Lék Lyrica

Fotoalbum tématu (120) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Acrylát
239 příspěvků 21.2.20 08:53

Ahoj všichni!
Tak mám chvilku, než to zase vypukne, snídám.
Ellen, tak jsi to super barvitě vylíčila. Ty léky, i kolono)))
Já už jsem to tady kdysi psala ale za celý můj bláznovský život, což je asi 13 let, jsem vystřídala jen troje AD a Lyrica je čtvrtá.
Dva roky bláznění jsem nebrala nic, myslela jsem, že to zvládnu, nezvládla. Tak jsem po dlouhém boji sama se sebou, nasadila Remood a můžu říct, že do 6 neděl jsem byla „vyléčená z PEKELNÝCH panických atak a fungovala jsem bez benzáků, jen na tom nejslabším Remoodu, jedné tabletce denně. Po půl roce moje nebožka psychiatrička naznala, že je čas na vysazení a to možná byla chyba, bylo to brzy, protože asi do roka mě lapl další panický záchvat, což mi vyrazilo dech, myslela jsem, že jsem už nadosmrti vyléčená. Asi po roce boje, kdy poslední tři měsíce jsem se už začala zaplétat s benzáky, brala jsem i půlku Neurolu denně, jsem se lekla a rozhodla jít do toho znovu. Nasadili mi Efectin a naprostý, úžasný zázrak. Na nejslabší piluli a byla jsem do týdne fit. Ale jak jsem včera psala, asi po třech měsících mi to začalo cvičit se srdcem, je to AD IV. generace, jehož hlavní složkou je noradrenalin./bývá serotonin, dopamin, noradrenalin/ a protože každá z nás má "bordel“ v něčem jiném, tak se těžko vychytává ten správný lék. I když, kruci, já si myslím, že snad nějaké tomografické vyšetření mozku s kontrastní látkou by to mělo odhalit ale je to pro ně moc drahé) :D :D
No tak mě to po třech měsících vyměnila za Zoloft a to nastalo to peklo, o kterém jsem psala. Skoro tři měsíce jsem se v tom potácela, hrůzinec ale vydržela jsem, brala nejslabší a 4?roky k tomu 0,25 Neurol, který jsem pak bez problémů vysadila, i se Zoloftem. A vyplatilo se, 6 let jsem pak fungovala super, pak už bez prášků. Ale následně mě sklátilo: bourání a stavění chaty, operace polypu/bude to positivní, nebude?/, umírání a úmrť máti, vyklízení bytu, rekonstrukce, vyřizování všeho kolem/DĚS!!!/, stěhování tchyně do svobodárky, třídění a vyklízení jejího bytu a když to korunovala to motolice od ucha/BPPV/, tak to už jsem se svezla a nasadila Lyricu. Můj pocit z ní byl:žádné drastické nasazování, jen k večeru jak ožralá, těžce jsem artikulovala, špatná koordinace, pernamentní pocit nemoci, nízký tlak, žádná hladina ale prášek od prášku, vypelichaná palice, prostě Lyrica neléčí, působí jak benzáky. Prostě vezmete a snad trochu tlumí? Nevím((
Tak jsem vám to už po několikáté vypsala ale jestli jste jak já, tak jste určitě zapomněli a můžete mi to psát pořád dokola, možná se mi to pak konečně vryje do mozku :D :D A je třeba si takto sdělovat své pocity a dojmy z „léčby“, třeba k něčemu dojdeme.
Ellen, já mám pocit, že oni toho do tebe tolik „našvihali“, že tvůj mozek musí mít dost(A nevím, jestli ti Prozac funguje, dle toho co píšeš ale z toho „haraburdí“ co do tebe cpali, asi ještě nejlepší pro tebe ale nic moc. U té léčby je taky jedna věc směroplatná a to jak moc se dotyčný zaplete s benzodiazepiny. Jestli je to „přes čáru“, je to pro další léčbu blbé((Odvykačka možná pomůže ale je to pak už jedině o celoživotní „abstinenci“A pokud ne…

Hlásím konec přednášky, tradááá)))..Ne přednášky, jen zamyšlení a od toho to tady je, ne? :lol: :lol: :lol:

Acrylát
239 příspěvků 21.2.20 09:19

S kolonoskopii mám jiné zkušenosti. Domluvila jsem si vyšetření v Narkoleptu/částečná narkóza/pila jsem 3,5 litru čehosi/Ellen zjistím a napíši, ještě bych tady jeden pytlík měla mít ale v tom bordelu ho teď nenajdu/ a co je podstatné,, dle pokynů, dva dny před tím jsem nejedla skoro nic a den před tím pila jen bujon.Tak mě chválili, jak mám střevo čisté. Samozřejmě jsem v čekárně nic ráno nepřizobávala, vzala jsem si ráno jen 0,5 podělaného Rivotrilu, protože nic jiného jsem doma neměla. Kupodivu jsem byla v klidu, vůbec jsem tak nešaškovala, jak teď na té gyndě a u zubaře. Tedy ne já, já jsem nedala nic znát, ale moje tělo. Pak jsem tam dvě hodiny ležela na lehátku a normálně odkráčela, tedy odjela šalinou domů))
Toť celý můj zážitek z vyšetření.

Ellen, já si myslím, že kdyby tam bylo něco blbého, viděli by to i přes ty ho.na, oni si to tou hadici v kritických místech proplachuji.
Zážitek s kalhoty super:-)))

Zdenuli, Zuzi, Dáši, jak je? Holky, nám dnes už kachličkují a dlažbují! v sobotu neděli klid, v ponděli jen spárování a v úterý tmel a pak jen vysypat kešeňu)))/překlad:peněženku:-))/

Manžel je dnes doma, jedeme odpoledne k mladým a k otci, máme ve stejný den 23.2. oba narozeniny. Já 66 a on 88.Protože budeme přes víkend uklízet po vybuchlé bombě, tak mu jdeme popřát dnes, sourozenci až zítra. Musím zajet pro dort, co jsem nechala dělat s 88 a hlavně-pro krabici na něj, což nemohu sehnat((((…U nás větrno a déšť, prostě HNUSNĚ((
Jo, včera jsem si šla pro papír na to ozařování a všichni ortopedi/je jich 5!!!/ jsou na horách, tak jsem se zase odbelhala nasraná domů( Zašla jsem na rehabilitaci, která je ve stejné budově a poprosila o žeton na záchod!!Slyšeli jste to kdy? Záchod na žetony(((No a tam jsem se dozvěděla/na rehabilitaci, ne na záchodě :D /, že se to léčí laserem a jedna procedura 100Kč. No jestli mě to pomůže, tak čert to vem.
Tak se všichni mějte!!Tedy pokud možno, protože o nikom z nás se nedá říct, že se má(( :zed: :zed:

aaaZdenka
467 příspěvků 21.2.20 10:14

Ahojte holky,
Ellen ta kolono a zážitek s kalhotkami super, no je vidět kam jsi chtěla ať ti fešný doktor něco strká, nic si z toho nedělej já bych se taky sjela, na podruhé tam půjdeš jako starý ostřílený kozák. Co se týče těch léků, z devadesáti procent jsem měla to co ty, je zajímavé jak cpou do lidí jedno a to samé. Z prosulpinu mi stříkalo mlíko jako prvotřídní kojné a to jsem musela brát nasadili mi to v léčebně, doma jsem to pochopitelně vysadila. Ty antipsychotika mi taky lezly na nervy, člověk byl jako mrtvola, ale takový coaxil jsem si pochopitelně užila, vzala půl plata a bylo mi jako v pohádce, ale byl to pro mně drahý špás už tenkrát před lety, ale nedivím se, že se zneužívá. Ještě si vzpomínám na Tiapru, ta mi celkem zabírala a zklidňovala hned, kdoví jestli ještě existuje. Jinak viděla jsem na aukru amitriptylin a fluzak na prodej za páďo, tím ale nikoho nenabádám ke koupi, jen mně zaráží, že léky na předpis se takhle veřejně prodávají. No, nakonec jsem skončila u té lyricy a cymbalty, za které se ale strašně potím, nevím jestli ji nevyměním zase mi ale brzdí žravost, no nevím. :nevim: Miruš, buď ráda, žes toho nesnědla co my s Ellen, ten organismus je už úplně blbý z toho množství a těch různých účinků. Doufám, že pak dáš foto těch kachliček a vůbec celé hotové rekonstrukce. Jinak u nás je taky hnusně deštivo a kosa, Zuzi jak je u vás pod horama?? Dášo a co ty, všecko v pohodě?? :mavam:

Acrylát
239 příspěvků 21.2.20 10:36

Zdeni čau! Já jsem si vždycky myslela, že Coaxil je na prd? Aspoň to každý říká. Působí to hlavně na dopamin.Je to „dopaminový“ lék. Tak říkáš dobrý? Že bych zkusila?
Zdeni, jsem ráda, že jsem to držela na uzdě. Možná protože jsem ten hypochondrický zdravotník, tak jsem trochu znala ty dopady a když se člověk moc zaplete. Nejhorší je to rychle střídat, překrývat. Něco člověk musí vydržet a pak to raději zkusit navýšit, jak oni říkají na léčebnou dávku. Někomu stačí nejslabší, mám kámošky, co berou i trojtou dávku. Třeba já jsem brala 50 mg/to je nejslabší/ Zoloftu denně a moje holička 150 mg denně.
Zdeni, to víš, že budu camrat, znáš mě:-)) Ale spíš bych to u mě nazvala podělit se o radost :nevim:..Už se to začíná rýsovat a zdá se to být pěkný. Žádný luxus, koupelna je poměrně malá ale jsem zvědavá na tu cenu. Počítám sakumpinkl tak 100 tisíc((Rve mě to žíly. Zase sahat do našich celoživotních úspor(((

Acrylát
239 příspěvků 21.2.20 10:38

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že mám tři internetové kámošky/za ta leta, co jsem si tak různě psala/ a ty berou třikrát denně 2 mg Rivotrilu. Fakt nekecám!

