Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (176) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
aaaZdenka
538 příspěvků 6.6.20 13:57

Ahoj lidi,
Zuzi, 30 stupňu jen občas, aby jsme se vyhřáli, ale nad 30 a pořád už neee. Tak to mám já, ale dneska je tam krásně, byla jsem na poště a byla to krásná procházka. Oběd mi donesl brácha, zelí brambor a sekaná, zítra budu mít jen salát zeleninový. Pokazil se mi měřič cukru, ukazuje mi to furt ER 1, a papírky mám originál, a strkám je tam dobře, vypla jsem a zapla a furt to samé, v pondělí se musím zeptat. Jdu taky k obvodní s papírama. Lyrica klasika, trochu jsem snížila o 150mg. Ta Ellen mně děsí, že by na nás byla naštvaná, že jsme jí ten chlast rozmlouvali? Mně už napadá všelicos. 8o

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.20 04:40

Ahoj, hlásím že žiju a to je asi tak jediné pozitivum. Příspěvky jsem všechny nedočetla, přečtu, až budu schopná. A taky napíšu o tom masakru, který jsem teď prožívala. Teď ještě nemůžu. Není to vůbec o tom, že bych na vás zanevřela. Držte se :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 7.6.20 06:09

A je to, ztracená dcera je zpět. Tušil Jsem masakr. Už se docela těším na to poctenicko, ale jsem rád, že jsi přežila.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.20 08:19

Je ellenko jsem rada ze jsi se ozvala :srdce:

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.20 09:01

Ahoj všem,
ZDENIČKO To jsem ráda, že jsi doma!!! Už bude všechno k lepšímu. :srdce:
Kuchyň stále není, já už nemám slov. :roll:

MIRUŠKO no přesně, taky ti začalo být zle okolo půl třetí! No mě je úplně blbě při pomyšlení, co to polykám a jak moc to ovlivňuje mozek. :( Jenže zároveň vím, že nedokážu vysadit. Až se budu cítit silná, tak to po těch 25 mg zkusím. Někde jsem četla, že je z těla vyloučena po 6,5 h. A protože ji beru po 12 h, tak 6 h jedu „na sucho“. Je fakt, že když mám rozjeté úzkosti, tak třeba někdy okolo čtvrté už se dívám na hodiny, kdy bude alespoň osm a budu si jí moct vzít. :oops: Je to na pytel. Zachránila mi život, když mi nic nepomohlo. Ale co to dlouhodobě dělá s mozkem to nikdo neví. Valium je Diazepam.

Tak první týden v práci za mnou. Docela to šlo. Výkyvy jsem neměla velký. No ale stresem jsem si zablokovala SI skloubení, už to poznám. Naštěstí kousek od práce mám doktora, který to umí odblokovat. Začala jsem cvičit, všechno mi bolí. Musím pomalu, měsíce jsem se nehýbala. Já jsem do všeho hrrr a pak zkuhrám.

Acrylát
365 příspěvků 7.6.20 19:19

Zdravím!
Dáši, ano, přesně tak to je. Akorát že mě to zabere asi až tak za tři hodiny. Vezmu si ráno asi v 8hod/neberu pravidelně/, pak tak o jedenácti snad o chlup líp, někdy to ani nepostřehnu a pak k večeru hnusně. Už si ani na večer nedomlouvám s holkama kafe. Musím tak hned po obědě. Já jsem myslela, že dostanu lék, který mě bude léčit/jako SSRI/, vytvoří se hladina, srovnají neurony, doplní serotonin a ne, že mě bude zabírat až kus od kusu jak benzák a ještě bude návykový. Na to nejsem zvědavá, kdybych to tušila, zůstala jsem raději na Neurolu, když jsem vzala 0,25 mg, tak jsem byla v naprosté pohodě a několik dnů, což o tomto prášku se nedá říct ani omylem. Možná jsem si to v tu středu jen namluvila, protože při větší zátěži/dnes jsem hodně lítala/ je mě tak hnusně na odpadnutí i s tím dryákem((Taky počkám asi na podzim, jestli pojedeme v srpnu přeci jen do Chorvatska, nebudu s ničím šachovat.

Ellen, tak aspoň víme, že jsi živá. Až budeš mít náladu, ozvi se!

Děkuji všem, že jste se, na mé přání, vyjádřili k Lyrice.
Zdeni, akorát jsem pořád hledala, kdo kde říkal že nikdy. Jak jsi psala-nikdy neříkej nikdy. Nepochopila jsem.
Tak snad ti ten špitál přeci jen k něčemu byl, zachránili ti ruku a taky asi zlepšili psychiku. Ještě nedávno ti nestačila nejvyšší možná dávka Lyricy, museli jsme ti posílat co se dalo a teď ji shazuješ po 150 mg:-))))Huráááá)) :D
Je fajn, že ti vaši pomáhají, tak to má být. Asi jsi udělala dobře, že jsi šla domů.
Vidíš, Ellen naštvaná není))Já si myslím, že tady nejsme žádné cimprdliny, aspoň ti, co jsme zůstali a vydrželi a že si můžeme říct na rovinu všechno???

Tak a teď musím „otočit stránku“ zpět, nevím, jestli tam ještě někdo psal))

Acrylát
365 příspěvků 7.6.20 19:35

Tak jsem obrátila a Zdeni, Kocourku a Zuzi, dík za pochvalu naši předsíně))))
Kocourku, taky nemám ráda barevné zdi, to už je za námi, kdy to frčelo. Ani tenkrát jsme to neměli, jen v jednom pokoji jsem měla pastelovou stěnu a v kuchyni v čele takovou do žluta. Teď už dávno všude čisťounké bílé.
Tak všem pozdravení, zítra zase náročný den. Ráno na devátou na rehabku, pak KONEČNĚ na tu endokrinologií se štítnou žlázou, pak s vnučkou do Vaňkovky/brněnský obchoďák/ něco ji koupit, dnes jsem tam byla a velké slevy. A v šest hodin k holičce, jako poslední zákazník, aby nikdo nečuměl na tu moji vypelichanou makovici
Tedy řeknu vám, že jezdit v šalině/tramvaj/ v tom dusnu co dnes bylo s rouškou na hubě, je zážitek pro zdravé, natož pro blázny. Normálně jsem asi dvakrát při přestupech, když jsem spocená vlezla do šaliny, dost nahlas si ulevila-zkurvená rouška)Nakonec jsem si koupila stejně jen jednu halenku bez rukávů))I tak mám krámů plné skříně a ve všem vypadám jak pupkatej měch(((
Taky jsem byla na hřbitově, zkontrolovat hroby a zapálit svíčky, takže neděle jak vyšitá.

