, no teda jak ten doktor mně sjel, já huba nevymáchaná mu řekla, že před tím, když jsem tam měla ten hnis, tak jsem si to ještě než se mi to udělalo mazala kvůli té jizvy niveou a pak framykoinem, a on: " já jsem vám říkal, abyste si na to něco patlala?" no, těžce jsem své výřečnosti olitovala, ale jak se říká, zpět to nevezmeš. No, potom přijel brácha a já frajerka v halence a teplé vestě, vymrzla jako blázen na hřbitově i u mamky, oni totiž s topením šetří, no, ale dali mi na narozky prachy, tak jim vše odpouštím. Jinak lyricu už beru dýl jak týden svoji oficiální dávku a hodlám tak setrvat, žádné mega, po neděli jdu k psychošovi, tak udělám psí oči na neurol, by mně zajímalo, jak dlouho bude mít se mnou trpělivost. Miruš máš pravdu, že ta homosexualita se moc propaguje, ani mně se to nelíbí, jo a zapomněla jsem říct, že obyčejní chlapi homouši mně nevadí, ale ty zženštilé typy, co kroutí zadkem ano, ale pochopitelně jejich věc. Zuzi, proč ses odmlčela, doufám, že jsme nenapsali něco špatného, ale ty myslím taková nejsi, asi máš hodně starostí, napiš jestli můžeš a hlavně se opatruj. Holky dělá mi starosti ta Ráďa, jestli se jí něco nestalo, přirostla mi celkem k :srdce:. Snad ne, snad se ještě někdy ozve jako doufám, že i Jirka. :kytka: Ellenko co ty, všecko v normě?? Teď je depresívní počasí, máme to všechny blbé, co ségra s chlapem, už je jim lépe? Hlavně ať to nechytnou rodiče. Holky, těšíte se v prosinci na tu 5000,–??? Já jóóó!!! Teda aspoň jsem to pochopila, že to dostanou i všechny stupně ID a doufám, že to ještě nezruší, já to musím odložit na doplatek za teplo v červnu, tak doufám, že mi to vydrží. No, jinak dneska budu mít brokolicovou omáčku, brambor a vejce na tvrdo. :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 146 Další »
Váš příspěvek