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.20 12:19

Ellen ja se stebe picnu :mrgreen:,vim ze to neni vtipny ale nad prispevkem se rehtam jak blazen, dekuji ti prodlouzila si mi zivot takhle uprime jsem se nesmala hodne dlouho, ty umis z obycejneho vysetreni udelat takovou kovbojku ze by jsi si zaslouzila oskara :dance:

aaaZdenka
467 příspěvků 21.2.20 19:42

Miruš, 2mg rivoše a co by ne, já věřím, že když se ta tolerance zvýší tak musejí holky přidat no, ale je to na p…, vede to do pekla, pak se musí přidávat furt, ta herečka co v Ulici hrála tu feťačku, kdysi dávno, pak dostala HIV, tak fetovala fakt a brala dlouhé roky 15 ks růžového lexaurinu denně, četla jsem to černé na bílém. Jo a ten coaxil je hodně slabý, to bys musela i ty aspoň dva najednou sníst. Zuzi já jsem se taky řezala, hlavně jak jsem si ji představila s těma bombarďákama s dírou ve předu, nebo když se válí na zemi v kabince a rve kalhoty dolů. :lol:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.20 06:57

Ahoj holky, no to jsem ráda, že jsem vás aspoň pobavila. Ještě dodám, že jsem měla na sobě rifle, které jsou momentálně asi o dvě čísla menší, než bych potřebovala - byla jsem v tom narvaná tak, že bylo hodně náročné se z nich vysoukat (mimochodem po zapnutí knoflíku jsem vypadala jak přepásaná jitrnice) - já prostě MUSÍM ZHUBNOUT!!! A Zdeni no fuj, ty prostopášnice, mě teda vůbec nenapadlo, že si ty šortky oblíkám obráceně, s dírou dopředu, aby mě doktor pěkně „protáhnul“ (omlouvám se všem slušným duším), já jsem teď po tom fluoxetinu naprosto asexuální tvor, v příbaláku píšou, že při dávce 1 tobolky je častý Nú omezení libida, no a já beru prášky tři, myšlenky na sex nula nula nic. Ještě, že nemám žádného partnera, ten by byl asi nepřetržitě nas…ný a nadržený a nakonec by mě začal podvádět, já ani bez prášků nejsem moc sexuálně náročná, mám to spíš spojený s tím konkrétním chlapem, když mě přitahuje, tak je sex v pohodě, ale že bych to prostě potřebovala třeba denně, jak to někdo má, tak to určitě ne, díkybohu, no ale vlastně jeden expartner mi věnoval jako dárek vibrátor :lol:, kůl velikosti okurky salátovky, ještě ho někde mám, ale nevím kde. (no ale pěkný trapas byl, když jsem ho měla někde pohozený na pohovce, jak jsem ten strašný bordelář - a táta mi byl spravovat topení a viděl ho tam, :oops:, no nic neřekl ale styděla jsem se hrozně.

Jak píšete o tom Rivotrilu - ono je fakt dost lidí, kteří ho berou celý život (je to myslím antiepileptikum) a nemají potřebu navyšovat, prostě nemají ty závislácké sklony, já mám jednu známou, která bere Rivotril denně 1 prášek, už roky, právě kvůli té epilepsii.

Ta herečka z Ulice brala ten Lexaurin v tom seriálu nebo doopravdy? Já vím, že ona byla reálně taky závislá, léčila se v Červeném dvoře, viděla jsem o tom krátký dokument, kde to říkala. Jako 15 lexaurinů denně bych taky dala, tomu věřím, jen bohudík nemám možnost sehnat dealera, který by mi to sháněl. Coaxil vím, že se opravdu zneužívá, jednou v léčebně našli u holky prázdné plato a vyhodili ji, já to nechápala, říkala jsem si, že Coaxil je přece antidepresivum, žádná návykovka, tak proč ji vyhodiili - no a ono prý když sníš celé plato, jsi v euforii, je to asi stejná sračka jako Lyrika.

Jinak mám teď uklízecí povinnost, jak se po té Lyrie motám jak vítr v bedně, rozbila jsem skleničku a nechala coby ultrabordlář ty střepy asi tři dny ležet u postele, a včera jsem na to zapomněla a hňápla do toho, odřízla jsem si kus prostředníčku na noze, bylo to v noci, takže jsem nezaregistrovala, že to dost krvácí, no a teď mám krvavou cestičku od postele k WC (dvě místnosti s kobercem), v kuchyni mám naštěstí lino, ale ty koberce musím vyčistit, ach jo. Tak dám ranní kávu (kotel 0,6 litru s pěti lžičkama kafe) a jdu na to.

Zdeni, ohledně té e. identity jsem zjistila, že máme czech point i na městském úřadě, volala jsem tam, asi pět lidí vůbec nepochopilo, co chci, prostě jsem byla první, kdo po nich něco takového žádá, no ale nakonec mě přepojili na paní, která VÍ, poslala jsem jí ten mail s identifikačním kódem, prý se na to podívá a v pondělí mi dá vědět. Já to absolutně nechápu, že to na té poště i na MÚ neznají, to by snad při zavedení takové věci měli absolvovat nějaké školení, takhle jsou všichni jak spadlí z jahody, no je to tady hrozný bordel. :cert:

aaaZdenka
467 příspěvků 22.2.20 14:12

No, myslím, že to může udělat i MÚ, ale nevím to přesně, abych nekecala, však v té e-identitě je kdesi ten návod celý, já to tak vysvětlit neumím, myslím že když si tam klikneš na ten sdílený lékový záznam, je tam i videonávod, to dáš, do června máš čas. Jinak já jsem taky asexuální a to naprosto, a i mi to vyhovuje, aby se někdo válel po mých špekách o to nestojím. Ta herečka to brala v reálu takhle. Jednou jsem byla v léčebně, nevím jestli jsem to tady už nepsala, a byla tam holka co se strašně hádala s matkou, furt až na krev. Máti ji jednou řekla, že jde spáchat sebevraždu, měla 60ks rohypnolu (určitě znáte) půl litru vodky a šla k jezeru, že tam potom i spadne. Na druhý den, holka myslela, že už ji půjde hledat, matka přišla bez rohypnolu a bez vodky, že to jako snědla, zapila, práskla sebou na zem a prospala se a šla druhý den domů. Potom spáchejte sebevraždu lékama. :mrgreen: ( No, ovšem to taky mohla někde po cestě vylít a zahodit ) :nevim:

dasajur
21 příspěvků 22.2.20 17:50

Ahoj všem,
ELLENKO Jsi mě rozesmála :lol:, máš dar skvělého popisu :lol: Tak příště už budeš vědět, co tě čeká.

MIRUŠKO S Lyrikou to mám tak, že beru 150-0-150. Sice se mi zhoršil na podzim a přes zimu stav, ale zase na sobě cítím, že do hodiny, kdy jí spolknu, se mi trochu uleví. Beru jí vlastně pět let, zvyšovat dávky nemám potřebu a účinky cítím stále.
Je pravda, že mým velkým snem je být bez léků. Fungovat bez sraček, co ovlivňují mozek, to by bylo super.

ZDENIČKO Ptala ses, v čemu byla zima pro mě těžká. Bolesti zad, od toho panické stavy, silné úzkosti, těžká nespavost. Rozvěrák na čelist v hubě, skoro jsem nemohla jíst. V práci jedinou kolegyni, se kterou mi bylo fajn, tak jí neprodloužili smlouvu a nemám tam už nikoho. Syn definitivně potvrzena diagnóza Aspergerův syndrom. Doma už půl roku žijeme na staveništi. Nashromáždilo se to a moje nervy to už nějak neudržely.

Dneska mi přijeli kluci z hor, takovýho bordelu zase. Jsem se dneska skoro nezastavila.

aaaZdenka
467 příspěvků 23.2.20 05:40

Ahojte holky a kocourku a Meccu (kluci napište nám),
tak jsem dneska spala aspoň do 5, Dášo, mělas toho hodně, nedivím se žes dostala paniky, nechci ti brát iluze, ale úplně bez léků nevim nevim :nevim: holka. Ty pocity z lyricy mám úplně stejné, vždycky vím, že mi zabere, je to jakási jistota. Holky, mám další dilema, nechtěla jsem vám o tom říct, ale svěřím se, stejně o tom v poslední době furt čtu a přemýšlím :?. Byla jsem na ORL mám totiž z dětství a z doby chlastu úrazy nosu a přepážka je vevnitř úplný schod a jedna dírka neprůchodná, tak mi dr. doporučil septoplastiku. Na pohled mám nos jakž takž, ale vevnitř.., s nosem mám jinak celoživotní problém, když jsem byla hubená, v dětství posmívání, matka doma posmívání, no dr. mi říkal, že mi přepážku srovnají a na povrchu taky, ze zdravotních důvodů to bude i na pojišťovnu. ALE, bojím se no, u nás ve městě je ta nemocnice na draka a nechat si tady dělat plastiku, vím, že můžu jít jinde třeba do Ostravy tam jsou kapacity a třebas když se mi bude lépe dýchat, budu i lépe spát, nebudu tolik nemocná a nebude mě bolet hlava a hlavně ušetřím za návykové kapky, které si kapu už od toho úrazu v opilosti tzn. 9 let, že to bylo v opilosti jim pochopitelně neříkám, ať mi to nedají cvakat. A bojím se 8o jak sviňa, týden 8o se nenadechneš nosem, na bolest jsem zvyklá, ale bojím se, taky se to nemusí povést, i když mě ujišťoval, že dneska je to už rutina, dělají 80-100 operací ročně. No, mám se rozmyslet a pak přijít na definitivní kontrolu a domluvu. Já když na něco furt myslím tak tím tuplem nespím. :( Poraďte mi, co mám dělat… :( :(

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.20 06:52

ZDENICKO Na operaci bych stoprocentně šla Nosem se nenadechnes, protože v obou nosních dirkach budeš mít tamponadu. Já díky rozstepu mám za sebou těchto operací dost, ptej se, zkušeností mám až až. Šla bych ale radši do Ostravy. Tvé potíže se spánkem skutečně mohou souviset s nosem. Vůbec bych neváhala.