Tak se mějte! :mavam: :mavam: :hug: :lol: :lol: :D :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 7.6.20 19:59

Včera mejdan já bez alkoholu, dnes valeni s kocourama v pelechu, zítra hory a německo,

Čau holky

aaaZdenka
538 příspěvků 8.6.20 08:43

Ahoj lidi,
Ellen jsem ráda :dance:, že žiješ, až budeš trochu v pohodě, určitě se ozveš, zatím ti přeju ať to všechno zvládneš. Jinak Miruško, já v nemocnici jela na skoromegadávkách lyricy :poblion:, dávali mi tam a ze svého jsem přibírala, jinak bych to tam nedala. A když píšu, že ubírám o 150mg tak to je o 1 tabletu, já mám 150mg lyricu a ubírám z těch megadávek, taky toho nemám tolik, takže žádné vysazování, já si lyricu nechávám, jak už jsem psala, měla jsem i povrchní bolesti na kůži té ruky a zabírala mi na to :palec:. Jo a to nikdy, to jsem kdesi u tebe četla, že kdybys věděla co je lyrica zač, nikdy do ní nejdeš, nebo jsem to tak pochopila, já zase nemám ráda bzd a byla bych ráda, kdybych si s nima nikdy nic nezačala, moc mi ublížily i v době mého pití, protože jsem taky někdy, když mi někdo napsal bzd zapila a to pak nikdo nechtějte vědět co bylo, ale tak u mně je ten problém, že já ty léky zneužívám, kdybych brala bzd tak jak se má, možná by mi pomohly, ale to já nedokážu, nejde mi to když mám v ruce krabičku, vezmu jich co se do mně vejde :poblion:, ale fuj to je snad už minulost. Jinak prší tady, ale to u vás asi taky, nikam nejdu, budu ležet. :mrgreen:

Acrylát
365 příspěvků 8.6.20 16:34

Zdeni ahoj, aha tak jsi to myslela. Možná jsem psala, že Lyriku už nikdy ale už si to nepamatuji. A říkám si to i teď, pokud se z ní vymotám. Ale jasně, člověk neví, co bude a možná zbude Lyrika
v lékárnách jako poslední možnost pro blázny, tak po ní ještě ráda hrábnu:-)))
Já tomu pořád nerozumím. Ty jsi vysadila jeden sto padesáti miligramový prášek naráz nebo ne? Tak to by mě zabilo, já nedám ani padesátku dole. Ale je fakt, že se pohybujeme každá v jiných dimenzích. Jen jsem si říkala, když mě tak /možná/ položila Lyrika v jeden den, co bych dělala třeba za týden? Nebo to je pak pořád stejné? Víte jak to myslím?))

Pozdrav i Kocourkovi. A co by jsi dělal, kdyby jsi na tom mejdanu nasával, to by jsi ani nejel na hor ani do Německa)))Holt už nejsme nejmladší. Je to všechno cítit. A já jsem tady z vás nejstarší Harakšanda))
Rehabka a endokrinologie za mnou. Štítná žláza na UZ celkem dobrá a ta švestka co tam je, je prý uzlina, buď od ucha nebo zubu. Mám pořád podezření na jednu napůl vylezlou osmu, že je tam možná i fokus a pod ní hnis. Ale je naležato a jeden kolega doktor mi řekl, že až mě to budou jednou trhat, tak mě budou omývat kýblem s vodou((Tak si to chci zítra domluvit v uspání. Na odběry na endokrinologii jdu až 26.6. a pro výsledky až 7.7. Budou mi toho dělat hodně, tak jsem zvědavá. No ještě si počkám.
Tak ještě mě dnes čeká v 18 hod ta holička. Vůbec se netěším(( A ta paruka na hlavě, to je děs, jak kdybych měla na palici beranici. Ten příčesek je bezva, vzdušný, lehounký a není poznat ale zase mám méně vlasů(Ach jo(

Zdeni, dle toho co jsem nastudovala, je jedno jestli „zneužíváš“ Lyricu nebo benzáky. Vyjde to prý nastejno.

Zdravím všechny přátele a pište!…Zítra jdu ráno s Vaneskou/vnučka/ do toho města, tak si uděláme pěkný den. Tedy doufám, protože ona je někdy protivná puberťačka.
:mavam: :mavam: :mavam:

aaaZdenka
538 příspěvků 9.6.20 06:44

Dobré ráno lidi,
tady opět a zase chčije, je černá obloha a tudíž mám depresívní náladu. Jdu v 11h k holičce a pak si nechat opravit glukometr, asi baterky a vyzvednout nějaké léky. Je tady dusno a já musím pomalu chodit ať se nezpotím aby se mi nezpotila ta ruka, protože se to pod tím obvazem paří a můžu dostat z toho zánět, už mi to jednou tak zhnislo. Miru, tak daleko jsem se nikdy nedostala, abych byla týden bez lyricy, takže nevím, mi stačil ten den co mi nastoupil absťák - nedá se to vydržet, anebo jsem měkota. To že ubírám 150mg mi nevadí, někdy i dvě ty tablety, já zase i přidávám o hodně více, tak můj organismus je na toto zvyklý. Jo a to, že lyricu vnímám lépe než bzd je z jednoho prostého důvodu, když vezmu více bzd spadnu a ublížím si, když vezmu více lyricy, mám akorát sucho v ústech a tiky v končetinách, jinak nic, možná větší klid. Proto ji vnímám jako bezpečnější lék, co se předávkování týče.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.20 16:09

Ahoj lidicky tak me je zle jak psovi tak vcera ex svagr opet vystartoval ale opravdu kvuli kravine, ja uz tady nechci bydlet ale nevim co mam delat, jirko vim ze je to odvazny dotaz ale nepujcil by si mi 2 miliony korun na stavebni parcelu a maly modulovy domek a az bychom prodali nas dum vratim

Kocour ek
622 příspěvků 9.6.20 20:08

Zuzi na přímou otázku, Přímá odpověď. Min 20 let půjčuji a pak ve většině případů opouštím JEN, pokud jde o děti a zvířata. Myšleno o zdraví. Já chápu že tě to trápí, jsi hodnej a citlivej člověk. Stěhovat ale celou rodinu, kvůli debilovi v pripade, že mi tam vše ostatní vyhovuje je smutné ale nerozumné. Hlavně ž důvodu, že svět není kvítečkov. Všude na každém rohu, v každým baráku potkáš vola v ideálním případě, zlyho a mstivyho člověka v tom horším. Rodiče, mají řadový domek se společným uzavřeným chodnikem. Soused byl vulgární debil, nadával mámě, házel po psovi polínka atd. Takovej zlej hloupej chudák. 2× jsem ho upozornil jen ž oči do očí ve dvou že ho nechám zmlátit. Odstěhoval se do půl roku. Teď maji sousedy andele, kamarady a jsou šťastný. Zlý lidí jsou v naprosté většině případů, srabi a slaboši. Bohu jsem se omluvil a nijak tím morálně netrpim. Čím víc budeš ustupovat tím víc si dovolí a nikde není napsáno, že si vás nenajde a nepřijede vyvolat konflikt někam za vámi.