Dassajur
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.20 06:54

Jo a bolesti nejsou téměř žádné. Jen je dost nepříjemné výměna tamponady.

aaaZdenka
467 příspěvků 23.2.20 12:53

Dášo, víš do té Ostravy se mi moc nechce, ještě nevím, jestli ten plastik chodí na operace do F-M když jsou ty kombinované septo i rhino, možná jo a to by byl ten ostravský plastik, jinak dýchá se mi opravdu zle a už jsem si tak na to zvykla, že toto dýchání beru za normální. A tys neměla nějaké komplikace, třebas bolesti při nádechu, ztráta čichu, myslím už tak po půl roce, do té doby bych to brala ještě za normální. :?

dasajur
21 příspěvků 23.2.20 19:37

Aha, tak jestli ten operatér jezdí i k vám do nemocnice, tak dobrý. Já jen aby ti to dělal někdo dobrý.
Stereotyp dýchání ovlivňuje celé tělo. Já mám jednu nosní dírku menší, méně průchodnou. A moje fyzioterapeutka mi říkala, že mám trochu jiný způsob dýchání a už i to může ovlivňovat spánek, ale i svaly (méně kyslíku), způsob jak rychle chodím, jak se pohybuji. Tebe by mohla přestat bolet hlava, vylepšit se spánek, velmi by ti to mohlo pomoct s psychikou.
Já žádné komplikace nikdy neměla. Bolesti při nádechu nejsou žádné. První týden stejnak dýcháš pusou a pak je to akorát úleva, že už můžeš nosem. Ztráta čichu vůbec. Cítila jsem i tu tamponádu napuštěnou čímsi. :lol: Do půl roku už jsem ani nevěděla, že jsem na nějaké operaci byla.

aaaZdenka
467 příspěvků 24.2.20 06:09

Dobré ráno všichni,
Dáši díky za popis takhle nějak to popisujou všichni normální lidi na internetu na diskusích o septoplastice, jsou tam i takoví, že masakr a nic horšího v životě nezažili, proudy krve rozpláclý nos atd. No, jelikož já zažila i operaci hlavy, otok mozku ( to je fakt masakr) a spoustu jiných operací, tak je mi jasné, že krev poteče a s bolestí taky počítám, s rozpláclým nosem doufám ne, v březnu půjdu na tu kontrolu s domluvou na ORL. Ale abychom tady nenudili holky s našima nosánkama tak já lyrica dneska 5ks, já ji beru holky naráz celou dávku a ten pregabalin mi vydrží celých 24h, zase neposlouchám lékaře, kdyby to věděl. :cert: Jinak jdu na realitku cosi podepsat kvůli daním, pak na VZP do Billy na menší nákup a domů, bude foukat vítr, už teď to slyším přes okno, tak toho budu mít dost. Zuzi, už jsi dlouho nepsala, neodfouklo tě tam?? A ostatní holky, Miruš, Ellen ty jdeš dneska na tu poštu nebo ten MÚ? Napiš pak jak jsi dopadla, ty vaše pošťačky jsou telata nevzdělané, i u nás na malém městě to ví :pankac: Miruš a co tvoje rekonstrukce, na jak dlouho to ještě odhaduješ, v koupelně máš vanu nebo sprcháč?? Holky já bych tak chtěla sprcháč, mám vanu, sice velkou jako krávu, ale nevím jak tam na staré roky vlezu, a neumytá si nedokážu představit jak ty babky dneska jednou za týden a jinak se otírají mokrým ručníkem, i když i to jsem zažila, měla jsem plotýnku v ha..lu a do vany jsem nevlezla, když to člověk dělá poctivě tak to stačí, ale je to mazec.. :zed:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 06:59

Dasajur, a ty po té L. nepřibíráš? Ani nemáš absťák, když bys to vynechala? To ti fakt závidím. Pro mě by to byl super lék, ale jak se i po malých dávkách léku přežírám, najela jsem na „pár hezkých dní“ s megadávkou a zbytek jím ty bzd. Stejně to všechno působí na stejný ožralecký receptory v mozku, tak co.

Úzkosti, dodatečně se omlouvám, měla jsem nejdřív za to, že ty moje „šortky s dírou dopředu“ jsi vymyslela ty, říkala jsem si pánejo, takové distinguované slušné děvče, zrovna do ní bych to VŮBEC neřekla, ale pak jsem to četla znovu a prozřela jsem. Chtěla jsem to napsat už minule, ale zapomněla jsem. Takže můj úsudek byl dobrý, do Zdenky bych to řekla :lol: :lol: :lol: Snad nejvíc ze všech tady. (No, možná ještě do kocourka. :mrgreen: ) Čímžto se ti Zuzi ještě jednou hluboce omlouvám. :oops:

Zdeni, jo, zjistila jsem, že máme C. POINt i na MU, bylo to obdobné jako na té poště - "co že byste chtěla, to vůbec nevím, já ze zeptám, po 5ti minutách špitání a klapání podpatků, já vás přepojím, tam by o tom mohli něco vědět, další přepojení, to už jsem trochu kvetla a po dalším přepojení - já vás dám na paní, která to SNAD dělá a s níž se domluvíte… jsem vyčerpaná upadla do pohovky. Jinak já jí to toho mailu zkopírovala i s těmi kroky, které by měla udělat (červeně a tučně!), dále se děj vůle Boží.

Jinak všichni, po tomto šíleném víkendu jsem se rozhodla, že jdu na tu psychárnu. Jestli mě teda vezme, to nevím, ale já fakt málem spáchala nechtěnou sebevraždu. V sobotu kolem poledne, po 3 hod. uklízení, kdy jsem se totálně fyzicky vysílená zřítila na sedačku, do toho blbé myšlenky, chtěla jsem jen spát, zregenerovat se… jsem zjistila, že krom zbytečku Neurolu v kabelce je všechen fuč, táta se ségrou už mi to takhle jednou udělali, já vím, že v dobré víře, ale oni netuší, že tohle je mnohem závažnější situace. No a jak už mi hrabalo, rozrazila jsem dveře od skříňky s léky - a pak už si toho moc nepamatuju. Akorát hlavně to, že Lyrika se NESMÍ míchat s Amitr., protože nastává absolutní ztráta rovnováhy a orientace, padala jsem tady, na čele mám bouli, naražený záda - 2× jsem sebou dvakrát flákla a posunula záchod o 10 cm do strany. Já bych vám ten stav ráda vylíčila, je to jak když se opijete, že se neudržíte a nohou, dají vám černou pásku přes oči a vypustí vás v cizí vícepokojové místnosti. Hlavně kocouři to přežili a zuby vydržely. No ale to jsem zas odbočila - když jsem se probudila, zjistila jsem, že jsem vzala i Tisercin, nenáviděné Tritico, Hypnogeny, chlorprothixen, zírala jak puk i na rozsypané tampony, bože, snad byly „jen“ rozsypané, snad jsem je nechtěla sežrat taky.

Zdeni, ohledně toho nosu, koukni se na www.omlazeni.cz, tam je spousta příspěvků a doporučení, kdyby to bylo někdy poblíž, můžeš klidně spát u mě (nebo ti aspoň budu děla odchodový doprovod :D ) Ale být tebou, jdu do toho, kor když to máš na pojišťovnu, vem si to, stárnem, od pasu dolů budem přibírat a nahoře hubnout, nechceš přece skončit jako sloučenina Shreka a Baby Jagy z Mrazíka. To už by měl tvůj ochranný anděl sakra co dělat, aby ti někoho na ty hotelové radovánky sehnal. :mrgreen:

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 07:09

Ahoj vsichni tak ja jsem se jeste neodvazila na zmenu leku, ja se tak bojim aby mi nebylo zle no a jak nad tim premyslim a mam nervy tak se mi udelal opar jak krava asi budu muset zajit do lekarny pro masticku aby to co nejdriv zmizelo :pocitac:
zdeni to dychni by se ti urcite zlepsilo a hodne by ti to pomohlo jak psala dasa, ale dovedu si predstavit ze se bojis

aaaZdenka
467 příspěvků 24.2.20 07:57

Holky, dobré ránko, Ellen já jsem se nachechtala té sloučenině, no už se jí přibližuju :mrgreen:. Jinak ty s tím úřadem komunikuješ telefonem a mailem? Nevím, ale po mně na poště chtěla ještě občanku, říkám nějaké ičo z mailu potřebovala, občanku, nevím jestli podpis to už si nepamatuju, pak ten papír že někam pošle a na druhý den se mi už na netu zobrazoval ten kód teda vlastně přišel mi na telefon, zadala jsem a byla jsem v účtu. Zuzi, no bojím se teda hrozně, co ti budu povídat, při pomyšlení mně kroutí v žaludku a chce se mi zvracet. Ellen s těma lékama dej fakt bacha, já jsem se takhle dotloukla s tím neurolem a zjistila jsem, že jsem vzala plato 1mg, tedy 15mg no plus ty své léky co mám, když si vezmeš tak pak už neuvažuješ co bereš a o tu mísu ses mohla fakt potlouct hodně. Miruš, co ty, nezaházeli tě tam někde maltou?? :lol: Dáši, já tam půjdu, už jenom kvůli tomu dýchání, na holywoodský pršák seru na to už jsem stará, nechám si to co mám, srovnají mi ho do osy a doufám že zvenku nic nepokazí. :mrgreen:

Acrylát
239 příspěvků 24.2.20 10:44

Ahoj holky, já jen na skok.
Jsem v jednom kole. V pátek odpoledne u otce na narozky a sobota neděle likvidace bordelu.
Zdeni ještě dnes, a zítra jen doladění a jedna hrůza je za mnou…S tím nosem určitě běž, je to běžná operace a jak píše Dáša, přesně, má to vliv vlastně na vše. A byla by jsi blbá, kdyby jsi si zrovna nenechala i doladit nos/pokud to tedy potřebuješ/, když už to budeš mít hrazeno.
A co se té naší nové vany týče, tak máme trochu nižší jak tu starou a nechali jsme si na bok přidělat madla. Zatím lezeme normál ale kdo ví. Sprcháč bych brala ale máme malou koupelnu, takže volba padla na vanu, vana je vana, když si člověk potřebuje prohřát staré kosti:-))

Dáši, to je u té Lyricy právě blbé, že je to prášek „na teď“,hned. Nevytváří se tam hladina, jak u SSRI a SSNR a tudíž neléčí, je to skoro „benzák. Já když Lyriku ráno a večer polknu, necítím vůbec nic, žádné vylepšení. Ale když ji nepolknu, tak to cítím :nevim: Takže asi nějaký vliv to má. Já po tom nějak extrémně netloustnu ale ztloustla jsem z toho, až když jsem, před půl rokem vyměnila bezlepkový chleba za normální. Prostě ta pšenice je potvorstvo.
No a jinak jak vypisuješ ty svoje problémy, tak se nedivím, že je ti zle.Jen ten šroub v puse dává zabrat. Já jsem ho letovala ke kroužkům a něco o tom vím, je to záběr na pusu, i na nervy.No a toho ostatního máš až nad hlavu((Proti mě máš velké plus, že jsi mladá a to je velký bonus. To jsem ještě byla děvče jak čamrda. o takových "pičičandách“ psychických se mi ani NESNILO((

Zuzi, já se nedivím, že se bojíš ale možná zbytečně. On je rozdíl prášek nasazovat anebo ho měnit za jiný, notabene ze stejné skupiny.Zkus to, to bude v pohodě. Když tak na chvilku ber Neurol. Neboj se tak toho!!!

Zdeni, ty holky berou třikrát denně ten dvojkový Rivotril, měly ho naordinovaný ale nenavyšují. Navyšování, to je cesta do pekla. Já jsem nic nenavýšila, kdybych se měla posr.., tak se toho bojím. Možná akorát kdybych už upadala do mdlob))
Teď jsem byla na té ortopedii, tak mám napsáno ozařování paty. Musím tam zavolat a objednat se, tak vám pak sdělím, za jak dlouho mě objednali

Ellen a mě jsi nejmenovala, že si o mě nemyslíš, že bych byla „úzkoprsá“/i když je fakt, že prsa mám zanedbatelná :P ) a něco mě vadilo. Je vidět, že mě VŮBEC neznáš a blbě si mě zaškatulkovala :lol: :lol:
Zdeni, Ellen, sakra je to blbé, že se ochuzujete o ten sex, já neříkám, že jsme „na tom“ byli několikrát denně ale je to super a patří to k životu. No teď už jsem stará bába a už to není ono.Je fakt, že AD jsou v tomto směru ze začátku tragedie ale časem se to obrousí, povolí a zase z toho člověk něco má))Holky, co vy ostatní?
Zdeni, jak bude koupelna komplet, tak ji nafotím, to víš, stará chlubivka))Ale nečekejte žádný zázrak, jednak je malá a pak jsem nechtěla do toho cpát moc peněz a je to spíš takový retro-provance styl, jak teď jde zase do módy. Ale opravdu žádná bomba ale už to chtělo, byla 68 let stará!!Už jsem byli v baráku poslední bordeláři, co ji ještě nevyměnili. Mě se do toho nechtělo a věděla jsem proč.

Holky, kolik je vám vlastně let? A Kocourovi? Já hlásím včera 66 let. Přát mi nemusíte :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:mavam: :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.20 05:24

Acryláte (to jméno mě pokaždý pobaví), ty jsi měla 68 letou koupelnu stařenku? To si ani nedokážu představit. Naši rekonstruovali asi 40-letou a byla to změna jak hrom, oni tam měli ještě ty bílý kachličky s tmavými spárami, jako to mívali dřív řezníci v prodejně, navíc hrozně škrtili topení, máma měla heslo „v koupelně celý den nejsme, tak proč topit“, zapínala topení až tak 2 hodiny před sprchováním, no extra zážitek, svlíkat se v té ledárně. A když jsem se snažila tou sprchou aspoň trochu ohřát, ječela na mě, ať nevyplácám celý bojler, že se s tátou jdou spchovat taky. No koupelna byla hrozná, jak se tam netopilo, na kachličkách černá plíseň, kachle popraskané, no fuj. Tu 68letou koupelnu si nedovedu ani představit, už se těším na ty fotky - ale musíš dát „před“ a „po“, aby byla vidět změna.

Zdeni, eidentita zatím probíhá dobře, volala jsem a paní „no já vás už čekám s občankou, no kde jste“, přitom mi sama řekla, že se ona ozve, ale to nic, to jsou jen malé blešky našich úřadů - takže dneska tam jdu a VŠECHNO jim to tam na té Žádosti zakážu, šmírákům :cert:

Podle mě, když někdo jde k doktorovi, tak ten doktor VI, co má přdepsat, od toho je snad studovanej ne? To budou jako posílat doktorům dopisy „jste debilové, tyhle prášky nejsou vhodné, změňte medikaci a pište toto“ - a doktoři změní medikaci, kterou psali x-let a napíšou novou a chudáci pacienti budou zažívat absťáky 8o (teda pardon, u NENÁVYKOVÝCH léků se tomu říká příznaky z vysazení) a brát léky po kterých jim bude blbě a doktor bude prohlašovat, „to nic, počkejte měsíc, ono si to sedne“… :dance: Podle mě jde jen o šmíráctví, jestli ten pacient nebere léků hodně a neokrádá tím pojišťovnu nebo nedejbože nechodí pro prášky k více doktorům. Jo, někomu to asi pomůže, to neříkám, že je to úplně blbej systém, jen mě štve, že neinformovali o možnosti toho nesouhlasu, to měli podle mě napsat všem pacientům, ať se rozhodnou. Já nebýt Zdeničky tak nevím NIC.

Acrylát
239 příspěvků 25.2.20 09:33

Ellen, vždyť ty přeci víš, že jsem Mirka, všichni mě tak oslovují, tak nevím, proč mě zarputile oslovuješ Acryláte :think: :think: Chtěla jsem kolikrát změnit ale žádá mě to zároveň o novou registraci a v momentě, kdy vypisuji svoji mailovou adresu, kterou to vyžaduje, se mi objeví, že tento uživatel už má účet. Nemám čas na pičičandy a sr…í se s tím a na kom mi záleží, tak ví a jinak je mi to putna, jestli tam mám Acrylát nebo Fridolína Chrápavá:))Nehledě na to, že věřím, že většina, krom mě, tady nevystupuje pod svým pravým jménem. Jestli ano, tak sorry.

Jo, je to hanebné, ale opravdu jsme ji měli tak starou. Přesně jak píšeš, bílé kachličky, jak u řezníka Krkovičky))Ale manžel to vylepšil takovými fóliemi, takže to nebylo až tak drastické, pokusím se najít stará fota. Novou vám pošlu až bude vymalováno, připevněné zrcadlo atd.
Topení tam máme ale nezapínáme, věru ne z úsporných důvodů jak vaši, ale když se napustí vana s teplou vodu, tak tam bylo i tak k nevydržení a ještě topit, tak zkolabuji a to jsem spíš zimomřivec, jak potivec:-))Jinak nic tebou popisovaného, plíseň atd., se v naší milé koupelničce nevyskytovalo.

S tím, co píšeš dále, naprosto souhlasím a překvapuje mě, že i když si chceš prdnout, musíš podepsat, aby byli druzí kryti, osobní data jsou až směšně chráněna, tak intimnosti o tvé léčbě putují napříč mezi všemi doktory, i mezi těmi tvými známými, což mi na rozdíl od těch dat, není milé.
Jo to oni s oblibou říkají-počkejte sedne si to ale většinou z toho člověk až klekne. Nebo ti řeknou, že je to běh na dlouhou trať((Na to jsem DĚSNĚ alergická, někteří běží maratón už celý život a ho..o(((((
Tak vás všechny zdravím a jdu na likvidaci toho bordelu.
Dnes už nikdo nepřijde, zapíchli jsme to včera večer.((A to dnes nejsem opravdu ve formě. Včera jsem byla. Takže o jeden den vedle :D :D
:mavam: :mavam:

Acrylát
239 příspěvků 25.2.20 09:38

Ještě k té koupelně. Asi 4 krát jsme, za velký peníz, nechali do vany nanést akrylátovou vrstvu, dělá to jedna, dnes už asi více, firem. Asi 5 krát měnili umyvadlo, baterie, soupravy se zrcadlem, skříňky. Za ty prachy, co jsme do toho nacpali, by jsme už měli pomalu novou ale nechtělo se nám do toho a už vím proč)))Bylo to daleko horší. A kdo zažil vyřezávání pantů z dveří, přípravu na obložková futra a nové dveře, tak ví(((Asi Dáša?

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.20 13:24

Ahoj mirusko preji ti hodne zdravicka :kytka: :srdce: no muj vek za par mesicu mi bude 36 a tento rok to bude 15 let co jsem zazila panicky zachvat no a pak jich bylo nezpocet no a po par letech diagnoza generalizovala uzkostna porucha, coz znamema kazdodenni uzkosti i bez priciny :poblion: fuj je to spousta let co bojuju no je to zivot k posrani ale nektere dny jsou fajn tak dost uvazovani :D, mirusko nasi delali taky koupelnu ale nebylo to tak strasny horsi byla vymena oken v dome takze bordel v kazde mistnosti no uklizeni byl masakr ale neboj brzy bude po vsem a az si napustis vanu na vse zapomenes

Acrylát
239 příspěvků 25.2.20 14:20

Zuzi ahoj, moc ti děkuji, jsi hodná holka :srdce:
Je mi to moc líto, že taková mladá holka a už má trápení. Vnuk se bojí lítat v letadle/už jsem vám psala/, od té doby co zažil turbulence a proto s nimi jezdíme blízko autobusem, loni ta Itálie a letos Chorvatsko. Tedy jestli nám to nezatrhne koronavir(((No ale píši to hlavně proto, že doufám, že se mu nevyvrbí taky nějaké úzkosti, to bych byla nešťastná.
Zuzi, ty máš ještě celý život před sebou, určitě snad na něco příjdou, na nějaký dobrý lék, aby člověk nemusel živořit ale žít

Okna už mám za sebou, to byl taky očistec ale byla jsem mladá. Zateplování baráku taky trochu náročné ale šlo to.Co byla taky lahůdka tak když jsme dělali na podzim ty podlahy v pokojích. Všechno vyklidit děs. A pak malování. Teď ještě podlahy přesíň, kuchyň a dveře budou do velikonoc nasazené. Pak už jen nějaké úpravy a s..u na vše, pokud budu ještě živa))Fuj, dnes je mi hnusně.
Celé dopoledne jsem místo úklidu hledala v milionu fotek tu naši koupelnu a nemohla najít. Ne jen kvůli nám ale měla jsem k ní taky vztah, posloužila a bylo by od nás sprosté, kdybych si ji na památku nezvěčnila. Dokonce jsem volala i manželovi, jestli ji nenafotil než se začalo bourat a prý ne. Ale zítra vezmu ještě druhé hledací kolo(((

Ráno jsem si vanu napustila, protože jsem se týden šudlala ve škopku a nezapomněla jsem :D :D :D Byla to akce, která se mě na dlouho vryla do paměti, holt už jsem stará bába a nezvládám tak, jak dřívManžel se tam těžko bude se svými 190 cm skládat))

Kdepak máme dnes Zdeničku?
Na chvilku jsem si sedla a tak píši. Jdu zase na to. :mavam: :mavam:

aaaZdenka
467 příspěvků 25.2.20 14:42

Ahoj holky, tak já dneska spala do 11h pak mě vzbudil telefon z pojišťovny, furt mě chcou pojistit, třískla jsem s tím a už jsem vstala no. :? Včera jsem byla u máti, uvařila dobrou zelňačku a nepohádaly jsme se, pak až s bráchou v autě když mě vezl zpět. Ellen já jsem si vzpomněla jak jsi psala o té mamce, já když jsem se u ní sprchovala a i v dětství tak stála za dveřmi a řvala na mně ať nevypotřebovávám tolik vody, jí nejvíce vyhovovalo, když jsme byli malí tak nás s bráchou strčila do jedné vany, pak když jsme se myli samostatně tak to bylo o křiku za dveřmi, řvala celou dobu pokud crčela voda. No, ten zákaz já už mám jak jsem psala daný, stejně je to podle mně blbost, přece ještě neznamená, že když doktor lék napíše tak ho ta babka třeba bere, je to celé podle mně blbost, mezi pacientem a lékařem má být důvěra a kdo je nesvéprávný tak má mít opatrovníka, který ty léky sdělí. A taky nechápu, já když půjdu koupit paralen tak dám lékárníkovi občanku, aby si mohl do toho účtu najet? I když třeba najede do súklu, stejně potřebuje jméno a to budou všichni v lékárně ve frontě sdělovat jméno nebo něco? Vymýšlejí ve vládě skutečně pi. oviny a o důležité věci se nestarají. Včera mi mamka říkala, ať s nosem nechodím, že mám pěkný nos, poprvé v životě, já se z ní poseru. Ale je to na mně pochopitelně. Jinak holky mně se taky líbí spíše starší styl bydlení než ta moderna, ale je to každého věc že jo. A MIRUŠ vše nej nej nej, hlavně zdraví fyzické i duševní :kytka:.Já letos budu mít v listopadu 51, tak po tom sexu už tak nebrečím, já si v mládí užívala dost. :oops: Jirka nevím kolik má, myslím 58, 59?? Nevím, nepsal to tady, nebo jsem už zapomněla. Tak se mějte, corona vir nám postupuje, za elektřinu mi přišel nedoplatek 400,– to ještě přežiju, ale zvedla jsem si zálohy. Jinak lyrica 5ks, a Miruš, myslím si, že určitá hladinka pregabalinu se taky v těle drží, páč v noci, kdy už mám něco vyčůráno tak se potím a je mi hůř a těším se na ráno až si zase zobnu. Ty ty účinky necítíš, protože jsi poddávkovaná, viděla bys kdybys přidala, cítila bys. A když bys ubrala tak by byl absťáček to je pochopitelné. ;)