Příspěvek upraven 10.06.20 v 11:53

aaaZdenka
538 příspěvků 10.6.20 07:26

Ahoj lidi,
Zuzi Jirka má pravdu, mohl by ti přijet dělat problémy kdekoliv, jestli je to vůl a máš tam nedaleko rodiče, nedělej to. Nechápu, že mu tu jeho nevymáchanou držku nerozbije tvůj přítel, co na tom že jsou bráchové, možná právě proto. Ty jsi citlivá dušička a on toho zneužívá, pochybuju, že bys mu zavdala nějakou příčinu a proto je to VUL :jazyk:. Ty bys teď potřebovala lék, co by ti zabral jako sůl, zaměř se spíše než na stěhování na toto, zajdi za psychoškou, že chceš něco fakt dobrého, ten velaxin už jsi měla? Ten zabírá hodně lidem co jsem slyšela, nebo si nech napsat od psychošky lázně a odpočineš si od kreténa tam, teď v létě bude všude krásně a chlapovi řekni, že když se k ničemu nemá, že už se možná nevrátíš(jako). Jinak Jirko, já mám chládek ráda taky, ale tak 20 stupňů a sluníčko trošku být může. Dneska jdu na převaz, doufám, že mi tady nezačne pršet. koupím si jen pečivo, zajdu vybrat do bankomatu a domů. Jdu až 11.45 takže čas. My tady máme taky sousedku krávu, nemá mně ráda, s jejím manželem problém nemám, ale ona je pí. a neopísaná, nebavím se s ní, jinak jsme tady v pohodě, no ještě ten soused naproti má někdy chvilky, ale jen někdy, no vidíš a to je nás tady 6 rodin a stěhovat bych se za nic nešla. Já vím, že od těh blízkých to hodně bolí, já když se pohádám s mámou, bráchou tak brečím až mně srdce bolí a to jak jinak jen kvůli penězům, majetku a mému nadužívání prášků, což jediné chápu. Ale stejně to bolí, když vyčítají, já už nikoho jiného nemám. Zuzi moc bych ti přála, aby se ten vůl vzpamatoval, ale víš někdo se už nezmění a nedospěje až do smrti, jsou to chudáci, mají to tak. A manžel stojí při tobě, proč mu ji jednu nenatáhne?? I když doma si ještě dělat peklo určitě nechceš, ale asi by mu někdo ciferník srovnat měl, aspoň by měl jiné starosti. Jirko, takové zlomené zápěstí bolí fakt hodně!!! :mrgreen:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.20 09:18

Jirko dekuji vim ze to byl odvazny dotaz, vlastne se vubec nezname takze chapu.no budu to muset vymyslet nejak jinak, je mi opravdu zle a nevim jak dlouho to vydrzim, nikdy bych si nepomyslela ze budu resit takove problemy, zdeni vcera jsem se obednala na terapii jdu asi za 3 tydny, potrebuju se vypovidat, ja jsem takova ze se nechci sverovat rodicum, mama ma pak o me strach takze ani nevedi jak se ted trapim, jsem rada ze mam alespon vas :srdce:

Kocour ek
622 příspěvků 10.6.20 12:01

Zuzi držím palce, jsi hodná stejně jako všichni tady, jen to vaše úzkostný břemeno je pro vás těžký, a to hodně. ale Bůh to vidí a toho vola tě zbaví a jemu naloží. To jsou boží mlýny a určitě fungují. doporučuji ti to mámě říct. vůbec se toho neboj víc k sobě otevřete dveře a budeš mít dalšího silného spojence, který vždy bude stát na tvojí straně. Z tvých příspěvků jasně vím, že lidská podpora je to, co ti pomáhá to vše zvládnout a je to naprosto v pořádku. Nedus to v sobě a vymluv se, vytlač to ze sebe, zbav se toho, zahoď to. V Hýskově krásně hnusně, máme už všude otevřeno, ale lidi převážně s mým svolením koukají na televizi. dobré dny všem…

Acrylát
365 příspěvků 10.6.20 12:06

Ahoj všichni.
Tedy já padnu :D :D
Kocourku napsat na otevřenou diskuzi, že jsem někomu nechal zlomit prst a že někoho nechám zbouchat, to mi příjde skoro neskutečné))Navíc když tady často zmiňuješ kdo jsi, tedy osoba dosti i mediálně známá. Pokud je to tedy vše opravdu tak. Ne že bych ti nevěřila, příjdeš mi rovnej chlap ale FB celý je povětšinou taková hříčka, virtuální svět, jeden nikdy neví.

Zrovna tak Zuzi, to si děláš srandu nebo jsi už moc zoufalá, že si myslíš, že by ti někdo jen na základě známosti na internetu půjčil dva melouny, v této době, kdy se pak roky spravedlivosti nedovoláš? I když věřím tomu, že jsi slušná, poctivá holka.
Zuzi, já to nechápu, jak to u vás probíhá a kvůli čemu takový čurbes? Nepustím si chlapa do baráku, ne? Pokud na mě bude pokřikovat na zahradě, tak si vezmu sluchátka s hudbou na uši a je to.
Zdeni, léky měnit nebude, vždyť je to chvilka co nasadila nové a musí je teprve vyzkoušet!!Popřípadě pak navýšit. Já si myslím, že má dobré prášky a že ji pomohou.

Děcka já jsem jen nakoukla, musím končit, je středa, valím na velenákup, tentokrát nám, tchýni a otcovi. To bude zase náročné. A to už mám za sebou ranní rehabilitaci, Billu, Pepco. Lepší dny zase na chvilku.
U nás leje jak z konve. Večer se ozvu.
Pá a držte se Sokolíci))

aaaZdenka
538 příspěvků 10.6.20 14:51

No, Miruš já mysím, že když je člověk fakt zoufalý a špatný z něčeho napadá ho cokoli, myslím, že Zuzka to myslela nezištně, má bolavé srdíčko, chápu ji. A Jirka má pro strach uděláno, právě že to je internetová diskuze vždycky může říct, že to není pravda, kdyby šlo do tuhého, ale já myslím že nepude. Chtěl tím uklidnit Zuzku, možná ji i trošku rozesmát, tak co. Venku u nás neprší, ale celý den pod mrakem, objednala jsem se k psychošovi, už mám zase toho chlapa hodného, buď se vrátil, nebo si mě přehazujou jako horký brambor. Ruka převázaná, v čekárně lidí jako máku, moje nervy. V pondělí jdu už na 7.15, snad bude míň lidí. Pište vy ostatní Dáši, Peťo, Ellen, Miruš, Jirko, samozřejmě všichni co jsem zapomněla. Pá, :mavam:.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.20 15:48

Zdeni jak pises jsem zoufala a zoufaleho cloveka napadaji ruzne veci, miru ja to nemyslela tak ze by jirka prijel dal mi 2 melouny a bylo by to bych neprijmula musela by byt radne sepsana smlouva.ale nikdo jiny me nenapadl a jineho bohateho cloveka neznam, ale jak rikam byl to jen dotaz.jo jeste zlobi nam pripojeni k internetu tak jak to pujde hned vam napisu :mrgreen:

Kocour ek
622 příspěvků 10.6.20 17:22

Zdeni tvůj komentář :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Miru tvůj :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: myšleno samozřejmě směrem k Zuzce ktera jak všichni víme, je tady nejvíc uzkostinek, straspytlik a žije ve světě jen své rodiny. Ty by jsi si vzala sluchátka, zdenicka by ho seřvala, že by se pochcaval ještě rok, Ellen by ho zmlatila a ja bych ho skutecne donutil aby se odstěhoval. Ja mam rad lidi bez rozdílu rasy a vyznání a zvířata možná víc :think: :think: :think: ale směrem k ženám jsem vždy ochránce a záchranář. K těm slabším a menším asi víc. Hrál jsem léta hokej a nebojím se ranu dostat a kdokoliv bude i slovem ublizovat mým rodičům, zejména mamince,, a dostal upozornění, je vinen a bude potrestán. Samozřejmě vím kam až můžu zajít a í vím, že je to víc jak 10 let a tedy ok, a taky vím, že kvalitní právník, v této zemi dokáže víc než tištěné právo. To je vše k tématu Zuzií ž mě strany… jinak jsem vam chtel vsem říci, že pátram proč je mi jeden den divně a druhej skvěle při konstantnim počasí, stejném tlaku a cukru. Ač nejsem opravdu agent Nalgesinu,, zjistil jsem že i když je to asi analgetikum,, mě když vezmu 2 ráno po probuzení, ten den skutečně rozveseli.. cítím se líp, min mi bolí nohy a mám pocit že jsem bystrejsi a líp vidím.. jasně placebo atd, možná, ale rozhodl jsem se ho prostě brát každý den když budu fungovat venku. Proč ne, jiný prášky neberu. Jo venku je krásně co zdeni,,, dám jídlo, kocoury vedle sebe a jdu vejrat na bednu… i kdyby tam dávali uzbekistánsky lidový tance NEVADÍ.. čau děvčata