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.20 07:36

Zdeni, tak jak dopadlo moje protišmírácké tažení. Vše dojednané, paní měla pro mě tu žádost, měla jsem přijít ve dvě - a JÁ NENAŠLA OBČANKU. Převrátila jsem byt vzhůru nohama, jak jsem chvátala byl to vichřice Sabina, vysypala jsem všechny kabelky na podlahu (co zajímavých věcí jsem tam našla, včetně plesnivé mandarinky), vysypala šuplíky, prolezla kde co… a nic :nevim:. Už jsem panikařila, že budu muset nahlásit ztrátu, to bych nerada, tahle občanka je snad jediná, kde nevypadám jak mentálně postižená, už jsem to tu asi psala, - naprostá bomba byla, když jsem opilá ztratila všechny doklady, táta mě dotáhl v absťáku na úřad, nahlásit ztrátu (on je na tyhle věci hrozně úzkostlivý, hned vidí, jak si na mou občanku nějaký gauner bere statisícovou půjčku), no a pak mě nečekaně dostrkal i ke zřizování nových občanek, jako na sviňu tam nikdo nečekal, šla jsem hned na řadu, neměla možnost utéct - ****a v tom absťáku, rozcuchanou, nenamalovanou, oteklou****mě tam vyblejskli, no samozřejmě fotka filmové hvězdy :mrgreen:, a ta občanka mi pak vydržela hrozně dlouho, styděla jsem se ji všude vyndat… hned jak nastala možnost udělat si tu novou s čipem, šla jsem do toho. Ale to jsem zas odbočila. No, paní byla na mú do tří a já ve čtvrt na čtyři občanku našla v kuchyni zastrčenou za cukrem… (den před tím jsem ji potřebovala při telefonování kvůli poruše internetu). Tak dneska další pokus.

Jinak mě napadlo - jak se ohánějí tím, že lékaři budou vidět, zda člověk nebere nevhodnou kombinaci léků, nebo nechodí k více doktorům, kteří jim tu nevhodnou kombinaci píšou, to přece fungovalo už předtím, mně asi před rokem přišel z mé ZP dopis, že beru dvě AD, která se mezi sebou mlátí a že to mám říct psychiatrovi. Tak na co ku.va ten šmírácký zákon :cert: Za tím bude něco, o čem netušíme a co nám nikdo neřekne.

Včera jsem byla na krátké terapii ve zdejším charitním centru, oni fungují hlavně pro feťáky, mění jim jehly a dávají metadon, no ale mají i služby pro sociálně slabé a závislé a dávají i notnou potravinovou pomoc, chodila tam tam moje zemřelá kamarádka, jednou jsem ji potkala, táhla tašku na co by v Bille pětistovka nestačila, chodila na terapii a tuhle potrav. pomoc měla každý týden - chtěla jsem tam dotáhnout toho mého kamaráda, co jsem mu pomohla zařídit ten byt od města, jednak on šíleně moc kouří a chce přestat, jednak jak nemá žádné přátele, nemá se kde vykecat, a taky jsem myslela, že by mu mohli poradit nějaké věci jako doplatek na bydlení apod. No ale jak jsem ho tam jak cvičeného medvěda dotáhla, terapeut se vrhl i na mě, (věděl, že jsem byla Martiny Kamarádka), jestli nechci tuhle věc nějak terapeuticky zpracovat, a že jsem mu do telefonu říkala, že jsem závislá na lécích a tak… byl hrozně milej, takže mě objednal. Tahal ze mě základní informace, když jsem začla mluvit o tátovi, rozbrečela jsem se, a to se mi nikdy nestává, nepamatuju si, že bych se někdy před psychologem rozbrečela, no, nicméně hodinka utekla jak voda, ten terapeut je fakt strašně sympatickej a přijde mi i schopnej, slíbil mi, i že mi může napsat doporučení na detox tady v nemocnici, tuším že ten mstivej doktor pi.us, o kterém jsem už psala, že je naštvaný, že jsem k němu přestala chodit, bude chtít doporučení od ošetřejícího lékaře, a to by byl velkej problém. Už jsem u té doktorky měsíce nebyla a ona navíc vlastní soukromou léčebnu, takže by samozřejmě chtěla ať jdu tam, jenže tam je ta MUDr. Mengele, no je to složitý.

Jinak na detox přijímají u Apolináře a v Kosmonosech (všude jinde chtějí, aby člověk přišel vyabstinovaný a nastoupil rovnou na dlouhodobou léčbu a na to už opravdu peču, tři měsíce buzerace, psaní debilních deníků, mluvení před dvacítkou jiných lidí… opravdu už ne). Tak se modlím, aby mi to vyšlo tady, mohl by aspoň za mnou někdo přijít občas na návštěvu a je to oddělení, co už dobře znám. Mám teda strach, to odvykání bude strašné, nějaký doktor říkal, že je to jak odvykání od heroinu, jednou jsem v léčebně byla s heroinistkou na pokoji a bylo jí fakt stejně blbě jako bývalo mně. Navíc doktor pi.us si mě pořádně vychutná, počítám že mi to bude vysazovat tak prudce, že polezu po zdi.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.20 10:34

Ale Miruško, já vím, jak se jmenuješ, jen se mi ten Acrylát strašně líbí a vždycky mě to pobaví. Přemýšlím, že bych se třeba přejmenovala na pytel cementu, ale to by pak bylo v oslovování problematické. A mám ve skutečnosti ošklivější jméno, Ellen už asi měnit nebudu, budu si to užívat. Jinak pokud tu byla otázka na věk, mně je 47, ale bohužel jsem mentálně zamrzla někde v pětatřiceti a to je problém. Zuzanko, ježiš jak ráda bych si to s tebou vyměnila, i s těmi hnusnými úzkostmi. Já nejsem tak disciplinovaná jako ty, ty úzkosti bych nesnášela, skončila bych na benzodiazepinech, ale ona než ta závislost vleze do nesnesitelného stavu, tak to chvíli trvá - a já si v těchto letech život užívala, byla to nádhera. Už jsem teda dost nasávala, ale nedělalo mi to problémy, ctitelů zástupy, výlety, dovolené, pařby… měla jsem zuby i vlasy a nádherně štíhlou postavu… ach Bože, já to snad zabalím. Co mě čeká - jen fyzické chátrání a výčitky, že jsem obtloustlá a nedokážu to změnit.

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.20 11:08

Elly az se zbavis tech benzaku das se do kupy a bude ti lip :srdce:,hlavne to neodkladej ja to nemuzu posoudit vim ze si projdes peklem ale jsi moc statecna a ja ti verim ze to dokazes, jinak ja mam dneska zase horsi den, takove zase ty stavy jako ze to nezvladnu no ani nevim co bych nezvladla no nevim jak to popsat, no je to takova ta beznadej, ja uz potrebuju slunicko nabrat energii, delat neco venku na zahrade, dneska u nas hnusne dest se snehem, vitr a zima,

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.20 12:03

Zuzi, já právě až se zbavím těch benzáků, tak MI DOBŘE NEBUDE, bude mi přibližně jako tobě - neustálé napětí, po probuzení nával úzkosti jak šleha mokrým ručníkem, budu nervozní, hlavně při jednání s cizími lidmi, budou se mi třást ruce, budu mít katastrofické představy a neustálý strach o své blízké, vyděsí mě každé zazvonění zvonku i telefonu s neznámým číslem, vyděsí mě každý zdravotní problém (hned vidím rakovinu, roztroušenou sklerozu nebo HIV).. TY VÍŠ, co píšu - že je to bohužel pravda. A já nevím, jestli takhle chci a dokážu žít. Už jsem strašně unavená tím utíkáním před úzkostí - ať už pomocí chlastu nebo prášků… Nevím co bude, jak budu fungovat. Jestli se mi vrátí panické ataky a budu si celou noc měřit tep a kontrolovat, jestli mi tluče srdce a jestli se můžu nadechnout, tak to nedám. Jsi ohromně statečná a silná, že dokážeš to svinstvo snášet bez léků.