Acrylát
365 příspěvků 10.6.20 17:49

Tak už jsem doma a mám toho dnes od rána dost.
Zdeni, ani na okamžik jsem nezapochybovala o Zuzce, natož aby to myslela zištně))Jen jsem tím chtěla říct, že 2 miliony se dnes nepůjčují ani v rodině, natož jen tak dle známosti na internetu.
Vím, že je Zuzka zoufalá a je mi ji opravdu líto, mám ji ráda. Ale rozhodně bych hajzlovi pole nevyklízela. Nevím, o co v tom sporu jde, tudíž se nemůžu vyjádřit. Já už dlouho dělám konečná rozhodnutí až na základě výpovědi obou stran. Nevím, o co mezi bratry jde ale každopádně je sprosté do toho zatahovat jeho nemocnou ženu. Já jsem sice taky „nemocná“ ale udělala bych s ním krátký proces. Nesměl by mě překročit práh a pokud by se tak snížil, že by mi přes plot házel chcíplé kočky/příklad/, tak bych na něj podala trestní oznámení a nesměl by se přiblížit na sto metrů. Pokud se něco takového děje, nechala bych si aspoň namontovat takové ty „šmé“ kamery, atrapy, stojí pár korun
Zuzi je tak spokojená na své zahrádce, já bych to rozhodně nevzdala.

Co se Jirky týče, tak nemusí mít pro strach uděláno, akorát pokud není tím, za koho se vydává/čemuž nevěřím, tedy že kecá/
Ale když je to on, pro strach uděláno by mohl mít. Možná by jsi se divila, kolik lidi čte tyto naše stránky a kam až se to může dostat a co z toho může být. Nemyslím, že by si z toho měl nadělat do kalhot ale pokud budu chtít poslat chlapy někomu rozbít držku/jako skutečně/ nebudu to rozhodně zmiňovat tady. Navíc nikdy nevíš, jestli nepřeženou míru a kam až to může dojít. Ale já věřím, že tak trochu dělal ramena))

Zuzi, moc si to bereš. Kašli na to, nakonec je to záležitost mezi chlapama, ty jsi se přeci se „švagrovou“ dohodla, ne?
Ani ve snu mě nenapadlo, že je to tvoje psaní žádost o „milodar“ dvou milionů ale s trochou nadsázky výkřik nešťastného člověka, který momentálně neví kudy kam.
Ještě jsi nenapsala, jestli ti už přestaly ty počáteční nepříjemné stavy při nasazování AD a je ti už aspoň o chlup lépe?
Doufám, že tě nezlobí připojení proto, že by se tě nepochopitelně dotkl můj názor?:-))Ale tomu nevěřím :hug:

Zdeni, dík za tvůj názor na Lyriku. Sbírám informace. Teď zase pár dnů lepších, jsem totiž v zápřahu. Ale hernajz, přeci nemůžu neustále jen kmitat, aby mě nestrašilo v hlavě?(((((
Dnes jsem se probudila ve čtyři hodiny a znovu usnula. A těsně před vstáváním, v půl sedmé, se mi ve snu objevila matka. Já na ni myslím pořád, občas si i pobrečím ale úplně jsem žasla, že se mi o ni ještě NIKDY nezdálo!!A bude to už v červenci dva roky, co umřela.
Stála jsem v jakési frontě/v tom snu/ a najednou stála matka vedle mě, úplně blízoučko, hlavu skoro u mě a dívaly jsme si do obličeje. Měla takový kožený černý kabát, hodně široký v ramenou, byla vážná, celá bledá a koukala mlčky na mě. Já jsem ji pohladila po tváři a překvapeně říkám -mamííí. A ona měla pod tou kůží takové drobné, jemné kuličky, cítila jsem, jak jsem ji hladila. A ona se tak dívala, jako že přeháním, protože jsem u toho hodně brečela a pořád jsem jen říkala mamí. A pak jsem se probudila a opravdu jsem brečela a měla jsem z toho hrozně nepříjemný pocit, místo abych měla radost, že ji vidím. Byla jak z jiného světa, což tedy vlastně byla :andel:
Tak kdoví, jestli už nepůjdu za  :nevim:

Kocourku, taky věřím na boží mlýny a když je nouze nejvyší, pomoc boží nejbližší. To jsou moje dvě životní zjištění, která jsem vypozorovala.
No a co ten tvůj Pánbíček a paňmaminka Marie, když necháš třískat lidi?)))) :lol:/sranda/
Pozdravení i ostatním a ozvěte se. Dáši, Peťo a Ellen, jsme zvědaví, co se událo, jak jsi naznačila???
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Acrylát
365 příspěvků 10.6.20 18:25

Kocourku, teď jsi se mě objevil a trochu jsem se zachechtala tomu začátku))Pak jsem si uvědomila, že povahově jsem na tom zcela jak ty a pak jsem zesmutnila nad tím, že dobrý právník je u nás víc než tištěné právo a to je velký bordel, ač já jsem velkým zastáncem demokratického zřízení a nenávistníkem toho předešlého. I když už jsem i trochu ochotná připustit, že ne vše bylo špatné, třeba to, že jsem byla mladá, veselá a zdravá děvčica, plná optimismu))))
No uzavřeme tuto kapitolu, jak pravíš.
Když máš tak dobré srdce, Zuzce určitě ty dva melouny půjčíš))Já bych se přimluvila, je to fakt hodná a jistě spolehlivá holka. Pokud se tedy nerozhodne setrvat)))

Jinak jak píšeš, mám to obdobně. Myslím s tím ochranářstvím a pomocí druhým. Člověka beru kus od kusu.

Bodejžť by jsi nebyl po Nalgesinu jak rybička, když zblafneš dva)))To se asi ani nesmí, ne? Max jeden a až po 8 nebo 12? hodinách další. I Analgetika můžou být návyková, moje babička brávala Alnagony a pak už je jedla „lopatou“.Mě taky uleví a proto je beru jen, když je to opravdu nezbytně nutné, když mě rafnou záda a to je, chvála Bohu, opravdu občas. Tedy teď zrovna nedávno a to mi dali Nimeseil. Prý ho mám brát dvakrát denně a já jsem ho vzala obden a celkem dva kusy. Pak po obstřiku, se to celkem zklidnilo a cítím, že pořád na hraně. Dokud nebude pata úplně v cajku, tak záda budou trpět.
Tak se měj, ty kluku ušatá!))Tedy už vlastně taky skoro dědku ušatá))

aaaZdenka
538 příspěvků 10.6.20 19:27

Hele Miru, při tvém vzdělání a zájmu o tabletky, děvče jak můžeš probůh srovnávat alnagon co obsahoval barbituráty a nalgesin což je nesteroidní antirevmatikum a ano můžou se brát 2 naráz, zvláště pokud je člověk objemnější, i já beru 2 naráz, návykový sice není, ale pozor, při častém užívání MUŽE způsobit mrtvici! U častého paralenu, ataralginu, valetolu si zase poškodíte játru. Ibalgin neznám-neberu. A to, že by jsi šla za mamkou, neblázni, mi se o tátovi sní každý 3 sen a žiju zemřel před 24 lety. Vždy ho v tom snu vidím strašně ráda. A abych vás všechny vyvedla z míry já zase jsem zastáncem bývalého zřízení a NE této špinavé demokracie a není to jen proto, že jsem byla mladší, zdravější a bla, bla, bla, i když i to pochopitelně hraje svou ne nepodstatnou roli. Už jen proto, že lidé si při komunikaci koukali do očí a né do počítače, nebo mobilu, vytrácí se při té naší demošce veškerá lidskost a to mě mrzí, korupce vládne ještě více než pře tím, a to ve velkém, no, už nestačí obálka s 500 korunou, tak toť ode mně vše a opatrujte se. :kytka: :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 10.6.20 19:54

Za chvíli myslím na maxu film ilusionista, low budget film celý nataceny tady, dělali jsme komplet výpravu,, A DLE Mého jeden z nejlepších co se tu kdy natočil,, famózní E Norton…dovětek,, dobrý právník, se znalostí PROSTŘEDÍ,, tedy jiných právníků tě dnes vyseká prakticky že všeho krom, alkoholu za volantem.. šup k tv, je to fakt dobrý

Acrylát
365 příspěvků 10.6.20 21:13

Zdeni, děvče, kde jsi na tom byla, že já mám zájem o tabletky?:-)))A už vůbec, že jsem vzdělaná:-))))Nejsem ani doktorka, ani magistra, ba ani zdravotní sestra ale pouhá zubní laborantka,, co vyrábí zuby a rovnátka aj. :D :D
Nezabývám se studiem léků, kdynbych se zajímala, tak bych si nikdy nenechala nasadit Lyricu. Chyba(((
Jelikož Nalgesin vezmu tak třikrát do roka jednu tabletku, tak se přiznám, že jsem ani příbalovák moc nestudovala.Byl volně prodejný, tak jsem zakoupila.
Teď jsi mě úplně zmátla, koukla jsem na příbalovák a zjistila, že je to sviňstvo ještě horší jak ten Alnagon.No a co se týče zařazení:
1.

CO JE NALGESIN S A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět.

Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického účinku je velmi rychlý.

Nalgesin S se používá v následujících případech:

bolest hlavy

bolest zubů;

bolest zad, bolesti po chirurgických výkonech a po úrazech jako je např. podvrtnutí kloubů,

ANALGETICK0HO /ÚčINKU!!)))

JAK SE NALGESIN S UŽÍVÁ

Vždy užívejte přípravek Nalgesin S přesně podle pokynů této příbalové informace nebo svého lékaře.

Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Dospělí a mladiství nad 12 let (s hmotností vyšší než 50 kg):

Užívejte 1 tabletu po 8 až 12 hodinách (nejvýše 3 tablety denně), dokud trvají příznaky.

Takže tak Zdeni. Alnagon je samozřejmě ještě silnější kalibr.

Kocourku, ten film už jsem viděla víckrát, je super, dívám se znovu.

Acrylát
365 příspěvků 10.6.20 22:12

Kocourku, tak dokoukáno ale stejně za nejlepší film všech dob považuji Markétu Lazarovu.

Kocour ek
622 příspěvků 11.6.20 06:46

No jo, to jsem četl taky. A toto obecně je napsáno v úplně každým pribalovym letaku u léků proti bolesti. Volné dostupný je 275 a na předpis 550 myslím. Souhlasím se Zdeni, že se nikde nepíše nic o hmotnosti a je rozdíl jestli 2 vezme 40ti nebo 3× těžší člověk. Magistra vždy říká, neberte déle než 14 dní a nepije alkohol. Já ho beru tak 5 let,, a přes den opravdu viditelne cítím úlevu. Vlastně nikdy nepřekročim denní dávku můžeš brát 3, beru 2. Takže teď je zobnu a vyrazim vyzvednout nějaký obrazy co jsem koupil, jednoho olbrama zoubka a třešně pro rodiče. Pak obletim firmu a domů. Zdeni furt krásně chcije.

Kocour ek
622 příspěvků 11.6.20 07:07

Ale proč ne, Markéta je čistý umění ve všech ohledech… bohužel pro mne koukatelne max jednou za 10 let. Víckrát to nedám. Vždy bych dal přednost třeba rodakům, vyššímu principu nebo Sekalovi… jsou pro mě koukatelnejsi… ale i to jsou těžký filmy a musím na ne mít náladu. Ale ač filmař moc na filmy nekoukam a na cizí úplně výjimečně a vedou komedie a detektivky max do 90 let. Dáši co ta práce,, už si to sedlo a dáváš to?? Ja chodím teď dost často i když nemusím bůh zaplať. Včera jsem spočítal, že i když nevydelame ani korunu vydržíme do konce roku. Od státu nic nezadam a nedostavam. Tedy zatím to neresim, času dost.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.20 16:27

Ahoj všichni… Moc mě dojalo, že jste o mě měli starost. Nemohla jsem psát, byla jsem v PEKLE.
A co se tedy stalo. Po pobytu na psychiatrii, kde mě vyabstinovali Lyricu i Neurol jsem byla fakt šťastná, optimistická, plánovala jsem co doma předělám atd. Jenže po odchodu domů - strašlivé úzkosti, nespavost, deprese. Měla jsem doma pár Neurolů ale fakt jen málo a dostala jsem „geniální“ nápad, že když to přikrmím trochou alkoholu, vystačím do termínu psychiatra. Začala jsem oříškovým likérem, pak přešla pár dní na pivo a pak…na vodku. Začala jsem šílený tah, asi dvacetidenní, kdy jsem pila flašku vodky denně, někdy i víc a do toho neurol. Dvakrát u mě byla záchranka a nakonec jsem se probudila na JIPce, kde mi řekli, že jsem měla fakt namále, náběh na delirium, halucinace… To jsem ale byla tak mimo, že si to nepamatuju. Když mě pustili domů, nebyla jsem schopná dojít k obvoďačce, která mi hrozila, že jakmile mě pustí z nemocnice, ukončuje mi neschopenku. Šílená strachy jsem asi po týdnu dojela k psychiatrovi, který mi řekl, že mi neschopenka trvá, že ji nepřerušili, což mi teda spadl obrovský kámen ze srdce, protože v tom stavu, co jsem, bych nebyla schopná jít do práce. Do toho se mi rozlomil provizorní můstek na půl a jednu půlku nemůžu najít. Takže mi chybí tři přední zuby, nevím jak to zubařce vysvětlím a jestli mě vůbec vezme. Dneska jsem šla do čekárny, že se jí zeptám, co mám dělat, takhle přece nemůžu vůbec mezi lidi - ale měla jsem takový strach, že jsem utekla. Zítra mě čeká koloskopie (vyšetření střeva) kvůli té mojí chudokrevnosti, mám hrozný strach, mívám často bolesti břicha a někdy i krev… Do toho jsem v té své alkoholické euforii rozřezala koberec, chci nový, protože ten starý byl místy plesnivý, neskutečně špinavý. Jenže teď nejsem ničeho schopná, sedím tady v tom příšerném bordelu a brečím, jsem strašlivě oteklá, tlustá, bezzubá, vypelichané vlasy… totální deprese. Co se Lyriky týče, já jsem asi nějaká anomálie, když ji mám, beru megadávky, třeba až 20 stopadesátek a když dojde, přetrpím dva tři dny s pomocí Neurolu a Amitriptylinu a je to. Já fakt nechápu, že někomu dělá problém snížit 50 nebo 75, to nemyslím zle, je fakt, že já si můžu dovolit týden jen ležet v posteli, nemusím fungovat jako vy. Lyriku pak třeba měsíc neberu a nechybí mi. Ale žeru benzáky, takže to je z deště pod okap. Ale vy to pochopíte, že ty úzkosti se nedají snést. Mně i psychiatr řekl, že už se prostě léků nezbavím a ať radši beru benzáky než abych pila - protože to by mě zabilo. A řekl - moc šancí už nemáš… Takže to je moje momentální situace - a pravdivá. Miruško, ty jsi v jednom příspěvku napsala něco ve smyslu že si z vás dě1ám legraci a že kdybych na tom byla tak, jak píšu, jsem dávno někde v ústavu. Jak si můžeš tohle myslet. Že bych si tu z vás utahovala a bavila se tím. Tak to opravdu není, věř mi.