Acrylát
239 příspěvků 26.2.20 12:10

Ellen, pěkně napsáno, jak kdyby jsi se mě dívala do hlavy. Někdy si říkám, že se na vše vykašlu a začnu chlastat nebo fetovat, už jsem to říkala vztekle i psychoušovi. Jenže já už si to můžu, na rozdíl od vás, dovolit.Jsem už stará, kdo ví, kolik mě zbývá a já se budu takto otravovat, s jakou se probudím. Zrovna včera a dnes hnus. A to teď valím nakupovat nám a tchyni, je mě z toho už na blití((Originál se mi obrací žaludek(
Jen jsem vás prolítla, všechny zdravím a vám všem písnu večer((

aaaZdenka
467 příspěvků 26.2.20 17:25

Ahoj lidi,
ta já jsem dneska měla dopolko vyřizování a vyřídila jsem všechno co jsem potřebovala. Chtěla jsem napsat dříve, ale chcípl mi noťas, tak jsem ho nechala trochu prospat. Jinak nic nového, Ellen to je dobře žes tu občanku našla, Miruš držím palce ať už ti ta rekonstrukce utíká rychlejc a už máš i uklizeno. Jo Ellen a moc ti přeju, aby ti ten psycholog pomohl, kašli na benzáky, A Zuzi ty naber hodně sil k tomu, abys mohla ty Ad vyměnit za něco lepšího a neboj se toho, třeba budeš fakt mile překvapena jak se ti uleví. U mně co se nervů týče tak dneska taky nic moc. :roll:

Kocour ek
514 příspěvků 26.2.20 17:41

U mě stabilně na.ovno. a obavam, se ze bude hůř. Myslím, že je mi 57,, tzn jsem starej. Chodím do práce a starám se o rodiče a kocoury. Začínám mít doktory za bezcitne stroje,, veterinář projevuje vice citů než ty co léčí lidi.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 07:18

Zdeni, tak jsem snad konečně dotáhla to zamezení šmíráctví, ale byl to porod. Už jsem pochopila, proč ta úřednice, když jsem se jí omlouvala, byla taková komisní a dotčeně říkala, já vás čekala v pondělí, pak v úterý a ano, jsem teď v kanceláři… Když jsem tam totiž přišla, aniž bych se představila, tak ona „á paní H., dobrý den“, byla jak med. Dala jsem jí tu občanku a ona vytáhla tři listy papíru, kde měla fixou zaškrtané věty, a poooommmmaaaaalu dělala jednotlivé kroky, přičemž si to odříkávala, jako „tak teď udělám tedy tohle…“ pak tohle, co jste mi zvýraznila v mailu…", no prostě pro ni jsem byla VELKÝ PŘÍPAD, něco jak pro kriminalisty Jack Rozparovač :lol: Evidentně jsem byla první, kdo po ní tohle chtěl, tak to i místy se mnou konzultovala a obě jsme dumaly, co a jak, nakonec mi vyjela dva papíry, no snad jsme to spáchaly dobře. Zarazila mě ale, že hned po příchodu mi nabídla vodu, a když jsem odcházela, loučila se "tak nashledanou, a ať je vám líp? 8o " Bože já asi fakt vypadám jak upírova nevěsta a každý má strach, že mu každou chvíli omdlím k nohám nebo spadnu ze židle… Koukala jsem včera na ten objednací papír na kolonoskopii, abych něco nepropásla - a ten hajzl mstivej mě objednal až na konec června, opravdu fajn. Jo a ještě k té úřednici, ty jo měla kancelář jak tovární halu a v ní jeden naprosto čistý, uklizený stůl, v policích se krčil jeden jedinej šanon, tomuhle říkám pěkná zašívárna, plat má jistě větší než já a práci tak na hodinu denně. Ta bude jistě pracovat i v důchodu, přesluhovat aspoň deset let, dobrý plat plus dobrý důchod to se hodí… když si naopak vzpomenu třeba na ženské v pekárně (byla jsem tam na brigádě), sedřené, zničené neustálými nočními směnami a mzda pár korun… ty by zasloužily jít do důchodu v 50ti. :dance:
Doma jsem pak pokračovala v porodu, radila se se třemi operátory, je to tak dokur..ně složité, já vím, ono to není jen o zablokování lékového zákona, z toho účtu na stránkách e-identity můžeš spravovat a vyřídit přes internet spoustu věcí, ale na to já jim peču, jsem stará škola, radši půjdu s ručně vyplněným formulářem na úřad než tyhle pičičandy, já potřebovala jen ten nesouhlas :pocitac:

Zuzko, jestli ti mění AD, zkus požádat o Argofan - ten je dobrý na úzkosti, mně moc vyhovoval - no ale nenávykový není, při vysazení menší absťáček, ale dalo se to vydržet. No, oni ti ale asi nasadí léky přímo na GAD, mně dali escitalopram (Eliceu), ale efekt nula.

Kocourku, drž se, nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř, jsou období dobrý a pak horší, ty asi taky potřebuješ stejně jako Zuzka už jaro - jezdit na chatičku, nasávat pučící přírodu… no já mám na jaře vždy zhoršení depresí, prý to tak hodně depresáků má, paradoxně jaro horší než podzim. Ale ono to má logiku - vidíš, jak je venku krásně, všechnno se zelená, rozkvétá, rodinky vyrážejí na kola, zamilovaní se muchlují v parku, na mě dokonce občas i nějaký chlap hodí oko… a tobě je tím mizernějc - když si uvědomíš, v jakých se plácáš sračkách, že nemáš lásku, zdraví, energii. S tím jarem je to ale fakt humorné, jak na chlapy leze jaro, čumí po ženských jak blázni, já než si to uvědomila, jsem se vždycky prohlížela, jestli nemám rozmazaný oči, lupení ve vlasech nebo něco s oblečením, ale ono to bylo jinak. S chlapama to prostě mlátí :lol: :lol: :lol:

Žeru teď megadávky Lyriky a Neurolu, tak je mi skvěle, říkám si, že si to ještě před tou odvykačkou užiju… Vietnamec zlevnil oříškový likér ze 170 na 50 korun, prošlé je to jen měsíc, tomu nic nebude, koupila jsem flašku pro naše… a včera jak jsem tu neměla nic k požrání a chytla chuť na něco sladkého, padl mi zrak na ten likér. Ty jo, to by bylo, vylohla bych samozřejmě celou lahev, do toho dala plato Lyriky a jen se vznášela :mavam: No nic, žádnej chlast nebude! Stačí ty čokolády a sušenky. Už jsem zase ztloustla, radši se ani nevážím.

aaaZdenka
467 příspěvků 27.2.20 07:59

Ahoj lidi,
tak jsem zase nespala celou noc. Já už jsem zoufalá, nevím co mám dělat, je mi fakt zle. :poblion: K ránu jsem se začala normálně třepat, tak jsem si vzala hrst lyricy a je mi všecko jedno, čumím do jednoho bodu. Ellen, porod to fakt byl, já v lednu chytala paniku, že to nezvládnu a přijdou mi na dvojí lyricu a já budu žít v absťáku, protože pokud si občas fakt pár nepřidám, je to kruté. Pere mi tady slunko do očí :zed:. No, možná budeme v celé republice jenom my dvě co to zatrhly, ale je mi to jedno i když bych byla sama, nechám to zablokované. Jirko, asi máš fakt náladu na prd a doktoři jsou i podle mně všichni psychopati, co zkoušejí nějaké metody a když se jim nevede člověka dát do kupy vy.erou se na něj. :pocitac: Dneska jdu na alergologii a potřebuju do papíráku pro něco, lidi já mám na účtě 142,–kč, mají mi přijít ještě peníze co jsem vracela do Bonprixu, ale nevím kdy, nebudu mít ani na léky, za ty alergologické dám 200,–. Včera na VZP jsem se rozčilovala, že mi nevracejí prachy za léky, minulý rok jsem měla vyčerpané 4930,–a vrací se „v mém případě“ od 5000,–, no mám to na mašli, ona na mně jenom zírala a že prý takový je zákon. V telce minulý týden mluvili o nějakém poslanci že má i s náhradama se vším všudy 250 000,– za měsíc, no to je ku.va spravedlnost, v parlamentu stejně jen chrápou, žerou nebo luskají na mobilu, pa zvednou ruku ani neví pro co a tak to dopadá, máme sdílený lékový záznam. Fuj tajbl. :cert:

Acrylát
239 příspěvků 27.2.20 12:16

Ahoj všichni!
Zdeni, dík za přání, přála jsi mě to nejlepší a to zdraví psychické a fyzické. No a ten úklid je furt dokola, jsme tak na půl cesty. 14.3.podlaha a 1.4.dveře. A pak jen renovovat kuchyň,, protože je docela pěkná a nechce se mě ji vyhodit. Mám kombinovaný sporák a nevím, jestli ho vyměnit za modernější, nebo nechat vestavěnou troubu a varnou desku, aby jsme byli „na úrovni“))))
Jak už jsem psala, je jiné když bych se „spustila“ já, bába 66 let a mládě, jak je Zuzka. Je dobrý ten její přístup, že si nezačíná s benzákama, jen si musí najít ten správný prášek, který ji sedne, aby mohla kvalitně žít. Ale ne po třech týdnech si ho jít vyměnit, že nesedne. Chvíli se to musí vydržet, než se účinek ukáže. Počkala bych aspoň dva-tři měsíce a pak teprve šla do něčeho jiného. Ještě se dá taky zvyšovat až na účinnou dávku.
Zuzi, neboj, je to ze stejné skupiny, nemělo by to s tebou cloumat. A na 14 dní si vezmi Neurol.
Zdeni, s tím nespaním je to blbý. Zkus nějaký ten přírodní přípravek, co je furt na reklamě ale to asi bude, jak dát slonovi malinu, ne :D :D Když jsi zvyklá na jiné kalibry.

Ellen, ty by jsi se měla stát spisovatelkou a napsat o svém životě, super postřehy)))

Kocourku, je mi to líto ale s tím, o čem píšeš, jsem se seznámila už dávno a kolikrát jsem vám to tady psala. A i kdyby jsi zaplatil tatínkovi léčbu v zahraničí, tak někde to vypadá i hůř, jak u nás. A to nemám na mysli Bangladéš))

Pozdrav i Dáši, kdyby nakoukla.
Tak já jdu zase šudlat a vařit((Už mě to nebaví(Ani jedno((

Acrylát
239 příspěvků 27.2.20 13:10

Teď jsem si ještě vzpomněla. Zdeni, co je to to vracení od VZP? Mě nikdy nic nevraceli??

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 14:00

Mirusko to mas pravdu ellen umi krasne psat a ty jeji postrehy :potlesk: no elly tak to presne jsem ja neustale napeti, uzkosti, hlavne me sere ten neustali pocit na omdleni, zdeni nejsi v tom sama ja mam taky spatny spanek dneska treba uplne na ho,,o no a kdyz se clovek nevyspi co ti budu povidat, kocourku tak tady toho co prave prozivas se bojim uplne nejvice stari a nemoc rodicu ale verim ze budu jak ty, a budu pomahat do konce zivota co mi sily staci,

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 15:06

Jistá si nejsem, ale pokud během roku zaplatíš za léky „více“ než 5 000,– tak ti ten přesah vrací. To „více“ jsem napsala v uvozovkách proto, že oni neberou tu částku, kterou jsi zaplatila, ale hodnotu nejlevnějšího generika dle pojišťovny - tj. ty zaplatíš třeba za léky proti alergii, které ti vyhovují 350,–Kč, ale jelikož existuje stejná náhrada třeba za 200,–, započtou ti jen těch 200. Zdenko, nevím proč jsi na mašli, no i kdybys to přešvihla o pětistovku - vrátí ti pětistovku a co. Jo kdyby vraceli celých 5500,–, to by bylo! Nebo to takhle vrací? Já fakt přesně nevím, píšu to tak, jak jsem zachytila z televize a z netu. A to už před pěknými pár lety. Zdenka ti to vysvětlí líp.
Ach jo, válím se tu v posteli jak to prase, mám po té Lyrice hroznou chuť na něco dobrého, nejlépe bonboniéru, ale jsem líná pro ní dojít. No ale já to hrdinně překonám, narazím čepici na tu rozcuchanou palici, natáhnu elasťáky, pokecané triko si nechám a vyrazím. Kamarádka to dotáhla do takové dokonalosti, že si zamotala na hlavě drdol (měla kudrnaté vlasy) a na noční košili natáhla dlouhý černý kabát, k tomu kozačku a tradá pro pivo. Někdy v té košili vydržela bez převlečení týden, ani se nesprchovala, ono když je člověk nacamranej tak tyhle drobnosti neřeší, ten její partner ji pak musel nahnat do sprchy, držet ji, protože jaksi ztrácela stabilitu a společnými silami se osprchovala. Respektive zlití byli oba :lol: On ten chlap asi má svatozář, která mu tak něžně probleskuje mezi mohutným parožím… Kámoška byla kočka, v hospodě vždycky někoho klofla, a pokud byl „finančně zajímavý“ tak s ním pobyla přes noc, někdy i déle. (co já se kvůli ní musela nalhat). Jojo, Zuzi, koukej, jak to ve světě chodí :mrgreen: Ty, vzorná maminka a věrná manželka, se zálibou hrabat se v zahrádce, o co jsi ochuzena. :lol: (No, ale taky třeba o cirhozu jater, to je ta druhá stránka :,( ) Pánbůh by tě měl za odměnu zbavit těch hnusných úzkostí, ať je na světě aspoň ňáká spravedlnost.