Přelouskala jsem všechny příspěvky, napíšu k nim reakci později, je mi teď blbě. Jsem sjetá Diazepamem jak prase…

Kocour ek
622 příspěvků 11.6.20 17:02

Ach jo, to je mi líto kámoško z tábora. Po těch letech co v tom litas, jsem i tentokrát věřil že to přežiješ. Abych ale řekl pravdu vůbec nevím co ti mám teď napsat krom toho, že jsi UPŘÍMNÁ, prima chytrá holka a věřím a přeju si aby jsi vyplula do klidných vod. Zajímalo by mě kdo má doma větší bordel,,, ale myslím, že bych vyhrál.. od vánoc jsem asi neluxoval a včera jsem našel v obýváku vysusenou mys… pravidelně jen prevlekam postele, peru a uklízím koupelnu, záchod a kuchyň. Ostatní místnosti někdy vytřu a horní pokoje radši neotviram… zahrada je jurský park. Pomalu se cítím jako cigos,, vybydlim barák v praze tak se prestehuju do hor… prahu kompletně zrekonstruju a až vybydlim hory můžu zpět nebo někam jinam… hrůza… na dnešní rozloučenou určitě nebudu moralizovat, nejsem povolán,, tak jen,, prosím tě neblbni, mysli na tátu sebe i kočky a začni tím, že to splachnes do hajzlu a všechno…

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.20 17:27

Ahoj všem,
ELLEN co na to říct holka. Že jsi šíleně nešťastná, to je fakt. Že s tímhle pomalu zabíjíš, to taky víš. V léčebnách si byla, k psychiatrovi chodíš. Dokázala si půl roku chodit do práce. Je tě strašná škoda. Co by ti dodalo alespoň trochu síly? Co myslíš, že by tě podrželo? Po té léčebně teď poslední je to tím kolouchem pitomým, že jsi začala pít.

KOCOURKU Tak to škoda, že jsem na Nalgesin alergická. Vzala jsem si dva prášky před pár lety a osypal se mi obličej a hrudník.

ZDENI A jak zvládáš doma s jednou rukou? Spíš trochu?

ZUZANKO Krucinál, tohle ale musí vyřídit tvůj chlap! Ví to? On se má za tebe postavit a postarat se, aby nevotravoval. Kvůli tomu se stěhovat, v podstatě utéct, to není řešení. Všude je něco/někdo. Ty na toho debila si neotevřeš hubu? Seřvat ho, co si to dovoluje, že si na tebe nebude otevírat hubu a jestli má nějaký problém, tak to bude řešit v klidu a nejen s tebou, ale i za přítomnosti tvého manžela. Bych tak nechala po sobě řvát, to ani omylem. Třeba po tobě osud chce, aby jsi se naučila za sebe postavit. Takhle před tím utečeš a ono tě to doběhne zase jinde a jinak.

Ty dva týdny, co chodím do práce, mi utekly neskutečnou rychlostí. Nechápu, že zítra je zase pátek. V práci dobrý. Spím jak zabitá.
Včera jsem byla na narovnání u fyzioterapeuta. Tak mě nebolí kyčle a nepíchá v zádech, ale pro změnu mě dost bolí kostrč. :roll:

Kocour ek
622 příspěvků 11.6.20 18:13

Dasi :palec: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk:,, super zpráva. Práce mezi normálními lidmi je základ a u vás co jste tady 2×.. ráno jsem dost plánů co udělám,,,a výsledek,, postel, tv, lednice…počítač, lednice postel, tv postel.

aaaZdenka
538 příspěvků 12.6.20 14:43

Ahoj kamarádi,
Ellenko já vůbec nevím jak ti pomoct. Ve stejných sračkách jsem byla před 8,5 lety i já a myslela jsem si, že už takhle umřu, někde nalitá, lidi mně budou obcházet obloukem. Asi 1000 x jsem přestávala a zase 1000 x znovu začala pít. Potom najednou z ničeho nic konec. Nedokážu to zdůvodnit, přestalo mně to bavit, říkala jsem si furt dokola fůj alkohol - smrdí blé. A taky brácha mi řekl, že už s mámou nemůžou, ať se prý klidně uchlastám, že jim to už nevadí, že jsou psychicky vyčerpaní. Tak jsem si pobrečela a nějak v té době přestala s pitím. Byla jsem šťastná, voněl mi dech a chodila jsem celkem rovně. Pravda, kvůli všeho jsem brečela, a to jsem řešila lexaurinem a doktorka mi řekla to samé, ať místo pití zobu prášky, ty vo. e Ellen my jsme fakt naklonované :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen. Vařila jsem čočku a koupila si tašku na kolečkách, je moc hezká. Dáši já mám kupodivu teď dobré spaní a s jednou rukou je to blbé, chybí ta ruka. No nic opatrujte se Dáši buď ráda, že pracuješ, díky koronaviru je složitá doba, Zuzi, přeju ti ať tě to moc už netrápí a vy ostatní, Miruš a Jirko zastavte se na chvíli a relaxujte. :pankac:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.20 15:22

Ahoj lidicky tak snad nam ten internet uz pujde, ellenko koukam ze jsi opdavdu v prdeli ja se ted taky necitim dobre, mirusko vubec jsem se nenastvala ja vim ze to byl na kocourka odvazny dotaz ale jak psala zdeni jsem zoufala a zoufali lide delaj zoufali veci, no nic uz se k tomu nebudeme vracet, dasi ja ti rikala ze se trapis zbytecne jak ctu tak te prace nastartovala jsem moc rada. zvladla jsi to na 1 :potlesk: jak se asi ma peta :srdce: snad ji je lepe.

Kocour ek
622 příspěvků 12.6.20 17:34

Zdeni taška dobrá říkalo se ji RVHP,, ráno vyjedu,,hovno přivezu za totáče. A jak to máš s tou rukou?? Ty pořád píšeš jsem bez ruky,?? Chápu dobře, že dlaň zatím NEFUNGUJE. Tedy nic nesevres? Udrzis vidličku?? Zuzi je teplo jak v tropech… to ty ráda co?? Lidí jestli nějak vypadá počasí na houby, tedy růst,, tak je to teď… dnes IKEM odběry a pak firma. O vikendu zatím nevím, možná sekání trávy… prima víkend

petra1171
347 příspěvků 12.6.20 18:39

Ahojky všem. Zůzi, je mi furt blbě a může to trvat prý i roky než přejdu do jiné dimenze, mám to nastudováno asi tak jako Miruška Lyricu a tak je to i s přechodem, některé to ani nepocítí a jiné se zbláázní, klimakterium může vypadat jako neurologická nemoc a doktoři za třesy, slabostí svalů, křečemi a záškuby aj. hledají pana Parkinsona nebo roztroušenou sklerózu, ALS či jiné a nic nenajdou a vypadá to u mě jako směs všeho plus téměř obden migréna s pocitem na blití jako právě teď a nepomáhá fakt nic, děs, podlamují se mi nohy v kolenou, chodím proto pomalu a nejistě a ani ta kabela RVHP na kolečkách mě nespasí. Klimakterium není prý nemoc, ale má až 66 symptomů, tak asi tak, mějte se pěkně všici, mně hoří uši a kůže pálí a chce se mi blejt a bolí hlava, těžké nohy a ruce, třes, škubou svaly a bolí kosti a zvoní v uších a akné se mi vysypalo na čele a na bradě horší než v pubertě, brní mi zuby a mravenčí mě v končetinách a obličeji a mám už z toho všeho vykulené oči a symptomy se různě mění, na fb podobně postižené píší- my life is finished :roll:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.20 20:11

Peto tak to je sileny co popisujes, je mi te vazne lito nevim jak bych mohla pomoc :srdce:drz se holka nase :srdce: jojo jirko tropy to je moje :mrgreen:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 04:26

Zdeni, klone můj zlatý, pomáháš mi ty i ostatní už jen tím, že sem můžu napsat, že vím, že jste lidi, co mě pochopí a neodsoudí a že vidím, že i ostatní mají problémy, že nejsem sama tak v háji a že to není moje „vina“. S tou rukou jsi mě teda šokovala. To je neskutečný, co naše zdravotnictví dokáže stvořit. Ale mám kamaráda co dělá sanitáře a ten mi říkal, že ve všech nemocnicích a operačních sálech se vyskytuje zlatý stafylokok, že je odolný proti dezinfekci a spousta lidí ho při operaci chytne. Takže taková ruská ruleta. Ale jestli máš zánět kvůli tomu, že prostě zanedbali sterilitu a nějaký sajrajt ti do té ruky zanesli, tak to je opravdu… neskutečné. Snad už se to bude jen zlepšovat, já docela věřím na bylinky, zadej si do vyhledávače „bylinky proti zánětu“ a něco finančně přijatelného určitě najdeš, dobrý veb je dedekkorenar, zkus to. Vzhledem k tomu, že jsme naklonované, koukej se dát do pořádku, nebo mě taková polízanice taky potká 8o

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 04:41

Petro, jsem moc ráda, že jsi opět začala psát. I když to není veselé čtení - já jsem stejně jako ostatní myslela, že už nepíšeš, protože jsi v pohodě. Co píšeš mě dost děsí, takhle se přece nedá existovat, každý den blbě, to bych asi jedla Neuroly polévkovou lžící a snažila se jen spát a spát. Nevím, co ti poradit, šamany jsi už vyzkoušela, psycholog ani psychiatr ti nepomůže, možná bych přece jen zkusila homeopatii, hodně dobrý je prý Zachariáš z Prahy, já u něj byla, je to příjemný a empatický mladší chlap, bohužel podmínkou léčby je vynechat kafe a to jsem při chození do práce absolutně nemohla dodržet, bez kafe jsem celý den „spící nemyslící panna“, teď když jsem ale na neschopence, uvažuju, že to zkusím.

Ale bože, bojuju s takovými psychickými stavy a vy jste mě tu dorazili s tím přechodem, mně bylo před pár týdny 48, nepředpokládala jsem, že mě to může sestřelit už v tomhle věku, teď mám strach a radost z každé periody… Jestli může mít přechod 66 příznaků, vidím to u sebe minimálně na padesátku, bože můj. :(

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 05:07

Zuzanko, díky za podporu, jsi moc hodná. S tím švagrem nevím přesně co je předmětem sporu, to mi nějak uniklo, ale chápu, že to nezvládáš. Ono se lehce řekne, vykašli se na něj - mně stačí, když se na mě někdo třeba v práci špatně podívá, nedej bože když mi někdo něco vytkne nebo na mě cizí člověk vystartuje, jsem z toho pak rozhozená několik hodin a pořád na to musím myslet. Když jsem se nastěhovala do baráčku, sousedi byli dvě takové „socky“, chlap sbíral železo a babizna byla pořád doma, jednou jsem se odvážila jí vytknout, že mi házejí odpadky přes plot a že od nich strašně smrdí záchod (měli suchý, hned vedle plotu) a dostala jsem takový kartáč, že jsem se celý den klepala a půl roku se bála vylézt na dvorek. Svině zrzavá :lol:, kurvo a špíno byl ten slušnější úsek jejího ječení. Já vůbec nezvládám takovéhle konflikty, s primitivem se prostě nedomluvíš a nedohodneš na ničem, jde ho jen ignorovat nebo použít nějaké asertivní techniky - třeba mu na všechno klidně odpovídat jednu a tu samou frázi, jako gramofon - a nějak skrýt ten strach a roztřesení, které v sobě v tu chvíli máš. Já momentálně řeším problém s jedním sousedem, slizounem co mě chtěl dostat do postele, teď o mě prý rozhlašuje, že jsem blázen, feťačka a pí. a stará, která se má „voject“ sama apod. Vím to od známého, který se s ním občas baví. Takže se bojím chodit k popelnici (jsou před jeho barákem), nejčastěji se plížím večer potmě, no bez komentáře.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 05:21

Miruško a Kocoure, štvete mě tím, co všechno stíháte :pocitac: Závidím tu energii a nadšení, pamatuju si, když jsem byla taky taková, dny měly smysl, teď je to jen o přetrpění do večera, kdy můžu jít spát a pak výčitky, jak mi život utíká mezi prsty, co všechno je potřeba doma udělat, zařídit, opravit… Neumím si říct o pomoc a co je nejhorší, fyzické síly ubývají, takže dřív jsem stěhovala nábytek, sama pokládala koberce, štípala dříví a rozbíjela na dvoře beton… teď mě vyčerpá jenom věšění prádla.