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 15:38

A Kocourku, v 57 nejsi starej, ty ještě leckterou třicítku vošustíš, až na to budeš mít náladu. S těmi rodiči je to pro tebe těžký, já vím. Ale znovu ti opakuju, buď šťastný, jakého se dožili věku, že jsou soběstační a ještě jim to v hlavě pálí. Já jsem jednou ležela na psychiatrii s paní, která se složila z péče o blízké. Nejdřív lehla její maminka, bojovala tři roky s rakovinou a nechodila, a krátce po tom, co zemřela, lehl tchán a tam to prý bylo hrozný, měl Alzheimera, odmítal chodit na mísu nebo nosit plíny, takže ona třeba třikrát denně převlíkala postel, do toho on jí utíkal, vůbec o sobě nevěděl, dělal naschvály, o toho se starala asi pět let a pak ji to totálně složilo. Připadala si na té psychárně jak v ráji - že nic nemusí, nikdo po ní nic nechce, nemusí být ve střehu co dědula zase provádí… Uvědom si, jaké máš štěstí. I když tě moc bolí, co se děje, ale to je normální, kdyby to nebolelo, nejsi člověk ale robot. Je to hrozné téma, já si odcházení svých rodičů vůbec nedokážu představit, naštěstí ségra se švárou zařídí ty organizační věci, to pro ně nebude problém - ale jak to ustojím já, to fakt nevim. Mám občas myšlenky, že až odejde táta, začnu zase pít. Úspory nějaké mám, střechu nad hlavou taky, a v mém stupni alkoholismu to půjde rychle. Ach jo, neměla bych takhle uvažovat, vždyť jsou ženské, co mají v mém věku předškolní děti - ale já už jsem opravdu tak strašně, strašně unavená.

aaaZdenka
467 příspěvků 27.2.20 20:36

Miruš, Ellen to s těmi prášky vysvětlila dobře, akorát teď to nějak poměnili, mně a mým vrstevníkům nechali těch 5000,–, ale tobě, by měli vracet všechno nad 500, nebo nevím přesně tu částku, vím že je to nad 65let a myslím nad 500,– jsou tam ječtě ID 3., a ID 2 a ID 1., kteří ten důchod sice mají přiznaný, ale protože neměli odpracován příslušný počet let tak nic neberou, musí na socku, ano přátelé i takoví lidé jsou mezi námi, nevím na co si já stěžuju. :mrgreen: A lidi, mně to zrovna povídejte, co bude až umřou rodiče, já se klepu jen na to pomyslím, až umře mamka tak si to hodím, pít ne Ellen, to už ne-bože můj. :( Moc jsem si s ní nikdy nerozuměla, ale asi to pak nedám, z tátovy smrti jsem se nedostala do dnes, rozbrečím se když se mně na to někdo zeptá a to už je 25 let… :andel: :zed:

Acrylát
239 příspěvků 28.2.20 11:09

Ahoj lidičky!
Zdeni a proč mi to nikdy nevraceli, o to se musí žádat?

Kocour ek
514 příspěvků 28.2.20 23:45

Ahoj děvčata,, no jo Ellen.. to já všechno vím a je to pravda. Táta tady presluhuje a život měl a má i teď pořád docela hezkej. Soustředím se mámu a snažím se ji připravovat na to že může umřít klidně za měsíc.. já to v sobě mám už vyřešeny a í když to zní blbě tak teď u mě nerozhoduje jestli tady bude o nějaký měsíc déle ale ať je to rychlý a nebolí to. Dnes jsem se byl s mámou podívat na hotylek a něco nakoupit. Na horách bylo, krasne.. někdy si taky říkám že když jsem lemtal pívo, tak to bylo v ten moment docela Ok,, problémy zmizely. Pak si ale připomenu ty rána potom, hnus v hlavě, žaludek na vodě a jsem rád že jsem za posledních 27 měsíců vypil tak 10 piv., vůbec mi to nechybí, naopak. A ty na ty prášky ještě chlastaš?? To by porazilo í vola nebo můžeš natáhnout brka., to ale na 100% víš.. a co se týká těch tricitek tak mám pocit,, že je jednodušší než se snažit někoho nahanet je jít do bordelu,,, nic tě pak nesvazuje a sex společně se zamilovanosti jsem měl naposledy tak v 25 letech,,, ne ne nechám si kamarádky co znám a ony mě,, škoda že už nejsou ve věku na mimino… uvidíme to teď ale fakt neřeším. Tak zase někdy tady, prima víkend a Zuzi neboj jednou se probudíš a rekneš si seru na to ať se stane co se má stát,, stejně naše kroky řídí někdo jinej a bude po bázni a strachu z toho co by se vše mohlo stát ale taky nemuselo… vykasles se na fiktivni něco blbý co by kdyby a dáš si pivko u vás v putyce… neboj

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.20 08:30

No Kocourku teď jsi se mě ale dotkl, já už sedm let nepiju ani kapku. A mně zas přijde nechutný spát s prostitutkama, ale vy chlapi to máte jinak, to vím a nebudu tu řešit, jen moje představivost nedosahuje k tomu, že bych souložila s prostitutem, to ne, prostě fuj, jen začátetček té představy je k zblití a jak píšu, dál moje představivost nedokáže jít.

Zdeni, jak jsi to psala s těmi doplatky - nad 65 let je to jinak? Že bych to řekla našim, máma určitě dá za léky spoustu peněz, dá se to někde najít? Škoda, že to neplatí pro léky koupené načerno, to by mi v určitých letech vraceli snad desetitisíce :mrgreen:

Jo a Miruš, s vestavěnou troubou a varnou deskou jsi na úrovni až až, já třeba mám dvouplotýnkový vařič :lol: A to jako fakt, nedělám si srandu. Vaření díky mámě celoživotně nesnáším, ještě že ti kocouři chroupaj granule, kdybych jim měla něco vařit, asi si je nepořizuju, byli by to chuďátka

aaaZdenka
467 příspěvků 29.2.20 13:03

Ahoj idi,
tak u mně blbý, spala jsem do 10, vzbudila mně sousedka a pak už jsem neusla, je mi blbě s bratrem hádka přes telefon, on je někdy na zabití, mám takový pocit vždycky, že kdybych mu propálila kulkou hlavu, ulevilo by se mi, to jeho křupanské chování už nedávám :pocitac:. Miruš pokud vím tak se o to nežádá, to oni dělají sami, ale jedná se o předepsané léky, které potřebuješ, a všechny se tam taky nezapočítávají, musíš zajít na svoji zdravotní pojišťovnu a tam se zeptat. Toto platí i pro tebe Ellen, respektive pro tvé rodiče. Jinak sex s prostitutkou jsem vždycky taky strašně odsuzovala a chlapi to mají asi fakt v hlavách jinak, díkybohu to už fakt neřeším. Myslím si ale, že to Jirka řekl jen tak. Zuzi, napiš kolik tam máte sněhu, my tady tak 10cm v pátek a dneska už nic. Jsem nějaká slabá, po té hádce jsem Ellen vzala plato lyricy. Mamka upekla bábovku, jednu mi poslala a po neděli jdu na krev na cukrovku, to zase bude od doktorky výčitek. Ale myslím, že dneska a zítra bábovka padne za vlast, zvláště po té lyrice. 8o Jinak nic nevím, mějte se, celý život je na piču!! :(

Acrylát
239 příspěvků 29.2.20 17:20

Jo Zdeni, máš pravdu, je to vše na p..u:))
Od půl desáté od rána lítáme po celém Brně a sháníme všechno možné. Nové zrcadlo do koupelny/i když to staré je fajn ale dědek si postavil hlavu/,koš na prádlo, nějaké doplňky a hlavně vinylovou podlahu. Teprve teď jsme dorazili a obědváme. A to jsem vše absolvovala s tou moji zdevastovanou patou. Nemůžeme se rozhodnout jakou tu podlahu a mám pocit že mrzačíme, náš celkem pěkný byteček, čím dál víc(((Kdyby jsme vymalovali a nechali to tak, tak by jsme myslím udělali líp. Ta koupelna, ta tedy chtěla novou fasádu, to jo ale jinak asi zbytečné masírování myokardu((
Koupila jsem si v Ikei kobereček do mého pokoje a stojí za prd, tak ho budem vracet((Ach jóóó((
Teď u oběda se dívám zrovna na jakýsi pořad, že lidi volí minimalizované příbytky, protože každý chce užívat života a ne lítat kolem bytu, nedej Bože baráku((A s tím já naprosto souhlasím. Klidně by mi stačila maringotka, ukazovali tam moc pěkně zařízené a účelné :nevim:

Co vy se furt s tím bráchem a mamkou hádáte? My tedy se švicou a nevlastním bráchem a sestrou v pohodě. Dělala jsem ji předevčírem doprovod ke kámošce zubařce, bála se. I majetkově vše o. k. S mátí jsem se občas chytla a šla mi na nervy, to tedy jo. Každý víkend s námi jezdila na chatu a brala to jako samozřejmost, vůbec ji nedošlo, že by jsme chtěli být sami. Často ještě i tchyně))Ráda bych ji teď vzala…