Jo, Miru, díky tobě jsem se po dlouhé době zasmála. Když jsem četla starší příspěvky, tak hláška, že po přečtení příbalového letáku jsi usoudila, že je lepší vzít jed na krysy a pak oslovení „Milí přátelé, bratři a setry v Kristu a utrpení))))“, to se ti fakt povedlo :lol:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 06:13

Dášeňko :D, promiň, mám blbou paměť nebo jsem nečetla příslušný příspěvek - co jsi začala dělat za práci? Teda jestli to není tajné nebo nechceš přesně specifikovat. Jsi dobrá, že to zvládáš a pomáhá ti to. Hlavně, aby tě to nevyčerpávalo. Na to jsem dojela já. Práce mě bavila a kontakt s lidmi (s čímž mám velký problém) mi asi taky pomáhal, ale prostě dojíždění, stres a osmihodinová pracovní doba - nemám na to. Ptala ses, co by mi pomohlo… nevím. Určitě nějaký hodný chlap, ale musel by být hodně empatický, tolerantní a nenáročný (denní kontakt bych nezvládala), jenže já si tady poustevničím s kocoury, jedině kdyby mě sbalil pracovník PPL nebo pošty, co mi vozí balíčky :mrgreen:, ale na to to nevypadá. No a potom překonat lenost a únavu a trošku se hýbat, chodit mezi lidi, malovat… Ovšem aby tohle zvládla depresivní troska, celý den zachumlaná v peřině, v bytě se zataženými žaluziemi…fakt těžké. Je to ostuda, ale já když nikam nemusím, existuju neučesaná, týden v jedněch hadrech, hygiena jen nejzákladnější, doma binec neskutečnej… (Kocourku, ani s vysušenou myší bys mě teď netrumfnul), já vím, výmluvy, výmluvy… ale s tou zku. venou depresí je pro mě každý úkon 10× těžší než když jsem v pohodě.

Jo, ale mám po koloskopii (samozřejmě ukrutný strach a nálož Diazepamu) a dopadlo to DOBŘE!!! To se mi hrozně ulevilo, protože určité potíže jsem měla a rakovinu střev jsme v rodině taky měli. Ta „příprava“ byla ale náročná, tři dny jsem v podstatě mohla jen pít a pak den před výkonem do sebe dostat v pěti hodinách 5 pytlíků „čistícího“ roztoku, každý rozpuštěný v jednom litru vody a neskutečně hnusný, čtvrtý už jsem pila s návaly na zvracení, napumpovaná jsem byla jak balon, myslela jsem, že prasknu. Samotný výkon byl ale absolutně nenáročný, nebolestivý, to ta gastroskopie (šlahoun do žaludku) byla horší. Trapné akorát bylo, že to prováděl mladý hezký doktor :oops:

Kocour ek
622 příspěvků 13.6.20 06:31

No Peťo, potěš pánbůh,, strašný co píšeš, ale protože jsi zdravá MUSÍ ž toho být cesta ven a možná i přes ty bylinky jak píše Ellen. Ellen jsem rád že prdelokontrola dopadla ok, uklidnis se. Jen pro info mám 2 pozvánky taky a nikdy jsem nerealizoval.. bojím se. Čau lidi jedu sekat trávu na hory a koupit třešně.

aaaZdenka
538 příspěvků 13.6.20 06:51

Ahoj lidi,
Ellenko ty ses nám rozepsala, jen tak dále, to bylo počteníčko. S rukou mám furt stejně a Jirko, už do ní něco malého chytnu, nebo přidržím, cvičím prsty, dlaň bude dobrá, ale zápěstí nebude ohebné, ten kloub zničil zánět. Peťo, ty tvé problémy bych teda neměnila ani za tu ruku. To jsi přišla na to sama. nebo ti to řekl nějaký doktor, že máš přechod. Já teda nemenstruuju od 47 tj. 4 roky, ale problémy mám furt stejné, já to svádím na to mou psychiku, jo kosti se mi asi lámou více, a jinak na přechodové obtíže pomáhá také lyrica. Jo lidi to vám musím napsat, mám na té jedné fazetě na zubu prasklou rýhu, cítím ji jazykem, sere mě to, ale v zrcadle to moc není vidět, ale je to na jedničce, ach jo, ani nevím jak jsem k tomu přišla. Zuzi, nebudu ti psát aby ses na švagra vy…a, protože vím, že to nejde, ale myslím, že bys potřebovala zažít nějaký jiný zážitek, aby to přehlušilo toto, tak vymýšlej je krásně venku, tak nějaký rodinný výlet? Ellen ty se taky projdi, střízlivá, benzák si vem, ale jeden, protože bez bys to asi nedala třeba potkáš nějakého kořena. Jirka má hotýlek, Miruška chatu, Dáša a Peťa mají zahradu (asi, nevím jistě) a já půjdu taky na procházku, k řece, do obchodního centra se podívám, nic nekoupím, nemám prachy. :mrgreen:

Acrylát
365 příspěvků 13.6.20 07:53

Lidičky ahoj, jen jedna rychlovka, nezapomínám na vás ale pořád v poklusu. Teď balím na chatu ale večer se možná vrátím vlakem, protože zítra má celý den lít. Tak napíši. Ještě jsem vás ani nepřečetla, protože poslední dny zase lítám jak perpentykl.
Pěkný víkend přátelé a těším se, jak si počtu.
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 13:24

Kocourku, „prdelkontrola“ :lol: :lol: :lol: To mě pobavilo i trochu uklidnilo, jelikož zadek byl vždy nejhezčí část mého těla (asi kompenzace od Boha za ty mínus jedničky prsa) a to doktor určitě viděl mnohem horší exempláře. Jinak jak píšeš, že nejdeš, protože se bojíš - já bych dobrovolně taky nešla, musela jsem kvůli té chudokrevnosti. A nepožrat několik benzáků, ani to by mě nedonutilo, zhroutila bych se strachy (nebo si to tam došněrovala ožralá). Jo, jak jsi psal, všechno vylejt, tak to jsem samozřejmě udělala (no, ono toho moc nezbylo) a už mi zas naskočil ten pocit hnusu z alkoholu, myslím že to bude v tomhle zas dobrý. Pokud teda nepřijde nějaká katastrofa. Přiznám se, že jsem přemýšlela, že kdyby mi při těch vyšetřeních našli nádor, asi bych to neustála.

Zdeni, jojo klone, tobě praskla na jedničce fazeta, mně kdysi taky. Ale neřešila jsem to a teď mi celá jednička rovnou upadla. Tak ještě nahrbit, přehodit černýho peršáka přes rameno - a čarodějnice hadr. A to ta z Mrazíka (jinou si nevybavuju) byla aspoň hubená.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 13:24

Ahoj ellenko to co jsi napsala tak to na me sedi, me kdyz taky nekdo neco vytkne jsem v prdeli a to je prave ten pripad s exsvagren.jsem rada ze me chapes, ja se snazim s kazdym vyjit, nevyhledavam konflikty nikomu nedokazu rict ne aby se nenastval, jo jsem slaboch

mejte se krasne :mavam:

Kocour ek
622 příspěvků 13.6.20 14:48

Zuzi co je exšvagr. Tzn že tento pán urvany debil není brácha tvého současného přítele, ale je to brácha kluka s kterým jsi kdysi chodila a možná s ním máš kluka?? Neorientuju se v tom komu vlastně rozbiju držku. A udělám mu na čelo „ZZ“ JAKO za zuzku.??? Elén,, myslím, že si teď dáš pauzu. A to by bylo jen dobře. Holky dneska mám strašnej abstak,, na maso. Potřebuji tatarák, řízek nebo španelaka…

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.20 17:08

Jirko pro tvoji predstavu zacala jsem mu rikat exsvagr protoze uz si ho nemuzu vazit jako svagra ikdyz pritel jsi me nevzal jen spolu zijeme tak to vlastne ani pribuznej neni, takze tak, doufam ze jsi pochopil :mrgreen:

Zuzana07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.20 15:07

Ahoj, nebral někdo Argofan a Prosulpin? Jestli jde vzít ráno Argofan a i Prosulpin. Děkuji

Stránka:  « Předchozí 1 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 Další »
Váš příspěvek