Ellen, já jsem psala, že bych měla udělat vestavěnou troubu, abych byla „in“ ale prdím na to, nemusím být na „úrovni“,jestli něco nejsem, tak snob. Asi zase koupím sporák, ten můj už mám asi 15 let a je to ne něm vidět, nejsem ten typ, abych ho pořád pulírovala.
Jinak to tvoje psaní o kamarádce, co chodila v noční košili celý týden a jak jsi si natáhla čepici na rozcuchanou palici atd., my přijde jak druhý díl knížky My děti ze stanice zoo, pobavilo mě, super)))Určitě jsi četla? :D :D :D
Kdybych byla sama, tak by mi dvoukolák taky stačil, z duše nenávidím vaření a byla bych na studené stravě a občas bych si zašla k Arméncům ve Futuru, kteří vaří naprosto dokonale, za stovku stokrát líp jak v těch posr…rádoby luxus restauracích, co dělají machry a hajzl mají na dvoře, jak říká můj muž. Už jsme PÁRKRÁT navštívili a vždy jsem se akorát naštvala. Velký h…o, za moc peněz. A já nežiji abych jedla ale jím, abych žila. A nechci být jak měchuřina, i když náznaky by byly :D :D A jím fakt málo, jinak bych byla jak moje babičky kuličky/z obou stran/ Máti, když šla v 57 do důchodu, tak seděla doma a jen štrykovala svetry a přibrala na 90 kilo.Pak se velice držela s jídlem a měla asi 25 let 68 kilo a úplně jiná kočka.
Co se týče těch Kocourkových prostitutek:-)), tak já když jsem šla s chlapem, musela jsem cítit, že mě chce, že po mě touží a ne, že mu zaplatím a on si říká-babo je mě z tebe na blití. Zrovna tak bych já nemohla jít s nikým, kdo mě něco neříká, nemohla bych dělat prostitutku, ne z morálního hlediska na to kašlu ale musela bych se mu vyb..t na ptá. a, jak říkala jedna moje kámoška :D :D Naštěstí už takové věci nemusím řešit, protože by se mnou nešel ani Franklstein)))
Moje nevlastní sestra je vdaná v Německu, ještě ji není padesát a otec se zlobí, že nemá děcka. A ona říká, že ji chybí mateřské pudy a já ji to věřím, každý na to není a hlavně, každý si má žít život ne podle mých představ ale podle sebe.Je tak krátký a proč se do něčeho nutit. Nesmí ovšem člověk škodit svým stylem druhým. Čím jsem starší, stávám se tolerantnější a neuznávám žádné konvence.

Kocourku, tvé vyrovnání super. Horší to je až potom, po nějakém čase. Je fajn, že mamka má v tobě oporu.

Ellen, co se týče té práce, tak máš pravdu, mělo by se to opravdu diferencovat.Ten kdo si válí šunky, měl by dělat dýl a ti co dřou, tak by měli jít do důchodu dřív. Řeknu vám, ti zedníci se u nás nadřeli děsně. A těch pytlů a krámů, co natahali do 4 poschodíJeště že už tady nebyli o den dýl, vyčerpala jsem celý svůj repertoár))

Ellen, jak jsi psala o té paní, co se svalila a libovala si v blázinci, tak jsem měla období, že už jsem měla nakročeno((Ale byla jsem mladá a zdravá, tak jsem to nakonec ukočírovala. V práci dvě zaměstnání, tchyni skoro imobilní, co pořád něco vymýšlela, víkendy s mátí, vnoučata ještě malá a často u nás, když jsme jeli na chatu, tak jsem vařila pro všechny/jak jsem v pátek přilítla z práce/, pro nás, tchyni, máti, mladé a vnoučata a když do toho ještě otec dostal infarkt a na vánoce ho dali pomalu z operačního stolu domů a já k němu lítala s jídlem, tak jsem nebyla daleka zhroucení a blázinec by pro mě byl nebe.

Zuziku náš a co ty? Už jsi začala brát ty prášky? Neboj se, zkus to, opakuji-je to jen výměna, navíc stejná skupina, to nebude drama, do toho bych šla snad i já!!!Držím ti palce a od zítřka začni a nevzdávej to!!
Tak já jdu na chvíli natáhnout brka. Když vidím kolem sebe ten bordel, který nemá konce a nabaluje se nový a nový, je mi na zvracení a podléhám beznaději(((
:mavam: :mavam: :mavam: :zed:

Acrylát
239 příspěvků 29.2.20 17:28

Zase mi to nevzalo jeden odstavec.Jak je napsáno, že -A těch pytlů a krámů, co natahali do 4.poschodí. Bylo mě jich tak líto, že jsem se vyburcovala a vařila jim. Prý bych mohla jít vařit do MasterChef)))Ještě že brzy skončili, být u nás ještě o den dýl, tak nevím, vyčerpala jsem už veškerý svůj repertoár))))

Kocour ek
514 příspěvků 29.2.20 18:37

Ale já žiju v domnění že nepijes, jen jsem asi nekde nepochopil co jsi napsala úplně dobře ale nechce se mi to hledat,, tak milá Ellen to je dobře že nepijes,, já taky ne ale možná se mnou už není taková sranda,, chlastal jsem docela rád. V bordelu jsem párkrát byl tak před 20ti rokama vždy nalitej a s více klukama,, zajímavý zážitek to ale byl,, člověk by měl zkusit vše. A možná je to skutečně hodně starý zdroj cilene obživy ale vůbec to tu už nechci rozebírat není důvod a já se to ani zamák nestydím,
Kdyby jste viděli moji kuchyň řekněte jen.. ukrajina nebo chanov. Mám ještě klasický plotnynky ž toho 3 prorezly nepouzivanim a nejdou, tak drtim chudáka tu poslední,, mám sice koupenou novou tu keramickou desku dotykovou í indukcni, ta mi asi baví víc,, ale je potřeba domů pozvat někoho kdo to vymění a to nesnáším tak ještě počkáme.. ale můj miláček je multifunkční pozor přenosná trouba, miluju ji a mám ji í v práci, peče, griluje, zároveň i pomáhá mikrovlnama a í párou, tedy i vaří v páře a brambory, rýži, zeleninu jinak nedělám.. kachna udělaná v páře a pak dopecena horkým a nakonec rostem je skvělá,, myslím, že jsem ji měl naposledy tak před rokem možná víc, mám teď období špaget a šopskeho salatu a ovoce. Miru rekonstrukce domu kde bydlim mě děsí,, nedal bych to, fakt, musel bych odjet. Zesilel bych bych. Zima včera s maminkou,, asi jen 200m od hotylku je sklalni utvar Medenecke sfingy,, krásný místo,, mamka nadšená pes taky. Prima sobotu děvčata

uzkost84
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.20 08:56

Mirusko tak jsem jeste leky nezmenila, u nas vcera napadlo ale je to jen poprasek a odpoledne se oteplilo a snih je fuc takze letos zima nezima, jinak mi je dneska nejak divne jsem rozklepana a ani nevim z ceho no uvarim obed a pujdu si lehnout a na vse se…u, tak si uzijte zbytek vikendu :srdce: :mavam:

Ellen7777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.20 08:59

Miruško, s tou varnou deskou jsem to blbě pochopila (jakože „mám si nechat tu současnou…“) a docela jsem se zarazila, co tam chceš v té kuchyni vyvádět, když vestavná trouba a varná deska ti nepřijdou dost nóbl, naopak se zedníky mi bylo jasné i s tím vypadlým odstavcem, co myslíš a pak jsi mě rozhumornila představami, co jiného si jako kdo měl kromě vaření představovat, když napíšeš, že jsi se zedníky po pár dnech vyčerpala celý svůj repertoár :lol: :lol: :lol:
Ale neboj, ono v téhle oblasti existuje spousta prasečinek - hra na zdravotní sestřičku, bondage neboli svazování - což mi dochází ovšem u zedníků nebyl nejvhodnější nápad, to spíš naopak - pořádná domina v koženém minioblečku a s velikým bičem, tý jo, sešvihala bych je tam do 300% produktivity a ten den bys samozřejmě neplatila TY JIM, ale ONI TOBĚ, tak jak to má správně být, další den, aby sis trochu odpočinula bych nashromáždila svíčky a skapala je všechny horkým voskem, (hlavně ti chlupatí by si to pak užili), co tu máme dále… gruppensex!!!, geniální nápad, jen si to představ, parta fyzicky vymakaných zedníků a TY, KRÁLOVNA!, to by sis užila, že bys pak nevěděla, jestli se jmenuješ Acrylát nebo Mirka 8o, (tento bod bych ovšem z praktických důvodů posunula před dominu, aby měli hoši dostatek energie), striptýztanec u radiátorové trubky bys taky dala, žádný učený z nebe nespad a ty jsi ženská energická, to já bych se zvládla té trubky tak akorát mátožně držet a jednou rukou si se zavrávoráním sundat bombarďáky, (vršek by je u mě nezajímal, to vidí každý ráno v zrcadle, bradavky na prkně), na sex na veřejnosti je pravda trošku zima, ale to lze zvládnout i při minimálním obnažení (vl. zkušenost :oops: ), a hezky na té hromadě suti bych to dala, ať to má co činit s tématem, no prostě něco bychom vymyslely… jenže ty, ty myslíš jen na to přízemní ŽRÁDLO :cert: (stejně jako chudáci upracovaní zedníci, nepochybuji) :lol: :lol: :lol:

Jo, ještě jsem si vzpomněla na jednu věc, co mě pobavila, ty máš, Acryláte, prý 4× acrylátem vyloženou vanu! :lol: A pak tady na mě frfláš, že tě neoslovuji Mirko.

Zuzko, já jsem asi nečetla ty stránky, kde píšeš, jaká AD ti mění? A pociťuješ nějaké účinky? Jako u AD je fakt „úžasné“, že nastupují po dvou, třech týdnech a plného účinku dosahují po měsících. Pak narazíš na patery, co ti nesednou a pokud si to do té doby nehodíš, máš rok v… háji a ohromnou beznaděj za krkem.

Kocourku, že je prostituce prastarý způsob obživy ti tu přece nikdo nevytýká, a že by ses za to měl stydět už vůbec ne (pokud ses tak nějaký čas neživil, ale to nepředpokládám) :mrgreen:, nedělej tady, žes to nepochopil, ty koumáku. Ale dost, to je stejně téma o ničem. Buď rád, že jsi tak za vodou, že se tě zubynehty nezištně drží tvůj harém a že nejsi posedlý sexem. I takový případ znám, chuďase řekla bych až závislého na sexu, byl schopný si nasekat dluhy na 3 kreditkách cca 50tis. jen kvůli návštěvám bordelu. Ale tak co, lidi si prý půjčují na různé pí…oviny, tak tahle je doslovná. Jinak haldy sněhu krásné, takovýhle zimy pamatuji z dětství, je teda fakt, že nejsem nejmladší, ale aby se v tak relativně krátké době pár desítek let to počasí tak zbláznilo, to není dobré. Věřím, že tu jednou budou války o vodu a vůbec zdroje k životu, ale už je mi to sobecky fuk.

Stránka:  « Předchozí 1 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 Další »
Váš příspěvek